Forum Dragon Ball Nao

» Gdybym był bogaty...

Strony:   1, 2
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.511
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
1 - Porsche Carrera
2 - Podróże
3 - Fryzjer - stworzenie na mojej głowie czegoś co będize wyglądało jak naturalnie niebieskie włosy
4 - Ciuchy, ciuchy ciuchy

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Sfinansowałabym na wielką skalę badania nad wynalezieniem lekarstwa na raka.

Ponadto spłaciłabym dług ojca i uwolniła nas od skarbówki.

Jakby mi po tych dwóch coś zostało, to może kupiłabym sobie mieszkanie.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Sshan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Sshan
Wiek: 31
Dni na forum: 5.514
Posty: 82
Skąd: Z Namek
Ja kupiłbym sobie nowego kompa, bo dziś mnie do szału doprowadził...

------
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Odizolowałbym się od świata. Kupiłbym sobie wyspę, postawił dom ze wszystkim tzn baseny,korty tenisowe,kręgle,boiska piłkarskie,hale sportowe no wszystko co wiążę się z rozrywką. Sprowadziłbym najlepszych kumpli i masę lasek i najprościej rzecz ujmując ******* bym się. O!!

szczecin
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.511
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Kupiłbym sobie wyjechaną willę z basenem, sportowe auto, wybudowałbym stadion , stworzył nową drużynę piłkarską itp

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
D_Corleone^^ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
D_Corleone^^
Wiek: 29
Dni na forum: 5.490
Ostrzeżenia: 1
Posty: 107
Skąd: オルシュティン
Ja bym wyprowadził się do Stanów, ale kupił też bardzo luksusowe posiadłości w Boliwii, Chile, Argentynie , Japonii i na Tristan da Cunha. Kupiłbym na własność klub nba - Oklahoma City Thunder. Później zaopatrzyłbym się we własny kompleks sportowy na terenie moich posiadłości obejmujący - pole golfowe , korty tenisowe, boiska do kosza , w hali, jak i na zewnątrz, boisko wymiarowe na sztucznej trawie do nogi , oczywiście do domów najlepszy sprzęcior multimedialny jaki się da, i wywaloną w kosmos siłownię. Później zacząłbym spełniać swoje marzenia dotyczące podróży, podróżowałbym po wszystkich krajach Ameryki Łacińskiej, a także Azji. Wykupiłbym i zainwestował w prywatny, ale udostępniany w telewizji kablowej kanał o nazwie AnimeTv, na którym podstawą byłby Dragon Ball, ale także inne świetne Anime. I wiele jeszcze zapewne innych rzeczy ciekawych bym wykonał ...


Ehh, to tylko marzenia, ale chyba nie chciałbym mieć takiej fortuny , bo nieźle by mi się narąbało w bani i stałbym się za pewne zupełnie innym człowiekiem, w przypadku obracania taką ilością siana to nieuniknione...
icarus666 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
icarus666
Wiek: 29
Dni na forum: 5.379
Posty: 37
Kupiłbym dużą wyspę, na tylę by można było na niej wylądować Airbusem A380 nie robijając się metr przed pasem startowym, willę, samolot, helikopter, kilka gitar basowych i elektrycznych.

Obraz
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Jeśli byłbym tak bogaty, że miałbym wszystko co chcę, to zorganizowałbym sobie długą grę interaktywną - podrzucałbym tu trochę pieniędzy, tam trochę, i śmiałbym się do rozpuku patrząc, do czego ludzie są skłonni i jakie świństwa mogą sobie zrobić nawzajem próbując te pieniądze zdobyć.

Jeśli byłbym względnie bogaty, to priorytetem jest zapewnienie mi i najbliższym jak najwyższego standardu życia.

Co do pomocy biednym - tutaj mam pewne opory. Bo szału bym dostał, chcąc wszystko sprawdzać osobiście, a nie miałbym ochoty dawać kasy na pasożyty społeczne z Europy czy darować żywności ludziom z Afryki, którzy zaraz po tym, jak odlecą ostatnie helikoptery BBC i National Geographic, przehandlują to na automaty Kałasznikowa i znowu zaczną się wybijać walcząc w imię lokalnego polityka demagoga czy innego Zulu-Zulu z Wysokiej Góry.

Aczkolwiek, to wszystko trafiałoby do naprawdę potrzebujących, jasne, że bym dawał. A co mi to szkodzi?

Pozdrawiam.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Żyłbym wystawnie, jednak większość pieniędzy oddałbym różnym fundacjom charytatywnym itp.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Palił bym dolarami w kominku...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Część przeznaczyłbym na organizacje charytatywne , część dla rodziny i swoich widzimisiów ,a to co by zostało wpłaciłbym na jakąś lokatę.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Ja bym był bogaty, to bym kupił browary całego świata, wyspę i bym dupczył piękne panie aż by mi mały spuchł

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Spełniłabym swoje marzenia (i zachcianki) a przede wszystkim pojechałabym w podróż dookoła świata:) a potem pomyślałabym, co dalej z kasą, jeśli by mi cos zostało

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
BardockSSJ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
BardockSSJ
Wiek: 28
Dni na forum: 5.673
Posty: 128
Skąd: Polska
Nie chciałbym być bogaty. Oznaczało by to, że nie będę musiał robić niczego przez resztę życia, a to by mnie chyba zabiło. Poza tym nie czuje pociągu do dóbr materialnych... Interesuję mnie praca, w której czułbym się szczęśliwy i dawała dość pieniędzy by zjeść coś smacznego i mieć trochę grosza na rodzinę. Oddałbym całość na cele naukowe.

Oficjalna tabelka power leveli z Daizenshuu: http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?p=134074#134074 No... może nie taka oficjalna, ale jest najlepsza jaką widziałem.
jolatokaj
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.901
Posty: 1
Ja wybrałabym się na wycieczkę dookoła świata i wysłała rodziców na jakieś super wakacje
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Gdybym był bogaty...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook