Forum Dragon Ball Nao

» [Problem] Wykrywanie ki ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Gangez napisał(a):
się tu buntuje opierając się na tłumaczeniach które oglądała mniejszość (czyli napisy)
MANGA człowieku, manga, komiks, pierwowzór oryginalnego anime, z doskonałym tłumaczeniem.

Gangez napisał(a):
A co do czytania mangii to nie wiem czy zauważyłeś ale w temacie jakoś wszyscy mówią o odcinkach. Po 3-cie jak możesz przypuszczać że ja nie czytałem mangii??? Znasz mnie???
To że piszą tylko o odcinkach, świadczy o ich ignorancji.
A że nie czytałeś mangi to widać, przecież wtedy wiedziałbyś, że francusko-polskie tłumaczenie jest bez sensu w 50%, i przez to Twoje argumenty są zupełnie błędne.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.684
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
ehhh widzę że nadal nie widzisz tego że większość ludzi oglądała tą francuską wersję ;]

szczecin
Ania Kobieta
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.585
Posty: 181
Skąd: Olsztyn
Gangez napisał(a):
ehhh widzę że nadal nie widzisz tego że większość ludzi oglądała tą francuską wersję ;]
Ja ją oglądałam i czytałam mangę!
Zgadzam się też z Naonistą, że tłumaczenie tej wersji, którą oglądaliśmy w RTL7/TVN7 jest dalekie od oryginału! I sądzę, że Naonista sam oglądał tą wersje!

Wracając do sprawy Vegeta po raz pierwszy użył wykrywania ki na Namek!
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.727
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
sęk w tym że on to już 2 razy zrobił na ziemi na co ma dowody słowne ale widzę że 2 panów i się tu buntuje opierając się na tłumaczeniach które oglądała mniejszość (czyli napisy)
ehhh widzę że nadal nie widzisz tego że większość ludzi oglądała tą francuską wersję ;]
Uśmiałem się. Podważę to z innego kąta. Francusko-polską wersję, której ty się trzymasz, oglądali TYLKO Polacy, japońską wersję z napisami ang czy w innych językach, oglądają fani na CAŁYM ŚWIECIE i zdanie jest jedno - wszystko jest prawdziwe.
Gangez, co z tego, że ludzie oglądali francuską wersję? To, że większość widziała, nigdy nie znaczy że jest prawdziwe...

I jak napisała Ania i Naoista, manga jest źródłem prawdziwej wiedzy! Oryginalna wersja. Tłumaczenie francuskie odchodzi od niej w ogromnej mierze.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.505
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Co do Vegety to Vegeta poznał technikę wykrywania energii Ki właśnie podczas morderczej walki z Goku na ziemi gdzie przegrał i odleciał .Ale wiadome jest ze sayanowie po każdej walce z mocnym przeciwnikiem wygranej czy tez przegranej wzmacniają się i zdobywają nowe umiejętności

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.154
Posty: 123
Skąd: Z Komina
Wyczuwać energie KI Goku uczył się U wszechmogącego. A Vegeta nauczył się tego podczas właśnie walki z Goku na błękitnej planecie. A Frezerr też znał tą umiejętność ^^
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Sevba napisał(a):
A Frezerr też znał tą umiejętność ^^
Nie żartuj. To po co czekaliby na scoutery? Frizer od razu znalazłby Vegetę który zabrał kule i po krzyku. Frizer nie znał tej umiejętności. Jeżeli znał to tylko w przypadku ogromnych mocy (Goku SSJ).
Vajper Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Vajper
Wiek: 33
Dni na forum: 5.379
Posty: 55
Skąd: LBN
Wykrywanie Ki zostało poznane u Kami samy jak moi poprzednicy już napisali. Później i reszta się tego nauczyła. Na Nameck jak Krillan i Gohan ukrywali się przed Vegetą, obniżali swoją energię Ki do minimum by, umiejący wykrywać tę energię Vegeta ich nie znalazł. Proste pytanie, prosta odpowiedź i prosty przykład.

Pozdrawiam
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » [Problem] Wykrywanie ki
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook