Forum Dragon Ball Nao

» Kac Vegas

Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Kac Vegas- komedia sezonu.
Ten film to jedna z najbardziej odjechanych, szalonych i totalnie zakręconych komedii, jakie kiedykolwiek widziałem. Każdy, kto choć raz w życiu obudził się z potwornym bólem głowy i problemem, by przypomnieć sobie, co robił między 22:00 a teraz, musi zobaczyć ten film.
Film szczerze polecam. Ale nie młodszym widzom, bo adresowany jest raczej do tych starszych. Nie brak w nim bowiem mocnych scen i mało subtelnych dialogów.
W mojej ocenie same plusy. Prawie. Ale nie będę spoilerować.

Raz jeszcze zachęcam do obejrzenia. Doskonała komedia na wakacje.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Zgadzam się. Byłem przedwczoraj w kinie i szczerze muszę polecić. Jedna z lepszych komedii. Prawie cały czas coś się dzieje. Nie było momentu w którym się nudziłem. Zdecydowanie polubiłem ten film, bo przygoda Alana, Douga, Stu i Phila w Vegas to zdecydowanie komedia roku. Polecam wszystkim fanom komedii, kina i reszcie. Biegnijcie po bilety!
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Po przeczytaniu bardzo pochlebnych komentarzy w gazetach i internecie poszedłem i trochę żałuję, że wcześniej te opinie czytałem. Bo spodziewałem się czegoś naprawdę masakrycznie śmiesznego, a dostałem "tylko" bardzo dobrą komedię. Pewnie gdybym poszedł z zerowym nastawieniem to moje odczucia byłyby lepsze, a tak to trochę się rozczarowałem. Bo aż tak fenomenalny ten film nie jest, ale jest bardzo dobry.

No i sceny z Mikiem Tysonem wymiatają, zwłaszcza jak oglądają kasetę w jego domu. : D

Pozdrawiam.
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.511
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
ściągnęłam z neta obejrzałam pierwsze 10 minut i film wyleciał z kompa z wielkim hukiem.

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Minari Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Minari
Wiek: 31
Dni na forum: 5.340
Posty: 22
Skąd: W-wa
Obejrzałam, film bardzo fajny. Humor nie jakiś super inteligenty, momentami dosyc prostacki, ale naprawdę było się z czego pośmiac. Nie żałuję. A tego gołego chińczyka, który wyskoczył z bagażnika to długo będę wspominac. No i ten tygrys w łazience

Obraz
Igen, jött egy gyöngyhajú lány,
Álmodtam, vagy igaz talán,
Így lett a föld, az ég
Zöld meg kék, mint rég,
Igen, jött egy gyöngyhajú lány,
Álmodtam, vagy igaz talán.
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.511
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
Minari napisał(a):
Humor nie jakiś super inteligenty, momentami dosyc prostacki
i właśnie ten rodzaj humoru nie chce karmić mojego mózgu Oo'

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
Jeden z lepszych, głupszych filmów jaki ostatnio oglądałem. Sądziłem, że będzie to coś na wzór Harolda&Kumara, mile się jednak rozczarowałem. Było lepsze. Bardzo fajnie dobrana ścieżka dźwiękowa, a akcja na samym początku : "prawa wolna?" to po prostu "klasyk". Nic jednak nie pobije zdjęć końcowych, które były kwintesencją całości. Przyznam jednak, że chinol czy Carlos "marszczący freda", też prezentowali się nieźle.
Z filmu można się naprawdę dobrze pośmiać. Nie wymagajmy od prostackich komedii, patetycznego stylu i cichych żartów, które są śmieszne jedynie w niewielkiej ilości i nie tego rodzaju produkcjach. Miało być zabawnie i było. Polecam.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Nie komentowałem ale lepiej późno niż wcale Film bardzo mi się podobał ale w moim rankingu zajmuje pozycję "kolejna bardzo dobra komedia". Najlepszy z całego filmu to był Allan Człowiek który powiedział dentyście że ten nie jest w stanie sobie wyrwać zęba : D Sikanie do basenu Tysona, rzyganie pod jego bramą oraz dymanie tygrysa były po prostu niszczącymi scenami dla moich policzków : P Dentysta też nie jest taki mały imprezowicz. W jedną noc poznać i poślubić dziwkę.
Z początku myślałem, że to będzie film w stylu American Pie:Wedding ale okazał się zupełnie inną bajką w stylu Dude, Where's My Car?
Polecam wszystkim, Gangez.

szczecin
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Zabawne toto. Z Carlosa walącego konia śmieje się do teraz.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Kiper napisał(a):
Bo spodziewałem się czegoś naprawdę masakrycznie śmiesznego, a dostałem "tylko" bardzo dobrą komedię.
Dokładne, a nawet nie bardzo dobrą, lecz tylko dobrą. Kilka, może kilkanaście zabawnych scen, jednak oglądałem parę lepszych komedii. A rzadko kiedy filmy oglądam.

Obraz
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Kwestia poczucia humoru. Jedna osoba ma większe wymagania, inna mniejsze.
Ja uważam, że The Hangover to bardzo dobra komedia, która potrafi rozbawić widza aż do łez. Sam myślałem, że się popłaczę ze śmiechu przy paru momentach filmu.
Na prawdę polecam każdemu obejrzeć ten film.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Widywałem lepsze kawałki. Kaca nazwałbym jedną z wielu: niektóre momenty oryginalne i śmieszne, pozostałe obijają się o stare, przeżute już motywy. Widocznie wysoko tyłek kładę, wysokie wymagania do srania, ale wolę to niż cieszenie się z taplania w przeciętniactwie i nijakości. Film w stylu hihihi na raz, na gładko. I nie będę przesadzał: NIE polecam każdemu, choć komedia to stosunkowo dobra.
Pozdrawiać.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Myślę, że Kac Vegas w Bangkoku dorównał pierwszej części (ba! jest od niej lepszy). Dużo fajnych momentów, humor obecny przez cały film, dlatego gorąco polecam

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Obejrzałem niedawno wszystkie trzy. Pierwsza i druga część były bardzo przednie, choć humor oczywiście niskich lotów. Ale trzecia to już porażka, kompletnie odstaje. Zupełnie inna fabuła, śmiechu mało, trupów dużo.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Kac Vegas
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook