Forum Dragon Ball Nao

» Do której postaci jesteście podobni? ocena: 7,75 (głosy: 4)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.504
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Ja jestem podobny do Vegety i to nawet bardzo ze względu na to ze mamy takie same cechy charakteru tyle ze ja nie posiadam jego umiejętności

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
alanski gogeta Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
alanski gogeta
Wiek: 25
Dni na forum: 5.387
Posty: 6
Skąd: wezme ziolo?
goku i bulma bo jestem uparty i umiem postawic na swoim goku bo mam poczucie humoru i strasznie boje sie zastrzyków
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Trudno mi to ocenić. Nie widzę żadnych ostrzejszych cech łączących mnie z jakimkolwiek charakterem postaci Dragon Balla. Myślę, że lepiej oceniliby to inni.

Do kogo chciałbym być podobny? Głupie pytanie... Jestem sobą i tyle.

Ciekawią mnie takie postacie jak Picollo, Vegeta, które są tajemnicze i zamknięte w sobie. A także Goku bo ma Poczucie Humoru.
zelma Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 5.473
Posty: 7
w dużym procencie jestem podobna do Vegety. Cholernie dumna ze mnie osoba, kiedyś ta duma mnie chyba zabije, bo łatwo ją zranić. Oprócz tego w dążeniu do celu potrafię dać z siebie bardzo wiele, trenuję sztuki walki (tajski boks) i na treningach zawsze staram się dać z siebie 300%, nigdy się nie poddaję, walczę do końca, choćbym miała to b. drogo przypłacić.
ale też wiele we mnie z Goku, kocham swoją rodzinę nad życie, i właśnie za cenę nawet własnego życia broniłabym jej.. do ostatniej kropli krwi. Mam też spore poczucie humoru, które bardzo nieodpowiada mojej mamie
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.397
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Jestem podobna do Vegety, bo jak już coś sobie postanowię, to muszę to koniecznie zrobić i nigdy się nie poddaję. Mam też wielkie poczucie humoru i jestem bardzo przyjacielska, jak Goku

Anime na zawsze !!!
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Wedlug mnie ciezko to ocenic ale jakos sprobuje nielubie sie bic jak Songohan mam poczucie humoru jak Goku jestem uparty jak Bulma i to chyba wszystko

Obraz
Vajper Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Vajper
Wiek: 33
Dni na forum: 5.378
Posty: 55
Skąd: LBN
Uwaga! To sa opinie moich znajomych, a nie moje!
Moi przyjaciele twierdza iż jestem bardzo inteligentny(Piccolo), wrażliwy(Gohan), kochliwy (Krillan), ambitny(Vegeta) i lojalny(Goku).
A co do wyglądu to jestem dobrze zbudowany, jak Tienshinhan, a twarz jakby troche podobna do Yamuchy To tyle na ten temat!

Pozdrawiam
Fiołek
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.385
Posty: 35
ja nie jestem podobna do żadnej postaci jak już to może do lunch była miła i nieśmiała , może trochę piccolo dobry obserwator może jak się zdenerwuje to jestem podobna do bulmy i chi chi a co do księcia to w sumie ważne aby był mądry i dobrze rządził wcale nie musiał być silniejszy od swoich żołnierzy ważne aby był odważny i sprawiedliwy , niestety vegeta był na usługach frezera który zniszczył jego planetę więc jedynym jego poddanymi mogli być nappa i radin oraz son goku ale nie był oczywiście więc był on tylko księciem w dzieciństwie ze swoją pelerynką i podniesionymi rączkami w górę sam powiedział po co się litować nad moim ludem jak go już nie ma ,,no ale w końcu prosił son goku aby pomścił ich ojców i planetę vegeta ,,,
Brayla Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Brayla
Wiek: 29
Dni na forum: 5.160
Posty: 127
Skąd: Warszawa
Ja do Brayli Czasem potrafię mieć cięty język jak ona, lubię też chodzić na zakupy i kupować masę rzeczy

True Saiyans fight alone
Amora Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Amora
Wiek: 30
Dni na forum: 5.212
Posty: 86
Skąd: Planeta czwartej gwiazdy
Myślę, że mam parę cech Bulmy. Ona mimo związku chciała być niezależna i kochała te swoje wynalazki Trochę też z Goku, bo jestem pochłonięta swoimi pasjami i świata poza nimi nie widzę
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Forum DB Nao » » » Do której postaci jesteście podobni?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook