Forum Dragon Ball Nao

» Air Soft Gun

Strony:   1, 2
SoLUfka
Ziemianin
Ziemianin
SoLUfka
Wiek: 28
Dni na forum: 5.535
Ostrzeżenia: 3
Posty: 28
paint napisał(a):
widziałaś może w akcji shotguny? Nadaje się toto do czegokolwiek?
Shotguny jak na swoją cenę są zajebiste . Bardzo celne i mocne. Shotgun ze sklepu za 15 zł plastikowy służył mi przez rok i dawał rade elektrykom za ponad 400 zł. Ale nigdy nie zostawiaj go nabitego ( czyli naładowanego) . Ponoć najlepsze są te na shelsy . Mimo że to sprężyny to szybko strzelają. Po paru strzelankach miałem takie wyczucie że strzelałem 2 razy wolniej niż elektryk .
Do akcji nadaje się wyśmienicie , ale trzeba mieć cela a nie być Rambo co na ślepo wywala cały hi-cap.

,,Jest impra to krzycze SLU ponad życie"
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.748
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
No cóż, ja na temat shotów mam odmienne zdanie. Nie lubię ich, są dla mnie niewygodne i niepraktyczne, ale to kwestia gustu.

Powiem ci tak, Paint. To zalezy od tego, z kim się strzelasz. Np w moim środowisku z Shotem po prostu nie dałbyś rady, wokoło wszyscy mają elektryki z dużą mocą, eMki, Kałachy, shot wymięka, ma za małą moc, za mały zasięg. jeszcze rok, dwa lata temu to może, sami w Legionie mamy shota jako własność wspólną, ale nikt go nie używa, bo nie ma to wiekszego sensu.

Natomiast jeśli bedziesz się strzelać z osobami o podobnym uzbrojeniu, to nie widzę przeciwwskazań. Ale jeśli będziesz chciał zapisać się do większej grupy, jeździć na zorganizowane strzelanki - wtedy z shotem daleko nie zajdziesz.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
$oldier napisał(a):
Shotgun ze sklepu za 15 zł plastikowy służył mi przez rok i dawał rade elektrykom(...)
Parvatti napisał(a):
To zalezy od tego, z kim się strzelasz.
Z tego wynika, że kupno szotka ma w moim przypadku sens. Moimi przeciwnikami będą dobrzy koledzy- tacy sami amatorzy, jak ja.

Ze spluwą natomiast sprawa jest taka, że nie chcę kupić czegoś, co się rozsypie po dwóch dniach intensywnej młócki. Dlatego szukam w Sieci informacji o różnych modelach. Niestety wybór wśród strzelb- jak już wcześniej pisałem- jest bardzo marny...
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.748
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Jak tam, panowie, ze strzelaniem? Paint, Ave? ; >

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Z jednej strony nieciekawie, bo kasy nima, z drugiej strony jest szansa zarobienia na coś fajnego przez te wakacje.
Z perspektywy plastikowego mordu nie zrezygnowałem, trzymam rękę na pulsie, monitoruję ceny.

Co u ciebie? Chodzisz na strzelanki?
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.748
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Teraz co weekend, w ramach śródsesyjnego odstresowania. Kazimierz został zmodyfikowany, pozbyłam się tej oczojebnej, pomarańczowej farby, wyheblowałam, zabejcowałam, ponadto pościerałam go trochę i teraz w końcu wygląda jak człowiek.
Na kałacha nie ma innej rady, tylko trzeba go postarzyć

Poza tym czaję się na g35c po wakacjach, bo potrzebuję czegoś do 350fpsów, na budynki i do terenów z limitem.
Kazimierz ma 430, a ja nie będę mu sprężyny na słabszą wymieniać, bo nie po to kupowałam silną replikę, żeby moc zmniejszać.

Planuję też na milsima jakiegoś pojechać, ale to już w wakacje ; )

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
SoLUfka
Ziemianin
Ziemianin
SoLUfka
Wiek: 28
Dni na forum: 5.535
Ostrzeżenia: 3
Posty: 28
Ja się teraz czaje na M249 SAW . Kit że !? ciężki .

,,Jest impra to krzycze SLU ponad życie"
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
W ASG zdaje się można legalnie się bawić dopiero od 16 roku życia. Albo to dotyczy grup, nie pamiętam sam.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.748
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Generalnie prawnie nie jest ustalone, od jakiego wieku można się bawić w ASG. Wewnętrzne prawo airsoftu uznaje granicę wieku 16+, większość grup 18+, pojedyncze przypadki rozpatruje się indywidualnie.
Ale są też małe grupki znajomych, co się sami strzelają, to obojetne, ile mają lat. Byleby pamiętali o ochronie oczu.
Repliki, niestety, traktowane są jako zabawki i kupowane dzieciakom ; /

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Parvatti napisał(a):
Ale są też małe grupki znajomych, co się sami strzelają, to obojetne, ile mają lat. Byleby pamiętali o ochronie oczu.
Repliki, niestety, traktowane są jako zabawki i kupowane dzieciakom ; /
Ekhem... nijak nie mogę określić karabinka na kulki za 300zł mianem zabawki dla dzieci, ale to pewnie dlatego, że jestem malkontent bez grosza i się nie znam.

Wczoraj oglądałem sobie filmiki z co lepszych strzelanek. Taki mały cytat z jednego z nich. Akcja dzieje się w "okopie" przy drodze:
- WOJNA KU*WA, WOJNA!! PIEKŁO!! (w tle: KU*WA!!)
- ej no, k*rwa, gotuj się, nie pie*dol!! (w tle: KU*WA!!)
- jesteś tam, ku*wa!? (w tle: KU*WA!!)
- dawaj!! GOŁ GOŁ GOŁ KU*WA!! (w tle: KU*WA!!)
- MEDYK KU*WA!! (w tle: KU*WA!!)
- Już, ku*wa!! (w tle: KU*WA!!)
i tak przez 6 minut.


EDIT
Sprzedałem Naruciaka, trochę elektronicznego złomu, znalazłem se pracę i kupiłem GLOCKA od ASG za 225zł

Jestem w trakcie pisania recenzji i robienia zdjęć pukawki, ale ze względu na niesprzyjające warunki meteorologiczne (mówiąc po polsku: pada deszcz, wieje wiatr, zimno jak członek_męski!) musiałem przełożyć osobiste przestrzelenie pistoletu na dziś po południu, albo jutro. W pokoju nie będę strzelał, bo rodzice, a strzelanie przez okno do gołębi jest niesportowe.

EDIT
Recenzja jest gotowa. I jest baaardzo długa, więc uwaga- uploaduję!


Recenzja repliki Glock 18c firmy ASG (Action Sport Games). Recenzję piszę dlatego, że na WMASG takowej nie znalazłem (wszyscy biorą CYMĘ? ). Postaram się bardzo dokładnie opisać klamkę, bo nie wiem kiedy będę miał możliwość zrobienia zdjęć... Recenzja pisana na bieżąco podczas dwudniowych testów. Zastrzegam sobie prawo do zmiany oceny końcowej i edycji informacji o osiągach, bo zmieniają się dynamicznie wraz z eksploatacją pistoletu.


Replikę kupiłem w sklepie stacjonarnym ZBROJOWNIA. Zapłaciłem 225zł, czyli więcej o 26zł w stosunku do oferowanego w tym sklepie Glocka produkcji CYMA.


W pudełku znalazłem dokładnie taką samą ilość akcesoriów, co w CYMIE: replika, magazynek (29 kulek, cienki jak CYMY, metalowy z plastikowymi elementami), bateria o identycznych parametrach, co CYMA, ładowarka (grzeje się w stopniu porównywalnym do temperatury ładowarki mojej NOKII ;]), wycior, szybkoładowarka, mały imbus (z tego co zrozumiałem w instrukcji służy do rozkręcenia tłoka, jak się kulka zatnie), 200 kulek firmy ASG, których i tak nie załaduję do pistoletu (kupiłem Guarder 0,20g).
Co ciekawe na pudełku od pistoletu nie widnieje obrazek mojego modelu! Wydaje mi się, że to CYMA v2, ale głowy nie dam, sami ocenicie, jak dodam zdjęcia.


Przejdźmy do wyglądu samego pistoletu.
Jak to Glock 18c- w dłoni leży bardzo dobrze, idealnie pasuje do mojej dłoni. Ergonomiczne wypustki na palce są przyjemne w dotyku, tekstura rękojeści daje bardzo dobrą przyczepność, dłoń się nie ślizga. Trzymając go ma się przyjemne wrażenie ciężkości i solidności. Wygląd zewnętrzny i elementy wewnętrzne, widoczne po zdjęciu zamka i wyjęciu magazynka, na pierwszy rzut oka w najmniejszym stopniu różnią się od CYMOWEJ wersji pistoletu. Jedyna różnicą w stosunku do CYMY jest mało wystająca z body lufa i absolutny brak jakichkolwiek oznaczeń fabrycznych, czy firmowych. Nie ma nawet oznaczeń producenta! Widnieje tylko dumny napis "MADE IN CHINA". Są co prawda wypolerowane miejsca na oznaczenia fabryczne, ale pozostają puste.


Co do precyzji wykonania i zastosowanych materiałów.
Odlew body jest średniej jakości, spoiny w plastiku widać dość wyraźnie, ale nie drapią, jak przejechać po nich palcem (oprócz okolic za spustem). Porównałem wygląd body mojego glocka ze zdjęciem CYMY w wysokiej rozdzielczości: coś mi się wydaje, że obie firmy używają body odlewanego w tej samej formie. Każda nierówność i niedokładność formy w CYMIE jest widoczna w moim egzemplarzu...

Większość elementów metalowych (nie licząc śrubek i lufy wewnętrznej) są wykonane z metalu nie magnetycznego, więc to pewnie jakiś stop cynku, czy czego tam. Niektóre elementy metalowe są częściowo pokryte ("przyprószone") czarna farbą (przynajmniej w moim egzemplarzu), miejsca gdzie plastik przechodzi z matowego na gładki są krzywo spolerowane, co szczególnie widać na kompensatorze odrzutu. Lufa wewnętrzna jest aluminiowa, ale pomalowana z wierzchu (ledwie przyprószona od spodu) i od środka (dokładnie pomalowana) na kolor miedzi, czy innego mosiądzu. Przyrządy celownicze mają białe "plamki" (szkoda, że nie pokryto ich farbą (luminescencyjną), jak CYMA v2, są plastikowe, można je odkręcić (śrubokrętem krzyżakowym, jak wszystkie inne widoczne śrubki w pistolecie), żeby zamontować szynę ris. Niestety są z dość miękkiego plastiku i podczas sprawdzania stopnia ich dokręcenia od razu zauważyłem, że łatwo przez nieuwagę "przekręcić" gwint w szczerbince...
Cały system selektora ognia jest metalowy, przełącznik bardzo starannie pomalowany na czarno. Jak podrapać, to czarna farba z niego nie złazi, więc jest fajnie. Niestety nie można tego powiedzieć o farbie na języczku spustowym, z którego złazi jak ze zdrapki za 50gr... to samo farba z magazynka w miejscach tarcia o body.

W replice nic nie trzeszczy, jak mocniej ścisnąć. Wszystko jest dość dobrze dopasowane a ruchome elementy robią przyjemne "klik", jak je przełączam, wkładam magazynek, albo montuję/demontuję zamek.
Magazynek trzyma się bardzo dobrze, nie wypada, nie kolebie się w pistolecie. Podobnie jak w CYMIE kulki układają się w efektownie wyglądający zygzaczek. Sprężyna w nim zamontowana jest bardzo mocna, żadna kulka nie zostaje w magazynku. Problem z wypadaniem kulek z nie wystrzelanego do końca maga polega na specyficznej pracy blokady kulek w magu (będzie widać na zdjęciach, jak zrobię ;]). Dzięki niej kulki nie mają prawa same wyskoczyć z maga (dwa razy umyślnie upuściłem go na dywan z wysokości 1m z pełnym magiem, raz upadł mi przypadkowo na podłogę z podobnej wysokości, żadna kulka samowolnie nie opuściła magazynka!), a jego ręczne rozładowanie jest problematyczne i wymaga wprawy, więc zapasowy mag na pewno nie wysypie mi się do kieszeni. Ładowanie za pomocą dołączonej szybkoładowarki jest szybkie, sprawne i przyjemne, choć wymaga wprawy z powodu mocnej (ale nie zacinającej się) sprężyny w magu. Przycisk zwolnienia maga pracuje dość ciężko, nie ma więc mowy o przypadkowym zgubieniu maga.

Wrażenia z ładowania i użytkowania baterii. (dzień pierwszy)
Zgodnie z info z tematu o Glocku CYMY ładowałem batkę przez ok. 3h 15min. Z baterii nic się nie wylewało, po naładowaniu zrobiła się ledwie letnia. Ładowarka, jak już wspomniałem, grzeje się bardzo, ale wybuchem nie grozi. Wystrzelałem na naładowanej batce co najmniej 300 kulek (przestałem liczyć po ósmym magu, bo zdenerwował mnie rozrzut i mała powtarzalność strzałów), przy czym dopiero przy ostatnim magu zauważyłem straty wydajności, a ostatni pocisk wystrzeliłem na semi "na raty"- kilkakrotnie musiałem pociągać za spust, żeby silnik zdołał naciągnąć sprężynę. Po wyjęciu rozładowana batka jest wyraźnie ciepła w dłoni, ale nic poza tym, więc jest ok. Wrażenia z użytkowania baterii jak najbardziej pozytywne.

Wrażenia po przestrzeleniu repliki: ZATRWAŻAJĄCE!
Mam kumpla ze springiem berettą f72 za 73zł ze stałym hop-up'em. Wpadł do mnie porównać osiągi. Po oddaniu kilkunastu próbnych strzałów doznałem szoku- jego beretka o wartości 3x mniejszej niż mój glock strzela o niebo lepiej!! Po pierwsze, jak zauważyło wielu posiadaczy CYMY, kulki strasznie znosi na lewo, jeśli strzelać z odległości powyżej 10m. Po drugie hopup prawdopodobnie jeszcze się nie dotarł, bo śle kulki jak chce i gdzie chce. Strzelałem przeważnie na semi. Jeden mag idzie prosto w kosmos, podczas gdy kolejny prosto w ziemię. Trzeci mag to rosyjska ruletka- raz prosto, raz krzywo, czwarty mag znowu w kosmos... a kumpel płacze ze śmiechu: "ty na to wydałeś ponad 200zł?! ;D", po czym z odległości 20m oddaje celny strzał do kartonowej tarczy o wymiarach 17" monitora.

Kiedy strzelać na full-auto rozrzut jest paradoksalnie mniejszy, a i hop-up podkręca bardziej powtarzalnie.

Wrażenia z ładowania i użytkowania baterii. (dzień drugi)

Naładowałem batkę ponownie, temperatura ładowarki jak wcześniej, batka nagrzała się minimalnie, ale odczuwalnie bardziej, niż za pierwszym ładowaniem.

Rozpoczynam testowanie baterii, będę na przemian strzelał semi i auto, począwszy od semi.... ... .... Zakończyłem testowanie baterii. W podsumowaniu nie brałem pod uwagę "pustych strzałów", żeby się upewnić, czy magazynek został opróżniony do końca ("puste strzały" przy full-auto trwały nieraz nawet do kilkunastu strzałów po wyczerpaniu amunicji, zwyczajnie się zapomniałem).

Wystrzelałem dokładnie 23 pełne magazynki po 29 kulek (razem 667 pocisków) z czego:
* 14mag- ustawiony na semi strzelał z początku jak na auto, po przełączeniu na auto i znowu na semi strzelał już normalnie;
* 16mag- nie wystrzeliło 3 kulek na semi, mimo, że mag jest w połowie naładowany;
* 21mag- zauważyłem spowolnienie w pracy silnika, bateria się rozładowuje?
* 22mag- znaczne pogorszenie szybkostrzelności, ale dalej oddaje strzały;
* 22-23mag- myśląc, że batka zaraz się skończy zacząłem oddawać "puste" strzały, po kilkunastu strzałach batka ciągle daje radę;
* 23mag- załadowałem 23 magazynek, wystrzelony "rzutem na taśmę", silnik zadławił się dopiero przy oddawaniu kontrolnego "pustego strzału";
* udało mi się oddać jeszcze 5 "pustych strzałów" na semi, dalsze naciąganie sprężyny i męczenie batki i silnika nie miało sensu.

Próby baterii zakończone pełnym sukcesem! Nie sądziłem, że batka da radę aż tak długo zasilać silnik. Napełnienie magazynka i przygotowanie do strzału nie zajmowało więcej niż minutę, wystrzelenie całego maga tak samo (szczególnie na full-auto), więc batka nie miała czasu porządnie odpocząć, wyciągnąłem z niej wszystko, co mogła dać.


Uwagi końcowe:

Hop- up podczas testów baterii dotarł się i teraz podkręca znacznie bardziej powtarzalnie, niż pierwszego dnia prób. Niestety kulki ciągle znosi na lewo, choć już nie w takim stopniu, jak wcześniej. Żadna kulka nie zacięła się w komorze, nie było podwójnych strzałów. Spust nie jest sztywny, gładko pracuje, nie skrzypi, choć praca mechanizmu jest wyraźnie słyszalna. Kultura pracy gearboxa nie odstaje od CYMOWEJ wersji pistoletu. Zawiodła mnie słaba powtarzalność strzałów i niewielka przebijalność (strzelałem do falistej tektury, kulki wbijały się i pozostawiały bardzo wyraźne ślady, ale mało która wbijała się i zostawała w papierze, a przebić na wylot było ledwie kilka) na dystansie pomad 20m.
Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie jakość baterii! Nie spodziewałem się aż takiej wydajności po przeczytaniu opinii posiadaczy CYMOWEGO odpowiednika.
Po dwóch dniach bawienia się pistoletem zauważyłem, że matowe powierzchnie zamka i szerokiej atrapy magazynka bardzo łatwo zarysować paznokciem, albo szurając repliką po chropowatych powierzchniach. Tam, gdzie plastik jest bardziej "pomarszczony" nie widać żadnych śladów użytkowania.

PISTOLET W OGÓLE NIE NADAJE SIĘ NA BROŃ GŁÓWNĄ!! Nawet dla początkującego! Do strzelby, kiedy przeciwnik podejdzie bardzo blisko i trzeba ratować się szybkostrzelnością na pewno sprawdzi się perfekcyjnie. To samo w CQB, jeśli dokupić dodatkowe magazynki, najlepiej HI-CAP, bo ROF jest niepokojąco wysoki.


Ocena całości:
W mojej prywatnej skali od 0 (totalna porażka, zwracam do sklepu i wykłócam się o zwrot pieniędzy) do 10 (boski sprzęt, nie wymieniłbym za żadne skarby świata, zabiłbym w jego obronie), przy czym 5/10 to "przeciętna giwera, ani słaba ani mocna, fajnie się strzela, ale nie ma rewelacji",

daję GLOCKowi 18c produkcji ASG (Action Sport Games) ocenę: 4,9 / 10.
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.748
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Dopiero teraz to zauważyłam.

Wrzuciłeś recenzję na wmasga? Nie widziałam Musze się rozglądnąć.

Heh, a myślałam o tym Glocku, bo mi krótkiej brakuje, jednak z drugiej strony i tak jestem na etapie pieszczenia Kazimierza, musze preckę zamontować i drewna usztywnić, więc...

Za to mam nowy mundur. multicam od Helikona, żeby na jesień mieć:

http://www.gunsmokearmyshop.com/helikon/camo ... %20mc1.jpg

Z kolei na przyszły rok na wiosnę planuję sobie sprowadzić mundur szwedzki, bardzo fajne camo, idealne do soczyście zielonych traw i lasów na wiosnę, początek lata:

http://www.gromtrade.pl/data/gfx/pictures/me ... 3/35_3.jpg

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Nie wrzucałem, bo nie chciałem się ośmieszać dawaniem pełnej i rozbudowanej recenzji pistoletu, który kupiłem dwa dni temu... Wrzucę poprawioną recenzję, jak sprawdzę pistolet w boju. Od czasu napisania tej recki lepiej poznałem Glocka, ale oceny nie zmieniam. Pistolet potrzebuje teflon fix'a i sprawdzenia hop-up'a, bo krzywo podkręca (dlatego znosi kulki).

Obecnie jestem na etapie kupowania używanego G36c i nowej Benelki m3, powinienem przyklepać umowę do końca miesiąca...


@Parvatti:
Fajne ciuchy
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.748
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Używaną gietę? Za ile?

Wiem, ze fajn e ciuchy. Co prawda w multicamie wyglądam jak w worku, bo wyjatkowo nie mój fason, ale kryje dobrze, zwłaszcza pod koniec sierpnia i we wrześniu.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Jak mnie nikt nie przebije w aukcji, to za 210zł, więc proszę uprzejmie nie licytować G36c na allegro, bo będziemy się gniewać... czekam na ostatnią chwilę, żeby podbić cenę i wygrać aukcję. W końcu porządna broń długa, ach... I licytuję również nową Benelkę wersja długa od DE, na razie moja oferta najlepsza, planuję ją kupić na mniej niż 100zł
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.748
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Hm, mam nadzieję, ze to nie będzie jakas felerna replika.

I spoko, ja ci nie zlicytuję, giety mnie nie kręcą ; >

jakiej firmy ona?

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Standardowo- JG. Oni robią wszystkie modele i to robią dobre. Znam osobiście właściciela modelu G36c, który bardzo sobie chwali, twierdzi, że za taką cenę nie ma nic lepszego!!

Dziś odezwał się sprzedawca, prosi o kontakt. Jak się kupi, to bajka!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » Air Soft Gun
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook