Forum Dragon Ball Nao

» [J-rock] Luna Sea ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5 ... 22, 23, 24  

Twój ulubieniec?

Twój ulubieniec?
Ryuichi 34,78% 8 34,78%
Inoran 17,39% 4 17,39%
Sugizo 39,13% 9 39,13%
J 4,35% 1 4,35%
Shinya 4,35% 1 4,35%
Wszystkich głosów: 23
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kamzo napisał(a):
To z Polskiej wikipedii.
Niestety...


Kamzo napisał(a):
Na temat tych dem nie znalazłem nic na JaME czy japońskiej wikipedii, więc radziłbym nie zawracać sobie nimi głowy
Po prostu chciałem się upewnić,może jest coś o czym nie wiem.

Poza tym na JaME też są błędy,zwłaszcza w dyskografiach poszczególnych wykonawców.Hm...

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.049
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Hayato napisał(a):
Poza tym na JaME też są błędy,zwłaszcza w dyskografiach poszczególnych wykonawców.Hm...
Są, pewnie, że są. Ciężko ich uniknąć gdy starają się uzupełniać dane nawet o dema, zbiorowe wydawnictwa czy bardzo rzadkie wydania, o których mało kto słyszał, a jeszcze mniej osób pamięta.
Jednak nie zmienia to faktu, że obecnie jest to najbardziej kompletna i najlepsza baza danych na temat japońskich wykonawców (wśród niejapońskich portali)

Pozdrawiam

PS. Mały bajer na dodatek W magazynie "jrock, ink" pojawiły się rysunkowe wersje największych gwiazd japońskiego rocka. Oto jak przedstawiono LUNA SEA
http://img193.imageshack.us/gal.php?g=lunasea01.jpg

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.049
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Witam, taki mały nius z mojej strony. Jakiś czas temu założyłem sobie konto na YouTube i postanowiłem zrobić wreszcie z niego większy użytek. Moim celem jest zauploadować jak najwięcej video związanych z LUNA SEA. Będą to głównie występy w TV i wywiady (choć pewnie pojawią się również fragmenty z koncertów, czy w swoim czasie również PV). Większość z tych video można pewnie już znaleźć w otchłani YouTube, ale mam nadzieję, że kilka to będzie absolutna nowość I tak poza tym, na moim kanale będzie można je znaleźć w jednym miejscu
W chwili gdy piszę te słowa, dostępny jest aż jeden plik xD (a wrzuca się drugi), jednak od czegoś trzeba zacząć. Postaram się za to by każdego dnia przybyło coś nowego.
Tak więc zapraszam fanów LUNA SEA i wszystkich zainteresowanych
http://www.youtube.com/user/Kamzo4

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kamzo napisał(a):
PS. Mały bajer na dodatek W magazynie "jrock, ink" pojawiły się rysunkowe wersje największych gwiazd japońskiego rocka. Oto jak przedstawiono LUNA SEA
http://img193.imageshack.us/gal.php?g=lunasea01.jpg
Hm...ciekawie,ciekawie.A tu mały resunek znaleziony przezemnie.Luna Sea na mangowo:

Obraz

Taka mała riposta...


Kamzo napisał(a):
Witam, taki mały nius z mojej strony. Jakiś czas temu założyłem sobie konto na YouTube i postanowiłem zrobić wreszcie z niego większy użytek. Moim celem jest zauploadować jak najwięcej video związanych z LUNA SEA. Będą to głównie występy w TV i wywiady (choć pewnie pojawią się również fragmenty z koncertów, czy w swoim czasie również PV).
Super! Dzięki za zaproszenie. Oczywiście będę zaglądał.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
A tu mała karykaturka Lunatyków,jaką udało mi się znalezć:

Obraz

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Misuzu Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Misuzu
Wiek: 29
Dni na forum: 5.342
Posty: 72
JA zaczęłam interesować sie tym zespołem niedawno i podobaja mi sie ich piosenki ^^ Tym bardziej, ze lubie klimaty lat 80' DZieki za umieszczenie albumów, bo normalnie nigdzie nie mogę ściągnąć porzadnie ich piosenek ^^

A co do ankiety to wymieniłam Sugizo, bo znałam go już z zespołu X-Japan ^^

Misuzu
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Misuzu napisał(a):
JA zaczęłam interesować sie tym zespołem niedawno
Ja słucham ich od dawna. W końcu Luna Sea to mój ulubiony zespół...


Misuzu napisał(a):
podobaja mi sie ich piosenki
O tak...jak to określił Kamzo,Luna Sea nie ma słabych kawałków...


Misuzu napisał(a):
Tym bardziej, ze lubie klimaty lat 80'
Luna Sea działali w latach 90-tuch,dokładnie to 1989-2000,ale muzyka lat 80-tych wywarła duży wpływ na ich twórczość.Wzorowali się między innymi na popularnej w latach 80-tych grupie Dead End.


Misuzu napisał(a):
A co do ankiety to wymieniłam Sugizo,
Ja rzecz jasna zagłosowałem na Ryuichi'ego,którego słucham zarówno w Luna Sea,jak i solo,a także w Tourbillon.Wg mnie najlepszy japoński wokal (no ale oczywiście nie jestem obiektywny, ).

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.049
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Misuzu napisał(a):
Tym bardziej, ze lubie klimaty lat 80'
Tak jak wspomniał Hayato, zespół LUNA SEA działał głównie w latach 90-tych. Chociaż nie da się powiedzieć, że ich muzyka odzwierciedla ówczesne trendy z tamtego okresu. Byli zbyt unikalni i byli również pewnego rodzaju zjawiskiem muzycznym na scenie w Japonii.

Misuzu napisał(a):
DZieki za umieszczenie albumów, bo normalnie nigdzie nie mogę ściągnąć porzadnie ich piosenek ^^
Ciekawi mnie w jakiej jakości są te albumy? Pewnie coś pomiędzy 128-192 kbps Trzeba będzie kiedyś wrzucić wszystko w lepszej, powiedzmy 320 kbps. Yhm, zajmę się tym w przyszłości
Aha, jeszcze jedno, albo słabo szukałaś, albo nie wiesz gdzie szukać Znam przynajmniej kilka miejsc, gdzie można ściągnąć muzykę LUNA SEA.

Misuzu napisał(a):
A co do ankiety to wymieniłam Sugizo, bo znałam go już z zespołu X-Japan ^^
A to naprawdę ciekawy przypadek Ciekawy, bo mało jest osób, które kojarzą SUGIZO dzięki X JAPAN, a nie LUNA SEA.

Hayato napisał(a):
ale muzyka lat 80-tych wywarła duży wpływ na ich twórczość.
I nie tylko. Również 70-tych czy nawet 60-tych (chociaż przykładów z tych lat jest zdecydowanie najmniej). To tylko tak na marginesie wspominam

Hayato napisał(a):
Wzorowali się między innymi na popularnej w latach 80-tych grupie Dead End.
Ja bym nie użył słowa "wzorowali". Bo od "wzorować się na kimś" jest już blisko do "kopiować kogoś". Określiłbym to jako jedną z wielu inspiracji. Trzeba też pamiętać, że oprócz zespołów i wykonawców, którzy wpłynęli ogólnie na wszystkich członków LUNA SEA, byli też tacy, których cenili indywidualnie.

Od siebie dodam jeszcze, że chyba ciężko będzie mi zrealizować plan o zebraniu wielkiej kolekcji video LUNA SEA na moim kanale YouTube. Już dwa występy (oba z Music Station) zostały usunięte za naruszanie praw autorskich xD
W każdym bądź razie, zapraszam jeszcze raz na:
http://www.youtube.com/user/Kamzo4
Wrzuciłem już prawie wszystkie PV LUNA SEA, a niedługo dodam również te brakujące

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kamzo napisał(a):
A to naprawdę ciekawy przypadek Ciekawy, bo mało jest osób, które kojarzą SUGIZO dzięki X JAPAN, a nie LUNA SEA.
Szkoda...bo Sugizo jest przede wszystkim Lunatykiem,a dopiero potem X-em... A tak na marginesie,to był pierwszym członkiem zespołu,którego poznałem...


Kamzo napisał(a):
I nie tylko. Również 70-tych czy nawet 60-tych (chociaż przykładów z tych lat jest zdecydowanie najmniej). To tylko tak na marginesie wspominam
Tak jak jest to napisane na JaME "zespół w każdym albumie definiował się na nowo".Pewnie w tym częściowo leży ich niezwykła siła przyciągania i oryginalność.

Kamzo napisał(a):
Ja bym nie użył słowa "wzorowali". Bo od "wzorować się na kimś" jest już blisko do "kopiować kogoś".
Faktycznie,użyte przeze mnie słowo jest zbyt mocne i nieco nieadekwatne,aczkolwiek muzyka lat 80 miała wpływ na ich twórczość.Po prostu małe nieporozumienie natury językowej.Gomen...



Kamzo napisał(a):
Od siebie dodam jeszcze, że chyba ciężko będzie mi zrealizować plan o zebraniu wielkiej kolekcji video LUNA SEA na moim kanale YouTube. Już dwa występy (oba z Music Station) zostały usunięte za naruszanie praw autorskich xD
Faktycznie,to problem...ja jednak życzę powodzenia.Stronę dodam sobie do zakładek.


Kamzo napisał(a):
Wrzuciłem już prawie wszystkie PV LUNA SEA, a niedługo dodam również te brakujące
PV-ki to ja akurat mam.No może poza PV-ką do "Breathe",ale to tylko kwestia czasu... Bardziej interesują mnie wywiady i występy Live.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Misuzu Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Misuzu
Wiek: 29
Dni na forum: 5.342
Posty: 72
TAk wiem wiem, ze zaczeli twórczośc w 1989 ale co jak co sa te lata 80;

No ja kojarzę Sugizo Z X-Japan, bo kocham ten zespół i interesuję sie nim od roku, a ogólnie mało słuchałam j-rockowych zespołów dlatego nie mam szerokiego porównania, ale zawsze coś

"Luna Sea nie ma słabych kawałków" <- świetna informacja xD

Kamzo
Ciekawi mnie w jakiej jakości są te albumy? Pewnie coś pomiędzy 128-192 kbps Trzeba będzie kiedyś wrzucić wszystko w lepszej, powiedzmy 320 kbps. Yhm, zajmę się tym w przyszłości
Aha, jeszcze jedno, albo słabo szukałaś, albo nie wiesz gdzie szukać Znam przynajmniej kilka miejsc, gdzie można ściągnąć muzykę LUNA SEA.

Ja sobie bardzo cenie jakość i było by bardzo miło. A mógłbyś podnać mi te strony? I może bedzie szybszy przekaz tj. te kbps. Ja zmam taka stronę http://japanvisualkei.blogspot.com ale tutaj kurczę wiekszośc albumów jak klikne na sciagaj to wyswietlaja mi sie zbereźne rzeczy i nie ma linków. Jest tam duzo zespołów i naprawde szkoda mi tej strony. Oczywiście nie wszystkie takie są.

Hayato
Super Toshi na avatarze xD mały offtop

Misuzu
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.049
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Hayato napisał(a):
A tak na marginesie,to był pierwszym członkiem zespołu,którego poznałem...
Naprawdę? Sądziłem, że najpierw miałeś styczność z całym zespołem. Chociaż jak teraz się nad tym zastanowię, to od strony muzycznej, chyba pierwszy kontakt miałem z solową twórczością SUGIZO.

Hayato napisał(a):
Faktycznie,użyte przeze mnie słowo jest zbyt mocne i nieco nieadekwatne,aczkolwiek muzyka lat 80 miała wpływ na ich twórczość.Po prostu małe nieporozumienie natury językowej.Gomen...
Jak dla mnie - żaden problem Wiedziałem o co Ci chodzi, ale wolałem wprowadzić małe sprostowanie, gdyby czytał to ktoś nieobeznany (jakimś cudem) z tematem.

Hayato napisał(a):
PV-ki to ja akurat mam.
Te ode mnie, są w jakości HQ, jakby co (przynajmniej na tyle, na ile YouTube pozwala...). Najlepiej otworzyć je w nowym oknie (tudzież nowej zakładce), bo bez tego pełna opcja HQ jest niedostępna.
Skupiłem się na PV przez ten incydent z usunięciem występów w TV '

Hayato napisał(a):
No może poza PV-ką do "Breathe",ale to tylko kwestia czasu...
Jedyna jakiej nie mam w jakości DVD Musiałem zadowolić się ściągnięciem w pliku avi. Resztę klipów zrzucam z dvd, przerabiam na avi, a potem tnę całość na odpowiednie party.

Hayato napisał(a):
Bardziej interesują mnie wywiady i występy Live.
W przyszłości na pewno dodam kolejne Boję się tylko, aby nie skończyło się na kasacji mojego konta xD'

Misuzu napisał(a):
No ja kojarzę Sugizo Z X-Japan, bo kocham ten zespół i interesuję sie nim od roku
Czyli miałaś szczęście poznać zespół już po ich powrocie Dla mnie to było wielkim zaskoczeniem i swego czasu uważałem ich powrót za niemożliwy.

Misuzu napisał(a):
Ja sobie bardzo cenie jakość i było by bardzo miło. A mógłbyś podnać mi te strony?
Niestety, teraz nie jestem przy swoim komputerze, więc nie mam dostępu do tych adresów. Zajrzyj jednak do naszego tematu "J-musciwe linki". Może tam znajdziesz coś, co Ci się przyda.
Swoją drogą, zdecydowałem, że już od jutra zaczynam wrzucać tu wszystkie albumy LUNA SEA w jakości 320 kbps. Może komuś się to przyda

Misuzu napisał(a):
Ja zmam taka stronę http://japanvisualkei.blogspot.com ale tutaj kurczę wiekszośc albumów jak klikne na sciagaj to wyswietlaja mi sie zbereźne rzeczy i nie ma linków. Jest tam duzo zespołów i naprawde szkoda mi tej strony. Oczywiście nie wszystkie takie są.
To bardzo dobra strona, można tam znaleźć wiele nowości, nie raz mi się przysłużyła. Niestety, tak jak wspomniałaś, wiele starszych linków już wygasło (niektóre są zastępowane nowymi).

Misuzu napisał(a):
Hayato
Super Toshi na avatarze xD mały offtop
Pewnie Hayato sam by Ci o tym powiedział, ale uprzedzę go Na jego avatarze jest Ryuichi.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Naprawdę? Sądziłem, że najpierw miałeś styczność z całym zespołem. Chociaż jak teraz się nad tym zastanowię, to od strony muzycznej, chyba pierwszy kontakt miałem z solową twórczością SUGIZO.
Luna Sea poznałem przypadkiem,oglądając program w telewizji,w którym zawarty był między innymi wywiad z Sugizo,reszta zespołu była widoczna jedynie na kawałku klipu do piosenki "Storm".


Swoją drogą, zdecydowałem, że już od jutra zaczynam wrzucać tu wszystkie albumy LUNA SEA w jakości 320 kbps. Może komuś się to przyda
Ja mam wszystkie albumy Lunatyków w oryginałce.Piękniev się prezentują na półce,więc nie potrzebuje,ale inni myślę,że chętnie skorzystają.


Kamzo napisał(a):
Na jego avatarze jest Ryuichi.
Nie inaczej.Mój idol i ulubiony wokalista.Oprócz Luna Sea bowiem słucham wszystkiego,gdzie można usłyszeć jego głos.Ostatnio wpadł mi w ręce ostatni brakujący studyjny album Ryuichi'ego - "Piano".Więc kolekcja jest już całkiem ładna.Gorzej tylko jak przyszło mi się za niego i poprzednie zakupy rozliczyć... Ale,czego to się nie robi dla swego hobby...


Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Misuzu Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Misuzu
Wiek: 29
Dni na forum: 5.342
Posty: 72
Kamzo napisał(a):
Pewnie Hayato sam by Ci o tym powiedział, ale uprzedzę go Na jego avatarze jest Ryuichi.

No co ty xD ej, no to sa podobni do siebie xD JAk ja mogłam Toshiego nie rozpoznać T_T Mają nawet ten sam strój na scenie xD NA Last Live Toshi miał chyba taki sam bądź podobny

Tak sobie teraz słucham Luna Sea i kurcze te piosenki sa rzeczywiscie fajne. Nie są nudne. I stwierdziłam, że Ryuichi ma podobny głos do Toshi'ego tylko, ze nizszy Xd hehe tak jakos mi sie skojarzyło

"Gorzej tylko jak przyszło mi się za niego i poprzednie zakupy rozliczyć... "
Dla swoich idoli każda suma jest odpowiednia ^^ czy coś xD

Misuzu
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Misuzu napisał(a):
I stwierdziłam, że Ryuichi ma podobny głos do Toshi'ego tylko, ze nizszy Xd hehe tak jakos mi sie skojarzyło
...?! Podobny...? No nie bardzo...Ja tam podobieństwa nie widzę...


Misuzu napisał(a):
Dla swoich idoli każda suma jest odpowiednia
To czy coś jest drogie czy nie oceniam zasobnością portfela.Jednak warto.Luna Sea to po prostu [ ort! ] magia i nie można przejść obok nich obojętnie.Cieszy mnie fakt,że mamy na forum kolejną fankę tego wspaniałego zespołu.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.049
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Misuzu napisał(a):
No co ty xD ej, no to sa podobni do siebie xD JAk ja mogłam Toshiego nie rozpoznać T_T
Oni nie są wcale podobni ! Możesz się usprawiedliwić tym, że X JAPAN nie znasz jeszcze dostatecznie długo

Misuzu napisał(a):
Mają nawet ten sam strój na scenie xD NA Last Live Toshi miał chyba taki sam bądź podobny
Zdjęcie jest małe i trochę niewyraźne, ale możliwe, że Ryuichi ma tu strój jaki prezentował w 2000 roku, jeszcze będąc w LUNA SEA.
A nawet jeśli to nie ten, to nie widzę tam kołnierza i zapięcia A Toshi miał na The Last Live czarną koszulę, rozpiętą początkowo tak gdzieś do połowy (chociaż nie był to jego jedyny ubiór na tamtym koncercie )

Hayato napisał(a):
...?! Podobny...? No nie bardzo...Ja tam podobieństwa nie widzę...
Mam tak samo jak Hayato. Powiem nawet, że mógłbym wymienić więcej różnic niż podobieństw przy wokalu tych panów ^^

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Misuzu Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Misuzu
Wiek: 29
Dni na forum: 5.342
Posty: 72
No nie tak bardzo podobny no..., ale nie wiem jakoś takie było moje pierwsze wrażenie. Teraz nie jest już tak bardzo.

"Oni nie są wcale podobni ! Możesz się usprawiedliwić tym, że X JAPAN nie znasz jeszcze dostatecznie długo "

O nie wypraszam sobie xD hehehe znam ich dostatecznie długo, a zdjęcie było małe, wiec każdy mógł sie pomylić tym bardziej, ze Luna Sea nie znałam
A o stroju mówiłam, ze jest podobny nie że identyczny a o szczegóły przecież nie chodzi. Tez był czarny i taki jakby świecący hehe

Jednak wy jesteście bardziej doświadczeni i "wtrynieni" w to wszystko xD Ja jeszcze nie widzę tylu różnic pomiędzy Luna Sea a X-Japan. Ale wiecie jak to jest jak poznajesz nowy zespół i wszyscy wydają ci sie podobni xD

"Cieszy mnie fakt,że mamy na forum kolejną fankę tego wspaniałego zespołu."

Tez sie cieszę, ze mogłam trafić na taki dobry zespół. Lubię go, ale musze go jeszcze bardziej poznać, żeby być jak ja to nazywam "psychodeliczną fanką", bo wierzcie mi na sama nazwe swoich ulubionych zespołów zachowuję sie jak wariatka xD Myslę, ze Luna Sea za niedługo tez dostąpi tego zaszczytu xD hehe

Misuzu
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Obaj panowie różnią się od siebie,i to zarówno w wyglądzie,jak i wokalnie.Dla przypomnienia wrzucam zdjęcia obu panów.

Toshimitsu Deyama (Toshi)

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/91/Toshi_xjapan.jpg

Ryuichi Kawamura (Ryuichi)

http://suitestaboo.files.wordpress.com/2009/06/news_large_kawamura_ryuichi0213.jpg

Mam nadzieje,że na dobre zagustujesz w muzyce Luna Sea i Ciebie też porwie magia tego zespołu.Witam na pokładzie kolejną fankę Lunatyków.W razie jakiś pytań odnnośnie zespołu kieruj je albo do mnie,albo do Kamzo,bo chyba my dwoje jesteśmy najbardziej zagorzałymi fanami Luna Sea na Nao.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.049
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Hayato napisał(a):
Obaj panowie różnią się od siebie,i to zarówno w wyglądzie,jak i wokalnie.Dla przypomnienia wrzucam zdjęcia obu panów.
No wiesz co Hayato xD! Dałeś fotkę Ryuichiego z sesji zdjęciowej (chyba do "Piano") i Toshiego sprzed paru lat (gdy zajmował się głównie leczeniem swoją muzyką po domach starców itd. V_V), z głupią miną oraz w nieciekawych ciuchach XD
Muszę poprawić sytuację Toshimitsu i lepiej np. porównać go z Ryuichim na tej focie (a skoro to temat o LUNA SEA, to wrzucam jego zdjęcie na którym jest razem z SUGIZO ):
http://img82.imageshack.us/img82/8897/o04800 ... 222799.jpg

Hayato napisał(a):
bo chyba my dwoje jesteśmy najbardziej zagorzałymi fanami Luna Sea na Nao.
Ja tam nie mam co do tego wątpliwości xD I nie przemawia przez mnie pycha, to jest po prostu fakt xD

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kamzo napisał(a):
No wiesz co Hayato xD! Dałeś fotkę Ryuichiego z sesji zdjęciowej (chyba do "Piano") i Toshiego sprzed paru lat (gdy zajmował się głównie leczeniem swoją muzyką po domach starców itd. V_V), z głupią miną oraz w nieciekawych ciuchach XD
Muszę poprawić sytuację Toshimitsu i lepiej np. porównać go z Ryuichim na tej focie (a skoro to temat o LUNA SEA, to wrzucam jego zdjęcie na którym jest razem z SUGIZO ):
Sorry...to z wikipedii.Nie znam się na X-Japan,a zdjęcie było duże i wyrazne,choć Toshi wyszedł na nim niezbyt ciekawie.Co do Ryu,to z kolei dobrze orientuje się w temacie,więc nie było problemu.Nie było to jakieś zamierzone działanie.Aczkolwiek,nie pogardziłbym równie wyrazną i naturalną fotką Ryu,nawet sprzed paru lat,i nawet,gdyby wyszedł tam niekorzystnie.Mam dość tych photoshopów i oszukiwania moich oczu.A artystów,których cenię,wolę oglądać jak najbardziej naturalnymi.Dlatego,uważam,że zdjęcie Toshiego,jest lepsze od zdjęcia Ryuichiego.Nie ma się co oburzać Kamzo.Jeżeli masz równie naturalne,duże i wyrazne zdjęcie Ryu,to zarzuć.


Kamzo napisał(a):
I nie przemawia przez mnie pycha
To nie pycha,to duma.Wez,jednak pod uwagę,że Misuzu ma krótki staż na Nao i ma prawo niewiedzieć pewnych rzeczy.Wez,na luz.Po prostu,chciałem,by wiedziała,do się zwrócić w temacie.Wszystko.

Pozdrawiam

W ramach rehabilitacji zarzucam,najbardziej korzystnym,dużym i wyraznym zdjęciem Toshi'ego,jakie udało mi się znależć.

http://natalie.mu/media/0902/0221/TOSHI/extra/news_large_Pain____________.jpg

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.049
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Hayato napisał(a):
A artystów,których cenię,wolę oglądać jak najbardziej naturalnymi.Dlatego,uważam,że zdjęcie Toshiego,jest lepsze od zdjęcia Ryuichiego.Nie ma się co oburzać Kamzo.
Ja się oburzam ? Potrzeba więęęcej żeby mnie doprowadzić do takiego stanu
Ale jak sam wcześniej wspomniałeś, na Ryuichim znasz się o wiele lepiej itd. więc chyba nie miałbyś dużych problemów ze znalezieniem naturalnego zdjęcia ? Niekoniecznie dużego.

Hayato napisał(a):
Jeżeli masz równie naturalne,duże i wyrazne zdjęcie Ryu,to zarzuć.
As You wish ^^
http://img340.imageshack.us/img340/900/oth88fc.jpg
http://img340.imageshack.us/img340/466/oth88rk6.jpg
http://img38.imageshack.us/img38/8004/oth88rk7.jpg
http://img440.imageshack.us/img440/9430/oth88rk8.jpg
Kilka fotek z 88 numeru magazynu "Ongaku to hito" (maj 2001). Happy ?

Hayato napisał(a):
Wez,jednak pod uwagę,że Misuzu ma krótki staż na Nao i ma prawo niewiedzieć pewnych rzeczy.Wez,na luz.Po prostu,chciałem,by wiedziała,do się zwrócić w temacie.Wszystko.
Oj Hayo, to chyba nie ja muszę wrzucić na luz. Niepotrzebnie doszukujesz się wszędzie ataków na Twoją osobę

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5 ... 22, 23, 24  

Forum DB Nao » » » [J-rock] Luna Sea
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook