Forum Dragon Ball Nao

» Antique Café

Strony:   1, 2
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
E no, fajny zespół, ostatnio znowu sobie zapuściłem album (Magnya Carta) i mi się podoba, nic specjalnego, ale dobrze się słucha.

Ot, kawałek Snow Scene
-> http://www.youtube.com/watch?v=viEFxNsB9nQ

U Laru na pierwszym, moją uwagę też akurat przykuł, to daję, kto nie zna.

A odnośnie tego tam wyżej, to, Hayato, pisanie ze zwrotem do konkretnej osoby w stylu "Misuzu,dla mnie w pierwszej kolejności liczy się muzyka zespołu,a dopiero potem image sceniczny." wskazywałoby na to, że uważasz, że w przypadku tej osoby jest inaczej, niż w Twoim. Co prawda często tak piszesz, ale z zewnątrz to wygląda, tak jak mówię, nieważne.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.693
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Nareszcie...brakowało mi ich na scenie oshare kei.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.693
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Hm...ja nigdy ich fanem nie byłem. W sumie jedynym zespołem z nurtu oshare kei, który lubie to Never Crazy. An Cafe jakoś nigdy mi nie podchodziło. Zastanawiam sie teraz jak bedzie wyglądała dalsza współpraca Kanona (basista An Cafe) z Kanon Wakeshimą?

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Mnie bardziej zastanawia czy Lc5 (nowy zespół Miku) będzie dalej działał tak jak do tej pory. Za Kanon Wakeshimą jakoś nie przepadam.
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Jak widać An Cafe po powrocie ostro zabrało się za pracę i ogłosiło już kalendarium trasy koncertowej ' LIVE CAFE TOUR 2012 NYAPPY GO AROUND THE WORLD III ~TADAIMA o(≧∀≦)o OKAERI o(≧∀≦)o~ ' w ramach, której muzycy zawitają także do Polski 13 listopada tego roku. Koncert odbędzie się w krakowskim klubie Studio. Cenowo wygląda to tak, że za bilety zakupione w przedsprzedaży zapłacimy 100 zł (dostępne od czwartku 3 maja), zaś za te nabyte w dniu koncertu 120 zł.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.693
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.693
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Antique Café
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook