Forum Dragon Ball Nao

» Ulubiona seria

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  

Ulubiona część:

Ulubiona część:
Dragon Ball 9,49% 15 9,49%
Dragon Ball Z 81,65% 129 81,65%
Dragon Ball GT 8,86% 14 8,86%
Wszystkich głosów: 158
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Dragon Ball
+ różnorodność postaci
+ dużo humoru
+ kilka sprośnych momentów
+ Goku powala całą armię
+ ziemscy wojownicy się liczą
- kilka głupich odcinków

Dragon Ball Z
+ dużo odcinków
+ Freezer, Cell i buu
+ Goku superwojownikiem
+ SonGohan
+ Ciekawe walki
- Niektóre walki trwają za długo, aż się robi to nudne
- Zbyt często bohaterowie umierają i wracają do życia

Dragon Ball GT
+ ładne efekty
+ ciekawe walki
+ znowu bohaterowie szukają kul
- Goku dziecko ... po co takie coś ktoś zrobił?
- Pan, wkurzający bahor
- Ziemscy wojownicy wcale się nie liczą (Yamcha, Tenshin, Kuririn i inni)
- Inni też sie już nie liczą .. tylko wszędzie Goku i Goku
- Zrobili cioty z Gohana, Trunksa, Vegety, Gotena, Piccolo ... wcale nie potrafią walczyć


A wygrywa u mnie pierwsza seria Dragon Ball
Videl_C18 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Videl_C18
Wiek: 31
Dni na forum: 5.711
Posty: 34
Skąd: Vegeta
DBZ. ewidentnie ta seria jest najlepsza. dlaczego? bo DB to takie bardziej wprowadzenie do świata tego anime, taki jakby prolog, a DBGT... cóż... podobno Akira nie miał zbyt wiele wspólnego z tą serią co mówi samo za siebie. a DBZ to kawał dobrze odwalonej roboty. tylko opening mi sie nie podoba, no ale cóż...

I promised to depart just promise one thing,
kiss my eyes and lay me to sleep.
borixon93 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 5.695
Posty: 24
weglug mnie wszystkie serie sa fajne , ale seria Z jest najlepsza
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.504
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Jak dla mnie to Dragon Ball Z ale i pozostałe serię też są fajne i da się je oglądnąć

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
Vego1920 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vego1920
Wiek: 33
Dni na forum: 5.392
Ostrzeżenia: 1
Posty: 43
najlepsza seria to Z bez watpienia dla mnie
fajni wrogowie duzo fajnej walki
no i pojawia sie Vego

Vego SSJ 2
Rzadzi !!!!
Amino Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amino
Wiek: 28
Dni na forum: 5.433
Posty: 183
Skąd: Ruda Śl.
Moją ulubioną serią jest w przeciwieństwie do większosci część pierwsza.. Mały Goku jest uroczy. W dodatku właśnie ta seria jest najzabawniejsza i to w niej znajdują sie moje ulubione walki z Piccolo Daimao i jego synem. Seria 'Z' nie jest zła, dużo walk itepe itede, ale nie przepadam za postaciami typu Gohan czy Vegeta (z synów Goku zdecydowanie wolę Gotena). O serii GT mogę powiedzieć tylko jedno słowo: Katastrofa... Widać, że DB jest dobre tylko w rękach Akiry.

FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.397
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Moja oczywiście DBZ. GT było kiczowe i naciągane. Dragon ball Z rządzi!!!

Anime na zawsze !!!
Fiołek
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.385
Posty: 35
tak część pierwsza jest zabawna i son goku jest górą i podobała mi się , nie brakowało mi tam niczego , moim bohaterem był son goku i cała paczka była fajna bulma genialny żołw prosiak yamcha , krilan i lunch i turnieje były i songo osiągał na nich sukcesy i nasi byli pod wrażeniem jego siły.
son goku był ładny i sympatczny jego przygody toczy się w miarę szybko , i na końcu jest ślub , pozostali wojownicy nie byli za nim tak bardzo za nim w tyli więc w każdej chwili mogli zaskoczyć nas.
nie było herkulesa.
minusy
pod koniec serii dało się zauważyć że ta bajka nie jest o poszukiwaniu smoczych kul tylko o ratowaniu świata i kule służyły to przywracania życia co dało się zauważyć w serii z , ;pierwsze życzeniem w dragon ballu to majtki dla prosiaka , a trzecie to piccolo się odmłodził i to były życzenia jedyne dla siebie.

Seria z jej plusy
trzyma w napięciu i jest ciekawa fabuła
wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji
film o komórczaku
dla fanek wysoki wybór panów
sceny walk
minusy
przeciągające się walki
oczekiwanie na son goku np jak leciał na namek mówili że zostało jeszcze 20 minut to lądowania a tu trzy odcinki i w komorze siedział co go vegeta leczył to 5 odcinków a miał być godzina , jak miał walczyć z sajami to biegł za wolno dobrze że vegeta dał im te trzy godziny
zmniejszenie roli wojowników z dragon balla yamcha piccolo ten schiena i krilana
genialny żółw to już tylko dziadek
Seria gt
są zabawne momenty np taniec w kosmosie braci para bara i przebieranie pan przez dona bo ten zbierał lalki
muzyka jest super
a w gt akcja idzie do przodu mimo wszystko

minusy
te postacie które są w gt odnoszę wrażenie że nie są tak silne jak te z z etki a tak jest za dużo owijania w bawełnę jakby nie można od razu załatwić jakiegoś drania np ten z wąsami co niby wywoływał trzęsienie ziemi son goku mógłby go puknąć i po wszystkim a tak maskarady z udziałem teresy
trunksa
magnumSSJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
magnumSSJ
Dni na forum: 5.517
Posty: 12
Skąd: Bochnia
Dragon Ball Z - najbardziej wciąga,ciekawe i długie walki, zwroty akcji
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.443
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Łukasz napisał(a):
Dragon Ball
+ różnorodność postaci
+ dużo humoru
+ kilka sprośnych momentów
+ Goku powala całą armię
+ ziemscy wojownicy się liczą
- kilka głupich odcinków

Dragon Ball Z
+ dużo odcinków
+ Freezer, Cell i buu
+ Goku superwojownikiem
+ SonGohan
+ Ciekawe walki
- Niektóre walki trwają za długo, aż się robi to nudne
- Zbyt często bohaterowie umierają i wracają do życia

Dragon Ball GT
+ ładne efekty
+ ciekawe walki
+ znowu bohaterowie szukają kul
- Goku dziecko ... po co takie coś ktoś zrobił?
- Pan, wkurzający bahor
- Ziemscy wojownicy wcale się nie liczą (Yamcha, Tenshin, Kuririn i inni)
- Inni też sie już nie liczą .. tylko wszędzie Goku i Goku
- Zrobili cioty z Gohana, Trunksa, Vegety, Gotena, Piccolo ... wcale nie potrafią walczyć


A wygrywa u mnie pierwsza seria Dragon Ball
zgadzamsie z toba wdbgt zeszmacili mojegoulubionego bohatera gohana do roli kujona tak samotronka i goteana i szatana a oziemskich wojownikach nie wspomne najleprza seria dbz
Kika
Nail
Nail
Kika
Dni na forum: 5.352
Posty: 99
Skąd: i tak tam nie mieszkasz ;P
Tylko Zetka tu najwięcej się dzieje, pojawiają się fajni wrogowie - Cell, Buu, i te boskie przemiany - Gohan SSJ2
paulina1089 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
paulina1089
Dni na forum: 5.260
Posty: 7
oczywiscie dbz:)) db to dzuma;] db gt jakas nie ogarnieta chaos jeden wielki;p
Amora Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Amora
Wiek: 30
Dni na forum: 5.212
Posty: 86
Skąd: Planeta czwartej gwiazdy
Moja ulubiona część... GT !!! Bardzo dużo się ją krytykuje ale ja ją po prostu kocham bo jest tam Goku ssj4 i wszyscy z poprzednich części. Poza tym kocham tam to, że wszystko kręci się wokół tytułowego wątku - smoczych kul
Amora Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Amora
Wiek: 30
Dni na forum: 5.212
Posty: 86
Skąd: Planeta czwartej gwiazdy
Dodam też, że ogromnym plusem tej serii są: niesamowita muzyka, świetna grafika, i że duża część akcji dzieje się nie tylko na Ziemi
Avenger Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Avenger
Wiek: 28
Dni na forum: 5.187
Ostrzeżenia: 2
Posty: 24
Skąd: się biorą dzieci?
GT może i ma mało odcinków ,ale dużo się w niej dzieje.
W DBZ jest mnóstwo niepotrzebnych gadanin a w DB GT sie leją.
Jeśli chodzi o humor to w DBGT jest zarówno taki jak i w DB.
To tyle z mojej strony i pozdrawiam ;]
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ OSTRZEŻENIE
Obraz
Tu znajdowała się nieregulaminowa sygnatura.
Byaku-Ray Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Byaku-Ray
Wiek: 29
Dni na forum: 5.069
Posty: 30
Skąd: Włocławek
Dla mnie najlepszą serią była Zetka, bo więcej się działo, fajniejsze walki no i oczywiście pierwsza transformacja Son Goku w Super wojownika.
konto usunięte
Nail
Nail


U mnie jak u wielu DBZ. Później jest DB, ale od serii Z moim zdaniem nie odstaje za wiele jeśli chodzi o całokształt. Nadrabia humorem No i DBGT. Mniejszym znaczeniem Piccolo, Gohana, Vegety i innych mocno się nie przejmuję. Goku mógłby nie byc dzieckiem. Akurat Pan nie działała mi na nerwy. Oprócz niej wyżej wspomniani mogli znaczyc więcej moim zdaniem. Kuririn, Ten Shin Han, Yamcha i Chaoz mogli trochę powalczyc i byc znacznie silniejsi niż w serii Z. Ale generalnie wielkich ale do GT nie mam. Cóż jest jak jest i zmienic tego się nie da.
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Epickość. Walka na całego, walka o świat, fantastyczni adwersarze, skomplikowana fabuła, świetne relacje między ludźmi. Jak dla mnie bomba.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Nighit
Wojownik
Wojownik
Nighit
Wiek: 25
Dni na forum: 4.856
Posty: 30
Skąd: Okolice Suwałk
Dragon ball zwykłe gdy poznajemy cały świat przygody małego songa oraz wtaczamy się w akcję .

Moje życie to Dragon Ball.
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Każda ma to coś:
DB za humor i przygodową opowieść w stylu przygód Indiany Jonesa czy Jacka Huntera, za ciekawe historie, sympatycznych bohaterów, za rozwój bohaterów i ich przemiany moralne, sojusze, zawieranie przyjaźni (jak w życiu), pokazaną pracę i dążenie do celu Goku i innych.
Z za epickie walki trzymające w napięciu do ostatniej chwili, widowiskowe supermoce, nowych bohaterów, ciekawe wątki.
GT za powrót klimatem do pierwszej serii, ciekawe postacie, rozwinięcie sytuacji na danych planetach, szczegółowe narysowani obcy, rośliny i zwierzęta z innych planet, nowi, ciekawi wrogowie, ciekawe walki, szybka akcja, mili bohaterowie, żeński wojownik Pan.
Super ocenię gdy się skończy, czy można porównywać coś skończonego do czegoś co dopiero się zaczęło, zwłaszcza, że rozwinąć może się różnie. Co mi się tu podoba to rozwój uniwersum, nowi, ciekawi wrogowie (bogowie zniszczenia), nowy trening, stosunek Gohana do rodziny (wyręczanie ciężarnej Videl, pomoc w opiece nad dzieckiem), rozwinięcie wątków Kurilina i jego rodziny oraz rodzin Goku i Bulmy, podkreślenie łagodności Goku, motyw Gotena i Trunksa.
Powinna być jeszcze opcja wszystkie, każda ma swój urok, chociaż trochę się od siebie różnią
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  

Forum DB Nao » » » Ulubiona seria
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook