Forum Dragon Ball Nao

» Moderatorzy

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Odchodzę w stan spoczynku, z przyczyn czysto technicznych: brak czasu oraz chęci na moderowanie. Nie ma co robić burdelu tutaj, zamiast mnie będzie lepiej wprowadzić kogoś kompetentnego i pełnego werwy.

Ja ze swojej strony pragnę złożyć kandydaturę Drakan. Uważam, że ma stosowny, silny charakter, by być moderatorem. Wysoka kultura osobista, brak stronniczości, trzeźwa ocena sytuacji, sprawiają, że na bank będzie w stanie poradzić sobie z bajzlem, jaki będzie się dziać na forum.

Pozdrawiam wszystkich i dziękuje za blisko 4 lata moderowania.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
I tak wrócisz, więc się nie ma co żegnać

IMO wciąż nie potrzeba nam nowych twarzy, ale w sumie, gdyby Drakan objęła funkcję Bushi, to byłbym zadowolony, a kandydaturę bym poparł.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
perwersyjne toto by było, zatem popieram. Już nie mogę się wręcz doczekać osta, a jeśli ta pani przyjęłaby stołek i byłaby łaskawa to nawet ban wprowadziłby mnie w błogi stan rozczulenia.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Nie ma lepszego kandydata na moda niż Drakan, ale na tym forum cały bajzel ogarniają 3 osoby. Imo nawet po rezygnacji Focusa modów będzie za dużo.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
I co ja mogę ze swej strony napisać..? Modów jak na chwilę obecną jest spora liczba, aczkolwiek jeżeli zarówno Zarząd jak i forumowicze się uprą to nic mi nie stoi na przeszkodzie by zostać Bushi. W mojej nieskromnej opinii wymogi spełniam, doświadczenie na paru innych drobniejszych forach już mam. Decydujcie moi Państwo, a ja się dostosuję.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Oczywiście, że popieram kandydaturę. Przyda się w gronie moderatorów "ostra" kobieta.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Szlag mnie trafi z zazdrości, gdyby nie sesja, to ja dostałabym tego moda.

Z dwojga złego lepiej ona niż jakiś bezmózg. Wyłaniając się na chwilę z oparów nauki, poprę kandydaturę, chociaż zżera mnie jad od środka.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Witam, chciałbym, aby na jakiś czas Gotenks zdetronizował mnie z roli moderatora (jako, że ostatnio w ogóle tu nie przebywam, cóz - nie mam na razie ciągłego dostępu do internetu). Wrócę jak wszystko się w moim życiu ustabilizuje.
pozdrawiam wszystkich!!
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
No. To mogę już dostać moda, bo zielonych coraz mniej.

Tylko nie teraz, bo jadę na wieś, w czwartek wracam, to wtedy. Z gory dzięki, Adaś ; *

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Oo już tylko 3 modków Jeśli tak to i ja mogę spróbować sił

szczecin
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Gangez napisał(a):
Oo już tylko 3 modków Jeśli tak to i ja mogę spróbować sił
Po moim trupie : P

A Parv na junior admina, ma wszelkie niezbędne kwalifikacje: solidny staż i dorobek na forum, intelekt i rozwagę, silną osobowość, reprezentacyjną twarz, świetne cycki etc. Adaś, nie zastanawiaj się, taka okazja może się nie powtórzyć! Mam nawet pomysł na nazwę rangi: admin no nyōbō.

Pozdrawiam serdecznie.
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
lol dostać stołek za cycki, to tylko w polsce i na tym forum takie hece.

Cóż gdybym był noobem, to na idealnego kandydata wybrałbym siebię, ale że mam się za człowieka inteligentnego i w pełni poczytalnego popieram kandydaturę Parv. Babka z charakterem, inteligentna, ładna niby wszystko ok ale jakieś małe obawy są o nadużywanie władzy ;p. Jednak brakuje kobiety na odpowiedzialnym stanowisku na Nao, a ze Parv ma do tego chęci i wspomniane przeze mnie predyspozycje to czemu by nie. Decyduj AdaśQ


Pozdrawiać

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
A dajcie jej. Pomagała zawsze w sprawach forum, całkiem mądre to to a i pyskować umie. Moderator idealny, prawie taki, jakim ja byłem ;P

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Parvatti, tak, to może być dobry wybór, bo potrafi postawić na swoim i jest tak uciążliwe, że każdy wymięknie.
End też może być, ma na tyle dużo rozwagi, żeby pełnić ową funkcję.
Hako - ktoś, kto wykłóca się ze mną o osta grając w snookera i skarży się na prawidłowości w regulaminie, i przedstawia tutaj swoją kandydaturę jest śmieszny, jak małpka kaki podczas godów ;p



No właśnie,

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Forum DB Nao » » » Moderatorzy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook