Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Super #17

Strony:   1, 2, 3
n0k!ll Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
n0k!ll
Wiek: 31
Dni na forum: 5.348
Posty: 14
Skąd: Białystok
Super wygląd , super moc; szkoda, że tak krótko nacieszył się zdobywaniem wszechświata..
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.397
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Hmmm...w sumie nie był taki zły. Ale był bardzo, bardzo silny. Tylko wygląd mi się bardzo nie podobał

Anime na zawsze !!!
Minari Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Minari
Wiek: 31
Dni na forum: 5.340
Posty: 22
Skąd: W-wa
W mojej opinii niepotrzebna postac mająca na celu zadowolic amerykańskie dzieci... Autorzy nie mieli pomysłu na nowego złego bohatera, więc "odgrzali stary kotlet". Dałoby radę go znieśc, gdyby nie idiotycznie pokazana walka z nim. Gohan i Vegeta - którzy wiele razy pokazali na co ich w serii "Z" stac, zbici na miazgę... no i ten supe-chibi Goku... ;/

Obraz
Igen, jött egy gyöngyhajú lány,
Álmodtam, vagy igaz talán,
Így lett a föld, az ég
Zöld meg kék, mint rég,
Igen, jött egy gyöngyhajú lány,
Álmodtam, vagy igaz talán.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Minari: 18.08.2009, 20:07
Kika
Nail
Nail
Kika
Dni na forum: 5.352
Posty: 99
Skąd: i tak tam nie mieszkasz ;P
w ogóle mi się nie podobał, był brzydki i walka z nim trwała za krótko. Zgadzam się z Minari w sprawie Gohana i Vegety, jedni z najsilniejszych postaci nie mogli mu dać rady...żenada
borixon93 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 5.695
Posty: 24
Byl potezny , szybki , absorbowal energie calym cialem , do tego dobrze zbudowany i mial dobre ataki . W walce pokonal cala druzyne GT wraz z Goku , ktory , gdyby nie pomoc C-18 to by nie przezyl . Ogolnie mowiac bardzo go lubilalem . Jedyny minus jest taki , ze jego saga trwala zaledwie kilka odcinkow , mogli ja rozbudowac chociaz do kilkunastu
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.443
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Mysle ze byl drugim najpotezniejszym czarnym charakterem w calym db wyprzedzajac buu i bebivegete . Ale mysle ze z jednogwiazdkowym smokiem calkiem dobrze by dawal sobie rade . Szkoda ze jegoi saga trwala tak krótko [ ort! ]
Locke Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Locke
Wiek: 32
Dni na forum: 5.328
Posty: 21
Skąd: Jędrzejów
Niby super moc i siła tylko zastanawiam się jakim sposobem dwa połączone androidy są silniejsze (i to o wiele) od trzech połączonych androidów (Cell i Super #13)...

Nie lubię tej postaci z racji tego że powinna paść po pierwszym KI Blast Vegety..
Vajper Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Vajper
Wiek: 33
Dni na forum: 5.378
Posty: 55
Skąd: LBN
Podoba mi sie jego wygląd i siła, oraz technika absobowania energi...
Ale ogólnie to nie lubie tej postaci. Jest trochę denerwująca i jak można lekceważyc Team Z. Nie do pomyślenia
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
No cóż. Super 17 był jaki był. Jak na GT to mi się przeciwnik nawet podobał. Dla mnie wyglądał jak jakiś wariat. Nie podobała mi się jego fryzura- taka za bardzo babska. Wynikać może to choćby z faktu, że ja nie przepadam, jak w filmie/bajce/anime i nie tylko facet ma długie włosy. Nie wiem czemu, ale on dla mnie się kojarzy z Yamahą. Dosyć silnym był przeciwnikiem, skoro Gohan czy Vegeta nie mogli dać mu rady(chociaż wynika to z faktu,że nie mogli sobie z nim poradzić iż w Gt z większości postaci zrobili delikatnie mówiąc cioty). Jego saga była strasznie krótka i nudna- myślałam, że przysnę przed telewizorem. Z resztą może i dobrze,że była krótka, bo gdyby trwała dłużej to bym zwymiotowała.
Dobra, wracajmy do tematu- podobał mi się głos 17. Miał taki jaki powinien mieć prawdziwy czarny charakter- niemiły i lekceważący i ostry.
Moim zdaniem to przeciwnik dany na siłę- byleby dać kogokolwiek. Postać mało oryginalna i taka jakaś dla mnie bez wyrazu.
Wyraźnie twórcom GT się nudziło i dali kogokolwiek byleby nie było nudno. Ale było żałośnie. Nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać jak tę sagę obejrzałam.
Pozdro.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
No w Serii GT był Super Jinzo Ninge #17 był najlepszy, odrodzenie starego dobrego Doctora Gero. Był trochę zbyt "upośledzony" jak na cyborga, nazwałbym go raczej robotem. Jego saga była całkiem niezła nie pomijając faktu że Vegeta zastosował w niej nową technikę Final Shine.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
TaiKun Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
TaiKun
Dni na forum: 5.536
Posty: 33
Super #17 spodobał mi się jako postać, był bardzo silny, miał smerfastyczny strój, fajny fryz i to złowieszcze spojrzenie - prawdziwy psychol, który chciał zawładnąć światem. Został zaskakująco pokonany przez Chibi Goku, ale ten moment mi się spodobał i zapadł w pamięć. Saga Super Androida trwała krótko, ale przynajmniej akcja nie ciągnęła się w nieskończoność i za to lubię GT.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
W moim odczuciu postać jak najbardziej zbędna.Artystycznie wielka niedoróbka,zarówno pod względem wyglądu,jak i osobowości.Ogólnie niewiele wnosi do fabuły.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Brayla Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Brayla
Wiek: 29
Dni na forum: 5.160
Posty: 127
Skąd: Warszawa
Głupi jak cała seria GT. Był w DBZ i niepotrzebnie znowu w GT

True Saiyans fight alone
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Brayla napisał(a):
Był w DBZ
Super #17? Nie przypominam sobie...

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Brayla skoro twierdzisz że seria DBGT w całości była głupia (owszem był to jeden wielki filer ale momentami fabuła ciekawiła) to czemu tak lubisz Brę przeca w DBZ miała zaledwie 10 lat, a na twoim avatarze ma co najmniej 15.

Co do Super Androida #17 - niby fajny, ale za szybko się pojawił po Babym. Trochę pedalski i ułomny. Jakoś wolę zwykłego #17.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Brayla Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Brayla
Wiek: 29
Dni na forum: 5.160
Posty: 127
Skąd: Warszawa
vegeta391
Lubię Braylę, podoba mi się jej styl i tyle A to że była w DBGT to trudno
Pozdrawiam

True Saiyans fight alone
Amora Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Amora
Wiek: 30
Dni na forum: 5.213
Posty: 86
Skąd: Planeta czwartej gwiazdy
Ja też wolę zwykłego #17. Ten to tylko połączenie tamtych #17 i w sumie oprócz tego, że umiał pochłaniać czyjąś moc, to miał nic do zaoferowania, bo sam prawie nic nie potrafił ;p
supercell17xD
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.125
Posty: 2
Fajny miał wygląd i ogólnie fajny. Ciekawe co by było gdyby cell zaabsorbował super #17 ;p.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
supercell17xD napisał(a):
Ciekawe co by było gdyby cell zaabsorbował super #17 ;
Nic by nie było.Cell nie dał by rady.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » [Postać] Super #17
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook