Forum Dragon Ball Nao

» UWAGA: Ra:IN da koncert za darmo!

Strony: 1, 2  
nelchan Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
nelchan
Wiek: 33
Dni na forum: 5.414
Posty: 10
Skąd: Warszawa
UWAGA:
Jutro (wtorek 22.06 2009) odbedzie sie nieplanowany koncert zespołu Ra:IN! Pierwszy koncert odbył się już w niedzielę, i członkowie zespołu zadecydowali dac kolejny koncert tym razem ZA DARMO! Dzisiaj była konferencja prasowa.
Koncert odbedzie sie tak jak poprzedni w Hydrozagadce, przy ul. 11 Listopada w Warszawie.
Wszyscy sa serdecznie zaproszeni, powtarzam WSTEP WOLNY!
Przyjdzcie zobaczyc na żywo Patę z X'a! Oraz wspaniałego, najkochańszego Die-chan'a, Michiaki'ego i Tets'a !!

* zaloguj się, aby zobaczyć link * zdjecie z koncertu xD

nelchan
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Panie i panowie, rzadki widok Pata w polsce http://www.youtube.com/watch?v=zOi0r2rdioM

Szacun dla nich, miły ukłon w stronę fanów, zwłaszcza w warunkach w jakich grali..... Ogólnie im się bardzo podobało, zwłaszcza Pacie, który pił browara razem z fanami xD

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
nelchan napisał(a):
Jutro (wtorek 22.06 2009) odbedzie sie nieplanowany koncert zespołu Ra:IN!
Znaczy się, jutro, czyli 23 czerwca? W Dzień Ojca! Cholera, czemu nie mieszkam bliżej Warszawy... Zabrałbym mojego tatę z tej okazji, chociaż nie ma pojęcia o japońskim rocku
Dzięki za info jak i fotę oraz video. Może był tam ktoś? Z chęcią przeczytałbym jakąś krótką relację.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kamzo napisał(a):
Zabrałbym mojego tatę z tej okazji, chociaż nie ma pojęcia o japońskim rocku
Akurat Ra:IN ma niewiele wspólnego z typowym japońskim rockiem. Szczególnie przez to, że wokalu, jako takiego, nie ma.
Trochę nie fair tak dawać za darmo, podczas gdy w Gdańsku mają być niedługo za 70 zł, no ale to nawet dobrze.

edit:
W Gdyni ;p

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 22.06.2009, 21:04
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Trochę nie fair tak dawać za darmo, podczas gdy w Gdańsku mają być niedługo za 70 zł, no ale to nawet dobrze.
W gdyni za to koncert bedzie nagrywany i wypuszczony na DVD

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Katz: 22.06.2009, 21:04
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Naoista napisał(a):
Akurat Ra:IN ma niewiele wspólnego z typowym japońskim rockiem. Szczególnie przez to, że wokalu, jako takiego, nie ma.
A jak mam określić muzykę zespołu rockowego/metalowego gdzie gra czterech Japończyków? Aha, i nie ma czegoś takiego jak "typowy japoński rock". Samo określenie "j-rock" istnieje dla ułatwienia i zebrania do jednego worka wielu zespołów, które często grają różną muzykę z rodziny rock i metal. Sam używam tej nazwy z przyzwyczajenia i dlatego, że funkcjonuje ona swobodnie wśród fanów.

Naoista napisał(a):
Trochę nie fair tak dawać za darmo, podczas gdy w Gdańsku mają być niedługo za 70 zł, no ale to nawet dobrze.
Może w Gdyni zrobią jeszcze lepszą niespodziankę. A może nie Cierpliwości, młody padawanie (a jak i tak nie idziesz na koncert, to nie narzekaj )

EDIT:
Katz napisał(a):
W gdyni za to koncert bedzie nagrywany i wypuszczony na DVD
No i widzisz Gołtęksie, jakaś niespodzianka jest

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
ada-chan Kobieta
Wojownik
Wojownik
ada-chan
Wiek: 35
Dni na forum: 5.513
Ostrzeżenia: 1
Posty: 36
Kamzo napisał(a):
Naoista napisał(a):
Trochę nie fair tak dawać za darmo, podczas gdy w Gdańsku mają być niedługo za 70 zł, no ale to nawet dobrze.


Może w Gdyni zrobią jeszcze lepszą niespodziankę. A może nie Cierpliwości, młody padawanie (a jak i tak nie idziesz na koncert, to nie narzekaj )

ale tutaj też był koncert płatny, tylko dlatego, że fani byli tacy zajebiści robią znowu za darmoche! <3
byłam wczoraj, będe i jutro <33333333333333

I MUST NOT LET MY LOVE FREE IT'S DESTINY OF THE VAMPIRE

Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
ada-chan napisał(a):
ale tutaj też był koncert płatny, tylko dlatego, że fani byli tacy zajebiści robią znowu za darmoche! <3
byłam wczoraj, będe i jutro <33333333333333
Myślę, że nasz wielki wódz o tym wie On tylko pewnie by chciał, żeby w Gdyni również był jeszcze jeden, za darmo No cóż, fani w Warszawie widać zasłużyli, niech i ludzie na pomorzu się postarają !
A skoro byłaś, to ponawiam prośbę, tym razem bezpośrednio do Twojej osoby, o krótką relację

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
ada-chan Kobieta
Wojownik
Wojownik
ada-chan
Wiek: 35
Dni na forum: 5.513
Ostrzeżenia: 1
Posty: 36
jasne, z wielką przyjemnością, zdam relacje z 2 koncertów od razu, więc pewnie będzie to środa

I MUST NOT LET MY LOVE FREE IT'S DESTINY OF THE VAMPIRE

Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
a tak ze stanowiska prasowego koncert prezentował się tak http://www.infomuzyka.pl/Muzyka/1,92326,6744 ... lowac.html

Na koncercie było z 30-40 osób

Kameralność zapewniał też sam klub. Muzycy stłoczeni na malutkiej scenie byli dosłownie na wyciągnięcie ręki. Wykorzystywał to chętnie klawiszowiec D.I.E., który pod koniec koncertu nawet zeskoczył ze sceny i biegał między widzami. Zanim wrócił na podest, postanowił jeszcze wspiąć się na najwyższy w Hydrozagadce punkt (możecie to zobaczyć na jednym ze zdjęć, wybaczcie jakość, kompaktem przy zakazie używania flesza trudno jest stworzyć dzieło). W ogóle muzycy wyglądali na zafascynowanych faktem, że Hydrozagadka jest tak mała, a sufit znajduje się tuż nad ich głowami.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
... miałam opcję (choć mało zachęcającą mnie do skorzystania) być w Warszawie, teraz mnie tylko chwyciło coś za serducho ;____;

pardon, musiałam się wyżalić :p

Pozdrawiam
i dzięki za linka Katz (;

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
Ja byłam na tym darmowym koncercie i panowie nie grają tak źle, mimo że to nie typ muzyki, za którym przepadam... W słuchaniu koncertu przeszkadzały mi jednak fangirle . Ja rozumiem, że jak jakiś muzyk jest przystojny i w ogóle, to chcą sobie na niego popiszczeć, ale kto w Ra:IN jest przystojny?! Oni mają gdzieś po 50 lat i wcale piękni nie są! Jednej lasce musiałam przyłożyć, żeby nie pchała się na mnie. Obrażona zwyzywała mnie, bo nie mogła zmacać jednego z nich . Bez komentarza.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
W słuchaniu koncertu przeszkadzały mi jednak fangirle .
Nom, ale z tego co widziałem, to i tak mimo braku jakiejkolwiek ochrony nie było ąż tak źle, fanki w Japonii by im raczej spokoju nie dały . ale musze cię zapewnić że im to raczej nie przeszkadzało.


Revania napisał(a):
ale kto w Ra:IN jest przystojny?! Oni mają gdzieś po 50 lat i wcale piękni nie są!
bez przesady Pata ma 44 lata, ba nawet jeszcze nie skończone (kończy w listopadzie). Daijiro Nozawa czyli D.I.E no fakt 47 lat to już trochę dużo ale nie 50. Reszty członków nie wiem ale tęz są grubo lub po 40 i zapewniam cie że są jeszcze starsi japońscy muzycy nadal czynnie koncertujący

za nami już koncert w Gdyni. Z recenzji które czytałem takze było wyśmienicie choć było nieco mniej osób (około 20), ale ze koncert był nagrywane do przyszłego DVD, prawdopodobieństwo zobaczenia własnej mordki jest niemal pewne. Muzycy dali czadu tak jak w Waw-ie, zagrali wspólnie jeden utwór wraz z zespołem supportującym im PSYCHOHOLLLYWOODS, a na koniec wszyscy nawet fani wylądawali na scenie . Na zakonczenie kilku fanów zapytało sie D.I.E'a czy im sie podobało on odpowiedział, że jak najbardziej i........ że zamierzają do nas wrócic w przyszłym roku , w takim razie zapraszam do Bydgoszczy .

tu macie jeszcze jakieś pici: http://www.rockmetal.pl/galeria/ra.in-warszawa.09.html

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
bez przesady Pata ma 44 lata, ba nawet jeszcze nie skończone (kończy w listopadzie). Daijiro Nozawa czyli D.I.E no fakt 47 lat to już trochę dużo ale nie 50. Reszty członków nie wiem ale tęz są grubo lub po 40 i zapewniam cie że są jeszcze starsi japońscy muzycy nadal czynnie koncertujący
Mi niestety nie podobali się, przykro mi...A Pata ma owłosioną klatę . Muzykiem jest dobrym i to jest najważniejsze, ale w życiu bym na niego nie poleciała (jak zobaczę jakiekolwiek fanfiki yaoi z Patą w roli głównej na necie to chyba zejdę na zawał )
nelchan Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
nelchan
Wiek: 33
Dni na forum: 5.414
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Chce zaznaczyc ze DIE w lutym skonczyl dopiero 45 lat, a nie 47. xD A Michiaki i Tetsu maja 53 xD Ale co z tego? Kazdy ma inny gust, niektorzy preferują dojrzałych ne? x) Dziewczyny nie piszcza tylko wtedy kiedy widza ciacho, ale np jak widza swojego idola racja?

I nie miala bys okazji uczestniczyc w darmowym koncercie bo by go nie zrobili gdyby nie "fangirle". Podeszli do mnie organizatorzy i wrecz podziekowali za szalone zachowanie ktore zachecilo zespol do kolejnego koncertu. "Gdyby nie wy to publicznosc byla by sztywna jak mumie." To bylo zdanie organizatorów. O.o
Na drugim koncercie publicznosc dala wiekszego czadu, za to bardzo wszystkim dziekuje.

A ty sie nie uwazasz za "fangirla" skoro wyglad muzykow stawiasz na pierwszym miejscu?
Wydaje mi sie ze mozna szalec za nimi kochajac ich nie tylko za urode O.o
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
Naucz się czytania ze zrozumieniem. Zaznaczyłam przecież, że najważniejsze jest to, aby ktoś był dobry muzykiem. Nie rozumiem tylko piszczenia na widok kogoś, kto atrakcyjny nie jest
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Revania napisał(a):
Ja rozumiem, że jak jakiś muzyk jest przystojny i w ogóle, to chcą sobie na niego popiszczeć, ale kto w Ra:IN jest przystojny?!
Żelazna zasada nr jeden dla tzw. "fangirl": muzyk musi być z Japonii. To im wystarczy żeby mieć radochę i uciechę jak uda się "macnąć" na koncercie któregoś z nich. Jeśli taki muzyk/zespół do tego jest mniej lub bardziej znany, to mają dodatkową uciechę. Jeśli jednak są jeszcze według tych dziewcząt przystojni, to bój się ...
Oczywiście nie oceniam tu wszystkich ludzi, którzy byli na koncercie Ra:IN. Sam tam nie byłem, więc nie wiem czy reakcja nie była po prostu wynikiem dobrej zabawy i dobrej muzyki. Jednak jakiś "fangirl" znajdzie się wszędzie, nie ma na to rady.

Revania napisał(a):
A Pata ma owłosioną klatę
And ? To w końcu facet do jasnej Anielki xD

nelchan napisał(a):
Dziewczyny nie piszcza tylko wtedy kiedy widza ciacho, ale np jak widza swojego idola racja?
Prawda. Sam bym pewnie odleciał gdybym był np. na koncercie LUNA SEA. Ale szczerze wątpię żeby znalazło się tam wiele osób, dla których Pata czy D.I.E. są idolami. Chociaż kilka na pewno
W każdym bądź razie, ludzie z Ra:IN wydawali się zadowoleni, więc ja tym bardziej nie mam zamiaru narzekać

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
And ? To w końcu facet do jasnej Anielki xD
Kobiety też normalnie mają włosy na nogach . Może jak jakąś zobaczysz, to pomysł "w końcu to kobieta, do jasnej Anielki"


Prawda. Sam bym pewnie odleciał gdybym był np. na koncercie LUNA SEA.
Piszczałbyś ?
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Revania napisał(a):
Kobiety też normalnie mają włosy na nogach . Może jak jakąś zobaczysz, to pomysł "w końcu to kobieta, do jasnej Anielki"
Tylko, że jest jeszcze coś takiego, jak, hmm, klasyczny wygląd kobiety i mężczyzny. Na kobietę z owłosionymi nogami (zwłaszcza jeśli to owłosienie jest dosyć widoczne) niemal wszyscy będą dziwnie patrzeć. Na faceta z włosami na klacie pewnie tylko kobiety, którym to się nie podoba.
Nie zrozum mnie źle, rozumiem, że Tobie to nie pasuje, ale odebrałem to tak jakbyś widziała w tym coś wielce dziwnego i nienaturalnego xD

Reavania napisał(a):
Piszczałbyś ?
Pewnie nie, bo piszczenie nie wychodzi mi za bardzo, nawet gdybym się do tego zmuszał. Są różne rodzaje okazywania emocji i uczuć jakie się żywi do zespołu/muzyka. Ja bym pewnie wykrzykiwał ich imiona czy pseudonimy i po prostu dobrze się bawił. Wiele kobiet reaguje piskami. Dla nich to jest normalna reakcja, choć może być irytująca dla wielu osób z otoczenia. Zwłaszcza dla ich uszu

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
Tylko, że jest jeszcze coś takiego, jak, hmm, klasyczny wygląd kobiety i mężczyzny.
Co wg ciebie jest klasycznym wyglądem kobiety i mężczyzny ? Jak dla mnie, to dwie płci różnią się genitaliami, a co robią ze swoim ciałem - to już kwestia wyboru. Nie każda kobieta goli sobie nogi, jakbyś zobaczył jakąś z owłosionymi, pewnie skrzywiłbyś się z niesmakiem. Tak samo ja mam krzywić się na owłosioną klatę u faceta. Po prostu nie podoba mi się to i tyle.

Co do pisków, to i tak fangirle japońskiej muzyki nie są tak tragiczne (przynajmniej w Polsce). Raz, całkiem przypadkiem, znalazłam się w Złotych Tarasach, gdy US5 podpisywało coś w Empiku. Oglądamy z koleżanką ciuchy w New Yorkerze i nagle słyszymy taki pisk, jakby koniec świata nadchodził... No i wtedy zorientowałyśmy się, że to fangirle tego boysbadu tak się drą, bo ich zobaczyły
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » UWAGA: Ra:IN da koncert za darmo!
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook