Forum Dragon Ball Nao

» Odwołanie od ostrzeżenia

Strony: 1, 2  
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Nie wiedziałem gdzie umieścić to, więc wrzuciłem w nowy temat. Jak zapewne wiecie chodzi o ostrzeżenie za zdjęcie które ktoś uznaje za rasistowskie i nazistowskie.
Zdjęcie wrzuciłem za pozwoleniem admina więc proszę nie próbować dawać kolejnego osta

http://img36.imageshack.us/img36/9185/052009170038.jpg

Avensus napisał(a):
Otrzymałeś ostrzeżenie z powodu złamanie jednego lub kilku punktów regulaminu forum DB Nao.

Pozdrawiam.
Gangez napisał(a):
Mógłbyś tylko dla mnie rozpisać tego osta? Tzn wszystko co ci się nie podobało w napisie i celtyku.
Avensus napisał(a):
Tendencyjny napis na ścianie, wskazujący rasistowskie przekonania oraz nazistowski znak za Twoimi plecami.
Zero poszanowania dla własnej narodowości i historii kraju... Wstydź się chłopie.
Gangez napisał(a):
Avensus napisał(a):
Tendencyjny napis na ścianie, wskazujący rasistowskie przekonania oraz nazistowski znak za Twoimi plecami.
Zero poszanowania dla własnej narodowości i historii kraju... Wstydź się chłopie.



Po pierwsze słowa "Ku krwii, ku rasie, ku zwycięstwu" nie wskazują rasistowskich przekonań. Sam pomyśl: prawie każdy kraj na świecie tak myśli i jakbyś chciał odpisać że tie to od razu zaprzeczam i dodaję iż nie byłoby wojen gdyby tak nie myśleli. Pomyśl czy Polacy w 1939roku nie myśleli podobnie. Jakbym miał pod spodem namalowane 1939 to ciekawe czy też byś się odniósł do takiej głupoty jaką jest ost.

Co do tego znaku który uznałeś za nazistowski to muszę przyznać iż zaskoczyłeś mnie słowem nazista albowiem krzyż celtycki jest domeną chrześcijaństwa i nie ma zbyt wiele związanego z Niemcami.... raczej z Anglią. Często hipisi angielscy malują celtyki na koszulkach ale ja hipisem nie jestem i dla mnie jest to oznaka chrześcijaństwa.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Krzy%C5%BC_celtycki

Równie dobrze mogłem mieć namalowaną swastykę. Oczywiście dałbyś mi osta ponieważ od razu wpada ci w myśl słowo nazizm i Hitler a nie wpadają słowa iż jest to symbol buddyjski, używany jako talizman szczęścia.

Jak chcesz znać moją interpretację tego co jest tam namalowane to powiem tak: "ku krwii" - oznaka Polski walczącej ; "ku rasie" - ku rasie polskiej aby to Polacy dominowali w Polsce a nie Niemcy; no i ku zwycięstwu nie muszę tłumaczyć, a znaczenie krzyża? proszę bardzo: przynależność do kościoła chrześcijańskiego.


Reasumując te "Zero poszanowania dla własnej narodowości i historii kraju" staje się plusem. "Tendencyjny napis na ścianie" zamienia się w patriotyczny a "nazistowski znak" zamienia się w chrześcijański znak. A więc proszę o usunięcie niesłusznie przyznanego ostrzeżenia(czy stawiennictwo) oraz o przeprosiny.
Avensus napisał(a):
Bzdura. Ten napis jest dla mnie tendencyjny i oznacza jedno. Nie bardzo mnie obchodzi Twoja interpretacja tego, albowiem nie Ty tutaj decydujesz o porządku. Dla mnie to wciąż rasistowskie przesłanie, a "gdybać" o Polakach za czasów II W.Ś. nie zamierzam.

Ten Twój krzyż celtycki obok tego napisu nie bardzo pasuje do chrześcijaństwa i hipisów, więc na czystą logikę uznaje go za swastykę.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Swastyka

O zdjęciu ostrzeżenia i tym bardziej przeprosinach nie ma i nie będzie mowy.
Gangez napisał(a):
Avensus napisał(a):

Ten Twój krzyż celtycki obok tego napisu nie bardzo pasuje do chrześcijaństwa


"Krzyż celtycki (ang. Celtic Cross) - forma krzyża, od wieków znana wyznawcom religii przedchrześcijańskich, w którym czteroramienny krzyż umieszczony jest w okręgu, symbolizującym celtyckie wianki, tzw. ruta. Współcześnie (mimo swego przedchrześcijańskiego pochodzenia) krzyż celtycki jest jedną z form krzyża akceptowanego przez Kościół Katolicki jako religijny symbol chrześcijan"

Nie.... wcale a wcale... polecam www.wikipedia.pl


Avensus napisał(a):
więc na czystą logikę uznaje go za swastykę.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Swastyka


Może zacznijmy od tego że swastyka nie jest symbolem zła.... polecam przeczytać to co wysłałeś.
Gangez napisał(a):
Na szelki wypadek wyślę jeszcze raz bo może nie zauważyłeś -.-

"Krzyż celtycki (ang. Celtic Cross) - forma krzyża, od wieków znana wyznawcom religii przedchrześcijańskich, w którym czteroramienny krzyż umieszczony jest w okręgu, symbolizującym celtyckie wianki, tzw. ruta. WSPÓŁCZEŚNIE (mimo swego przedchrześcijańskiego pochodzenia) krzyż celtycki jest jedną z form krzyża akceptowanego przez Kościół Katolicki jako religijny symbol chrześcijan. Przede wszystkim stał się on jednak charakterystyczny dla celtyckiego chrześcijaństwa."
Avensus napisał(a):
Chodziło mi o to, że krzyż celtycki nie pasuje do napisu na ścianie. Wydaje mi się, że wyraziłem się jasno.
Poza tym nigdzie nie napisałem, że swastyka jest symbolem zła, a że jest symbolem nazizmu.

Swój brak odpowiednich argumentów chcesz zastąpić zmyślaną wiedzą. Nie bardzo Ci to wychodzi, także daruj sobie.
Gangez napisał(a):
Avensus napisał(a):
Chodziło mi o to, że krzyż celtycki nie pasuje do napisu na ścianie. Wydaje mi się, że wyraziłem się jasno.

Niejasne jest dla mnie to że rzucasz osta bo ci krzyż (przypomnę domena chrześcijaństwa) nie pasuje do napisu.....


Avensus napisał(a):
Swój brak odpowiednich argumentów chcesz zastąpić zmyślaną wiedzą. Nie bardzo Ci to wychodzi, także daruj sobie.

Bredzisz.... sam głupotą się wykazałeś i zaczynasz bleblebleć że celtyk jest symbolem nazizmu.
Avensus napisał(a):
Nie zamierzam prowadzić tak beznadziejnie dziecinnej rozmowy.
Gangez napisał(a):
Avensus napisał(a):
Nie zamierzam prowadzić tak beznadziejnie dziecinnej rozmowy.

I to się nazywa nieumiejętność przyznania się do błędu przez osobę zwaną "lamerem" czyli kimś kto myśli że coś wie a tak na prawdę gówno wie.... nie odpisuj bo nie chcę mi się czytać...
Avensus napisał(a):
W ten sposób otrzymałeś kolejne ostrzeżenie za prostactwo.
Pozdrawiam.
Gangez napisał(a):
Prosiłem..... nie odpisuj

szczecin
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Oto zdjęcie z nieregulaminowym napisem na ścianie, a za plecami swastyka:
http://img36.imageshack.us/i/052009170038.jpg/

Gangez napisał(a):
Niejasne jest dla mnie to że rzucasz osta bo ci krzyż (przypomnę domena chrześcijaństwa) nie pasuje do napisu.....
Co robi krzyż celtycki, który jak mówisz jest dla Ciebie znakiem religijnym obok hasła nawiązującego do rasy, krwi i zwycięstwa? Chrześcijaństwo z całą pewnością nie narzuca haseł tendencyjnych, a interpretacja jaką podałeś dla Twojej osoby jest zmyślona na siłę, tak abyś tylko ustał przy swojej racji.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ten znaczek to mi czipsa przypomina
A jakie ciacho na nim - za to ost? Ave - wstydz sie !!
To jest rasistowskie ;p? Nie w tej epoce zyjesz;p

ps. a żeby nie byc leniwym, piszac tego krotkiego posta, porobie kilka pompek, skocze z 7 pietra, wroce i bede chodzil po scianach pokoju, jak czlowiek pająk .

Albo co nieco rozpisze :

O byle !? sie klocicie ludzie - jakis tam znaczek celtycki kolega Gangez walnal i od razu osta dawac. Dal jasno do zrozumienia, ze to nie jest jakis tam niemiecki symbol ...
A drugi ost to lekka przesada ^ ^
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ishi, chyba jesteś pod wpływem ;p
Nie fajnie, że dostrzegasz argumenty tylko jednej strony. No, ale to już Twoja sprawa.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Avensus napisał(a):
Ishi, chyba jesteś pod wpływem ;p
nie ._. tylko po Gingersie i pod wplywem nudów.

Poza tym, spojrzalem na obydwie strony podobną mocą, twierdzę, że to tylko malowidła przypominające chrupki Celtyckie. Nic więcej. Nie ma za co karać, no chyba, że to Chiny.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Dawanie osta za ten krzyż, chyba z niczym szczególnym niezwiązany, to głupota i przesada.

Ale na zdjęciu jest swastyka, a przynajmniej jej część. I napis wyjaśniający, co malarz miał na myśli.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Avensus napisał(a):
Oto zdjęcie z nieregulaminowym napisem na ścianie, a za plecami swastyka:
Pardon, ale swastyka za plecami to twoja interpretacja zmyślona na siłę. Po fragmencie, który widać za plecami, nie można niczego być pewnym.
Poza tym, jak można uznać krzyż celtycki za swastykę? Powoływanie się na logikę czasem może się obrócić przeciw powołującemu się, bo logiki w tym za krzty nie ma.
Co do hasła - to jest to kwestia tak indywidualna, że nie może być brana pod uwagę jako kryterium, bo według jednej osoby jest to slogan nazistowski, a, na przykład według mnie, co najwyżej nacjonalistyczne. Co do jego tendencyjności: czy to wystarczający powód, aby dostać ostrzeżenie? Czy "Bóg, honor, ojczyzna" też jest tendencyjne? A jeżeli nie, to czym, poza naciskiem, różni się od powyższego?
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Naoista napisał(a):
Dawanie osta za ten krzyż, chyba z niczym szczególnym niezwiązany, to głupota i przesada.
Moim zdaniem to wyraz odpowiedzialności za swoją pracę i słowa.

& napisał(a):
Czy "Bóg, honor, ojczyzna" też jest tendencyjne? A jeżeli nie, to czym, poza naciskiem, różni się od powyższego?
Przesłaniem.

& napisał(a):
Pardon, ale swastyka za plecami to twoja interpretacja zmyślona na siłę.
Słaby argument wymyślony, aby mi zaprzeczyć.

& napisał(a):
Poza tym, jak można uznać krzyż celtycki za swastykę? Powoływanie się na logikę czasem może się obrócić przeciw powołującemu się, bo logiki w tym za krzty nie ma.
Słusznie! Ale niestety jednak to swastyka, bo opis po lewej na to wskazuje, i za cholerę nie widzę związku ze znakiem celtyckim.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie masz racji, Ave.

1. Znak, którego połowę przykrył Gangez, rzeczywiście, przypomina swastykę. Nie możesz mieć jednak pewności, że na pewno jest to swastyka. Ponadto jest w pewien sposób ocenzurowana. I najważniejsze, nie wiesz, co ona oznacza. Czy ten kto ją namalował, zrobił to, by propagować nazizm? I jeszcze bardziej istotne: czy Gangez stanął właśnie w tym miejscu, by pokazać sięze swastyką.
Co do samego znaku. Swastyka nie jest wymyślona przez nazistów, nie jest nawet rdzennie germańska. Pochodzi z Indii, używana była przez Hindusów, Chińczyków, Japończyków, Persów, Słowian i Germanów. I nawet dla tych ostatnich nie była symbolem zabijania Żydów, za jaki dziś uchodzi. I dziś, jakakolwiek swastyka, w jakimkolwiek miejscu, jest przedmiotem gorącej debaty dla historyków/etyków - oszołomów i, jak się okazuje, moderatorów. I zawsze jest kojarzona, oczywiście niesłusznie, z zabijaniem Żydów, Cyganów, Polaków. I raczej nie powinieneś pouczać Gangeza, jeśli chodzi o historię, m.in. 2 Pułk Strzelców Podhalańskich, używał tego symbolu.
Obraz
Także inne jednostki używały swastyki. Polskie.

2. Krzyż celtycki też nie symbolizuje przelanej krwi niewinnych dziewic, ani czegoś równie mrocznego, złego i tuczącego. To, że upodobali go sobie Walijczycy i Kornijczycy, nie czyni z niego niczego złego. Także neo-pogaństwo nie jest niczym złym.

3. Hasło też jest, widzę, kontrowersyjne. Ku krwi, ku rasie, ku zwycięstwu. - dlczego jest Twoim zdaniem rasistowskie? Nawet ku zwycięstwu jest, moim zdaniem, niewystarczejące, skoro zostało umieszone na jakimś totalnym zadupiu za starym dworcem, starą fabryką czekolady, czy innym, grożącym katastrofą budowlaną, miejscu. Rasizm, jako taki, nie jest zabroniony. Ani Prawem, nawet Konstytucją, ani Regulaminem Forum. Powinieneś przedstawić niezbity dowód na to, że Gangez jest rasistą/nacjonalistą/szowinistą i co więcej, że propaguje agresję na tym tle. Osobiście nie uważam by Gangez był kimś takim. Nawet jeśłi jest, ma do tego prawo, nie robi niczego, co można by uznać za sprzeczne z jakimikolwiek obowiązująćymi regułami.

4. Regulamin Forum

a) §2 Niedozwolone treści
I. Ogólne
4. wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej i etnicznej lub innych przejawów dyskryminacji

Powinieneś to udowodnić.
b) §2 Niedozwolone treści
I. Ogólne
5.ukazujących hasła, symbole lub ludzi związanych z ustrojami opartymi na dyktaturze, terrorze lub nienawiści (np. komunizm, faszyzm, nazizm)

To także.

Dodam od siebie, że dziś jakiekolwiek złe słowo, wymierzone w kogoś o innym kolorze skóry, bądź co gorsza, w aktywistę bądź Żydów, jest traktowane jako propagowanie nazizmu. Nazizm, czyli inaczej narodowy socjalizm - ideologia, która dziś jest tylko ideologią przesyconą nacjonalizmem i antysemityzmem. W rzeczywistości była czymś więcej, towarzyszyło jej mnóstwo innych rzeczy, obecnych także dzisiaj, i w tamtych czasach uważane one były za niedopuszczalne. I wciąż one obowiązują. Literka w literkę, w Niemczech, w prawodawstwie. I ludzie przez to emigrowali z Niemiec. Dzisiaj są jednak czymś zupełnie normalnym i jest tego coraz więcej.

Avensus napisał(a):
Ten Twój krzyż celtycki obok tego napisu nie bardzo pasuje do chrześcijaństwa i hipisów, więc na czystą logikę uznaje go za swastykę.
PWNED!

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Popieram Gangeza. Totalnym idiotyzmem jest robienie z forum wielkiego, patriotycznego portalu, w którym człowiek, który wrzuca zdjęcie z bzdurnymi napisami zostaje karany ostrzeżeniem. Gdybym zrobił sobie fotkę a w tle narysowany byłby penis też dostałbym ostrzeżenie? Niestety jest tego pełno w polskich miastach, a to, że Gangez zrobił sobie na tle czegoś takiego zdjęcie mi absolutnie nie przeszkadza.
To może jeszcze ten człowiek, co ma faszystowskie poglądy powinien zostać zbanowany?

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Avensus napisał(a):
& napisał(a):
Czy "Bóg, honor, ojczyzna" też jest tendencyjne? A jeżeli nie, to czym, poza naciskiem, różni się od powyższego?


Przesłaniem.
Bóg, Honor, Ojczyzna. Czy jeżeli założę organizację:
a) fanatycznie katolicką - walczącą z protestantami, muzułmanami, żydami, ateistami etc.
b) nacjonalistyczną - używającą przemocy wobec Niemców, Rosjan, Czechów, Węgrów etc.
nie łamię jakichś obowiązujących reguł?

Więcej profesjonalizmu i zdrowego rozsądku. Nie można ocenić haseł Bóg, Honor, Ojczyzna oraz Ku krwi, ku rasie, ku zwycięstwu jako tendencyjnych i niezgodnych z obowiązującymi normami, póki nie widzimy żadnych czynów, które mogą nam na coś wskazać.
Z innej beczki, jeśli chcesz być konsekwentny na swój sposób, karaj też za użycie hasła Wolność, Równość i Braterstwo.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
nak, którego połowę przykrył Gangez, rzeczywiście, przypomina swastykę. Nie możesz mieć jednak pewności, że na pewno jest to swastyka.
A Ty, że to nie jest swastyka.

Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
Czy ten kto ją namalował, zrobił to, by propagować nazizm?
Po kontrowersyjnym napisie obok wywnioskowałem, że tak. Stąd ostrzeżenie.

Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
I jeszcze bardziej istotne: czy Gangez stanął właśnie w tym miejscu, by pokazać sięze swastyką.
Nie, co nie zmienia faktu, że ujął kawałek, jak sam napisałeś swastyki.

Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
3. Hasło też jest, widzę, kontrowersyjne. Ku krwi, ku rasie, ku zwycięstwu. - dlczego jest Twoim zdaniem rasistowskie?
"Ku krwi, ku rasie[...]" wskazuje na przelewanie krwi z powodów rasowych.

Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
Avensus napisał(a):
Ten Twój krzyż celtycki obok tego napisu nie bardzo pasuje do chrześcijaństwa i hipisów, więc na czystą logikę uznaje go za swastykę.

PWNED!
Źle to wyraziłem. Chodziło mi o to, że krzyż celtycki obok napisu nawiązującego do rasizmu nie ma tu racji bytu, dlatego też jest to swastyka.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
3. Hasło też jest, widzę, kontrowersyjne. Ku krwi, ku rasie, ku zwycięstwu. - dlczego jest Twoim zdaniem rasistowskie?


"Ku krwi, ku rasie[...]" wskazuje na przelewanie krwi z powodów rasowych.
Tobie tak się wydaje, a to, że masz takie chore skojarzenia nie powinno skutkować karaniem użytkowników za byle jajco... Nie rozumiem kompletnie celu dania tego ostrzeżenia, masz jakieś kompleksy, chcesz zaistnieć? Błyskasz raczej niewiedzą.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Pisząc, że mam kompleksy chcesz mi dojechać, poczuć się starszym, bardziej rozumnym niż jesteś? Nie przenoś osobistych rozterek skierowanych w moją stronę na forum.
Nie rozumiesz celu? Cel jak każdy inny, jeśli chodzi o ostrzeżenia. Dlatego nie nadajesz się na stanowisko moderatora.

Pamiętam, jak skarżyliście się (wy, użytkownicy), że prace moderatorskie są niekonsekwentne. Stałem się surowszy i dbam o porządek. Nie chcecie? Proszę założyć temat na forum o detronizacje mnie ze stanowiska moderatora.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Avensus napisał(a):
Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
nak, którego połowę przykrył Gangez, rzeczywiście, przypomina swastykę. Nie możesz mieć jednak pewności, że na pewno jest to swastyka.


A Ty, że to nie jest swastyka.
Skoro tak, to nie domyślaj się na przyszłość.
In dubio pro rero. - myślę, że to podstawa.


Avensus napisał(a):
"Ku krwi, ku rasie[...]" wskazuje na przelewanie krwi z powodów rasowych.
Nie przypuszczam. Prędzej, "ku krwi", oznacza krew aryjską, niż roszącą ziemię, krew murzynów. Czy samo uznanie, że Aryjczycy/Europejczycy/biali są lepsi, jest złe? Jeśli tak, to bądź też konsekwentny i daj osta temu, kto pochwali poczynania Malcolma X. Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. I staraj się nie nadinterpretować regulaminu, by umocnić zasadność dogmatu.

Źle to wyraziłem. Chodziło mi o to, że krzyż celtycki obok napisu nawiązującego do rasizmu nie ma tu racji bytu, dlatego też jest to swastyka.
To nie jest swastyka. To krzyż celtycki. Ni mniej, ni więcej.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
In dubio pro rero. - myślę, że to podstawa.
Zależy, kto tu jest oskarżonym. Ja, jako niekompetentny, zły moderator, wstawiający niewinnym brzydkie warny, czy Gangez, jako ten, który został nazistą, faszystą, celtykiem, vikingiem, średniowiecznym rycerzem, cokolwiek.

Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
Avensus napisał(a):
"Ku krwi, ku rasie[...]" wskazuje na przelewanie krwi z powodów rasowych.

Nie przypuszczam. Prędzej, "ku krwi", oznacza krew aryjską, niż roszącą ziemię, krew murzynów. Czy samo uznanie, że Aryjczycy/Europejczycy/biali są lepsi, jest złe? Jeśli tak, to bądź też konsekwentny i daj osta temu, kto pochwali poczynania Malcolma X. Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. I staraj się nie nadinterpretować regulaminu, by umocnić zasadność dogmatu.
To jest Twoja interpretacja. Słuszna, nie powiem, ale moja jest odmienna i wydaje mi się, że słuszniejsza.

Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
cytat:
Źle to wyraziłem. Chodziło mi o to, że krzyż celtycki obok napisu nawiązującego do rasizmu nie ma tu racji bytu, dlatego też jest to swastyka.
To nie jest swastyka. To krzyż celtycki. Ni mniej, ni więcej.
Nie, to swastyka.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Krzyż celtycki, to krzyż celtycki, swastyka, to swastyka. Warto wiedzieć, że krzyż celtycki, był stosowany i jest obecnie przez skinheadów, oraz przez wyznawców tak zwanego "White power". Jest on w czasach najnowszych symbolem neonazistów. Symbolizuje przynależność do Europy i siłę, jaka drzemie w jej mieszkańcach (White power).

Notabene jest także symbolem chrześcijańskim, jak ktoś wyżej zauważył. Nie mniej w odniesieniu do tych słów, nabiera on pierwszego znaczenia.

Ost Ave moim zdaniem przyznany dość słusznie, aczkolwiek dla wielu nieznających historii owego symbolu, jest pewnie kontrowersyjny.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Avensus napisał(a):
Zależy, kto tu jest oskarżonym. Ja, jako niekompetentny, zły moderator, wstawiający niewinnym brzydkie warny, czy Gangez, jako ten, który został nazistą, faszystą, celtykiem, vikingiem, średniowiecznym rycerzem, cokolwiek.
To chyba oczywiste, ze względu na moje, Twoje, & i Gangeza stanowisko, oskarżonym jest Gangez, któremu starasz się udowodnić, że łamie w dwóch punktach regulamin. Piszemy od jakiegoś czasu na ten temat. I skoro uznaję, że nie przedstawiłeś wystarczających dowodów, to jest jasnym, że oskarżonym jest Gangez. Nie mam pojęcia, czemu to napisałeś.

Avensus napisał(a):
To jest Twoja interpretacja. Słuszna, nie powiem, ale moja jest odmienna i wydaje mi się, że słuszniejsza.
"Ku krwi, ku rasie, ku zwycięstwu. Tutaj chodzi tylko o zwycięstwo krwi, rasy. Także o ich czystość. Zapoznaj się z ideologią, zanim ocenisz, która racja jest swojsza.

Avensus napisał(a):
Nie, to swastyka.
Radzę ten jeden wątek zakończyć już teraz, to jest poniżej krytyki.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
Avensus napisał(a):
Zależy, kto tu jest oskarżonym. Ja, jako niekompetentny, zły moderator, wstawiający niewinnym brzydkie warny, czy Gangez, jako ten, który został nazistą, faszystą, celtykiem, vikingiem, średniowiecznym rycerzem, cokolwiek.

To chyba oczywiste, ze względu na moje, Twoje, & i Gangeza stanowisko, oskarżonym jest Gangez, któremu starasz się udowodnić, że łamie w dwóch punktach regulamin. Piszemy od jakiegoś czasu na ten temat. I skoro uznaję, że nie przedstawiłeś wystarczających dowodów, to jest jasnym, że oskarżonym jest Gangez. Nie mam pojęcia, czemu to napisałeś.
Bo to on założył ten temat, oskarżając mnie o niesłuszność ostrzeżenia.

Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
"Ku krwi, ku rasie, ku zwycięstwu. Tutaj chodzi tylko o zwycięstwo krwi, rasy. Także o ich czystość. Zapoznaj się z ideologią, zanim ocenisz, która racja jest swojsza.
Ja widzę jedynie punkt widzenia.

Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
Avensus napisał(a):
Nie, to swastyka.
Radzę ten jeden wątek zakończyć już teraz, to jest poniżej krytyki.
Bo mam takie same argumenty jak Ty? A raczej ich częściowy brak.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Avensus napisał(a):
Ja widzę jedynie punkt widzenia.
Zatem przyznajesz, że decyzja o przyznaniu Gangezowi osta, zależna była od Twojego punktu widzenia?


Avensus napisał(a):
Bo to on założył ten temat, oskarżając mnie o niesłuszność ostrzeżenia.
Głupio wszedłem w ten temat, przez się nie porozumieliśmy. Oczywiście, jako że bronię racji Gangeza, to on jest dla mnie tym oskarżonym. Mój punkt widzenia. Mam nadzieję, że teraz się rozumiemy.


Avensus napisał(a):
Bo mam takie same argumenty jak Ty? A raczej ich częściowy brak.
Ja mam argumenty. Symbol na murze to krzyż celtycki. Koniec przekazu. Ty zaś łączysz go z tekstem, który oceniasz na podstawie własnych, zależnych od opinii, przemyśleń, jako tandetny i traktujesz jako swastykę.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Odwołanie od ostrzeżenia
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook