Forum Dragon Ball Nao

» [Polska] Wybory prezydenckie 2005

Strony: 1, 2, 3, 4  

Kogo wybieracie?

Kogo wybieracie?
Lech Kaczyński 32,08% 17 32,08%
Donald Tusk 67,92% 36 67,92%
Wszystkich głosów: 53
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ktorego z prezydentow najlepiej widziecie na tym stanowisku? Na ktorego oddacie glos, lub oddalibyscie gdybyscie mogli?

I nie piszcie postow kilkuwyrazowych...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 19.04.2008, 12:16
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Ja głosuje na Tuska, przynajmiej on nie wyciagal brudow pierwszy. Kaczor zaczol grac nie fair i musial sie odgryzc. Z reszta jak na prezydenta Warszawy byl strasznie nieudolny, a co dopiero gdyby byl Polski .
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ja swój głos oddaje na Lecha Kaczyńskiego,uważam [ ort! ] że jego polityka mogła by być pomocna polskiemu kraju.poza tym [ ort! ] Donald Tusk już nie raz bywał na wysokich stanowiskach państwowych co konczyło się zwykle,kompromitującym,wręcz śmiesznym wynikiem,ministerst i urzędów,które on sprawował.Przez 15 lat w Polsce panował ustrój i władza Lewicy i niestety obarczam ją za ten a nie inny stan naszego kraju.Przyszedł czas na prawice,a jedynym który wydaje mi się słuszny i odpowiedni do tej funkcji jest właśnie Lechu .

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Focus: 19.10.2005, 14:52
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Jak dla mnie to Tusk. Kaczyński był (jest) prezydentem Warszawy lae jakoś mieszkańcy naszej stoliy zbyt zadowoleni nie są, może o tym świadczeć fakt że wiećej populacji tego miasta głosowało na Tuska. Zresztą Kaczka obiecał Lepperowi że wspomoże w pewnie sposób rolinków co już wyliczono na straty dla ,oieszkańców miast, ludzi oświaty i pracowników umysłowych. Chce się także bratać z Rosją co mi zbytnio nie pasuje, obawiam się "liżenia butów".
Tusk na pewno [ ort! ] nie jest tak zapatrzony w siebie, wydaje się sympatyczniejszy, bardziej otwart na nowe propozycje. Ma interesujący program, bardziej uśmiechają mi się jego rządy. I to nie on (a raczej ludzie z jego sztabu,ale jednak on takich przyjął...) wyszukuje kompromitujących informacji na temat przeciwnika i jego rodzin.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Łuka$h Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Łuka$h
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Posty: 42
Skąd: Szczecin
ta,również głosuję na Tuska.Pod jego przewodnictwe POlska będzie lepsza.Tusk jest bardzo uczciwy i solidny.na pewno [ ort! ] wygra te wybory.

-Naruto-wie czego chce i wie o co walczy...tak,to bardzo waleczny młodzieniec...
[mycgiserver.com/~SeiyaDokuga/ljpics/naruto.gif]
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Ja głosowałem na tuska."czy kaczyński,czy Donald i tak wygra Disney"

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Dla osób które głosują na kaczke:

Czy już nie pamiętacie jak bodaj kilka mieisęcy temu, Lech Kaczyński potraktował Gejów?? Nie pozwolił on im manifestować w stolicy, mimo iż konstytucyjnie mieli do tego prawo.
Nie chodzi tutaj już o to czy ktoś toleruje homosekusalizm, czy też nie. Głosując na tego kandydata pozwalacie, aby do władzy doszedł ktoś, kto wszelkie reguły ma w tyle.
Nie pozwalając, manifestować, złamał on zasady konstytucyjne! Jeżeli zostanei on prezydentem, to sami pzowolice, aby łamał je dalej, i robił to "co on uważa za słuszne" a nie co za słuszne uważa prawo!
Aby "wasz" prezydent was nei xdziwił, gdy zacytuje sowa z pewnego znanego filmu:
"chcecie prawa? Ja jestem prawem!"

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Nom masz racje Variu,lepiej udawać "grzecznego pana",chwalącego się,że jego dziadek brał udział w zamieszkac,pozornie niczym nie splamionego,obiecującego wszystkim wszystko,który potem (jak zresztą każdy) nie dotrzyma obietnicy na swym urzędzie,bo woda sodowa uderzy mu do łba.My jesteśmy tylko marionetkami w tym państwie,potrzebują nas tak jak przysłowiowych murzynów.Stają się dla nas mili tylko w czasie wyborów,a jak zarobią nasz głos i staną na wysokim stanowisku,to wypną na nas dupe !!."Murzyn zrobił swoje,murzyn może odejśc" to jest chyba najbardziej odpowiednie stwierdzenie opisujące polityke.Mówisz,że Tusk dotrzyma swych obietnic,on już nawet do Sejmu,przed wielkimi aferami z wyciąganiem brudów miał wątpliwości co do koalicji z PiSem.Tak się wszyscy zarzekali z PO ze bedzie koalicja...guzik prawda nie ma i nie bedzie i pewnie nigdy jej nie miało być.Tuż po ogłoszeniu wyborów został wysłany list z poprawkami do ich koalicji,a dlaczego ? No jakże,przecież sam PiS nie moze miec władzy w kraju.Przegrali te wybory i licza,że ich jedyna szansa w władzy jest właśnie Tusk na stołku prezydenta,stąd odchodzą te szopki,bo inaczej tego nie mozna nazwać.Tutaj spotkanie z rolnikami,tutaj zdjęcie z dzidziusiem eh....Mógłby być jeden porządny,ale niestety powiem szczerze,nie ma wśród kandytatów tego,który by mógł ten kraj odbudować,ani Tusk ani Kaczyński nie są do tego zdolni.Może jedyny, którego bym uwarzał do tej pozycji był byłby Marek Borowski,lecz niestety on nie dostał się do 2 rundy.Powiem Ci szczerze,jeśli bym mógł to bym nie głosował wcale,bo w głebi duszy wiem ze Tusk wygra,widze to po otaczającej mnie ludności,Tusk ma poważanie wsród młodzieży oraz wyższej instancji w mieście,natomiast Kaczyński wśród staruszków i rolników.Kto to wygra,tego nie wiem [ ort! ].Wiem natomiast jedno,potrzeba nam nowego kraju,nowej konstytucji,która zmieniła by to bagno w normalny kraj,dający perspektywe do mieszkania w nim i taką perspektywe według mnie daje Lech Kaczyński z IV rzeczspospolitą,zdaje sobie sprawe doskonałe że jeden człowiek nie może zmienić tego,co się teraz dzieje.lecz ktoś musi zacząć.Błedami Kaczyńskiego które zauwarzyłem było odwałanie Marcinkiewicza na premiera rządu,wiadomo był to podtekst taktyczny umożliwiający możliwość wygranej Lechowi.Tego powiem Ci szczerze sam się niespodziewałem po nich,drugim zaś błędem było przyjęcie taktyki Tuska,czyli wyciąganie brudów,bo wbrew tym co mówicie,Tusk to zaczął obwieszczając prostactwo i głupote PiS i panów Kaczyńskich na łamach prasy,ze wzgledu na oddanie fotelu premiera Marcinkiewiczowi.Owszem zgodze się miał powód,lecz preferuje czystą walke,a ani jeden ani drugi,tego w sobie nie zawiera.Podsumuwując uważam [ ort! ],że oboje sa siebie warci i powiem tak jak brzmi starożytne przysłowie "Niech wygra lepszy",gdyż i tak przynajmiej w czasach 4 lat ich kadencji nic się w naszym kraju nie zmieni.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Według mnie to akurat Lech Kaczyński i cały PiS walczy jak najbardziej nieuczciwie. To własnie PiS rozpoczął wyciąganie brudów na światło dzienne, a Tusk niestety się tylko może bronić.
Wiesz, dla mnei coś jest nie tak, gdy po stronie Lecha Kaczyńskiegfo stoi sam WIELKI i jak że WIERZĄCY i PRAWY ojciec Rydzyk, i jego kompania.
No chyba że ludzie w naszym państwie chcą aby kolejna osoba jeździła sobie Maybachem, i mówiła że takisamochód jest mu po prostu potrzebny.
Anyway:

Kaczyński od samego początku działał na ambicje Tuska, i od sameg opoczątku obiecywał złote góry.
Gdy Tusk mówił "postaram się odbudować" "zrobimy co w naszych siłach", Kaczyński walił ostrzej "ja to zrboię" "ja to naprawię".
Do ciemnoty(bez urazy) trafiły bardziej słowa "zrobię to", gdyż co za tym idzie, idą pieniądze.rolnik, nie zna sytuacji w państwie. Nie wie, że to co mówi Kaczyński to zwykła ściema.
Tusk natomiast odwołuje się do młodziezy, i osób inteligentnych, które nie wierzą w cuda, natomiast które wierzą w chęci.
I tak, gdy Tusk przemawia racjonalnmymi argumentami, Kaczyński gada głupoty, które na celu mają trafić do Polskiej ciemnoy, której przyznajmy szczerze w polsce nie brakuje. Komuna o to zadbała...

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
No to cóz będe ciemny i oddam swój głos na Kaczyńskiego

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.761
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
Zdecydowanie Donald Tusk.

kaczyński się nie nadaje. Po pierwsze, wystarczy przytoczyć argument z Warszawą. Przegrał w niej z Tuskiem, i to znacząco. Oczywiście sztab to komentuje bardzo ciekawie i śmiesznie zarazem. Otóż mówi, że Warszawiacy nie głosowali na Kaczyńskiego, bo chcą, by dalej został w Wawie i był jej prezydentem .

Podając kolejne argumenty. Kaczyński jest homofobem. Ma zapędy co najmniej [ ort! ] autorytarne. Przykładem jest, wspomniana wcześniej, parada równości.

Dalej wymieniając. Gra nie fair. Sprawa dziadka Donalda Tuska, to jest apogeum. Co mnie interesuje, kim był jego dziadek. Nikt nie ma w genach zapisanej współpracy z Niemcami czy innymi nacjami, tak jak to sugerował sztab Kaczyńskiego. Co więcej, dobił mnie jeden fakt. Po 1 turze, Kaczyński powiedział, że wiedzą o Tusku kilka rzeczy, ale ich nie powiedza, by mu nie zaszkodzić. Ostatnio, w rozmowie wyborczej, ktoś mu to przytoczył i poprosił o wyjaśnienie. Ten oczywiscie mówił, że ta sprawa to historia itp. To jest gra nie fair. Stara się tylko oczernić swego przeciwnika, co nie jest dobre. Chodzi o to, że najpierw mówił, iż jest za czysta kampanią, a teraz robi takie numery.

Odbiegajac troche od programów czy poczynań, to zobaczcie na przyszła 1st dame. Szczerze powiem, ze długo będizemy musieli poczekać na taką osobę, jaką była Jolanta Kwaśniewska. Ale wolę już, by była nią (1st damą) p. Tusk, niż żona Kaczyńskiego. Z całym szacunkiem, ale wygląd też się liczy. Wracajac do kandydatów, to zobaczmy na to, jak oni wyglądaja.

Kaczyński to powinien się toczyć po ulicach. Ilektoć się śmieje, to mi się cofa jedzenie. Powinien mieć xywe Szarik (ros. szarik = kuleczka). Tusk znacznie lepiej się prezentuje.

Inna, ważna sprawa. Znajomość językow obcych. Tusk, na pytanie o jezyki odpowiada, że zna średnio niemiecki i angielski. Ale ma za to dobre kontakty z politykami za granicą. To też nie jest to, czego bym oczekiwał po prezydencie. Ale prześledźmy wypiwiedź Kaczyńskiego. Ten stwierdza, że nie umie angielskiego, ale wiele rozumie!!! To jest absurd. Z całym szacunkiem, ale dobry prezydent powinien umieć języki tj; angielski (ogólnoświatowy), niemiecki i rosyjskie (jezyki największych sąsiadów). Do tego dochodzi jeszcze opcjonalnie francuski. Niestety, ale żaden z nich nie może się pochwalić znajomością języków. Ale zdecydowanie na plus wychodzi Tusk.

Ktoś wspominal o konpomitacji Tuska na stanowiskach ministerialnych itp. Wskaż mi człowieku wszystkie, na jakich zasiadal, oraz czym się tak skompromitował. Bo ja sobie niczego takiego nie przypominam.

Ja niestety ubolewam, że mój kandydat zrezygnował. Mam tutaj na myśli Włodzimierza Cimoszewicza. Wielka szkoda, ale zniszczyły go ataki ze wszystkich stron, arguemtny i oskarżenia wzięte z chmurki. Wszystko to robotra skrajnej prawicy, takiej jak PiS czy LPR. Na otarcie łez, pozostaje mi koszulka z napisem: "www.cimoszewicz.pl".
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Ja gdybym mógl głosowałbym na Leppera a tak na serio to raczej na Donalad Tuska.Na Kaczyńskiego na pewno nie bo wymyśliłem takie hasło "ukradł księżyc ukradnie Polske"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
A ja w pelni popieram Kaczynskiego.

Wiesz, dla mnei coś jest nie tak, gdy po stronie Lecha Kaczyńskiegfo stoi sam WIELKI i jak że WIERZĄCY i PRAWY ojciec Rydzyk, i jego kompania.
Dla mnie zdecydowanie gorsze jest poparcie SLD i SDPL dla Tuska.

Nie pozwalając, manifestować, złamał on zasady konstytucyjne!
Zasad nie zlamal, poniewaz mial prawo do tego co zrobil. Gdyby takiego nie mial, to by tego nie zrobil...

Sprawa dziadka Donalda Tuska, to jest apogeum.
Tutaj nie chodzi o to, kim byl dziadek Tuska, ale o to, ze sklamal mowiac, ze nie wiedzial, iz jego dziadek byl w Wehrmacht'cie. Bo jak mozna nie wiedziec takich rzeczy?

Tusk natomiast odwołuje się do młodziezy, i osób inteligentnych, które nie wierzą w cuda, natomiast które wierzą w chęci.
Tusk odwoluje sie w wiekszosci do tych, ktorzy sie zupelnie na polityce nie znaja. Ale, ze znacznie wiecej jest jego reklam, to na niego zaglosuja, bo przeciez nie beda glosowac na "tego malego, grubego i brzydkiego Kaczora". Glosuja takze na niego wlasiciele firm, bo im to na plus wychodzi.

Jeszce dodam, ze PO znacznie bardziej reklamowalo swoich ludzi (przynajmniej w Gdansku - dwa wielkie plakaty obok siebie, a PiS zadnego), a i tak zdobyli mniej glosow niz ci drudzy.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Ja mieszkam w Krakowie i tu jest więcej reklam Kaczyńskiego...
Zauważcie że Gotenks uważa że Tusk jest kandydatem dla ludzi nie znających się na polityce, to samo ale o Kaczce powiedział ( o ile mnie pamięć nie myli) Variu... A zresztą teraz zacytuję mego kolegę: "Kaczyński chce zrobić z Polski Kaczogród"

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Gotenks sorka ale gadasz głupoty.

jeżeli uważasz, iż kaczyński miał prawo do nie zezwolenia na paradę to jesteś w wielkim błędzie. konstytucja wyraźnie mówi, iż ludzie mają prawo to manifestowani swoich poglądów w sposób pokojowy. KJaczyński tego nie uszanował, i po prostu im na to nei zezwolił. Chyba jie oglądałeś ostatnio znanego progreamu "co z tą polską". Był poruszony tam ten temat. Kaczka odpowiedziała "że po prostu uważał że tak będzie lepiej".
Fajny będzie prezydent z Kaczyńskiego- będzie łamał konstutcje jak zrobił to poprzednio, i wszystko będzie sobie tłumaczył "bo tak będzie lepiej".

Co do reklam nie możesz się o nic czepiać. Tusko może miec nawet 100 raz więcej reklam od Kaczki.. dlaczego? Ponieważ on w przeciwności do Kaczki nie czerpie pieniędzy na kampanie wyborczą z pieniedzy państwowych! Kaczynski natomiast robi to bardz oskutecznie.

No i jęzeli trafiają do Ciebie hasła, że on naprawi polskę "od tak" to sobie na niego głosuj. Ja wiem, że polska jest w kiepskim stanie. Posiadamy bardzo wielką dziurę budzetową, wielką szarą strefę i wiele wiele więcej. Hasła typu "naprawię" "będzie dobrze" "teraz będzie inaczej" nietrafiają do mnei w żadnym, nawet najmniejszym stipniu. Trafiają natomiat słowa
"postaramy sięzmienić nasz stan państwa" "czeka przexc nami dużo pracy" "postaramy sięzrobić to co w naszej mocy".

Ja nie wierze w Kaczyńskiego złote góry, gdyż wiem, że będą one pozłacane, a prawdziwe złoto znajdzie się jedynei na samym szczycie, w jego własnym, osobistym stawie.
Nie wierzę w złote góry

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.761
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
Gotenks, wielkie dzięki. A ja do tej pory myślałem, że się znam nieco na polityce i tych sprawach. Właściwie to co ja robię na moich studiach? Żeby była jasność, jestem na Naukach Politycznych, na 1 roku, studiuje dziennie na Uniwersytecie Warszawskim.

To, że Kaczyński się tam nie rozreklamował --> jego sprawa. To od sztabu i kandydata zalezy, gdzie i ile reklam rozwieszą.

Co do sprawy dziadka Tuska. Czemu miałby wiedzieć? Przeciez wszelkie akta wskazują na to, że był w obozie koncentracyjnym. Dopiero w niemieckich archiwach znaleziono dokumenty na to, że go wcielili SIŁĄ!!! Wiesz co znaczy być siła wcielonym? Dostajesz ultimatum - słuzysz, albo pod pluton. Tym bardziej, że ludzie z dzisiejszej zach. Polskich, mazur, pomorza czy wielkopolski byli traktowani niemal jak Niemcy. Tereny te zostały wcielone do rzeczy, a większość ludzi była wpisana na Volkliste.

Kaczyński za to głosi hasła populistyczne. Obiecuje dużo i dla każdego, ale jakoś nie wierze, by się udało to zrobić. Dla mnie skrót PiS to Populizm i Socjalizm. Niby partia prawicowa, a głosi socjalny program gospodarczy.

Co do tego, że ma poparcie SLD czy SDPL. Piszesz bzdury. SLD nie poparło nikogo, co najwyzej Olejniczak mógł dać sygnał, że poprze Tuska. Wiadomo, że lewica poprze program liberalny. Poza tym, to SLD to już nie jest to samo SLD sprzeda 2 lat. Wyrzucono skorumpowanych działaczy.

Wolę prezydenta liberała niz majacego zapędy autorytarne.

Co więcej, dobrze, że Kaczyńskich nie było trzech. Bo jeden by pewnie był Premierem, drugi Prezydentem a trzeci Prymasem...
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Kurde gumiś... ty powinieneś iść na prezydenta W pełni popieram i zgadzam sięz tym co piszesz

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Podzielam opinie Gumisia i Variu. Strach co by bylo gdyby Kaczynscy doszli do wladzy calkowidzie... Po pierwsze zaostrzyliby relacje miedzy Rosja i Niemcami, a Polska . Teraz jest przymilny i uwaza, ze Kwasniewski dobrze postapil na Ukrainie, jednakze widac bylo jego zapedy do machania 'szabelka'. No i dzieki jego kandydatowi na premiera, ladnie sie skompromitowalismy na arenie miedzynarodowej w Belgii. Nie ma to jak powiedziec o potepieniu homoseksualizmu w swiatowej stolicy tej oto preferencji seksualnej
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
No to tworzy się nam tutaj koalicja... Meg, Gumiś, ja... Kto jeszcze siępodpisuje??

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Zauwazylam ze jakos nie wszyscy sie wypowiadaja sie w tym temacie, czyzby bali sie ze ich kandydat przegra w wyborach? Przeca kazdy moze zalozyc na swojego i przegrac z honorem.

A tak PS... cuś mnie wkurzylo

Jeszce dodam, ze PO znacznie bardziej reklamowalo swoich ludzi (przynajmniej w Gdansku - dwa wielkie plakaty obok siebie, a PiS zadnego), a i tak zdobyli mniej glosow niz ci drudzy.
No i co z tego? To nic nie wnosi do sprawy tematu na tym forum. Zwykle przechwalki. Z reszta pewnie sie malo rozgladales Gdansk jest duuuuzy, albo Kaczynski nie chce aby go rozpoznawali w miescie, gdzie zmieszka jego coruchna XD

Nom masz racje Variu,lepiej udawać "grzecznego pana",chwalącego się,że jego dziadek brał udział w zamieszkac,pozornie niczym nie splamionego,obiecującego wszystkim wszystko,który potem (jak zresztą każdy) nie dotrzyma obietnicy na swym urzędzie,bo woda sodowa uderzy mu do łba.
No jak sadzisz, jak mielibysmy karac ludzi za to co zrobili ich przodkowie, nawet jesli jego dziadek dobrowolnie wcielil sie do niemieckiego wywiadu, armi czy co to tam bylo, bylo by w polsce o 3/4 mniej pozadnych obywateli . Ja osobiscie bym juz wisiala XD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » » [Polska] Wybory prezydenckie 2005
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook