Forum Dragon Ball Nao

» Najsilniejsza postać? ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4
Kika
Nail
Nail
Kika
Dni na forum: 5.352
Posty: 99
Skąd: i tak tam nie mieszkasz ;P
Goku, Vegeta, Gohan, Trunks, Piccolo (nie koniecznie w takiej kolejności) i cała reszta
Vajper Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Vajper
Wiek: 33
Dni na forum: 5.378
Posty: 55
Skąd: LBN
sadsa150 napisał(a):
Przepraszam że tak powiem ale Ci którzy myślą że Son Goku czy Vegeta są najsilniejsi to idioci. To poważne oskarżenie a więc już wyjaśniam. Otóż według mnie i wielu specjalistów DB. Najsilniejsza postacią jest Gohan, a konkretnie Mysitc Gohan Lub Ultimate Gohan czyli ten po rytuale. Dlaczego jest najsilniejszy? "Na to pytanie odpowiedzi udziela nam manga, a szczególnie kwestia wykonawcy rytuału - Starego Kai'a. Ten mówi, że "Gohan stanie się po wszystkim najpotężniejszym wojownikiem we Wszechświecie". Po samym rytuale, Goku gratuluje swojemu synowi, i jest pod ogromnym i szczerym wrażeniem jego siły. Następnie, podczas walki z Super Buu, gdy fuzja Gotenksa rozpada się, Goku wykrzykuje: "Już nie jesteś taki niebezpieczny, teraz Gohan cię pokona!". Do czego zmierzam? Do tego, iż Ultimate Gohan jest silniejszy niż Goku SSJ3. I to nie "trochę silniejszy", ale wedle różnych szacowań 3 - 6x silniejszy. Do tego wniosku dochodzimy na podstawie kilku faktów, a przede wszystkim prostego i oczywistego - Gohan bez trudu pokonał Super Buu, zaś Goku bał się nawet stawić mu czoła. Ponadto, siła Gohana zbudowała wielką część kuli Genki, którą Goku zniszczył Kid Buu. Następnym argumentem za jest fakt, że Goku zapowiedział Buu, że wkrótce zastąpi go wojownik silniejszy od niego. Miał tu na myśli Gotenksa, nie wiedząc przy tym, że Gotenks może osiągać SSJ3. Tak więc już Gotenks Super Saiyanin był lepszy niż Goku SSJ3. Resztę zestawień znamy, wiemy, że Gohan dokonał to, czego nawet Gotenks SSJ3 nie był w stanie. No i sam twórca przyznaje, że Gohan był najlepszym pojedynczym wojownikiem w Dragonball Z."
Wszystkie informacje zaczerpnięte z: centrum-db.pl
Autorem tego tekstu jest "Saturnine"
Pozdrawiam.
W porządku wyraziłeś swoje zdanie lecz, przeskoczyłeś kilka ważnych faktów. Po pierwsze i najważniejsze, to Goku zawsze miał charakter i od zawsze posiadał niezrównaną skromność i skłonność do ryzyka. Lubił testować swoich przyjaciół i rodzine. W wielu sytuacjach potrafił pokonać przeciwnika, jakąś super techniką czy po prostu siłą, lecz wolał oddać pole młodszym, ambitniejszym, bardziej głodnym zwycięstwa kolegom - a najczęściej chłystkom typu Gohan, Goten, Trunks Gohana osobiście bardziej lubie, lecz nie potrafię przyznać że Gohan jest najsilniejszy z DBZ. Goku jest klasą samą w sobie i nikt mu nie dorówna. O sile wojownika nie przesądza sama moc. Na to składa się wiele czyników, przede wszystkim doświadczenie, być może jest to najważniejszy czynnik, lecz każdy ma swoje zdanie Son Goku lub jak to woli Kakarotto zawsze bedzie krok przed Gohanem, Trunksem i Vegetą...

Pozdrawiam
Duustin Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Duustin
Wiek: 33
Dni na forum: 5.672
Posty: 59
BTW. Goku ma dużo lepsze techniki niż Gohan, i sądzę że takim Dragon Fist'em by go pokonał. A co potrafi Gohan? Masenko i kamehameha...
Tarblesuper Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 28
Dni na forum: 5.319
Posty: 5
Skąd: twoja stara
Pomijam Brolly'ego. Legendarny SSJ to zupełnie inna bajka:) Gdzieś wyczytałem że ma podobną siłę co Goku SSJ3 więc tak czy inaczej nie dałby rady Mistic Gohanowi:) Nawiasem mówiąć bardzo bym chciał zobaczyć taką walkę Wiem że niektórzy powiedzą że Goku go pokonał ale jakbym od wszystkich otrzymał dodatkową moc to też bym sobie poradził

Tyle że legendary super saiyan ma nie ograniczoną moc
czyli im dłużej bedzie zbierał energie tym bedzie miał jej więcej i pokonałby nawet gogete ssj4

hmmm Według mnie najsilniejszy jest Brolly a po nim Goku,Vegeta i Gohan

Ale vegeta i tak roX
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.398
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Ja myślę, że Goku był najsilniejszy. Osiągnął prawie wszystkie poziomy SSJ i to on zawsze pokonywał najgorszych wrogów. Zawsze mu się udawało

Anime na zawsze !!!
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.444
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Tarblesuper napisał(a):
Pomijam Brolly'ego. Legendarny SSJ to zupełnie inna bajka:) Gdzieś wyczytałem że ma podobną siłę co Goku SSJ3 więc tak czy inaczej nie dałby rady Mistic Gohanowi:)
Ja uważam że Gohan jest najsilniejsza postacią w dragon ball z powodu swojego potencjału mocy (mówi o tym stary kaio podczas treningu gohana na planecie bogów) jest w stanie pokonać każdego. ale z goku bu przegrał niestety-( dlatego ze goku jest bardziej doświadczony w walce i zna wiele więcej technik i jest wytrzymalszy wystarczy popatrzeć na walkie gohana z boo po wchłonięciu pikolo i gotenka a na walkie goku z boo gdy ten wchłonął jeszcze wyżej wspomnianego gohana ze o walce z boo na planecie bogów nie wspomnę bo to jest oczywiste. dlatego goku jest u mie na drugim miejscu jeśli chodzi o sile jeśli by było forum na temat kto jest najbardziej wytrzymałym zawodnikiem w dragon ball to goku byłby przed gohanem.
Krzysztex Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Krzysztex
Wiek: 31
Dni na forum: 5.276
Posty: 19
Najsilniejszy był Broli.
Owszem został pokonany, ale żeby go pokonać trzeba było połączyć siły najsilniejszych wojowników we wszechświecie...
Nigdy nikt go nie pokonał w pojedynkę.

http://www.szantymen.yoyo.pl
Amora Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Amora
Wiek: 30
Dni na forum: 5.213
Posty: 86
Skąd: Planeta czwartej gwiazdy
Gogeta, bez dwóch zdań
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4

Forum DB Nao » » » Najsilniejsza postać?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook