Forum Dragon Ball Nao

» Oceń osobę powyżej

Strony:   1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 45, 46, 47  
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.546
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Piechu

nick: Taki browarowy xD
avek: ładny typek, malo brakuje do mego typa
podpis: idealny

Osoba: Pisze po spozyciu. Osoba lubiąca sobie dobrze wypic, lubi ogladac dobre filmy i o to chodzi, nie czytales pewnie Grahama Mastertona- polecam bardzo, ale nie to, ze ma erotyczne opowiesci ( tylko jedna czytalo sie). Posiada wspaniale horrory- polecam Tobie je- szczegolnie "Głód" - wspaniala opowiesc- kazdemu koneserowi Grahamowskich opowiesci mogę ją polecic. Ogólnie osoba jest malo konfliktowa, wlasne zdanie posiada- kiedys musimy sie na browcu spotkac, co Ty na to, Piechu ^ ^?
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.260
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Piechu

nick: spoko
avek: nie jestem, kinomaniakiem, a tego filmu nawet nie widziałem, ale całkiem spoko
sygna: też fajna
osoba: inteligentny i odpowiedni do gadki na jakiś temat, choć trochę wazeliniarz, czasem pisze jak jakiś 16-latek, ale piwa bym nie odmówił. Ogólnie - lubię.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.884
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ssijeć

nick: ciekawy, wyrażający swoją pogardę dla konkretniej strony politycznej.
av: miałeś lepsze, ale Skonfederowane Stany Ameryki też dają radę.
sygna: jakis obrazek z wojny secesyjnej, z racji tego że z histy miałem 4 a na maturze 56% nie potrafię stwierdzić o co chodzi.
Podpis: 1 tekst epic, reszta to cytaty ze środowiska politycznego pomieszane z arabskimi bazgrołami i cytatem gotta.
Osoba: Posiada własne zdanie, własne poglądy, własna wiarę i własna wannę. Niby ok ale czasem potrafi !?

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.235
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Katzu~no~Yuutsu

Avatar - w zasadzie nie mam się do czego przyczepić. Wszystko gra, kompozycja jak trzeba. Niech sobie i będzie.
Sign i podpis - zamiast pierwszego mamy userbar. Czerń i biel, czyli klasyka, prostota i styl, czyli bardzo dobrze. W podpisach zaś lekki bałagan, ale przy odrobinie cierpliwości da się ogarnąć. Cytat Naoistki jakiś z dupy wzięty, do niczego mi to ni przypiął ni przyłatał. Drugi błyskotliwy z dozą czarnego humoru. Trzeci nudny, natomiast ukryty lepiej niech ukrytym pozostanie... ekhem.
Nick - Katz był bardziej stylowy, ten naśladuje japońszczyznę. Mankament? Zdecydowanie za długi, lecz przyjemny.
Osoba - jak to ktoś kiedyś tutaj określił innego użytkownika tak i ja sparafrazuję te słowa - niekiedy można odnieść wrażenie, że ma dynamicznie przydzielanie IQ. Szału wprawdzie nigdy nie było, ale są posty które trzymają przyzwoity poziom i parę wątków wartych uwagi do tematu wnoszą, ewentualnie są poprawne. Druga strona medalu zawiera brak polskich znaków, przecinków, wielkich liter, ale za to ilość emotikon w nadmiarze. Ha! Gdyby ten podział pozostał jeszcze sztywny i niezmienny... Niekiedy strony te dwie przeplatają się w dowolnych proporcjach tworząc rozmaite potworki. Aż mam jakieś wewnętrzne fuj.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.534
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
Drakan

Nick - zwyczajny
Podpis - również
Avatar - złowrogie kotki.
Osoba - inteligentna, nie chlapie co ślina na język przyniesie, każdą myśl ubiera w zrównoważone słowa. Posiada własne zdanie. Szczera. Sprawia wrażenie ,zimnej' - ale w tym pozytywnym sensie.

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.763
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Nightmare creator
a) Nick- przeciwieństwo osobowości.
b) Podpis- tryka mnie i podnieca.
c) Avatar- psychodeliczny? Pasuje do reszty, ale poprzedni kojarzył mi się z kotem Filemonem.
Ogólnie widzę wątek łączący dane puzle.
d) Osoba- Stylizuje się na hardkora, ale jest dobrą kobietą o dobrym sercu. Pewnie odczyta dany komentarz jako żart, tym razem nie ma co żartować. Wrażliwa, często nietuzinkowa, jak łapie bulwersa to klnie jak chamidło, co również jest klawe. Przez długi okres myślałem, że to jakieś sub-krypto-konto. Najtmar Kreator i jej stylizacja: Żeński, mroczny żniwiarz-terminator. To też przyciąga uwagę.
Ponoszą ją emocje, co bawi.
Ogólnie chaotycznie pozytywny człek.
Pozdrawiać.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.703
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
MISTRZU panie przygotuj no się ...
zaczynam


a) Nick- no jak może się mi nie podobać pokrewieństwo mego najpierwszejszego nicku ? jest zajebisty co tu duzo mówić

b) podpis- dokładny, najlepsze wersy bordowe

c) Av- nie jest zły, aczkolwiek wolałam Cie z Bardockiem

d) osoba- od początku początków mego zaistnienia na tym forum rzucił mi się w oczy, może to i dlatego, żę mieliśmy podobieństwo w avach i nickach jak juz wspomniałam wyżej. Kiedyś jak to jeszcze w miare czesto robiłam ( zaglądałam do Hayde, ostatnio mam przerwę) bardzo lubiłam czytać Jego posty, często pisane zabawnym językiem, ale również dobrze wyjaśnione itp
no ogólnie jak na razie człowiek mi nie zawadza, nie robi krzywdy, wiec niech sobie zyje ;p nic właściwie do Michała nie mam

a no i jeszcze posługuje się wyszukanym językiem, to raczej tez na plus.
wiadać że mądre To To;p
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.763
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Naoistka, nie potrzebująca figowego listka.
I. Nick- sugeruje forumową macochę. Nie kręci a swędzi.
II. Podpis- ten mnie kręci i po nocach nęci.
III. Awek: Zasada jin-jang zachowana. Dualizm: Ciamcia i Panna Tapeta.
We dwójkę zawsze raźniej, więc podoba mi się bardziej niż z poprzednią emerytką.
IV. Osoba: Jedyna, która po usłyszeniu: że jest blondynką starającą się nagrać mp3-jki na odtwarzacz winylowy, że powinna jeść dużo owoców i warzyw i że powinna zadzwonić pod numer 997 w celach turystycznych daje w zamian plusa. Cóż: są ludzie, parapety, klamki i całe zamki. Nic dodać, nic ująć.
A bym zapomniał: NiE OdrzUcAj Mej Mił-kości i zdradź wreszcie gdzie organizujesz naszą randkę?
PS: Jako, że Ty na koniec, po emotce wspomniałaś, to i ja rzeknę: Mam wrażenie, że Ciamcia-Kłamcia dobrze posługuje się językiem. To raczej na plus, choć nie każdy lubi tak fikuśnie i perwersyjnie jak Ona bo...
Naoistka napisał(a):
Kiedyś jak TO jeszcze w miare czesto robiłam (...) bardzo lubiłam czytać Jego posty
Robiąc TO czytałaś moje posty.
No bo nawiasy prezentują na ogół mniej istotne rzeczy. Pomijam więc.
Jestem wzruszony.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.969
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Mistrzu
Nick: skromny...
Podpis: Może być, najlepszy: "Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Avatar: Trochę za nudny, kiedy jeszcze była sygna, ładnie się komponowało, a teraz taki nijaki.
Osoba: Złośliwy człowiek, wyłapie każdy błąd, widać, że ma charakter. Fajny człek.

Obraz
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.235
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Zettai Daikoku

Avatar - 'z' w dolnym prawym rogu jest mało widoczne i psuje kompozycję, lecz całość bardzo przyzwoita. Kolory jak najbardziej pasujące.
Sign i podpis - listy komentować nie trzeba, mówi za siebie. Podpisy tak górnolotne i wysokie, że aż odleciały hen daleko, wobec czego związku z osobą Zettaia nie widzę. Może jakieś lekkie echa w zdaniu ' Nie sądź ludzi po zachceniach, ale prawdy szukaj w czynie.' Całość wygląda tak jakby miała tam być, bo coś być musi, że nie wspomnę o tym, iż doniosłe słowa z dupy wzięte zawsze wyglądają jak oklepane.
Nick - samo Zettai mi wystarczy, gdyż całość jest z lekka przydługa. Żadnych skojarzeń na myśl mi nie przywodzi, geneza powstania i znaczenie także nie rozświetlają mi drogi. Po prostu jakoś brzmi, ani negatywne, ale też i nie pozytywnie. Neutralnie.
Osoba - porównując z pewną mi istotą w takim samym wieku, siostrą się znaczy, stwierdzam, iż jako taki poziom intelektualny trzyma, choć nie jest pozbawiony pewnych cech negatywnych charakteryzujących owy wiek. Na plus zaliczam, że stara się formułować własne tezy i pomimo, że w wielu przypadkach brakuje solidnej argumentacji lub nawet jej zalążków oraz przez część forumowiczów działanie takie spotyka się to ze znaczną dezaprobatą (której wyrazem są bardzo dosadne i głośne opinie graniczące niekiedy z brakiem kultury) nie poddaje się i w owym stanowisku trwa. Co plusem zaś jest jeszcze większym nie uznaje ich za prawdę absolutną i stara się wciąż je udoskonalać (w czym dosadne opinie forumowiczów się przydają), ba! dziękować za wskazanie właściwego toku myślenia. Wady? Potrafi się ciskać i obrażać za byle co, często też będąc atakowanym traci rozsądek. Ogółem przeciętny użytkownik, ale jako, że jeszcze jest młody, a zadatki są ma szansę się rozwinąć.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Niech będzie Drakanka, bo nie pamiętam czy oceniałem.

nick - Ludzi można straszyć. "!? chamie, bo cię Drakanicą poszczuję"
podpis- grafomański z deczka
avek - śmierdzi kotem
osoba - jako że do tej pory skupiałem się głównie na urodzie, tym razem napiszę coś o posiadaczce tejże urody. A jest ona bardzo urodziwa. Ale tak poza tym. Praca jakby ją trochę ostudziła. Już chyba nie ma tyle czasu na spędzanie w świecie mroku, co wyszło jej na dobre. Nie straciła przy tym charakterku, ale zdaje się stąpać bardziej twardo ( prawie jak "bardziej masło", ale w dzisiejszych czasach nawet to jest poprawną formą) po ziemi. Znaczy się pewnie dalej lubi wyrywać muchą skrzydełka, a Wazonom uszka, ale brak kasy na studia, kawę i czekoladę wyrywa ją chyba trochę z narcyzmu. Nie żeby przestała być narcyzem, ale chyba ma znacznie mniej czasu na myślenie o sobie. Ma to chyba również odbicie w postach. Tera o tym co ma we łbie. Wydaje się nie mieć jeszcze ugruntowanej opinii na wiele spraw, albo po prostu lubi pewnego rodzaju chaos. Przez co często dużo więcej wyraża formą, aniżeli treścią swoich wypowiedzi. Wydaje się zamknięta w sobie. Tzn. zdradza tylko tyle ile chciała by żeby ludzie o niej i o tym co myśli wiedzieli , bez wdawanie się w szczegóły, a sama zdaje się oceniać innych na podstawie tego jak dużo kart odsłonią. Z jednej strony wredne w negatywnym sensie, a z drugiej charakterne. Tyle.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.872
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
franqey
Nick: Dobry i wpada w ucho. podoba mi się,
Avek: Nick Cave wymiata, pasuję do niego jak nic.
Podpis: Rewelacja daje do myślenia.
Osoba: Świetny gość, lubię go, jest wyluzowany i co najważniejsze jest sobą. Krótko bo nie chce mi się rozpisywać.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.732
Plusy: 1
Posty: 538
Piechu
Nick - przystępny. Oddający charakter avka.
Avek - Joker zawsze był i będzie na topie. U Ciebie prezentuje się bardzo ładnie.
Podpis - Czuje się jak na seansie ostatniego batmana.
Sygna - Ten wzrok, ta twarz, to mówi samo za siebie. Świetne.
Osoba - Spokojny, luźny człowiek. Interesujący się komiksami oraz filmami. Z pewnością wartościowy, obiektywny i przede wszystkim używający tego co mamy pod czaszką. Cichy, udzielający się kiedy humor go zachęca, a wena nachodzi. Bądź też kiedy nowy film do kina wejdzie. Generalnie odbierany pozytywnie. Czyta, co też się chwali, w czasach kiedy książki uważane są za narzędzie zła, które w rękach rodziców pomaga torturować dzieci.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.546
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Thorik

Nick : zawsze mi się ze Skandynawia kojarzy , czy to geomorfologia i fierdy, czy też jakieś bóstwa , nie potrafię rozkminić.
Avek : jeden z naj naj : * na tym forum. Kolorystyka i ogólnie postać, świetne.
Podpis : dajcie mi chipa z angielskim i łacińskim, wtedy skomentuję.
Sygna: niezwykle nonszalancka, nic dodać, nic ująć.

Osoba : Świetny user, nie grzeszącygłupota. Oczytany , wyrozumiały, jak pamiętam, nie wchodzi zbyt głęboko w żadne, kłótnie, dyrdymały i tym podobne. Kiedy była afera Wazońska, był biernym czytaczem raczej. O, i żes oczytany jest, to plusik . Cóż więcej dodać, pasujesz , jesteś minusowowy - w pozytywie rzecz jasna, bez Aidsa metaforycznie rzecz ujmując .
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.884
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ishido

Nick: spoko, pasujący zarówno do forum jak i do użytkownika.
Avatar: jeden z nielicznych który nie boi się pokazać własnej facjaty, a ta bandana dodaje klimatu.
podpis i sygna: ubogo, mina kojarzy mi się z Ericiem Cartmanem z SP a sygna no cóż

Tu znajdowała się nieregulaminowa sygnatura.
Osoba: po franku druga wg. mnie ikona forum, zabawny, zboczony ale ostatnio leń i spamer. Jednak mam nadzieje, że to się kiedyś zmieni bo w końcu to jest były redek .

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.546
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Blank Katzu:

Blank Kats nick : : nick taki jakiś pizdryczny jakowoś. Jednak stary był czytelniejszy, chociaż ten nie jest zły, gdyż odbiega od innych.

Avatar: Przystojny chłopuś, chętnie z takim wybrałbym się do lasu na browara lub z pastylkami gwałtu.

Podpis: ktoś ma jakiś normalny, nie za którki , nie za długi i Hajatowaty, tylko te krupy przed słowem, to Cię od niego odróznia

Osoba : Tak mi się kojarzysz z pewnym kotem kumpli, którego do plecaka wkładamy ._. " Może ten kets . Ogólnie ostatnio zrobiłeś się że tak rzeknę, pewny sie, podrafisz szczypnąc szczyptą soli i to jest dobre, nie dajesz se w dziurę od nosa dymać. Ju interesieren japan musik , też ciekawie. Pomogles mi m.in. wybrać ciekawe japańskie zespoliki, za co jestem niebywale wdzieczny, a wyszło na to, że to bardzo dobre ist, very gut . Cóz dodać - kolejna osoba, z która na piwko można by pójść.
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.732
Plusy: 1
Posty: 538
Ishido

Nick: Kojarzy mi się z kuflem piwa xD
Avek : Niczym Afro Samurai z prześlicznym head bandem.
Sygna i podpis : bunt! ;p

Osoba: nadworny miłośnik alkoholi i wypadów do lasu. Wieczny imprezowicz, człowiek, którego nieszczęścia się nie imają (chyba, że ma kaca). Pozytywnie zakręcony, biorący z życia i młodości garściami. Wykorzystuje wszystkich i wszystko najlepiej jak potrafi. Zrelaksowany, wyluzowany i rzadko narzekający. Kiedy trzeba potrafi zaangażować się w ważne sprawy. Miły, inteligenty, rozumny, solidaryzuje się w tępieniu głupoty. Wzór dla osób, które zżera stres i lęk przed następnym dniem. Przeciwieństwo jakichkolwiek kompleksów.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.834
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Nie oceniałam chyba Drakan, więc, do dzieła:

Nick - smoczyca. Gdyby go zmieniła, ciężko by się było przestawić.

Avatar - "The Dark Side of the Moon" Pink Floyd'a?? Jednak jako avatar prezentuje się niezbyt ładnie.

Podpis - to samo przychodzi mi do głowy, gdy gadam z niektórymi osobami...

Osoba - Nigdy nie zapomnę tej akcji z płcią XD Tajemnicza od samego początku. Jest inteligentna i dobrze czyta się jej posty. Dziewczyna z charakterem, nie to co ja (flaki z olejem XD).

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.717
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Laru

Nick: Jakoś dziwnie kojarzy mi się z pewną grupą j-rockową.Ciekawe dlaczego...? Aczkolwiek,zdecydowanie wolałem jego poprzednią dłuższą wersję.

Avatar: Skąd ja nam tego pana...?

Podpis: Cytat Gandhi'ego.Szczerze mówiąc wolałem poprzedni.Bardziej pasował,do jego właścicielki.

Osoba: Ambasadorka Laruku na Nao,pisze zawsze rozsądnie i na temat, nie miesza się w forumowe awantury, zawsze bardzo pomocna. Ogólnie bardzo sympatyczna i pozytywna osoba.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.235
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Hayato

Avatar - mało czytelny. Jako duże zdjęcie zapewne wygląda korzystniej, lecz w tym formacie lepiej podobnych rzeczy nie próbować.
Sign i podpis - Takeda shi oraz symbol są dosyć jednoznaczne. Zdania poniżej za diabła przetłumaczyć nie mogę. Podpisy dalej znów wydumane, choć środkowy nawet prawdziwy.
Nick - Niby się wyróżnia, ale w zasadzie nijaki. Co zabawne kolega zdaje się bardzo odcinać od polityki, a tu proszę - http://pl.wikipedia.org/wiki/Hayato_Ikeda I liberał jeszcze! Nieźle, żeś wpadł...
Osoba - kiedy się nie skarży na całe zło świata, nawet przyzwoita persona z dosyć ciekawym i figlarnym poczuciem humoru. Dziwnie to wygląda u mężczyzn, ale akurat do Hayato to pasuje i nie razi. W dyskusji jest średni, często stosuje najróżniejszego rodzaju wykręty, które i tak można z powodzeniem komuś w dupę wsadzić, więc nawet i jeszcze gorzej niż średni, chociaż jak chce potrafi formułować trafne wnioski lub przynajmniej strawne. Z ich obroną niestety jest już źle, zwykle ogranicza się do kilkuwyrazowego spamu. Komentarze do dyskusji już rozpoczętej też nie są wiele warte. Patrząc na to w jakim jest wieku oraz jak pisze w porównaniu do innych gdzież młodszych użytkowników, w moim odczuciu powinien to powód do dosyć znacznego zażenowania jak nie wstydu. Całkiem dzielnie znosi szczurkowate ataki Shimazu, posiada rozległą wiedzę o Japonii, jej kulturze i języku, jest pomocny. W zasadzie jako jeden z nielicznych wydaje mi się sympatyczny i nawet da się lubić . Aha, bardzo dobrze wygląda.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 45, 46, 47  

Forum DB Nao » » » Oceń osobę powyżej
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook