Forum Dragon Ball Nao

» [PC] Earth Special Forces

Strony:   1, 2

Co sądzisz o Earth Special Forces?

Co sądzisz o Earth Special Forces?
Zajebiste 48,65% 18 48,65%
Spoko 27,03% 10 27,03%
Taka sobie 0,00% 0 0,00%
Chłam 0,00% 0 0,00%
Nie znam 24,32% 9 24,32%
Wszystkich głosów: 37
rigid Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.414
Posty: 2
nie moge wytrzymac jak mnie boty zabijaja bez mniejszego problemu

dlaczego jak chce bic z reki (piescia) to obraz skacze jak glupi i nc nie widze a za chwile leze na lopatkach a bota nie widac troche zal bo strasznie ciezka jest ta gra okropnie mozna rzec
Pein55
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.428
Posty: 8
Tak jak w temacie czy można jakoś zwiększyć liczbę życzeń u smoka??

Post przeniesiony.
SoheiMajin Gotenks
Goku171 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 28
Dni na forum: 5.402
Posty: 2
Panowie sory że gitare zawracam ale jak włączam grę i daję find servers to nic tam niema dlaczego prosze o szybką pomoc
Molo Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Molo
Dni na forum: 5.376
Posty: 8
Skąd: Zawiercie
gra jest fajna widziałem na youtube .tylko szkoda że nie wiem jak ją zainstalować
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Molo napisał(a):
gra jest fajna widziałem na youtube .tylko szkoda że nie wiem jak ją zainstalować
Szukaj a znajdziesz: http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?t=2716& ... sc&start=0

Goku171 napisał(a):
Panowie sory że gitare zawracam ale jak włączam grę i daję find servers to nic tam niema dlaczego prosze o szybką pomoc
Zależy czy masz STEAM (oryginalny Half-Life) czy Nonsteam. Na Steamie jeszcze można znaleźć parę działających serwerwów. Serwerów NS trzeba szukać w internecie No i gratuluję odkopania tematu

Grupa Mirai
mlody792 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 28
Dni na forum: 5.233
Posty: 9
Skąd: Pieńsk
wiecie z tym ze macie pirackiego hl to nie znaczy ze przez neta nie mozecie grac ja sciagnolem z torrenty.org esf co tylko go sie instaluje i jest gicior bez tam zadnego hl czy cs

Joe: ściągnąłem
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Dla mnie jest "spoko" tylko ze sterowaniem są małe problemy ale to do wytrenowania jest. Na pewno w grze online bym był jednym z ostatnich w rankingu : P


mlody792 napisał(a):
wiecie z tym ze macie pirackiego hl to nie znaczy ze przez neta nie mozecie grac ja sciagnolem z torrenty.org esf co tylko go sie instaluje i jest gicior bez tam zadnego hl czy cs
Chcesz powiedzieć że masz esf (mod do hl) bez hl .... jego tam na pewno masz tylko nie do gry. Zapewne wycięto z hl wszystkie mapy, dźwięki, postacie itp. i zrobiono z tego instalkę.

szczecin
FixTer Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 5.094
Ostrzeżenia: 1
Posty: 20
Skąd: z krzesła
Pomocy!
mam 15milionów ki oraz 5hp wezwałem księżyc i zmieniam się w Super Sayijana a nie w kid goku. Co mam zrobić??
MAM BIG PACKA 8.4!!!
Na filmach w youtube widziałem że smok sie pokazywał songo sie ładował zmienił się w małego i ten smok zniknoł. ale oco tam chodzi? ja mam wezwać smoka kulami i jakieś życzenie wypowiedzieć czy co? Proszę o szybką odpowiedz bo jak najszybciej chcem byc ssj4 albo kid goku.xD
Zidel
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.014
Posty: 1
Witam. Potrzebuję Big Packa v6.8. Niestety na google nic nie znalazłem a bardzo mi na tej wersji zależy. Proszę o pomoc.
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów

Grupa Mirai
DragonAdi15
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.825
Posty: 3
Witam mam problem z Trunks otóż gram nim mam ponad 1 mln ki przemieniam sie w ssj po pewnym czasie na ssj nabijam ponad 3 mln ki chce sie przemienic ussj ponieważ w opisie Trunksa jest ze ussj 3mln ki i nie wiem co zrobic. Proszę o pomoc
Robert rrrrrrr
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.800
Posty: 2
jak zamienic sie w oozaru?
No wiec jak w temacie mam ksiezyc kid goku a ten mi sie w ssj3 zamienia a gapie sie na ksiezyc HELP!
Goku15 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.494
Posty: 1
Siema ;D kto zagra ?? ja się uczę dopiero ^^ pisać na gg ;P 33562402 niewidok ;P (nick w grze: haQ.)

Wiem, że jest to zły temat no ale cóż mam nadzieję, że administracja to zrozumie ^^
Mugen Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Mugen
Wiek: 28
Dni na forum: 4.786
Plusy: 6
Posty: 118
Skąd: Biała Podlaska
W ESF gram od niedawna i gra naprawdę na zacnym poziomie. Grafika miła dla oka, ciekawe modele po za tym gra multiplayer. Brak cziterów, duży nacisk na zręczność podczas gry czyli to wszystko co tygryski lubią najbardziej. Powoli zbiera się do finalnej wersji, a co za tym idzie czeka nas świetna grafika i realistyczne doznania ze świata DB. Jednym wielkim minusem to monotonność. Przeciwnicy używają tych samych ataków w koło i klikanie strzałek w prawo, lewo, góra, dół podczas obrony i ataku w zwarciu zaczyna się nudzić. Słabo rozwinięte serwery też trochę odpychają, ale jak na grę DB na PC, która obecnie jest w fazie BETA jest świetną gierką. Z niecierpliwością czekam na finalną wersję
Mugen Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Mugen
Wiek: 28
Dni na forum: 4.786
Plusy: 6
Posty: 118
Skąd: Biała Podlaska
Robert rrrrrrr napisał(a):
jak zamienic sie w oozaru?
No wiec jak w temacie mam ksiezyc kid goku a ten mi sie w ssj3 zamienia a gapie sie na ksiezyc HELP!
Musisz mieć również odpowiednią ilość Ki, ale dokładnie co i jak z tym Oozaru to nie pamiętam, jednak jestem pewien że parę minut w google cię nie zbawi ;]
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Wyszedł nowy filmik przedstawiający zmontowany gameplay najnowszego ESF. Tworzą to już tyle lat, że większość ludzi zdążyło o tym zapomnieć.
https://www.youtube.com/watch?v=YBKFKTeGFp0

Jak dla mnie nieco chaotyczne, aczkolwiek to pewnie przez ten montaż. Reszta cudownie wygląda, jak na mod HL.

Grupa Mirai
Książe Pan hime
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.762
Ostrzeżenia: 1
Posty: 40
Nie znam gry, ale zbieram arty postaci, ma ktoś Bido, Mutaito, Pumbukina, Tambourine i Piccolo Daimaou?
WujekRey Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 29
Dni na forum: 1.863
Posty: 1
Skąd: Gliwice
Zajebista gra , cały czas się rozbudowuje
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » [PC] Earth Special Forces
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook