Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball AF ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  

Czy chcesz, aby powstało Dragon Ball AF?

Czy chcesz, aby powstało Dragon Ball AF?
Tak 84,08% 206 84,08%
Nie 15,92% 39 15,92%
Wszystkich głosów: 245
Marek_003
Ziemianin
Ziemianin
Marek_003
Dni na forum: 6.960
Posty: 13
Skąd: Goleniów
Ja nie czytalem calego przebieu rozmowy ale ja mysle ze AF powsatnie i mam sporo materialow z tym zwiazanych. Poszukam jeszcze raz w internecie i umieszcze zeskanowany na kompa dokument zezwalajacy na kontynuacje Dragon Balla (niestety nie przez Toyriame:() i jednym z warunkow jest to ze jesli dzialacz podejmie sie stworzenie sagi to jego obowiazkiem jest jej skonczenie. Po za tym sciagnelem z torenta czolowke DBAF-a i tu macie stronke z opisami odcinkow (kto i kiedy co mowi) oraz fotkami (pewnie zauwazycie ze screenshonty wysokiej jakosci), ale sa chyba dwie przewalone (efekt kontrastu) oto stronka:http://www.dragonballaf.euro.st/ Pozdro i wiecej wiary (mozliwe ze Af powstaine jak bedziemy dzidkami ale powstanie:))
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
jesli tak ma wygladac AF to ja wole o nim nie slyszec. Postacie maxymalnie zmaszczone, na niektorych zdjeciach goku vegeta wygladaja jak pedaly. Kilka zdjec to beszczelne przerobki starych zdjec, pozmieniane kolory ubran i wlosow. Szkoda gadac

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Dobrego Dragon Ball nigdy za wiele
Ale zapowiadają ten AF i zapowiadają a żadnych postępów nie widac.......

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.812
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
NO nie wiem czy AF powstanie bo od kupy czasu słysze że ma powstać i nic czyli jednak chyba nie powstanie
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Z miłą chęcią bym obejrzał DB AF, ale wiadomo że nie powstanie...

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.802
Posty: 164
Chciałbym zeby powstało ale nie będzie.A szkoda że fani zrobili taką aferę .Ale coś tam może będzie...
Mam jednak nadzieje ze powstanie ale z chęcią bym se jeszcze raz obejrzał DBZ i DBGT.Żeczywiście zapowiadany AF nie będzie taki dobry...Rysunki troche do chrzanu.Jeżeli DBAF bedzie takie jak na rysunkach to wole tego nie oglądać

od Scyllera: nie pisz post pod postem bo bede usuwal
angelkitty Kobieta
Wojownik
Wojownik
angelkitty
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 39
wolałabym żeby jeszcze raz db dbz dbgt leciało niż by mieli zrobić jakiś szmelc. Zresztą z tego co widziałam w internecie wnioskuję że ten kto to wymyślił musiał być na haju Wzieli foty z poprzednich części pozmieniali tylko kolor, długość włosów i myślą że szpanują. DB AF nie będzie, jakby miałobyć to by już dawno powstało

Pasion de Gavilanes&Dragon Ball Z
Hero Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Hero
Wiek: 53
Dni na forum: 6.798
Posty: 51
Skąd: Suwałki
Mi się bardzo podobało.Serio. KOSMO DISK JEST SUPER.Upss.. nie to mialem powiedzieć ;D Dragon ball af jest SUPER!!

Hero Back
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.802
Posty: 164
w rysunkach akiry z DBZ zmienili tylko kolor włosów na czerwony-i to jeszcze paintem!I myślą że sa mistrzami.
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Fajnie by było gdyby powstał ,ale ciekawe czy byłby w TV jak TVN nie chce go puścić tych co były wersji,ale jakby był to chętnie bym go przeczytał albo obejrzał bo na innych stacjach niepolskojęzycznych chociaż 1 odc.bym chciał obejrzeć ,ale najpierw musi powstać ,a na to się nie zachodzi.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
AF to mit stworzony przez pragnących więcej fanów. Wszystkie arty i streszczenia stworzyli wielbiciela DB, a to tak naprawdę nie powstanie.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
dzida1991 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
dzida1991
Wiek: 32
Dni na forum: 6.776
Posty: 11
Ja bym nie chciał bo co to za poziomy ssj5,6,7,8,9,10 silver oozaru to mnie obrzydz według mnie zamiast poprwwić sprwar by to spaprali./
Szelong Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.774
Posty: 18
szkoda ze akira nie nakrecil tych odcinkow bo na 100% poogladal bym sobie bo mysle ze sa lepsze od poprzednich DB
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Fajnie by było gdyby powstał ,ale ciekawe czy byłby w TV jak TVN nie chce go puścić tych co były wersji,ale jakby był to chętnie bym go przeczytał albo obejrzał bo na innych stacjach niepolskojęzycznych chociaż 1 odc.bym chciał obejrzeć ,ale najpierw musi powstać ,a na to się nie zachodzi.
Zaj... zdanie

Zgodzę się z wypowiedzią Dzidy- Dragon ball AF stracił by całkowicie już klimat Dragon balla. Według mnie jużsam DB GT to cienizna na maksa która ma więcej niedoróbek niż fabuły... Zawsze zastanawiało mnie jakim cudem Goku mógł osiągnąć poziom SSJ 4 skoro w samej serii Z było powiedziane że już poziom SSJ 3 to zbyt wielkie obciążenie organizmu z powodu zbyt wielkiej energii, której żaden zywy organizm nie jest wstanie kontorlować(dlatego podcas walki z buu goku nie mógł skoncentrować siły)...

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Raditz Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Raditz
Wiek: 33
Dni na forum: 6.766
Posty: 6
Skąd: Vegeta
Ja nie chciał bym żeby powstałó Af, byłó by to już naciągane i to bardzo. w końcu [ ort! ] wszytko co dobre się kończy czy jakoś tak , chciałbym zobaczyć goku i innych ale wiecie... choćby nie wiem [ ort! ] ile seri miało by powstać dla mnie ta manga kończy sie gdy goku odlatuje trenować Uub'a pod koniec Z-etki
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Chciałbym by powstała kontynuacja DB - obojętnie czy nazywać się będzie AF czy Legend. Oczywiście scenariusz bedzie naciągany i nic się na to nie da poradzić... Pomimo tego nadal chętnie obejrzałbym cosik "nowego" z DB...

Tylko kto zainwestuje,co?...
Według mnie warto...

Pozdro

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
blizna Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
blizna
Wiek: 34
Dni na forum: 6.735
Posty: 96
Skąd: Chełmno
DB AF powstanie, Bóg jeden wie kiedy, ale powstanie, i wiesz co Raditz? Wcale głównym pakero nie musi byc Goku, tylko ktos nowy.

"Jednyna barierą dla człowieka jest on sam..."
Kakaroto-4ever
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.727
Posty: 1
Skąd: Piłą
Tak jak czytalem co nieco w tym tameacie, duzo osob zastanawioalo sie
jak mogl by wygladac Dragon Ball AF, lecz nie znajdowano sensownych
pomyslow i z tego powodu sadzono ze nie bylo by co zamiescic w AF!
Ja uwazam iz jest calkiem inaczej!POMYSLOW NIGDY NIE ZABRAKNIE...
Jeden z moich pomyslow jest np.
....Zmienic nazwe Tej Seri bo jak wiadomo AF to po ang. w skrucie
"W Przyszlosci" zmienic np na Dragon Ball Continue. w ktorej znajdowaly by sie przygody miedzy czescia Dragon Balla a Dragon Ball Z. Jak wiadomo pod koniec w Dragon Balla byl odcinek w ktorym z jednego na drugiego Songo Byl jzu dorosly! Wlasnie w te miejsce np mozna bylo by wstic nowa serie Dragon Balla i pokazac przygody ktore wydazyly sie w tym czasie.
Lub kiedy TrUnX z przyszlosci powiadomil ,ze za 3 lata zjawia sie Cyborgi.
Nie bylo pokazane w tym czasie jak trenowali a bylo mozna pokzac wile ciekawych scen.I nie koniecznie musiala by to byc Seria 600 odcinkow +
Mogly powstac 2 serie pokazujace rozne sytacje ktore nie pokazano w juz znanych nam Odcinkach..


A TAK OGOLEM TO MYSLE ZE NIGDY NIE POWSTANIE TAK PIEKNA ANIME
JAK DRAGON BALL!!!!


Dzis wspominalem se te dobre czasy kiedy ogladalem DB poraz 1!
Najlepsze doznania.. Wszystko poznawalo sie od nowa!
Goku 4ever!!!
Nigdy tej animy nie zapomne.
Pozdrawiam
PS.Bym bym zapomnial DB AF byl by bez sensu jak mial by byc ssj5 Poniewaz jak juz w ssj4 Songo mogl by zniszczyc pare planet bez zadnych problemow, juz nie mowiac o ssj6.W ssj6 songo by niszczyl wszystko co istnieje jak juz w dbz nie umial kontrolowac swojej sily zbijajac co chwile szklanki.
Zakanapik Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Zakanapik
Wiek: 31
Dni na forum: 6.726
Posty: 3
Skąd: Z domku... ;]
Bardzo chciałbym, by AF powstało, ponieważ z tego co wiem, to AF oferuje dużo nowości (np. nowe poziomy SSJ, czy nowi bohaterowie), oczekuję poziomów SSJ : 5, 6, 7 i 8, oraz nowe Oozaru...

P.S. - Jaką pełną nazwę nosi DB : AF?
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
Tylko kto zainwestuje,co?...
Według mnie warto...
Mistrzu odpowiedź brzmi: JA! .... (heh niestety żart )

AF powstanie czy nie, tego nie wiem. Ale chciałabym zobaczyć coś nowego, z drugiej strony jakby miała powstać nowa część DB i powiedzmy, że by nie wyszła za bardzo... hmmm, a co mi tam, dla mnie mogą puszczać (o ile w ogóle [ ort! ] KIEDYŚ to zrobią )

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball AF
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook