Forum Dragon Ball Nao

» Co myślicie o Genialnym Żółwiu?

Strony:   1, 2, 3  
Monique Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Monique
Dni na forum: 6.406
Posty: 52
hehe bez Genialnego Zółwia to nie byloby to samo DB:Pwnosil on mnowstow humoru jak czasem cos powiedzial/zrobil dostawalam ataku smiechu....no i przede wszystkim uczyl Goku i Kuririna oraz nauczyl malego goku "kamehameha"xD
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Bardzo fajna postać. Zabawna i z bardzo fajnym poczuciem chumoru.
noi nie był aż taki cienki w sztukacz walki
klaudas1288 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
klaudas1288
Wiek: 116
Dni na forum: 5.935
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
Genialny Żółw - Genialnie niewyżyty i genialnie zboczony dziadek, chodzący dla niepoznaki z żółwią skorupą. Genialnie prymitywny kafar uczący Krillina i Son Goku za młodu. Jest posądzany o genialną demoralizację, z Krillina zrobił genialną ciotę, a z Son Goku genialnego ciecia i genialnego wieśniaka. nonsensopedia o genialnym zólwiu

Kto się sparzył mlekiem ten dmucha na twaróg.

Kyo – no imoto – ri tonami kaezu.
Pierutka Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pierutka
Wiek: 29
Dni na forum: 5.902
Posty: 100
Skąd: Szczecin
'Co myślicie o Genialnym Żółwiu?' taki jest temat. Co WY myślicie o Genialnym Żółwiu. Artykuł na Nonsensopedii każdy zna.

Ja uważam że był strasznym pedofilem. Chciał, żeby Goku i Krillan przywieźli mu małą dziewczynkę.
Ciekawe, co by z nią robił.

Obraz
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.153
Posty: 123
Skąd: Z Komina
Pierutka napisał(a):
'
Ja uważam że był strasznym pedofilem. Chciał, żeby Goku i Krillan przywieźli mu małą dziewczynkę.
Ciekawe, co by z nią robił.
Pewnie kazał by jej zrobić obiad, posprzątać.
I coś jeszcze... ^^
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.397
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Na pewno bez Genialnego Żółwia Db nie byłoby tak śmieszne, jak jest. To on zawsze nas śmieszył tymi swoimi "zalotami" do dziewczyn. Według mnie jest na prawdę spoko ;]

Anime na zawsze !!!
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Stary zbereznik...Gdyby był w połowie tak wielkim wojownikiem,co zbokiem,to on byłby uważany za najsilniejszą postać DB-ka,a nie Goku.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Zabawny zbok, coś jak Ishido. Miał zajoba na punkcie lasek, na pewno też dużo chlał, bo to zazwyczaj idzie w parzę. Genialny żółw to spoko ziomek, ma zajebistą brodę i szykowne okulary, nie dziwot że laski na niego tak leciały. Świetny zakręcony gość.
Pozdrawiam ^^

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Fiołek
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.385
Posty: 35
Nauczył wiele son goku i krilana na pewno wytrwałości i że zawsze trzeba pracować nad sobą zdarzyło mu sie tylko dwa razy wykrztusić coś mądrego z siebie , uznał że ten schien jest wartościowym wojownikiem i dlaczego nie miałby swojej mocy i siły używać w dobry sposób , w służbie dobru i przekonał do tego ten schiena i no i wtedy kiedy dał kapsułkę na wodę jednemu z uczestników turniej u który przegrał z son goku ładnie postąpił . Także jak wystąpił w turnieju tylko po to by bohaterom czyli jego wychowankom nie uderzyła woda sodowa do mózgu ..A także błysnął geniuszem jak wszechmogący załamał się że nie potrafił przezwyciężyć zła i że to jego wina a on na to że gdyby nie stworzył kryształowych kul to son goku nie rozpocząłby swoich przygód i nie stałby się tak silny ... A tak poza tym to on coż w końcu to wszyscy u niego się spotykali
NathalieHyde Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
NathalieHyde
Wiek: 35
Dni na forum: 5.407
Posty: 74
Skąd: Poznań
Bardzo fajna postać trochę zboczony:P ale gdyby nie on to bym się tak nie śmiała z niektórych scen z jego udziałem:)

Yagate hito wa kegarete
hito ga hito de somerarete
tomo ni kiru kono hoshi somete
kowarete iku sekai...
n0k!ll Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
n0k!ll
Wiek: 31
Dni na forum: 5.348
Posty: 14
Skąd: Białystok
chciałbym zostać jego uczniem..
Krzysztex Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Krzysztex
Wiek: 31
Dni na forum: 5.276
Posty: 19
Gohan napisał(a):
I jeżeli dobrze pamiętam to on wypił jakiś eli9ksir i był nieśmiertelny!!! Napiszcie co myślicie!!
Otrzymał nieśmiertelność od Nieśmiertelnego Ptaka (który notabene zatruł się i zdechł ).
IMO świetny wojownik, wielki mistrz i wspaniały człowiek. Chciałbym być jego uczniem .
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Genialny Żółw? No cóż... muszę powiedzieć, że uwielbiam tego gostka. Zawsze mnie bawiło do rozpuku jego zboczeństwo w dzieciństwie i nadal mnie ono bawi. Śmiałam się też gdy czymś oberwał od jakiejś kobiety( mnie w anime zawsze bawiło jak jakaś babka walnęła po głowie faceta, nie wiem czemu). No cóż można o nim powiedzieć jeszcze? Wspaniały nauczyciel- dobrze trenował Goku i Krillina- dosyć ostro ich trenował. Dzięki niemu nasi bohaterowie zajęli 2(Goku) i 3 miejsca(Kuririn). Jest bardzo mądry- on dużo wiedział o życiu. Przekazał też pewne prawdy swym uczniom. To on stworzył kamehameha- 15 lat pracował nad tą techniką, ale Goku nauczył się jej w minucie wręcz. Był bardzo znaczącą postacią w DB, ale w Z jakby się stał epizodycznym bohaterem.
Pozdrawiam.
Angel.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Krzysztex Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Krzysztex
Wiek: 31
Dni na forum: 5.276
Posty: 19
Angel of Destiny napisał(a):
To on stworzył kamehameha- 15 lat pracował nad tą techniką, ale Goku nauczył się jej w minucie wręcz.
Wydawało mi się, że pracował nad nią aż 60 lat...
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
n0k!ll napisał(a):
chciałbym zostać jego uczniem..

Krzysztex napisał(a):
Chciałbym być jego uczniem
Hentajców Wam się zachciało świntuchy!




Jak dla mnie Genialny Żółw jest raczej postacią,która bardziej wnosi humor do fabuły,niżeli wpływa jakoś istotnie na jej treść.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
3,14żdzicho Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
3,14żdzicho
Dni na forum: 5.248
Ostrzeżenia: 1
Zakaz pisania
Posty: 3
Skąd: Z marmórowego apartamętu
Oficjalnie uwazam go za mistrza kunkfu, wareslingu i innych sztuk walki i cenie go za pracę nad swoim duchem. Jednak nad ciałem pracować,nie pracował i często popędnim manipuluje. Częściej maca niż myśli przy magazynach czensto przysiaduje, pewnie nieraz czochra żółwia i nie chodzi mi o Umigame.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Genialny Żółw to bardzo sympatyczna i zabawna postać, która wniosła wiele do fabuły 1 serii Dragon Ball. Szkoda, że w kolejnych częściach DB był po prostu cieniem i mało znaczącą postacią. Wracając jednak do samej postaci Genialnego Żółwia, to był bardzo potężną osobą, która znała wiele zadziwiających technik walki. Mimo iż Genialny Żółw znany jest głównie od jego zboczonej i niepoważnej natury, to trzeba powiedzieć, że gdy musiał potrafił zachować powagę i opanowanie, jak na wielkiego mistrza sztuk walki przystało.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Brayla Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Brayla
Wiek: 29
Dni na forum: 5.160
Posty: 127
Skąd: Warszawa
Był śmieszny, zboczony no to zboczony, ale zabawny W pierwszej części Dragon Ball'a odgrywa można powiedzieć ważną rolę.

True Saiyans fight alone
Brajla
Nameczanin
Nameczanin
Brajla
Wiek: 31
Dni na forum: 5.095
Posty: 51
Fajna postać lubiłam go taki zboczony. Zawsze mnie śmieszył.
Byaku-Ray Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Byaku-Ray
Wiek: 29
Dni na forum: 5.069
Posty: 30
Skąd: Włocławek
Dla mnie Genialny Zółw jest najzabawniejszą postacią w anime. Czasem jak coś powie to zwala mnie z krzeseł xd. Śmieszny dziadek ale nie warto z nim zadzierać bo przyłożyć to by mogł xd
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Co myślicie o Genialnym Żółwiu?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook