Forum Dragon Ball Nao

» [J-rock] VAMPS - nowy projekt Hyde i Kaza ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 31, 32, 33  
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Ten, kto nagrywał te filmiki strasznie kiepskie miejsce miał^^ Dolly jeszcze coś rozumiałam ale LOVE ADDICT to ani nie słychać ani ich nie widać

Zawiedzeni... niektórym to nie da się dogodzić... powinni sie cieszyć, że VAMPS przyjechało, inni nie mają takiego szczęścia:) mogliby się ruszyć w takie miejsca, gdzie jeszcze ich nie było, a nie ciągle Ameryka, Francja...

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
EVANESCENT
VAMPIRE DEPRESSION
REDRUM
SWEET DREAMS
Jakie dziwne zestawienie: ballada, hardrock, hardrock, ballada XD

Dobrze, ze jest jakas roznorodnosc A fani nie powinni narzekac. Powinni sie cieszyc, ze przyjechali. Gdyby Vamps przyjechali do Polski, to mogliby zaspiewac arie operowa a i tak bym sie cieszyla

Setlista bardzo fajna, ale od jakiegos czasu obserwuje, ze nie graja moich ulubionych kawalkow, czyli "Mission" i "Fruits of Chaos" (to drugie slyszalam i widzialam raz.

Dzieki za info Katz. Po innych zdjeciach widze, ze fanki z Japonii wszedzie rusza za nimi tylki...

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Świeżutkie info prosto z Pieces otóż VAMPS wydadzą Nowy Singiel!!!

New VAMPS SINGLE "SWEET DREAMS"
4th single
2009.09.30 RELEASE!

1.SWEET DREAMS
2.SWEET DREAMS unplugged
DVD PV "SWEET DREAMS"/PV making/USA tour clips


more info
http://www.vampsxxx.com/

Jak widać singiel dotyczył będzie piosenki którą wszyscy znamy z pełnego albumu, ale jestem ciekaw pv .


Laru napisał(a):
A fani nie powinni narzekac.
Ależ oni nie narzekali, tylko dziwne czemu jej nie zagrali, skoro to był ich drugi singiel, ale z tego co widzę to ''Time Goes by'' też nie ma


parę fotek z rozdawania autografów w NYC http://farm4.static.flickr.com/3454/37126173 ... fcd1_b.jpg
http://farm3.static.flickr.com/2656/37134274 ... be7d_b.jpg

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
A już myślałam, ze jakąś nową piosenkę wydadzą...

Na tym zdjęciu to Hyde?? Myślałam, ze to baba i zastanawiałam się, gdzie on jest na tej fotce ( i dlaczego wstawiłeś zdjęcie jakiejś strasznie płaskiej babki ). Szopke ma niezłą na głowie, bluzeczkę tez^^ przynajmniej Kaz wygląda normalnie

Teraz zostaje tylko poczekać na PV

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
NathalieHyde Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
NathalieHyde
Wiek: 35
Dni na forum: 5.407
Posty: 74
Skąd: Poznań
heheh a ja pomyślałam od razu" co to za kobieta?" hehe fajne ujęcie tylko za mało twarzy Hyde'a widać a K.A.Z. wygląda dobrze ja zawsze:P

Yagate hito wa kegarete
hito ga hito de somerarete
tomo ni kiru kono hoshi somete
kowarete iku sekai...
Madlen Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Madlen
Wiek: 31
Dni na forum: 5.900
Posty: 88
Kyanna napisał(a):
Szopke ma niezłą na głowie
Taa... Wolałam go w prostych włosach i bez tej grzywki (jak np. w 2007/08r.).
Ale z drugiej strony... co tam fryzura. Pewnie i tak ją wkrótce zmieni Ważne, żeby nadal był taki jaki jest i tworzył dobrą muzykę


Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
Świeżutkie info prosto z Pieces otóż VAMPS wydadzą Nowy Singiel!!!

New VAMPS SINGLE "SWEET DREAMS"
4th single
2009.09.30 RELEASE!

1.SWEET DREAMS
2.SWEET DREAMS unplugged
DVD PV "SWEET DREAMS"/PV making/USA tour clips


more info
http://www.vampsxxx.com/

Jak widać singiel dotyczył będzie piosenki którą wszyscy znamy z pełnego albumu, ale jestem ciekaw pv .
No to super. Też jestem ciekawa jak będzie wyglądało pv

A tutaj coś .. specjalnego: http://www.youtube.com/watch?v=LUve1P5vgYY&eurl=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fuser%2Fmegchan21&feature=player_profilepage (Hyde o mało co nie pękł ze śmiechu )

^___^
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Dobre widać, że nie mają co robić tylko arbuza atakować Hyde przynajmniej za pierwszym razem do rozwalił i przynajmniej mu nie podskakiwał w dodatku Hyde miał taką śmieszną koszulkę ale i tak ładnie wyglądał

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Madlen Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Madlen
Wiek: 31
Dni na forum: 5.900
Posty: 88
Tak, ale temu gościowi to podłożyli jakąś kulę (piłkę) zamiast arbuza i dlatego tak podskoczyło

^___^
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Trasa VAMPS po ameryce dobiegła końca, zapewne jakis koncert został nagrany i zostanie wypuszczony w przyszłości na DVD. Jednak VAMPS nie maja ani chwili na odsapnięcie gdyż wczoraj grali koncert na Tajwanie w Taipei, a za 3 dni będą grać na festiwalu Jack in the Box 2009 SUMMER. Potem znów parę koncertów w Japonii i.... znów wracają do Ameryki na jeden koncert na Hawajach . Ponadto do swojego terminarza dopisali kolejna datę, mianowicie 26 września wystą pia na koncercie LIVE for LOVE We support WaterAid .

Ponadto wrzucam link do Monthly VAMPS vol. 12:
http://www.sendspace.com/file/xcv1r3

a także......

w dziale foty dałem zdjęcia z warped tour. był to krótki wystep VAMPS w parku w Columbii, jak sie okazało koncert ten można obejrzeć na YT, fakt że kręcony amatorsko ale jakośc obrazu i dźwięku jest naprawdę dobra

oto linki

part 1: http://www.youtube.com/watch?v=1Qspv8nIGKU&feature=related
part 2: http://www.youtube.com/watch?v=hhxIqhtsSWw&feature=related
part 3: http://www.youtube.com/watch?v=j4WV2SFv1kQ&feature=related

to cały występ, sa też jeszcze filmiki przedstawiające przygotowanie zespołu w tych prowizorycznych namiotach .

miłego oglądania


Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
ada-chan Kobieta
Wojownik
Wojownik
ada-chan
Wiek: 35
Dni na forum: 5.513
Ostrzeżenia: 1
Posty: 36

I MUST NOT LET MY LOVE FREE IT'S DESTINY OF THE VAMPIRE

Obraz
guciol Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 5.373
Posty: 4
Skąd: Oborniki
Witam

Jestem, tu nowy (KOT - kici kici)

(przedstawiłem się już w temacie o Laruku i nie wiem czy tutaj też muszę, albo w jakimś temacie głównym, jakby coś, to dajcie znać)

Ostatnio posłuchałem sobie płyty VAMPS (dzięki Katzu ) NO I SZOK! Nie no fajna płytka, nie ma co, heh

No i na koniec mam pytanko. (raczej nie znajdę tutaj odpowiedzi ale próbować można). Jakie talerze ma Arimatsu w swoim secie, w sumie to chodzi mi tylko o Hi-Hat. W "Making of IGKSN" widziałem, że to blaszka firmy SABIAN, ale nie wiem jaki to model. Z kolei na VAMPS live 2008 (bodajże) było ujęcie takie od spodu i był to paiste z serii RUDE ale model też nie wiem jaki.

No, ale nieważne.....
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Jak ktoś już ruszył temat, to dla zainteresowanych daje wgląd okładki nadchodzącego singla.

Obraz

Czy wy tez macie wrażenie, że będą 2 teledyski??

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
ada-chan Kobieta
Wojownik
Wojownik
ada-chan
Wiek: 35
Dni na forum: 5.513
Ostrzeżenia: 1
Posty: 36
jeśli tak będzie TO BOOOOOOOSSSSSSKO <3
ale jest też taka możliwość, że to może być making ^^

I MUST NOT LET MY LOVE FREE IT'S DESTINY OF THE VAMPIRE

Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
guciol napisał(a):
(przedstawiłem się już w temacie o Laruku i nie wiem czy tutaj też muszę, albo w jakimś temacie głównym, jakby coś, to dajcie znać)

Jest specjalny temat "Przedstaw się", więc wpadnij tam> Tak będzie wygodniej dla Ciebie. Witam i jako założycielka obu tematów, cieszę się że jesteś tu z nami


guciol napisał(a):
Jakie talerze ma Arimatsu w swoim secie, w sumie to chodzi mi tylko o Hi-Hat.

Podejrzewam, że trzeba by pytać kogoś, kto siedzi w temacie. Ja osobiście na takich rzeczach się nie znam.


Blanc侍KATZ napisał(a):
Jak ktoś już ruszył temat, to dla zainteresowanych daje wgląd okładki nadchodzącego singla.
Taka śliczna piosenka, a taka okładka. Hyde, jak Ty pięknie potrafisz zepsuć dobre wrażenie...


Czy wy tez macie wrażenie, że będą 2 teledyski??
Podejrzewam, że to ten sam, tylko z innym podkładem, albo to drugie, to może być jakieś wykonanie na żywo.

Pozdrawiam, już z Polski.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Przesłuchałem sobie album Vampsów i przyznam się,że mam mieszane odczucia,co do tego zespołu. Ich twórczość uważam za dobrą i stojącą na wysokim poziomie,ale...No właśnie,jest pewne "ale".Otóż,nie widzę większej różnicy między muzyką Vamps,a wcześniejszymi nagraniami Hyde'a i w moim odczuciu muzyka Vamps mimo wysokiego poziomu,raczej nie wnosi żadnej istotnej innowacji.Zdaje się być wręcz kontynuacją poprzednich dokonań Hyde'a,co więcej klimat również zdaje się być podobny.Oczywiście,nie można generalizować,aczkolwiek brakuje mi w ich muzyce czegoś nowego,czegoś co istotnie odróżniałoby ją,od wcześniejszych nagrań Hyde'a.To tyle,jeżeli chodzi o moje wrażenia,po przesłuchaniu albumu "Vamps".

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
No nie wiem Hayato. "Vamps" w porównaniu do "Faith" to niebo a ziemia. Ta pierwsza ma bardzo poważną tematykę i dużo na niej cięższych kompozycji. Natomiast "Vamps" jest w porównaniu z tym albumem dość frywolna. Więcej tekstów o miłości i takich raczej do poszalenia niż do przemyślenia, co nie powoduje wielkiego uszczerbku na jakości.

Najnowszy projekt to połączenie klasycznego hard-rocka z tą właśnie frywolnością. To dobra rzecz dla młodych ludzi. Ja osobiście wolałam filozoficzne teksty z "Faith", jednak większość mojej grupy coś mniej skomplikowanego i przede wszystkim bardziej energetycznego. Tłumacząc teksty z "Faith" musiałam się namęczyć, bo sporo w niej symboli i religii. Nie każdy takie coś lubi. Podejrzewam, że właśnie dlatego HYDE nieco zmienił styl grania. Nieco, bo w pewnym sensie przyznam Ci rację, na "Vamps" jest trochę znanej HYDE tematyki.

Podstawowa sprawa: HYDE to nie VAMPS. To dwa inne projekty. Nawet mi samej zdarza się o tym zapominać.

Pozdrawiam.

Hayato napisał(a):
Oczywiście,nie można generalizować,aczkolwiek brakuje mi w ich muzyce czegoś nowego,czegoś co istotnie odróżniałoby ją,od wcześniejszych nagrań Hyde'a.
Ciekawa jestem, co mogło by być taką innowacją? Nie zrozum mnie źle, nie czepiam się. Wręcz przeciwnie, czytając Twoje słowa, zaczęłam się zastanawiać, czym jeszcze Hyde mógłby nas zaskoczyć. Była już pop-jazzowa płyta z poetyckimi tekstami, była religijno-pacyfistyczna, była klasyczna hard-rockowa, no i teraz nieco młodzieżowej świeżości. Spójrzmy np. na "Trouble". To totalna niespodzianka.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Laru napisał(a):
Spójrzmy np. na "Trouble". To totalna niespodzianka.
Nie zrozum mie zle,ale moim zdaniem "Trouble" tak samo pasuje do Hyde'a,jak "Koakuma Heaven" do Gackt'a.Tu akurat w obydwóch przypadkach mam negatywne odczucia.Oczywiście obydwa utwory całkowicie się od siebie różnią,ale łączy je to,że nie bardzo pasują do stylu prezentowanego dotąd przez ich wykonawcę.Stanowią natomiast,tak jak wspomniałaś niespodziankę.Cóż...każdy lubi od czasu do czasu zaszaleć....

Płyta natomiast jest bardzo dobra,ale taka jakaś,jak dla mnie Hyde'owa.Oczywiście,jako znającemu twórczość Hyde'a w sposób bardzo pobieżny trudno mi się wypowiadać odnosząc materiał z tej płyty,do całej jego twórczości,ale na podstawie tego co wiem,takie odniosłem wrażenie.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
(publika zaczyna skandować: "Krab! Krab!")
HYDE: Ach! (rozgląda się na boki, pochyla się w kierunku mikrofonu i szepcze) …krab! Jadłem kraba!
Ludzie są pamiętliwi! XD Za to Hyde to ciapa. On w 2004 roku wyskoczył przecież po angielsku: "Lubicie kraby?!" XD

No nie, z ciastem na panel...

Dzięki za linka Katz. Dawno mnie nie było na JaMe.

Hyde chce chodzić z Amerykanką?? Przeciętna Amerykanka jest trzy razy szersza niż on O_o (odezwała się ta, co przytyła XD)

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 31, 32, 33  

Forum DB Nao » » » [J-rock] VAMPS - nowy projekt Hyde i Kaza
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook