Forum Dragon Ball Nao

» Odwołanie od ostrzeżenia

Strony:   1, 2
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
Zatem przyznajesz, że decyzja o przyznaniu Gangezowi osta, zależna była od Twojego punktu widzenia?
Przyznaję, choć stoję przy tym, że mój punkt widzenia jest słuszny i dlatego kierując się nim przyznałem pierwsze ostrzeżenie.


Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
Głupio wszedłem w ten temat, przez się nie porozumieliśmy. Oczywiście, jako że bronię racji Gangeza, to on jest dla mnie tym oskarżonym. Mój punkt widzenia. Mam nadzieję, że teraz się rozumiemy.
Ja Cię zrozumiałem, tylko Ty nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi.

Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
Ja mam argumenty. Symbol na murze to krzyż celtycki. Koniec przekazu. Ty zaś łączysz go z tekstem, który oceniasz na podstawie własnych, zależnych od opinii, przemyśleń, jako tandetny i traktujesz jako swastykę.
Wygląda na swastykę, a w połączeniu z tekstem obok logicznie połączyłem oba substraty i bum, wyszedł produkt. Jestem za ten produkt odpowiedzialny, dlatego go bronię odpowiednimi argumentami. Kiedy ich brakuje, to trudno.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Catfvcker
Ziemianin
Ziemianin
Catfvcker
Dni na forum: 5.437
Posty: 2
Ja tutaj nie widzę nic nazistowskiego, a takowe znaki to wyczuwam na kilometr, jako-że wychowałem się na ulicy, na której prawie każdy młodzieniec był nazistą.

Focus napisał(a):
Krzyż celtycki, to krzyż celtycki, swastyka, to swastyka. Warto wiedzieć, że krzyż celtycki, był stosowany i jest obecnie przez skinheadów, oraz przez wyznawców tak zwanego "White power".
Skończ waść, skinów oszczędź. Boli Mnie oskarżanie skinów ble! Nazywanie nazistów skinami, ponieważ podkradli im styl.


Naoista napisał(a):
Ale na zdjęciu jest swastyka, a przynajmniej jej część. I napis wyjaśniający, co malarz miał na myśli.
To też jest swastyka?
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Uważaj, co piszesz.
SoheiMajin Gotenks
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Avensus napisał(a):
Wygląda na swastykę, a w połączeniu z tekstem obok logicznie połączyłem oba substraty i bum, wyszedł produkt. Jestem za ten produkt odpowiedzialny, dlatego go bronię odpowiednimi argumentami. Kiedy ich brakuje, to trudno.
Odpowiedz sobie na pytanie. Czy zabawa w chemika i chłopski rozum to wystarczająco dużo, by osądzić kogoś jako nazistę bądź rasistę. I przypominam, samo bycie rasistą nie jest zabronione. Oczywiście w teorii. Ale posługujmy się właśnie teorią, czyli interesującym nas prawem, by zachować rozsądek.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
Odpowiedz sobie na pytanie. Czy zabawa w chemika i chłopski rozum to wystarczająco dużo, by osądzić kogoś jako nazistę bądź rasistę. I przypominam, samo bycie rasistą nie jest zabronione. Oczywiście w teorii. Ale posługujmy się właśnie teorią, czyli interesującym nas prawem, by zachować rozsądek.
Osobiście mam to gdzieś, czy jest rasistą, nazistą, czy czarodziejem, ale jako moderator przyznałem ostrzeżenie, bo znajdował się w poście nieregulaminowy obrazek, ciężko to zrozumieć?

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Bardzo łatwo. Nie powiedziałem nigdzie, że miałeś złe intencje, albo że próbujesz podbudować własne ego. Twierdzę jedynie, że przyznałeś ostrzeżenia niesłusznie. Zapewne ost nie zostanie zdjęty, Admin już swoje zdanie wyraził, ponadto Regulamin należy do niego. Chciałem przedstawić swoje zdanie, przestawiłem, miałem rację. Jednakże ten drugi, moim zdaniem, powinien. Takie minimum.
I radzę już zakończyć. Moglibyśmy kontynuować, ale nikt już niczego nowego nie napisze. No i Tobie, niepotrzebnie, zaczyna się udzielać podirytowanie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Catfvcker napisał(a):
Skończ waść, skinów oszczędź. Boli Mnie oskarżanie skinów ble! Nazywanie nazistów skinami, ponieważ podkradli im styl.
To niech Cie boli, nie wnikam gdzie Cie boli, ale z pewnością to głupota. Wstukaj sobie obojętnie gdzie, historie krzyża celtyckiego. Zobaczysz, że jest on wykorzystywany przez skinheadów w dzisiejszych czasach jako symbol "odnowionej" swastyki.

Jeżeli nadal chcesz się kłócić, to zaprezentuj mi lepsze źródło, niż np książka, na której się wzorowałem i po którą dziś specjalnie sięgnąłem - Znaki i Symbole - Encyklopedia Wydawnictwo Bellona.

Jak masz zamiar się podpierać własnymi wnioskami, albo doświadczeniem z patologicznego podwórka, to lepiej Ty sobie oszczędź wstydu.

Pozdrawiam.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
Twierdzę jedynie, że przyznałeś ostrzeżenia niesłusznie.
Rozumiem i szanuję to. Mamy odmienne zdania, i nic to, do niczego w ten sposób nie dojdziemy.

Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
Jednakże ten drugi, moim zdaniem, powinien.
Pamiętam, że też przyznałeś komuś osta za obrażanie Ciebie. Dlaczego w moim wypadku miałbym potraktować go inaczej?

Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
No i Tobie, niepotrzebnie, zaczyna się udzielać podirytowanie.
Daleko mi od tego, choć muszę przyznać, że jestem odrobinę zmęczony.

Nie mam nic więcej do dodania na ten temat.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Avensus napisał(a):
Pamiętam, że też przyznałeś komuś osta za obrażanie Ciebie. Dlaczego w moim wypadku miałbym potraktować go inaczej?
Gwoli ścisłości. Ten temat był już przedyskutowany. I spodziewałem się, że wróci i będzie wracał jak bumerang. Napiasłem, bo nie lubię pozostawiać niedokończonych spraw. Ode mnie to też wszystko.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Oddalam skargę.

Regulamin jasno mówi, że nie można na forum zamieszczać tego typu symboli w takim kontekście.

A tłumaczenie, że swastyka to nie tylko symbol nazizmu (analogicznie krzyż, co do którego się myliłem) w tym konkretnym przypadku, jest głupie. Bo to tak jak napisać "ty !?"
i później tłumaczyć się, że wg słownika:
!?
3. daw. «ozdoba z nici, jedwabiu, wełny, sznurka itp. w kształcie pędzla»

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Odwołanie od ostrzeżenia
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook