Forum Dragon Ball Nao

» Openingi i endingi

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Większość openingów i endingów Bleacha mi się nie podoba, a lista zaczyna się już od pierwszego endingu, którego nawet nie wiem, czy wysłuchałem chociaż raz do końca. Ale o ile muzyka mi się nie podoba, to wizualne wykonanie przeważnie bardzo fajne.

Poniżej najnowsze, całkiem w porządku.

OP 10
-> http://www.youtube.com/watch?v=1TgCcmiK4k8

EN 20
-> http://www.youtube.com/watch?v=0c3vEYUdOSk

Piszcie, jakie są Wasze ulubione, linki do nich wskazane.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.797
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
nie zamierzam dawac linkow. W przeciwienstwie do otooto uwazam, ze wlasciwie wszystkie openingi, a takze wiekszosc endingow Bleacha , stoja na bardzo przyzwoitym poziomie i da sie sluchac z przyjemnoscia. W poczatkach lata, kiedy chodzilam do pracy na piechote, mialam na mp3 zgrane wszystkie bez wyjatku openingi i sluchalam w pakiecie co rano.

Opening #1, Asterisk, z pewnych wzgledow uwazam za najbardziej sympatyczny i mam do niego chyba najwiecej sentymentu. Jest pozytywny, pelen energii i stanowi swietne wprowadzenie w serie. Bardzo lubie openingi #6 i #7 (tytulow nie pamietam, ale wykonawcy to Aqua Timez oraz Asian Kung-Fu Generation), ktore towarzysza arcowi Arrancar i Hueco Mundo (pokazuja Espade ). Niezmiernie tez podobaja mi sie dwa ostatnie openingi: #9 "Velonica" oraz #10 (aktualny) "Shoujo-S" - sa do siebie podobne w przedstawieniu Gotei 13, maja fajna melodie, a ten ostatni jest dodatkowo glupawkowy, sprawiajac, ze wybucham smiechem przy obrazku biegnacego po pasie startowym Ichigo

Odnosnie endingow hmmm... Z pierwszej czesci serialu bezapelacyjnie "Houkiboshi", kazdorazowo ilustrujacy inny oddzial Gotei 13 (fantastyczna melodia i tekst!), fillerowy "My Pace", taki jeden z arca Arrancarow (z Orihime stojaca w celi i patrzaca przez zakratowane okienko na wieczny ksiezyc Hueco Mundo - niesamowity popis wokalny) oraz "Hitohira no hanabira", niezwykle dynamiczny i wpadajacy w ucho od pierwszego uslyszenia

Reszty da sie posluchac z wiekszym lub mniejszym upodobaniem. Porownujac jednak np. do Naruto, poziom jest znacznie wyzszy - nie wiem, doprawdy, czym zasluzylismy na "Aoi sora" oraz ten aktualny...

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Amino Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amino
Wiek: 28
Dni na forum: 5.434
Posty: 183
Skąd: Ruda Śl.
Praktycznie wszystkie openingi mniej lub bardziej mi się podobały, a moje ulubione to trzeci, op z Gaidena oraz jeden z Espadą (nie operuję nazwami więc wiecie... ) Jedyny opening, który mi się nie podobał, to ten ze śpiewającym Konem... Co do endingów, to raczej ich nie słucham...

clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.797
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
ten ze spiewajacym Konem tez mnie strasznie draznil - do tego stopnia, ze przy pierwszym ogladaniu przewijalam z miejsca. Pozniej jednak zdarzylo mi sie wsluchac w sama piosenke i stwierdzilam, ze jest naprawde ladna i przyjemna

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.768
Plusy: 1
Posty: 219
Mój ulubiony opening to nr 2 "D-tecnolife" UVERworld". Od razu wpadł mi w ucho. Na drugim miejscu jest nr 6 "Alones" Aqua Timez, podoba mi się w nim głos wykonawcy. Ostatnie miejsce na podium zajmuje nr 9 "Velonica" Aqua Timez, końcówka naprawdę świetna. Większość openingów była dobra, choć kilka naprawdę cienkich by się znalazło.

http://www.anime-planet.com/users/Lees
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.797
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
a aktualny opening? Jak się człowiek przyzwyczai, to brzmi nawet okej, zwłaszcza końcówka utworu mi się podoba. Wizualnie zaś... hmm, wciąż jestem zdania, że ten zmoknięty Hitsu to czysty fanserwis. Nie zapominajmy, że Hitsu bije rekordy popularności w rankingach. Opening dość dynamiczny, więc nie jest źle.

Ending - hmm... Lubię tę kapelę, ich "MY PACE" to jeden z moich ulubionych endingów Bleacha, ale ten utwór - mimo że ładny - za mało ma według mnie wyrazu. Cóż, endingi szybko się zmieniają... Może potem będzie coś bardziej energetycznego.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.840
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Mi sie podobaja wszystkie endingi i openingi ale z openingow to najbardziej lubie Rolling Star .Co do endingow to wszystkie lubie tak samo ale wedlug mnie najlepszym chyba jest ending 3

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Anima Rossa, OP, na pierwszy raz może być, ale nie jest na tyle dynamiczny, żeby oglądać każdorazowa, przy oglądania kilku odcinków jednocześnie.

A Sakurabito standardowy, typowy nudny ending, chociaż gorsze bywają.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.797
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
jestem zakochana w ostatnim openingu, naprawdę. Zrobił na mnie wrażenie od pierwszego wejrzenia. Ulquiorra z Orihime - tego pragnęłam i to mam, więc nie mogę być rozczarowana. Spojlery nie obchodzą mnie ani trochę. Podoba mi się nacisk położony na relację wyżej wspomnianych, a więc mojego ukochanego Emospadę i jego Kobietę, ech ech... Opening śliczny, dynamiczny. Co zaś do muzyki, to piosenka szalenie mi się podoba i mogę jej słuchać bez końca. Ma świetny tekst.

Ending widziałam tylko raz - fajny jest, ale nie zrobił na mnie takiego wrażenia, żeby go zapętlić i oglądać/słuchać. Będę się przyglądać w miarę oglądania

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Widzi mi się uverworld. Niestety nie oglądałem Bleach-a od deski do deski więc nie wiem który to op ?. Wiem tyle że to nie ed.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Uważam że Bleach ma cudowną muzykę. Openingi w większości stoją na bardzo wysokim poziomie.
Jednak najlepszy(póki co jeszcze nie jestem na bieżąco) opening to wg mnie 9. Śliczny, klimatyczny z nutką basu, miło się go słucha. No i ze śpiewającym Konem- mnie rozbwawiał do łez, a melodyjka całkiem wpada w ucho.
I endingi :trudno mi było wybrać najlepszy, jednak zdecydowałam się na ten, który jest razem z 9 openingiem.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.504
Plusy: 1
Posty: 536
(Złota łopata odgrzebywacza tematów dla mnie)

Jeśli chodzi o mnie to uważam że opening 13 z Bleacha jest dla mnie najlepszym openingiem w ogóle w anime jakie obejrzałem (choć 1 opening Death Nota też jest niesamowity). Uwielbiam interpretować tekst openingu i przenosić go na fabułę. Nie zawsze to działa wiadomo, ale ma to swój klimacik.

1. Opening 13 https://www.youtube.com/watch?v=UFGHBiRjy5M 10/10

2. Opening 6 (Ten z Konem) nie wiem dlaczego wam się nie podoba, jest taki smutny, czuć tą pustkę w sercu xD https://www.youtube.com/watch?v=BmIye624YZ0

Z lepszych openingów jest jeszcze 2 i 9. Reszta trzyma względnie dobry poziom ale nie porywa.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Openingi i endingi
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook