Forum Dragon Ball Nao

» [Rysunek] Dragon Ball by lukaszmuzial

Strony:   1, 2, 3, 4  
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
obojętnie na nie nie patrzę, ale nie mów że na 100 5 się nie podoba świecenie bo 3 z 5 osób się nie podoba.
Zgodzę się z Kath'em- wykorzystaj dobrze talent.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
lukaszmuzial Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 37
Dni na forum: 5.404
Posty: 33
Skąd: Rajkowy
Chodziło mi o to jak dotąd było to 100 (powiedziałbym, że nawet więcej), no i w tych 100 osobach są te tutaj, więc się nie pomyliłem. Nie tylko rysuję, ale zdjęć figurek, które zrobiłem dla chrześniaczki nie chciałabyś oglądać....

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez lukaszmuzial: 17.06.2009, 18:11
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Czy ja wiem... A jakich figurek robiłeś zdjęcia?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
lukaszmuzial Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 37
Dni na forum: 5.404
Posty: 33
Skąd: Rajkowy
No zrobiłem jej krówkę, osę, psa, kota ,misia ale jak na razie [ ort! ] to mam wrzucone tylko krówkę i osę czy pszczołę jak kto woli. Dobra już wrzucam link

[ Dodano: 17.06.2009, 19:17 (po 3 minutach) ]
http://lukaszmuzial.deviantart.com/art/Krowk ... -122039029 no może nie jest idealna, ale jest ok
http://lukaszmuzial.deviantart.com/art/Krowka-tyl-122039087
i pszczółka/osa
http://lukaszmuzial.deviantart.com/art/Bee3-124090197
http://lukaszmuzial.deviantart.com/art/Bee4-124090255
http://lukaszmuzial.deviantart.com/art/Bee2-124090170
http://lukaszmuzial.deviantart.com/art/Bee-124090122
Pewnie mogłyby być bardziej dopracowane Są zrobione z plasteliny
Amino Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amino
Wiek: 28
Dni na forum: 5.433
Posty: 183
Skąd: Ruda Śl.
Rysujesz bardzo ładnie, odpowiednio cieniujesz, jednak nie zawsze utrzymujesz dobre proporcje... Ja równiez uważam, że w tych rysunkach o duzo za dużo świateł...
Jak to się mówi:
Co za dużo to nie zdrowo!
Ale za to bardzo ładne są te figurki z plasteliny. Niby nic takiego, a cieszy Ładnie wykonane, w żywych kolorach, aż chce się na nie patrzeć

A i jeszcze jedno: trochę skromności...
Ludzie mają różne gusta, jednym się cos podoba, innym nie, ale z tego co pisałeś wcześniej, mozna wywnioskować,iz uważasz, że są to tak super prace, że nie mozna ich krytykować, a jak już ktoś skrytykuje to za wszelką cenę próbujesz sie usprawiedliwić... Wyluzuj

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
śliczne figurki- podzielam zdanie Amino. Kiedyś miałam taką krówkę, tyle , że na ołówek taką figurkę. W sumie foty bardzo wyraźne- widać co jest co.
pszczółka zabawna, kolorowa, że oko cieszy. A ten kwiatek, słodko ona na nim wygląda. Jakby jeździła na snowboardzie na Bee4. A na Bee3 wygląda jakby leżała w łóżeczku. Po prostu mam takie skojarzenia. Masz talent też do lepienia jak widać.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
lukaszmuzial Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 37
Dni na forum: 5.404
Posty: 33
Skąd: Rajkowy
Amino napisał-A i jeszcze jedno: trochę skromności...
Ludzie mają różne gusta, jednym się cos podoba, innym nie, ale z tego co pisałeś wcześniej, mozna wywnioskować,iz uważasz, że są to tak super prace, że nie mozna ich krytykować, a jak już ktoś skrytykuje to za wszelką cenę próbujesz sie usprawiedliwić... Wyluzuj[/quote]

Nie w tym rzecz, wkurza mnie to, że czepiacie się proporcji,niech tam są błędy w końcu [ ort! ] trzeba się na czymś uczyć, bo chcecie aby to była kreska Akiry, nigdy nim nie będe,ale chcę aby moje rysunki miały coś mojego nawet jeśli chodzi o krzywe ucho,nawet czasem ręka itp itd

[ Dodano: 18.06.2009, 13:00 (po 9 minutach) ]
Nie uważam,że są idealne itp wiem,że do ideału im daleko.. a wyluzowany jestem Dlatego takie opinie motywują mnie do rysowania dalej
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
lukaszmuzial napisał(a):
http://lukaszmuzial.deviantart.com/art/Dragon-Ball-Z-Fuzja-125994420
Ogólnie spoko, ale wszystko się ze sobą zlewa, nawet to świecenie byłabym w stanie znieść gdyby coś było widać na tej pracy oprócz koloru ciał, które jako jedyne się wyróżniają.

Figurki są naprawdę ładne, nawet nie ma się do czego przyczepić

lukaszmuzial napisał(a):
Nie w tym rzecz, wkurza mnie to, że czepiacie się proporcji,niech tam są błędy w końcu [ ort! ] trzeba się na czymś uczyć, bo chcecie aby to była kreska Akiry, nigdy nim nie będe,ale chcę aby moje rysunki miały coś mojego nawet jeśli chodzi o krzywe ucho,nawet czasem ręka itp itd
Wystawiając swoje rysunki musisz być przygotowany na krytykę a widać, że nie jesteś. Nikt Akirą nie bedzie, ale skoro już rysujesz to można się postarać aby naprawdę były dobre i nikt nie musiał się do nich przyczepić.
Chcesz aby Twoje rysunki miały coś swojego... to może wymysl coś charakterystycznego dla Ciebie, chyba nie chcesz byc kojarzony: "O to ten, którego rysunki zawierają masę blędów". Jak komuś nie podobają się Twoje prace to ma prawo je skrytykować a nie pisać śliczne, choć myśli inaczej.

Poza tym raz piszesz, że opinie Cię wkurzają, a zaraz, że jest to motywacja dla Ciebie. To wreszcie wkurzają Cię czy motywują? Bo jak wkurzają, to wątpie żeby to była motywacja chyba taka, aby rysować tak dalej, abyśmy wytykali Ci błędy i aby nas drażnić. Może lubisz tą techniką malować, ale na Twoim miejscu, gdybym widziała tak wiele negatywnych opinii spróbowałabym narysować coś, co się spodoba większej liczbie osób. Szkoda rysować tylko dla siebie i samemu zachwycać się swoimi pracami.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
lukaszmuzial Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 37
Dni na forum: 5.404
Posty: 33
Skąd: Rajkowy
A jeśli powiem, ze i wkurzają i motywują jednocześnie to też to sktrytykujesz? Ok przyznaję może kilka błędów się zdarzy, ale to raczej minimalne błędy, nad którymi pracuję, a to że tylko ciała się wyróżniają to tak ma być powiedzą ci o tym nawet osoby które też taką techniką rysują (choć ja znam tylko 2 oprócz mnie). Ale i tak jestem z nich zadowolony bo w porównaniu z tymi rok temu to jest prawie- tak wiem prawie robi wielką różnicę- idealne
Amino Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amino
Wiek: 28
Dni na forum: 5.433
Posty: 183
Skąd: Ruda Śl.
lukaszmuzial napisał(a):
Nie w tym rzecz, wkurza mnie to, że czepiacie się proporcji
Wybacz, to co napisałeś jest po prostu śmieszne... Przecież proporcje są bardzo ważnym elementem rysunku, a skoro nie masz ochoty czytać krytyki, to proponuję wstawiać rysunki na forum Didla, czy coś w tym stylu. Tam ci wszyscy powiedzą, ze są śliczne

lukaszmuzial Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 37
Dni na forum: 5.404
Posty: 33
Skąd: Rajkowy
Dobra może i być to dla ciebie śmieszne, a dla mnie śmieszne jest to, że nie specyzowałaś tego "błędu/ów", tylko piszesz "błędy w prporcjach"(o tych błedach, które ty widzisz), ja ich nie widzę, może jestem ślepy...
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Nie ma takiego czegoś że wkurzają i motywują w tym przypadków. Albo jedno albo drugie.
Słuchaj Łukasz, jak dajesz jakieś swoje zdjęcia/prace, itp. to musisz być przygotowany na krytykę. A to , że się obrażasz jak komuś się nie podobają, naprawdę źle to o tobie świadczy. Naprawdę.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nie zauważyłem, żeby się obrażał. Nie zauważyłem również, żeby się wywyższał.
Macie jakieś wątpliwości co do prac, to je piszcie, resztę zachowajcie dla siebie, zwłaszcza gdy jest nie na miejscu.

Mi się te światło bardzo podoba

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
lukaszmuzial napisał(a):
A jeśli powiem, ze i wkurzają i motywują jednocześnie to też to sktrytykujesz?
Mam prawo krytykować, jeśli rysunki mi się nie podobają. Ok, talent masz ale przed Tobą długa droga. Jesli chodzi o błędy to nie są one minimalne, na niektórtych rysunkach rzucają się w oczy, np zbyt małe ręce co do ciała (np http://lukaszmuzial.deviantart.com/art/DBZ-Calosc-116213324), nogi zbyt grube lub krzywe.

Co do światła, nie mam nic przeciwko, jeśli używasz go w odpowiednich ilościach. Bo gdy patrzę na pracę, na której wszystko się ze sobą zlewa i nic nie widać, trdno powiedzieć, że praca jest ładna, w dodatku odrzuca mnie bo nic na niej nie widzę. Jesli już tak bardzo chcesz rysować w tej technice, to przynajmniej ogranicz światło do minimum, aby tak nie razilo i można było coś zobaczyć. My mamy ocenić Twoje prace, ale jeśli wkurza Cię krytyka to lepiej ich nie pokazuj.

Jeśli wiążesz swoją przyszłość z rysowaniem to musisz wyeliminować wszystkie błędy, nawet najmniejsze i nie "wkurzać" się o byle co oraz nastawic się na znacznie ostrzejszą krytykę i przyjmować ją z pokorą.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
lukaszmuzial Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 37
Dni na forum: 5.404
Posty: 33
Skąd: Rajkowy
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Heh znów bedę krytykować ale będzie to krytyka tylko na temat rysunku

To światło dalej mnie drażni ale jak chcesz w takiej technice rysować to już Twoja sprawa. Co prawda ja bym tak nie potrafiła ale i tak uważam, że jest za duzo tego świecącego. Trochę pięść Vegety jest za mała ale tak to wszystko jest spoko.
Jednej rzeczy nie mogę Ci darować a mianowicie włosów Trunka. Ten fiolet mnie dobija, on przecież ma szare włosy.

Wiadomo, im więcej bedziesz rysował tym lcoraz lepiej bedzie Ci to wychodziło. Na dzień dzisiejszy Twoje rysunki są całkiem niezłe pomijając jakieś drobne niedoskonałości.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
lukaszmuzial Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 37
Dni na forum: 5.404
Posty: 33
Skąd: Rajkowy
Dzięki co do pięści to wiem że trochę są za małe, ale też staram się nad tym pracować bo od niedawna rysuję chłopaków co prawda nie jest ten rysunek o tematyce DB ale chce byś go zobaczyła
http://lukaszmuzial.deviantart.com/art/L-Croft-128963255 narysowałem go wczoraj
Wiem że Trunks ma bardzo jasno-fioletowe włosy, a narysowałem mu je takim kolorem ponieważ nie ma jaśniejszego fioletowego długopisu na rynku
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Ten obrazek wywołał uśmiech na mojej twarzy, nawet nie wiem dlaczego
Czepiać się dalej można, że ręce troche małe, ale podoba mi się. Aż tak się nie świeci a Lara w fajnym ujęciu jest. Jak dla mnie jeden z lepszych rysunków, co tu dużo pisać, naprawdę mi się podoba Widać, że Lara jest na pierwszym planie a tło nie gryzie i nie zlewa się z nią. A najlepiej podobają mi się jej nogi

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
lukaszmuzial Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 37
Dni na forum: 5.404
Posty: 33
Skąd: Rajkowy
Dzięki czekaj dalej bo to nie jest ukończona praca z nią a raczej jej początek
supersajan4 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 26
Dni na forum: 5.397
Posty: 30
Skąd: Lubenia
no prace genialne i nie rozumiem czemu ludzie krytykują?narysujcie coś takiego bo to było rysowane no nie?odrysować każdy może ja (np) bebi Vegeta,Son Goku,Brolly bez problemu ODRYSOWAŁEM ale czegoś takiego normalnie to bym nie dał rady narysować

Dragon Ball to tylko bajka...a szkoda...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » » [Rysunek] Dragon Ball by lukaszmuzial
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook