Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Freezer, Cell czy Buu?

Strony: 1, 2, 3, 4, 5  
blizna Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
blizna
Wiek: 34
Dni na forum: 6.735
Posty: 96
Skąd: Chełmno
Podjąłem ten temat z ciekawości, jeśli juz mielibyście wybierać, to który z potworów był najlepszy, jak dla mnie Cell, to szczególnie z powodu jego walki w Gohanem, a dla Was...?

"Jednyna barierą dla człowieka jest on sam..."
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.728
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
Każdy był fajny na swój sposób... aleFreezer to mój ulubieniec... nie wiem dlaczego... ale z tej trujki lubie go najbardziej...

Angrenereg Kali The Neftys
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Chyba był już taki temat, tak mi sie wydaje, ale powiem raz jeszcze:
Lubiłem każdego, ale najbardziej szanowałem Cella (no i może Buu).
Finito

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
ja lubie cell'a , bo on "pomógł" son gohan'owi sie zmienić w SSJ2. poza tym [ ort! ] pozdrawiam nową koleżanke

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Buu- był najtrudniejszym i najsilniejszym przeciwnikiem...
Cell- był ciekawym połaczeniem cech naj-wojowników: bardzo ciekawy przeciwnik...
Freezer- pomimo głupiego wyglądu pedałka, jest według mnie jednym z najfajniejszych przeciwników. Przypomina mi prawidziwego wojownika, z własną dumą i ograniczoną mocą. (był wojownikiem który nie potrafił sobie odnawiać kończyn itp- pewnie to na mnie zadziałało )

A tak przy okazji Paxel- tylko Mistrzu na koniec powiada "Finito" i trzymajmy się tej opcji. Nie chcemy przecież zamienić się w "klony" , nie?

Finito

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Konaltan Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Konaltan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.798
Posty: 109
Skąd: Tychy
Dla mnie każdy z nich jest fantastyczny ale każdy został pokonany. Najbardziej do gustu przypadł mi Buu ponieważ przegrał z najlepszym jednak cella też lubie za to że tak długo trwał i mało brakowało i rozwaliłby goku natomiast Freezera lubie bo wysadził w powietrze Krillina i to dzięki niemu Goku stał się super Sayia-jinem

"mam moc która przerasta zwykłego człowieka"

"If you want to have a brother put your father on your mother."

"Weźcie stąd zwłoki swojego kolegi bo szpecą mi krajobraz!" - Vegeta po pokonaniu Yamuchy
angelkitty Kobieta
Wojownik
Wojownik
angelkitty
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 39
frezer to dla mnie taki pedzio niecierpie go
mam dylemat między cellem a buu, ale buu wygrywa bo silniejszy i był chyba najgroźniejszy w całym dbz

Pasion de Gavilanes&Dragon Ball Z
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
Dla mnie number one (ach ten angielski... ) był Cell. Po pierwsze Frezer mnie troche denerwował, po drugie denerwowała mnie (nie myślcie sobie, że jakaś znerwicowana jestem ) jedna rzecz, w którejś tam formie Buu (nie pamiętam jak się nazywała) to szczelanie karkiem...wrrr.
A Cella lubie bo fajnie wyglądał jako perfect Cell, nie no i walczył z Gohanem , który osiągną ssj2... ble, ble i tak dalej. Ale tak na serio to pomijając powyższe jakie takie argumenty, poprosu darzyłam go największą sympatią za co konkretnie tego już nie wiem.
No a podsumowując to każdy miał swoje wady, i zalety ważne, że byli i dzięki temu były nowe sagi

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez edhel: 03.11.2005, 18:27
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
najbardziej podobał mi sie bubu jako przeciwnik co chwile jego moc wzrastała ponieważ [ ort! ] transformował sie wiele razy i ta zarąbista walka na planecie bogów miodzio

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Dla mnie najfajniejszy byl Freezer(do tych co nazywają go pedałkiem: nie szata zdobi człowieka no ale tak wyglądał trochę )a lubie go napweno za walki na najlepszej planecie Namek i formy fajne mial oraz za siłę przecież wytrzymał Genki Dame i grad ciosów a gdyby mógł sie regenerować tak jak cell czy buu to ciężko go było pokonać.Spoko jest tez Buu po wchłonięciach albo i bez nich ale ten wysoki jest najlepszy
matikg
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.720
Posty: 1
Dlamnie najlepszy był bubu jego walka była najlepsza. Ale walka z Freezerem była bardzo fajna poniewasz to była pierwsza walka z poważnym przeciwnikiem[/i][/quote]
renifer
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.729
Posty: 18
nie gustuje w potworach ale najfajniejszy był właśnie Cell, pewnie dlatego, że walka Gohana SSJ2 z celem i jego małymi była moją najlepszą walką
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Zastanowiłem się dokładnie, dlaczego wśród tej trójki "złoczyńców" najbardziej doceniam Freezera. Doszedłem do wniosku że...
<tera pora na fanfary bo u mnie pozbierać myśli to wyczyn >
...
Cenię go za samą postawę do przeciwników. Był jedynym z tej trójki ,który przypomina prawdziwego wojownika o określonej mocy. Nie potrafił odnawiać sobie kończyn (itp) od tak sobie. Co prawda przechwalał się mocą i wygląd miał trochę jak transior ale jego osoba najbardziej była przybliżona do postaci prawdziwego warriora. Jak go przecieło w pół to nużki mu nie "odrosły" - cenię go właśnie za to, że był tak jakby, bardziej przypominający wojownika rzeczywistego. A walka z Goku to już w ogóle [ ort! ] było starcie dwóch potęg (wojósów 1szej klasy).

Chyba dlatego właśnie lubię Freezera.

Finito

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Rulez2000 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Rulez2000
Wiek: 31
Dni na forum: 6.720
Posty: 103
Skąd: Japonia
Moimi ulubionymi potworkami byli Cell i Buu. Cell za tą walkę z Gohanem a Buu za ten domek z ludzi . I popieram zdanie poprzedników Freezer to pedał . I Freezer niedostał z Genki- damy bo techniki nauczył Songa, Vegeta podczas walki z Buu i dzięki temu wygrał.

ObrazManga DB Rulez!!!Obraz
Obraz
ObrazObrazObraz
Gohan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gohan
Wiek: 32
Dni na forum: 6.721
Posty: 67
Skąd: Poznań
Mie najbardziej podobał się cell nie umiem piowiedzieć dlavczego on a nie Frezer (Buu nieciepie)!!!
HunteR SSJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
HunteR SSJ
Wiek: 35
Dni na forum: 6.714
Posty: 25
Skąd: z Krakowa
Mnie najbardziej podobał się Perfect Cell (poprzednie formy były kijowe a zwłaszcza druga) pomimo że Sagę Freezera lubię najbardziej. Był potężny i nauczył się techniki teleportacji jako jednyny w DB oprócz Goku (od którego delikatnie mówiąc zerżnął tą technikę). Po drugie walka z Gohanem SSJ2, poezja a zwłaszcza Kamehameha jedną ręką :
Obraz

Freezer pomimo że jego saga była moją ulubioną nie jest moim ulubionym wrogiem. po prostu [ ort! ] jakoś go nie lubię (chociaż jako cyborg wyglądał uroczo przynajmniej do czasu aż przestał istnieć).
Hmm... Freezer pedałem? Jakoś nigdy nie patrzyłem na niego pod tym kątem ale wsumie... ciekawe co na to jego stary...

Buu po prostu [ ort! ] nienawidzę. Nie dość że Buu Saga najmniej mi się podobała w całym Zedzie to jeszcze Fat Buu był taki obleśny i nie mówię tego tylko dlatego że był gruby (delikatnie mówiąc) ale dlatego że cały czas sprawiał wrażenie jakby był niedorozwinięty i ciągle gadał o żarciu i robił głupawe mini. Pozostałe formy jeszcze uszły bo przynajmniej były złe w czystej postaci.
Jeśli uraziłem fanów Buu to sorry ale napisałem tylko co o nim myślę.
WierciucH Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
WierciucH
Wiek: 34
Dni na forum: 6.716
Posty: 96
Skąd: Capsule Corporation
Mi najbardziej sie podobal Buu byl fajny , silny bohaterowie mieli z nim duzy problem .
Fat Buu był taki obleśny i nie mówię tego tylko dlatego że był gruby (delikatnie mówiąc) ale dlatego że cały czas sprawiał wrażenie jakby był niedorozwinięty i ciągle gadał o żarciu i robił głupawe mini.
Przeciez Fat Buu byl dzieciakiem . Dopiro potem stal sie normalny (bardziej normalny)

DRAGON BALL NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH !!!
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
tu by sie ankietka przydala...

freezer chyba - ale ten moment 'napadu' na ziemie z king coldem troche mnie odsterczył. cella tez b. lubie[ale sobie nagrabil tym, ze to przez niego goku sie poswiecil! : D], a jesli chodzi o buu to podobala mi sie forma fat buu - gdyby byla tylko ona, buu pewnie znalazlby sie na pierwszym miejscu: D

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
Promo Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Promo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.774
Posty: 18
Skąd: Chybie koło Bielska Białej
BUBU


Smieszny sympatyczny i w ogole jest ok. Tyle ze szkoda ze Vegeta zginal w potyczce z nim.

Nigdy nie zapomne "tato przerażesz mnie"
Kearion
Ziemianin
Ziemianin
Kearion
Wiek: 39
Dni na forum: 6.702
Posty: 5
Skąd: Bytom
Oczywiście że wybieram Cella. Jego arogancja, pewność siebie i ekstrawaganckie słownictwo po prostu [ ort! ] zwala z nóg. Lubię gościa
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » [Postać] Freezer, Cell czy Buu?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook