Forum Dragon Ball Nao

» [PC] World of Goo

Co sądzisz o World of Goo?

Co sądzisz o World of Goo?
Takiego badziewia nie było już dawno... 20,00% 2 20,00%
Da się zagrać, da się strawić. 0,00% 0 0,00%
Świetna cena - to jest jedyny plus, gra przeciętna. 0,00% 0 0,00%
Gra świetna, wciąga. 70,00% 7 70,00%
Nie było tak pięknej gry. 10,00% 1 10,00%
Wszystkich głosów: 10
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Gra mało znanej firmy 2D BOY. Trochę dziwna, ale zabawna i wciągająca.
Wikipedia napisał(a):
World of Goo to gra logiczna. Na każdym poziomie otrzymujemy określoną ilość kuleczek zwanych Goo. Musimy z nich stworzyć odpowiednio wysoką wieżę, aby dotrzeć do rury odpływowej i ocalić je. W zależności od rodzaju Goo łączą się ze sobą za pomocą odnóży tworząc zwartą konstrukcję. Grając w World of Goo musimy pamiętać o różnych prawach fizyki, np. o prawie powszechnego ciążenia. Stworzenie zbyt wysokiej konstrukcji, bez zachowania jakichkolwiek proporcji, kończy się jej zawaleniem. Gra podzielona jest na 4 rozdziały i epilog. Każdy z rozdziałów zawiera kilkanaście poziomów.
Gra kosztuje 20 złotych w Empiku. Ma pochwałę CD-Action i Gier-Online.

Polecam. A co wy sądzicie o tej grze?

http://www.worldofgoo.com/
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Świetna odmiana bridge buildera. Przyjemna grafika, a muzyka cudowna. I niektóre rozwiązanie bardzo zabawne. Więcej takich gier, warta swojej ceny.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.211
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Aż dziw, że dopiero teraz temat wpadł mi w łapy. World of Goo to cudeńko samo w sobie, a wśród podobnego typu gier (choć i wśród reszty też) dorównać może jej tylko Puzzle Quest. Nie będę wspominać już o niesamowitej grywalności i cieszącej oko grafice. Cholera, jest nawet coś na kształt fabuły, a może to i nawet pełnoprawna historyjka - sposób w jaki została przedstawiona jest wysoce ciekawy jak i oryginalny, co w mojej opinii zasługuje na bardzo dużą pochwałę. Całość ta natomiast jest przyprawiona niesamowitą wprost muzyką (którą chyba z kolei mogą przebić tylko The Path oraz Tension, może w pojedynczych przypadkach Akira Yamaoka). Nierzadko zdarzało mi się uruchomić grę tylko dla posłuchania tych kilku refleksyjnych ścieżek. Na koniec dosypiemy trochę specyficznego, subtelnego i zarazem rozbrajającego pozytywnego humoru, a otrzymamy coś o czym długo będzie się jeszcze pamiętać. Słusznie wystawiane są jej wysokie oceny i ja także taką daję.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Duriel Mężczyzna
Cargo
Cargo
Duriel
Dni na forum: 5.336
Posty: 29
Skąd: Wrocław
Dokładnie, World of Goo to gra cudowna. Bardzo mi przypadło do gustu to tworzenie wieżyczek, mostów etc. z robali w "Fabryce Goo" Nie jest to kolejna gra typu debilna strzelanka albo nudna przygodówka. To wyjątkowo oryginalna gra którą polecam wszystkim. Cena też przyciąga bo 20 złoty to nie dużo.
Drakan napisał(a):
Słusznie wystawiane są jej wysokie oceny i ja także taką daję.
Ja też.

Obraz
Obraz
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.510
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
wedlug mnie jest bardzo fajna,przyjemna, a najwazniejsze jest to ze niektore konstrukcje ktore musielismy zrobic z robali byly bardzo interesujace, a niekiedy flustrujace, gdy nie potrafilem zrobic to siedzialem az mi sie udalo przez co mozna zauwazyc ze gra wciaga ;d

bardzo wazna cecha jest tez to ze ona zmusza nas do myslenia (czasami intensywnego XD)
Ogolnie nic jej nie moge zarzucic, ale niektore lvl moglyby byc lepiej zbudowane ;p

choć i wśród reszty też) dorównać może jej tylko Puzzle Quest.
uuu Puzzle Quest wymiata ;p duzo czasu przy nim spedzilem ;p
--
hym... na koniec powiem ze dam ocene jak przedmowca ;p

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [PC] World of Goo
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook