Forum Dragon Ball Nao

» Arrancar Resurrecion

Stokrot Kobieta
Wojownik
Wojownik
Stokrot
Wiek: 41
Dni na forum: 5.522
Posty: 44
Skąd: Łódź
Mamy już temat o stadiach Soul Slayerów, więc co by się Ciemna Strona Mocy nie czuła pokrzywdzona , przydałby się także i temat o arrancarowym Resurrecion. Które najciekawsze? Najsilniejsze? Najładniejsze? Które najbardziej lubicie? A może nie lubicie? Tutaj można się dzielić wszelkimi spostrzeżeniami.

Jeśli idzie o mnie, to moją pierwszą trójkę ulubionych Resurrecion można by scharakteryzować tak: Cat, Bat i Roballo . Czyli mówiąc po ludzku: Pantera Grimmjowa, Murcielago Ulquiorry i Santa Teresa Nnoitry.

O Resurrecion Grimmjowa pisałam już chyba w dwóch tematach, ale mogę powtórzyć i w trzecim — to moim zdaniem jedna z najbardziej malowniczych przemian w całej Espadzie. Wygląda fantastycznie, a w walce robi piorunujące wrażenie — Grimmjow samymi pazurami walczy z Ichigo uzbrojonym w miecz. Och. I jak on się rusza, bajka po prostu. Mmmmmmm…

Murcielago Ulquiorry pojawił się jak dotąd tylko w mandze, ale także zapada w pamięć. Szalenie mnie ciekawi, jak zostanie to Resurrecion przedstawione w anime (kolor! ruch!) i już się prawdę mówiąc doczekać nie mogę. Nie wspominając o tym, że smutny Netoperek-Gargulec jest na swój sposób bardzo uroczy.

I wreszcie Santa Teresa Nnoitry — tu muszę przyznać, że jak Nnoitry szczerze nie znoszę i uważam go za skończoną wesz, tak Resurrecion ma naprawdę imponujące. Świetnie to wygląda w walce i skuteczność też ma sporą; nic dziwnego że Kenpachiemu tak się podobało . Swoją drogą, Nnoitra dopiero po Resurrecion zaczyna jako tako wyglądać .

To chyba tyle jak na razie; malowniczo przedstawia się także Resurrecion Starrka (Los Lobos), ale on jeszcze nie pokazał wszystkich możliwości, więc poczekajmy jeszcze trochę.

Obraz
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
jeśli o mnie chodzi, to oczywiście: cat i bat. Grimmjow w po przemianie - jak zostało powiedziane w temacie obok - ma tak wiele uroku i wdzięku, że nawet ja, dozgonna fanka Ulquiorry, nie jestem w stanie powiedzieć, że Ulquiorra w wersji upgrade wygląda lepiej. No ale ja uwielbiam koty... Grimmjow robi przeogromne wrażenie, zwłaszcza na tle wcześniejszych Resurrection - i naprawdę wygląda LEPIEJ niż w wersji podstawowej. Podpisuję się pod wszystkim, co napisała Stokrot.

Natomiast Ulquiorra... Przyznam szczerze, że nie spodziewałam się netoperka. Owszem, zachodziłam w głowę, jaką postać on przybierze po przemianie - ale spodziewałam się (???) raczej osiołka, oceniając po tym uszku Netoperek mnie zaskoczył - ale pozytywnie. Ulquiorra wygląda bardziej jak demon - z tymi pazurami, czarnymi skrzydłami i rozwichrzonym włosem, mmmmmmmmmm... Demon i Panna, oj tak... <Clio się rozmarzyła> No więc yyy... Stokrot pyta, jak to zrobią w anime - cóż, chyba nie pozbawią go jego podstawowych kolorów: czerni, bieli i zieleni. Gdyby wcisnęli fiolet, to by była przesada. Co do mocy Murcielago - nadzwyczajne. Szczególnie zachwyca możliwość drugiego upgrade'a - cóż, Ulquiorra widocznie jest obsesyjnym perfekcjonistą i ustawicznie doskonalił swoje możliwości. I co z tego, jak i tak... Ech, ech.

Skoro zaś o fioletach mowa - Fornicaras Szayela Apollo też mi się podoba. Po prawdzie nie wiem, co to ma być - nazwa kojarzy mi się z mrówkami, ale to chyba powinno być Form-coś tam. Jest takie... dziwne. Jakieś macki, jakieś bąbelki - i tak najlepsze jest to uduchowione i niemal ekstatyczne spojrzenie Szayela Apollo Jak pisałam gdzie indziej, nikt mnie z całej Espady nie bawi tak jak Octava właśnie

Z innych Resurrection nie mogę nie wspomnieć o wesołym zoo na kółkach... znaczy się, Fraccion Barragana. Nie wiem, kto lepszy: tygrysek, pingwin, słonik/mamut, orzełek, raczek - czy piękna czarodziejka Charlotte Cuuhlhourne To dopiero menażeria...

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Nie zwracałem na to zbytnio uwagi czytając mangę, ale najbardziej w pamięci pozostała mi postać Grimmjowa po przemianie. Gość wyglądał rewelacyjnie, i sama jego postać po przemianie pasowała do niego równie idealnie. Na dodatek ta moc, szybkość, po prostu miód.
Reszta była mniej istotna i jakoś nie zapamiętałem, no może postać Nnonitory była bardzo ciekawa.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
MysticZibit Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
MysticZibit
Wiek: 32
Dni na forum: 5.382
Ostrzeżenia: 4
Posty: 56
Najlepsze od Grimma i od Ulqa, a od Noitory jest słabe jak on sam!

P.S Numerki w espadzie nic nie znaczą!
szkarłat
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 4.060
Posty: 35
Skąd: z Wonderlandu
Mi się podobał mieczyk Shayela, a poza nim mieczyki (inaczej ich w tej chwili nie nazwę);
-Nnoitry
-Gina Ichimaru (on się chyba liczy... co?)
-Neliel
-Aaroniero
oraz
-Grimmjawa
-Ulquiorry


Ale te najlepsze to;

1.Santa Teresa
2.Fornicarás
3.Murciélago

Reszta jest poniżej... Wyliczać nie mam siły

Przekroczyłeś drzwi krainy czarów,
twoje wspomnienia pozostały przed nimi.
Teraz nie jesteś tym,
kim byłeś.
Teraz obojętnie kim byłeś,
jesteś Alicją.

http://soul-hunter.com/sailormoon/galleryscr ... 35/167.jpg

Śmierć jest śmiercią tylko wtedy, kiedy umierasz cierpiąc bez cierpienia.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Arrancar Resurrecion
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook