Forum Dragon Ball Nao

» [J-rock] VAMPS - nowy projekt Hyde i Kaza ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 31, 32, 33  
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.890
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.834
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Sakuya Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Sakuya
Wiek: 32
Dni na forum: 5.630
Posty: 78
Skąd: Osaka
Witam wszystkich, kope lat normalnie xD Pewnie już wszyscy zdążyli zapomnieć o moim istnieniu, ale ja jestem taka upierdliwa gadzina że zawsze wracam >3

Przejrzałem posty i tak trochę rzeczy mi się przypomniało... a właśnie, Haido znowu po angielsku usiłuje konwersować:
http://www.youtube.com/watch?v=LxVRswIXEfw
brawo dla pana w okularach od Vivienne>.>
xD

Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
mam nadzieje, że wiecie czemu niektore koncerty były dla facetów ;p
Koncert dla facetów był jeden i zarombiście żałuję ze mnie tam nie było - ponoć w pewnym momencie haido mało gaci nie stracił.... fanboie są straszniejsi niż fangerle... czasami.
Koncerty tematyczne z tego co wiem były ogólnie super. Na 'pairs only' Haido miał się pocałować z Kazem, ale w końcu tylko go cmokną w policzek. Z kolei na 'under-18' między innymi opowiadał dowcipy na temat dziewic i prawiczków którzy to nie wiedzą jak 'TO' się robi. Ta... on jest co najmniej inny.

Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
boże co na ma na głowie
Mopa^^[gomennasai, nie mogłem się powstrzymać xD]

Aha, tatuaż jest ponoć dopiero w trakcie tworzenia, ale mam nadzieję że jednak będzie jednokolorowy>.>

Dobra nie mam już wizji co do pisania, poza tym że o pewnych rzeczach nie napiszę... bo na razie nie mam sił na kolejną wojnę x3

[kurczesz, teraz mam taką fajną 'Tetsową' liczbę postów że aż szkoda coś dalej pisać....]

Obraz

i ja się potem zastanawiam dlaczego ludzie mnie nie lubią... >3
Obraz
Neko Yoru Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Neko Yoru
Dni na forum: 5.584
Posty: 127
Hey. No i ja też wróciłam ^^

VAMPS potwierdziło swoją obecność na konwencie OTAKON 2009 w Baltimore. Jeśli nie pamiętacie to kolejna edycja konwentu na którym w 2004 roku wystąpiło Laruku. Żeby było lepiej - Hyde i Kaz będą odpowiadać na pytania fanów... i to osobiście! będzie sesja z pytaniami i dawaniem autografów.

Ostatnio zespół przyprawił o traumę ok 300 uczennic pewnego liceum w Sendai, ponieważ.... po prostu sobie przyszli. Też bym miała jakbym weszła na aule a tam by siedział sobie hyde o.0 no ale mniejsza. Dziewczęta dostały lekkiej histerii. Potem Hyde i Kaz pogadali trochę, podpowiadali na pytania fanek, i po pół godzinie spotkanie się zakończyło. Ale i tak naprawdę miłą niespodziankę zrobili ^^

[Saku czy ty masz w głowie tylko Tetsu i.. ty nie masz sił na wojnę?? nowość xD]

Być sobą - to chyba najtrudniejsza rola jaką przyszło nam grać.
Obraz
Sakuya Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Sakuya
Wiek: 32
Dni na forum: 5.630
Posty: 78
Skąd: Osaka
Zapomniałem napisać o jednej rzeczy. A mianowicie, podczas 'Men's only' Vamps zaprezentowało interesujący przykład sadyzmu... chociaż do środka nie wpuszczano kobiet na zewnątrz ustawiono dla nich specjalny telebim. Ponoć fanki dostawały spazmów. Ja tam się im nie dziwię - tak blisko a tak daleko xD

Neko Yoru napisał(a):
[Saku czy ty masz w głowie tylko Tetsu i.. ty nie masz sił na wojnę?? nowość xD]
[I mnie się zdarza, słońce... co do Tetsu to chyba tak, bo skoro nie ma tam mózgu...]

Obraz

i ja się potem zastanawiam dlaczego ludzie mnie nie lubią... >3
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.834
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Sakuya napisał(a):
Zapomniałem napisać o jednej rzeczy. A mianowicie, podczas 'Men's only' Vamps zaprezentowało interesujący przykład sadyzmu... chociaż do środka nie wpuszczano kobiet na zewnątrz ustawiono dla nich specjalny telebim. Ponoć fanki dostawały spazmów. Ja tam się im nie dziwię - tak blisko a tak daleko xD
Oj, nie dziwię się. Jednak to głupi pomysł. Jak dla facetów, to dla facetów. Jak dla bab, to dla bab. Nie trzymają się własnych postanowień


Neko Yoru napisał(a):
Ostatnio zespół przyprawił o traumę ok 300 uczennic pewnego liceum w Sendai, ponieważ.... po prostu sobie przyszli.
I akurat do dziewczęcego... ale z nich hentaie XD Fajna rzecz. Przychodzisz na salę w krótkich portkach na wf, a tu Hyde i K.A.Z.


Neko Yoru napisał(a):
Jeśli nie pamiętacie to kolejna edycja konwentu na którym w 2004 roku wystąpiło Laruku.
Pamiętamy, ale niestety nie oglądałam. Widziałam tylko urywki jak Hyde produkował się po angielsku. Ślicznie...


Sakuya napisał(a):
poza tym że o pewnych rzeczach nie napiszę... bo na razie nie mam sił na kolejną wojnę x3
OMG... co znowu dojrzałeś? XD

Pozdrawiam i witam z powrotem. W samą porę, bo ja w tym tygodniu znikam na dwa miechy

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Sakuya Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Sakuya
Wiek: 32
Dni na forum: 5.630
Posty: 78
Skąd: Osaka
Tłumaczenie Redrum mnie trochę boli... ale szczerze teraz mam ochotę wywalić się brzuchem do góry i ślinić do Tetsu xD a nie bawić w wojny czy własne tłumaczenia.... i tak się pewnie zacznie teraz xD
Laru napisał(a):
I akurat do dziewczęcego... ale z nich hentaie XD Fajna rzecz. Przychodzisz na salę w krótkich portkach na wf, a tu Hyde i K.A.Z.
Ta, zboczeńcy... mundurków im się zachciewa oglądać xD
Laru napisał(a):
Oj, nie dziwię się. Jednak to głupi pomysł. Jak dla facetów, to dla facetów. Jak dla bab, to dla bab. Nie trzymają się własnych postanowień
Nie wiem czy taki głupi, dzięki temu mam kilka ciekawych relacji z koncertu - bo na telebimie zawsze lepiej widać niż z tłumu. No i mimo wszystko Yaoistki miały używanie.

Obraz

i ja się potem zastanawiam dlaczego ludzie mnie nie lubią... >3
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.834
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Tłumaczenie Redrum mnie trochę boli... ale szczerze teraz mam ochotę wywalić się brzuchem do góry i ślinić do Tetsu xD a nie bawić w wojny czy własne tłumaczenia.... i tak się pewnie zacznie teraz xD

^^ A to ciekawe. No cóż, jak boli to weź jakiś Ibuprom

Mart czytała książkę, na której wzorował się Hyde, resztę przetłumaczyła dobrze. Proszę, nie zachowuj się jakbyś znał umysł Hyde i wiedział dokładnie, co w jakiej linijce chciał przekazać.


Sakuya napisał(a):
i tak się pewnie zacznie teraz xD
Nie mam już nic do dodania, więc spoko

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.717
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Proszę, nie zachowuj się jakbyś znał umysł Hyde i wiedział dokładnie, co w jakiej linijce chciał przekazać.
勘ですよ。(笑) Z czystej ciekawości Sakuya, zdajesz się doskonale orientować w tym co swoim odbiorcom chce przekazać Hyde, możesz nieco uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić co nieco.Skąd u Ciebie taka pewność siebie ?

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Sakuya Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Sakuya
Wiek: 32
Dni na forum: 5.630
Posty: 78
Skąd: Osaka
Laru napisał(a):
^^ A to ciekawe. No cóż, jak boli to weź jakiś Ibuprom
Mi ibuprom nie pomaga ^^

Powiedzmy że pewność siebie w tym przypadku bierze się z doświadczenia ^^

A boli mnie.... już nie sens, a sposób^^ a resztą. Zamiast się kłócić mogę tu później wrzucić moją wersję, mogę, mogę?? *.*

wtedy ewentualnie was będzie bolało i będzie kwita xD

Obraz

i ja się potem zastanawiam dlaczego ludzie mnie nie lubią... >3
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.834
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Sakuya napisał(a):
Zamiast się kłócić mogę tu później wrzucić moją wersję, mogę, mogę?? *.*
No pewnie. Porównamy i będzie dobrze. Aczkolwiek uważam, że raczej nie będą się między sobą aż tak różnić.


Mart napisał(a):
cytat:
Chyba coś mi umkło, bo nie przypominam sobie tych kaczych ust masz może jakieś foty czy coś??

O ile się nie mylę, to chodzi o coś takiego
http://img200.imageshack.us/img200/4041/gyao ... 009072.jpg

Ooo!! Coś w ten deseń


Sakuya napisał(a):
Powiedzmy że pewność siebie w tym przypadku bierze się z doświadczenia ^^
Doświadczenia w tłumaczeniu? Chyba nie, bo z tego co zauważyłam japoński i angielski nie mają przed Tobą tajemnic, tak więc chętnie zagłębiłabym się w szczegóły tego doświadczenia

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.890
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Neko Yoru napisał(a):
Ostatnio zespół przyprawił o traumę ok 300 uczennic pewnego liceum w Sendai, ponieważ.... po prostu sobie przyszli.
Gackt też kiedyś coś podobnego zrobił, ale wtedy to była bardziej zorganizowana akcja xD. Napisał nawet specjalnie piosenkę dla jednego z uczniów.
Może japońscy muzycy po prostu tak mają xD

Sakuya napisał(a):
Tłumaczenie Redrum mnie trochę boli... ale szczerze teraz mam ochotę wywalić się brzuchem do góry i ślinić do Tetsu xD a nie bawić w wojny czy własne tłumaczenia.... i tak się pewnie zacznie teraz xD
Tłumacz, proszę bardzo xd chętnie sobie poczytam i porównam, może się czegoś nauczę. Jeśli chodzi o teksty haidziowego autorstwa to nie ukrywam, że są dla mnie ciężkie i męczące do tłumaczenia. Gacktowe mi znacznie lepiej wychodzą ;3

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.453
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Mart napisał(a):
O ile się nie mylę, to chodzi o coś takiego
http://img200.imageshack.us/img200/4041/gyao ... 009072.jpg
Sakuya napisał(a):
a właśnie, Haido znowu po angielsku usiłuje konwersować:
http://www.youtube.com/watch?v=LxVRswIXEfw
On zawsze mnie rozbraja Haido robi z siebie nieraz takiego pajaca, że zawsze jest w stanie mnie rozśmieszyc

Laru napisał(a):
Oj, nie dziwię się. Jednak to głupi pomysł. Jak dla facetów, to dla facetów. Jak dla bab, to dla bab. Nie trzymają się własnych postanowień
Ale jak baby wiedziały, że to tylko dla facetów to mogły nie przychodzic Zresztą ja też bym się tam kręciła, w końcu kiedyś musieliby wyjść w przypadku wielkiej desperacji zawsze można byłoby przebrać się za faceta i spróbować wejść

Sakuya napisał(a):
Zamiast się kłócić mogę tu później wrzucić moją wersję, mogę, mogę?? *.*
Jak dla mnie Mart przetłumaczyła "Redrum" bardzo dobrtze, wiadomo, że nikt nie przetlumaczy tekstu tak samo jak druga osoba, zawsze coś będzie się różnić. No ale jak wrzucisz to porónamy

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.717
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Sakuya napisał(a):
Powiedzmy że pewność siebie w tym przypadku bierze się z doświadczenia ^^
Czyli doświadczony z Ciebie fan. Rozumiem. Ja nawet w języku polskim nie mam 100% pewności co autor tekstu chciał mi przekazać. Cóż...dochodzi jeszcze coś takiego jak interpretacja tekstu. No ale jeżeli masz w tym doświadczenie,to plus dla Ciebie.

Laru napisał(a):
Doświadczenia w tłumaczeniu? Chyba nie, bo z tego co zauważyłam japoński i angielski nie mają przed Tobą tajemnic, tak więc chętnie zagłębiłabym się w szczegóły tego doświadczenia
Ja też. Szczególnie ten japoński mnie intryguje. Mało znam osób,które biorą się za tłumaczenie tekstów z japońskiego. Wnioskuję,że musisz całkiem niezle znać język.Hm...sorry,że się wyrywam, ale nie chciałbyś sobie pogadać w Nihongo? Niestety,tu na forum ciężko o kogoś,kto by miał jakąś nieco większą wiedzę w tym języku.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Sakuya Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Sakuya
Wiek: 32
Dni na forum: 5.630
Posty: 78
Skąd: Osaka
Laru napisał(a):
Doświadczenia w tłumaczeniu? Chyba nie, bo z tego co zauważyłam japoński i angielski nie mają przed Tobą tajemnic, tak więc chętnie zagłębiłabym się w szczegóły tego doświadczenia
Chodzi mi o czas mojej 'znajomości' z laruku. Ale to już podchodzi pod traumę z dzieciństwa chyba... xD
No i w sumie pisanie własnych piosenek też trochę dodaje doświadczenia.
[co do języków... to jedyna rzecz z jaką tak naprawdę sobie radzę=.=' a i tak gramatyka mi się często plącze... a właściwie składnia]

eśli chodzi o teksty haidziowego autorstwa to nie ukrywam, że są dla mnie ciężkie i męczące do tłumaczenia. Gacktowe mi znacznie lepiej wychodzą ;3
bo Haido uwielbia kombinować. Gackt piosenki pisze czysto, klasycznie, 'niedwuznaczym' językiem[znaczy w mniejszym stopniu dwuznacznym niż haidowy]. Hyde nie podaruje i prawie zawsze musi rzucić przynajmniej jeden zwrot który można zrozumieć na dwa sposoby.

Hayato napisał(a):
Hm...sorry,że się wyrywam, ale nie chciałbyś sobie pogadać w Nihongo? Niestety,tu na forum ciężko o kogoś, kto by miał jakąś nieco większą wiedzę w tym języku.
hm... odpowiadałem ci już chyba na to? mogę pisać, czemu nie, chociaż składnię często mam dziwną i musiałbym pisać w romanji bo windows zeżarł mi znaczki... w sensie że nie mogę pisać, chyba że na zasadzie 'kopiuj wklej'. Tyle że średnio widzę w tym cel.

nom. wiem, późno, miało być wczoraj, przepraszam. nie dostałem już dostępu do kompa.

Strach, w bólu, zbrodnia, rozkosz
Zło, obłęd, tortura, przyjaciel?

On stwierdza - nie popełnij błędu, nie popełnij błędu, nie popełnij błędu

Wróg, cel, więzień
atak, przeciw, strzelać, ty?

On stwierdza - nie popełnij błędu, nie popełnij błędu, nie popełnij błędu

Powiedz boże, stworzyłeś sprawiedliwość na tym świecie i potem ją odwróciłeś?
Kto powiedział, że to w porządku pociągnąć za ten spust?
Powiedz boże, stworzyłeś w tym sprawiedliwość, świat potem ją odwrócił?
Na próżno, popadamy w obłęd...

medrom jestem ja.*

On stwierdza - nie popełnij błędu, nie popełnij błędu, nie popełnij błędu

Czy przejdę przez twoje bramy? Powiedz boże
Czy przejdę przez twoje bramy?

Lśnienie lśnieniem, ale ja tu stawiam na dwuznaczność angielskiego. dwa razy - redrum am I - i linijki o sprawiedliwości. dwa razy są takie same a można to dwustronnie tłumaczyć to poszalałem xD
i jak mówiłem... głównie nie tyle mi sens nie pasował co użyte słowa. bo przecież mordu nie nazywa się zazwyczaj przestępstwem a zbrodnią? tak na przykład.

Obraz

i ja się potem zastanawiam dlaczego ludzie mnie nie lubią... >3
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.717
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Sakuya napisał(a):
hm... odpowiadałem ci już chyba na to? mogę pisać, czemu nie, chociaż składnię często mam dziwną i musiałbym pisać w romanji bo windows zeżarł mi znaczki... w sensie że nie mogę pisać, chyba że na zasadzie 'kopiuj wklej'.
Mnie to jakoś nie przeszkadza.Też piszę teksty za pomocą Wakana,a potem kopiuj wklej,


Sakuya napisał(a):
hm... odpowiadałem ci już chyba na to? mogę pisać, czemu nie, chociaż składnię często mam dziwną
Moja też nie jest idealna...


Sakuya napisał(a):
Tyle że średnio widzę w tym cel.
Cel...bo ja wiem? Pogadać sobie wysilając co nieco mózg.

Pozdrawiam

To chyba nie ma związku z Vamps.
SoheiMajin Gotenks

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Yum-kun Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Yum-kun
Wiek: 33
Dni na forum: 5.555
Posty: 97
Skąd: Nibylandia
Hayato napisał(a):
Sakuya napisał(a):
Tyle że średnio widzę w tym cel.



Cel...bo ja wiem? Pogadać sobie wysilając co nieco mózg.
Sądze, że Saku chodziło o to, że nie widzi celu w rozmowie typu "kopiuj, wklej" XDDD

Ai no Banana XDDD Bo Tetsu jest rlz, MiyavixHyde na wieczność, nieogolony Ken wa sekushi elemento desu, a Yukihiro jest jak Jinx, bo tylko ja sądze, że jest uroczy XDDD
A faceci po czterdziestce też moga byc przytulasni! O!
A HYDE TO BRZYDAAAAAL ! ! ! (ja nie wiem, co wy w nim widzicie, naprawde XDDDDDDD)
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.884
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Sakuya Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Sakuya
Wiek: 32
Dni na forum: 5.630
Posty: 78
Skąd: Osaka
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
Neko się ceni 70 za gazetę xD
http://allegro.pl/item665149183_vamps_monthl ... _hyde.html
No i? Cóż z tym? w sumie to tanio ma...

Ja dzisiaj odebrałem płytę VAMPS. Jak wrażenia? W pierwszej chwili myślałem że na zawal zejdę bo wyglądało na to że już jest zniszczona xD na szczęście to tylko taka stylizacja pudełka. ]Inaczej poczta polska by już płonęła ogniem pięknym ] Nawet naklejka na foli jest 'porysowana'. Same płyty wyciąga się trochę głupio - są dwie 'kopertki' przy okładce, a booklet jest zamontowany na stałe. łatwo się mogą przez wkładanie i wyciąganie porysować. Oczywiście zareklamowano nowo otwarty fanklub VAMPS - VAMPADDICT[http://www.vampaddict.com/] ta... ankieta ankietą i tak jest dostępny tylko Japończykom >.> [idzie się pakować]
Booklet prezentuje przeuroczą, skrajnie banalną wampirzą historyjkę... Jednak nie wiem czy mam siłę walczyć z moim skanerem żeby ją tu wrzucić _^_[wczoraj jeden rysunek skanował mi 20 minut... dziękuję, postoję], a poza tym są całe 3 zdjęcia - kaz, haido, haido i kaz.

I nie rozumiem, dlaczego jeszcze nikt nie wrzucił tu najambitniejszego tekstu najambitniejszej piosenki z całej płyty! A mianowicie Hunting!

★HI HO! LET'S HUNT x3 HI HO! WHERE'S MY LAMB!
HI HO! LET'S HUNT x3 HI HO! LET'S HUNT GO ★

[muzyka K.A.Z, tekst HYDE]
Chyba Haidowy ma jeszcze fazy po faith xD [mam nadzieje że widzicie to co ja, bo o tej porze mogę mieć już haluny...]
co nie zmienia faktu że tekst jest ambitny do bólu xD
[idzie oglądać Trouble]

[ Dodano: 20.06.2009, 3:33 (po 1 godzinie 34 minutach) ]
Chyba się naoglądałem już... to się nazywa jakość xD Z tego wszystkiego zastanawiam się czy nie nauczyć się grać Trouble... ale mam nadzieję że jednak mi przejdzie faza.
W sumie mogę powiedzieć że na swój sposób VAMPS mnie znowu rozczarowało bo mogli jednak bardziej się postarać z tym DVD... No ale nic. idę spać.

Obraz

i ja się potem zastanawiam dlaczego ludzie mnie nie lubią... >3
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.884
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
''Welcome in the America''

od soboty, zaczęła się trasa VAMPS Live in USA. Panowie rozpoczeli od koncertu w NY dzisiaj grali w Hatford. Wiecej info być może będzie wkrótce;p

EDIT:

jedno jako takie zdjęcie http://www.flickr.com/photos/35645868@N08/3713702902/

i filmiki http://www.youtube.com/watch?v=CbbEfnmnX-A
http://www.youtube.com/watch?v=5YKSgi6-lTA&e ... r_embedded

Setlista z Nowojorskiego koncertu:

LOVE ADDICT
COSMOS
TROUBLE
LIFE ON MARS?
SECRET IN MY HEART
EVANESCENT
VAMPIRE DEPRESSION
REDRUM
SWEET DREAMS
HUNTING
JESUS CHRIST
COUNTDOWN
HIDEAWAY
IT'S SAD
MIDNIGHT CELEBRATION
HELLO
DOLLY

Ludzie byli zawiedzieni tym, że zespół nie zagrał I GOTTA KICK START NOW w sumie nie ma się co dziwić, przecież to jedna z ich głównych piosenek.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 31, 32, 33  

Forum DB Nao » » » [J-rock] VAMPS - nowy projekt Hyde i Kaza
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook