Forum Dragon Ball Nao

» [J-rock] Hyde discography

Strony:   1, 2

Jak oceniasz solowe dokonania Hyde?

Jak oceniasz solowe dokonania Hyde?
Wolę Laruku 18,75% 3 18,75%
Nie słucham takich rzeczy 0,00% 0 0,00%
Jest spoko 75,00% 12 75,00%
Zależy, który album 6,25% 1 6,25%
Niech da sobie spokój 0,00% 0 0,00%
Wszystkich głosów: 16
Madlen Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Madlen
Wiek: 31
Dni na forum: 5.900
Posty: 88
W sumie to muszę Ci przyznać racje Kamzo... Jakby się temu lepiej przyjrzeć to ta historia z wujkiem wydaje się mało wiarygodna, ale reszta chyba się zgadza (jeśli to, że Hyde i Megumi mają syna i nadal są małżeństwem jest prawdą). Byli też tacy co pisali, że Megumi biła ich córkę, że mają rozwód i tym podobne bzdury oraz pisali, że słyszeli o tym w mediach..


Chyba trochę zamieszałam.. sorry

^___^
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Następstwem popularności zawsze są przeróżne historie. Część z nich zawiera ziarno, bądź więcej prawdy. Inne są wyssane z palca. To oczywiste, że ciężko wybrać z nich tylko to co jest prawdziwe. Dlatego ja zawsze bazuję tylko na tym co mówią sami muzycy, bądź ich bliscy czy porządna prasa (np. Fool's Mate). Nie staram się też za wszelką cenę szukać każdej ciekawej ploteczki na ich temat i nie interesuję się sprawami, które wkraczają już w ich prywatne życie (np. dzieci, małżeństwo itd.). Jeśli jakaś związana z tym informacja pojawi się ogólnie w prasie i mediach (a także będzie z wiarygodnego źródła), to fajnie. Miło zawsze dowiedzieć się czegoś więcej o swoich idolach. Jeśli nie, to trudno, bo i tak dla mnie najważniejsza jest ich kariera muzyczna i twórczość. Wystarczy mi świadomość, że są szczęśliwi i mogą oddać się w spokoju temu co kochają.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
eilan1989 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
[ Klan Asakura ]
eilan1989
Wiek: 34
Dni na forum: 5.328
Plusy: 5
Posty: 121
Skąd: BP
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
25 września, na europejski rynek trafi ''Best Of'' Hyde'a wydany w japonii w marcu tego roku. Płytka będzie dostępna w wersji podstawowej ale z nieco inna okładką look at this:

Obraz

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
To nie jest czasem to:?

Part 1:
http://www.mediafire.com/?n0m3gyyc1dl

Part 2:
http://www.mediafire.com/?mkloj5t1yrt


TRACKLIST:
1. MADE IN HEAVEN
2. IT’S SAD
3. EVERGREEN [DIST.]
4. JESUS CHRIST
5. COUNTDOWN
6. THE OTHER SIDE
7. SHINING OVER YOU
8. HORIZON
9. SEASON’S CALL
10. SWEET VANILLA
11. HELLO
12. HIDEAWAY
13. PRAYER
14. MIDNIGHT CELEBRATION
15. UNEXPECTED [DIST.]
16. THE CAPE OF STORMS
17. GLAMOROUS SKY [ENGLISH VER.]

Chyba, że wydaje jeszcze jakiś inny album. Tą płytke to ja już od dawna posiadam. Jedynie czego nie miałam to Glamorous Sky [ENGLISH VER.]

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
To to. Ciekawe jak to bedzie z z tym wydaniem. Mam nadzieje, ze nie tak jak z dvd "Live in Paris", bo z tego co mi wiadomo, owego dvd jak nie bylo widac, tak dalej nie widac.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Kyanna - no przecież pisałem, że to będzie ten sam Best of co w Japonii, tyle że wydany w europie -_-. Będzie to trzecia płyta po ''666'' ''Faith'' wydana na naszym kontynencie.

Laru napisał(a):
Mam nadzieje, ze nie tak jak z dvd "Live in Paris", bo z tego co mi wiadomo, owego dvd jak nie bylo widac, tak dalej nie widac.
Możesz sobie zamówic na oficjalnej stronie Gan-shin, natomiast w polsce no cóz, to jest polska i nie zawsze wszystko wychodzi mimo zapowiedzi -_-

Gan-Shin wyda również pierwszy album VAMPS już niedługo bo 11 września, płytka będzie wraz z DVD więc europejczycy w niektórych krajach dostana to co najlepsze. a to pachnie mi trasą po Europie w przyszłym roku ....

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
To ja się pochwalę, że pomagałam pisać wszystkie recenzje albumów Hyde'a na JaME, jak już przy tym jesteśmy xD

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Totalnie nie zgadzam się z opinią o "Mission". Jak to nie porywa? Do tego tekst ma wyjątkowo inteligentny i opowiada o tym, jakby mógł wyglądać świat, gdyby ludzie zaprzestali ze sobą walczyć i zauważyli wspólną winę w całej mrocznej historii świata.

"Bardzo przyjemna kompozycja" - bzdura o utworze "Faith". Serio, to nie jest przyjemny utwór. Jest pełny gorzkiej ironii i zmusza do refleksji. Należy wziąć pod uwagę chociażby to, że HYDE wciela się tutaj w Jezusa, który niesie krzyż, cierpi, umiera z nadzieją, że jego losy odmienią ludzkie myślenie, a ludzie... jak to ludzie. Zmarnowali szansę. Warto obejrzeć wykonanie na żywo, gdzie gdy padają słowa: "Widzę przyszłość pełną spokoju" lecą na telebimie sceny z bombardowania Hiroszimy, II Wojny Światowej oraz z wojny w Iraku. To wiele wyjaśnia.

Mam nadzieję Mart, że z opisami tych utworów miałaś niewiele wspólnego.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Ja pisałam początek recenzji, zakończenie i opisałam: Jesus Christ, Perfect Moment i It's Sad xD
A co do recenzji na JaME, to one często całkiem inaczej wyglądają po korektach xD. Jak po raz pierwszy pomagałam Maleństwu, z którą się już długo przyjaźnię, to byłam w lekkim szoku, po zobaczeniu, jak bardzo zmienili nasz tekst xD. Właściwie to prawie żadna opinia nie została taka, jaka była w oryginale xD. JaME to bardzo dziwna strona, aczkolwiek najbardziej popularna w Polsce...

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Mart napisał(a):
JaME to bardzo dziwna strona, aczkolwiek najbardziej popularna w Polsce...
To bardzo słaba recenzja. Mało szczegółowa i po prostu płytka. Doprawdy, strona z taką rangą z takimi recenzjami płyt. Dobrze, że wywiady i newsy stoją na dobrym poziomie.

Ja pisałam początek recenzji, zakończenie i opisałam: Jesus Christ, Perfect Moment i It's Sad xD
Uff, to dobrze. Cieszy mnie to niezmiernie, bo już się bałam, że zmalejesz w moich oczach Na szczęście nie dotykałaś się do tego szajstwa

Może wychodzić, że jestem bezkrytyczna wobec HYDE, bo wściekam się o recenzję. Nie, zdaję sobie sprawę, że nie wszystko mu wychodzi. Zgadzam się, że główną zaletą "Countdown" jest... teledysk. Ale jak już pisać recenzję, to porządnie, a nie zdawkowo.

Chyba sama się za to wezmę. Pewnie zrobię to na Lst.fm w dziennikach, bo oki co mam tam tylko krótki opis teledysku do "My Heart Draws a Dream".


Mart napisał(a):
Właściwie to prawie żadna opinia nie została taka, jaka była w oryginale xD.
A myślałam, że cenzura to domena PRL-u.... Szkoda gadać.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
To prawda, recenzje na JaME są bardzo kiepskie, ale jak mi Maleństwo wytłuściła regulamin, czego nie można w nich zawierać, to się podłamałam. Np. nie można pisać niczego, co w jakikolwiek sposób wpływało negatywnie na opinię innych o dokonaniu artysty xd. Jak się płyta nie podoba, to trzeba siedzieć cicho i pisać, że jest dobra xd.
A wywiady i newsy stoją na wysokim poziomie, bo są tłumaczone, a nie pisane xD. I ich nie obowiązują żadne ograniczenia.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Mart napisał(a):
Np. nie można pisać niczego, co w jakikolwiek sposób wpływało negatywnie na opinię innych o dokonaniu artysty xd. Jak się płyta nie podoba, to trzeba siedzieć cicho i pisać, że jest dobra xd.
Wysoce żałosne. Ta strona straciła w moich oczach bardzo wiele. Recenzja powinna być szczera. I powinna zawierać też nieco krytyki. Owszem. Można pisać: "Ale zajedwabisty album". Tylko, że osoba, która go potem przesłucha, może stwierdzić: "Sorki, ale coś tu jest nie tak".

Niech sobie wsadzą ten regulamin...

OK. Koniec tematu, bo zeszliśmy z HYDE (Boże, jak to brzmi...) na mały off top.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
No i pojawiła się recenzja albumu "666" Hyde'a.

Jak dla mnie "666" jest zdecydowanie najlepszym albumem w solowej dyskografi Hyde'a.Słucha się go bardzo przyjemnie.Nie jest ani zbyt lekki,ani zbyt mocny i zdecydowanie celuje w moje gusta.Szczególnie lubię utwory "Sweet Vanilla","Hello","Words of Love" i "Fruits of Chaos".Bardzo fajne kawałki.

Poniżej link do owej recenzji:
http://www.jame-world.com/pl/articles-58221-hyde-666.html

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Wokalista spróbował czegoś nowego w refrenie, przez co brzmi, jakby śpiewanie strasznie go męczyło, jakby robił to płacząc.
O "Shining over You". No tak, tylko to jest koszmarnie smutna piosenka

Zwykły, poprawny kawałek, nie wzbudzający żadnych euforycznych uczuć, ani też nie odrzucający.
Pojechali po moim ulubionym kawałku z "666".... No ale dobra, "Fruits of Chaos" może jest nieco nużący. Co nie zmienia faktu, że go kocham!

Osobiście bardziej wolę "Faith", ale "666" uważam za bardzo dobrą płytę. Sama też uwielbiam "Horizon", który moim zdaniem jest spójny. No i dobrze brzmi na żywca

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » [J-rock] Hyde discography
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook