Forum Dragon Ball Nao

» Tatuaże, piercing, skaryfikacje i inne

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.398
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Jeśli chodzi o kolczyki, to nie mam nic przeciwko temu. Ale też zależy w jakich miejscach. W niektórych, to wygląda ładnie, a w innych odstrasza.
Tatuaże - Hmmm...niezbyt za nimi przepadam. Lubię tylko takie małe, a nie jakieś szaleństwa na skórze, co potem się żałuje, że się takie zrobiło. Ale małe tatuaże ładnie wyglądają.
Szaleństwa na głowie - zależy jakie i jak bardzo szalone.

Anime na zawsze !!!
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.512
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
FungaFuFu napisał(a):
a nie jakieś szaleństwa na skórze, co potem się żałuje, że się takie zrobiło.
jak ktoś robi duży tatuaż to raczej tego nie żałuje zwłaszcza jak ma wielki dopracowany wzór

Franek, jak oglądasz majami inG to tak, faktycznie - tatuaż ,,kwiatek bo koledze umarł pies'' faktycznie brak głębi. Ale jeśli ktoś chce wytatuować sobie coś co konkretnie dla danej osoby coś znaczy to moim zdaniem to coś ma. Umacnia w pewnym przekonaniu w chwilach słabości.

Ale to moje zdanie i innych popaprańców którzy doceniają właśnie ten rodzaj sztuki.

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
jak ktoś robi duży tatuaż to raczej tego nie żałuje zwłaszcza jak ma wielki dopracowany wzór
Niekoniecznie. Nawet dopracowany wzór też może się znudzić,i człowiek zaczyna żałować.

Nightmare_creator napisał(a):
Ale jeśli ktoś chce wytatuować sobie coś co konkretnie dla danej osoby coś znaczy to moim zdaniem to coś ma.
Powiedz to Majdanowi,który wytatułował sobie Dodę,a gdy się roztali przerobił ją na Indianina.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Zettai Daikoku napisał(a):
Zwracanie na siebie uwagi wcale nie jest głupie.
"Eee!! Ludzie, patrzcie na mnie! Mam super tatuaż"

Z początku to może być coś ciekawego. Mam tatuaż, ludzie zwracają na mnie uwagę. Jednak czas mija, ludzie się przyzwyczajają i kupa z bycia w centrum uwagi.

[ Dodano: 07.09.2009, 20:48 (po 1 minucie) ]
Hayato napisał(a):
Nightmare_creator napisał(a):
Ale jeśli ktoś chce wytatuować sobie coś co konkretnie dla danej osoby coś znaczy to moim zdaniem to coś ma.


Powiedz to Majdanowi,który wytatułował sobie Dodę,a gdy się roztali przerobił ją na Indianina.
Właśnie.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.626
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Laru napisał(a):
"Eee!! Ludzie, patrzcie na mnie! Mam super tatuaż"
Ostatnio moja koleżanka spotkała znajomego, jego pierwsze słowa brzmiały: "Ej, słyszałaś, że mam tatuaż? Patrz, tu na nodze! Fajny?"

Zgadzam się z Laru, to nie jest fajne.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Racja, ale czasem taka scenka może być fajna, jak w Wild Hogs: I've got a tat. I know, I know, trademark. It is in my skin bitch.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.710
Plusy: 1
Posty: 538
Zakładając, że ktoś tatuuje sobie serce dla ukochanej (wzór nie jest ważny) i mówi jej, że to jego oznaka miłości dla niej, to poddaje tym samym ową miłość w wątpliwość. Jakbyś chciał/a sam upewnić siebie, ze kochasz drugą osobę. Oznaczasz tak wielkie „uczucie” (nazwać miłość uczuciem to niewystarczające), czymś przyziemnym, prostym, błahym, uwłaczającym. W takim wypadku istota miłość zaciera się, wcale nie ogniskując bardziej. Wmawiasz sobie głębie, w tatuażu, bo nie masz jej w sobie samym. Tak jak powiedział Franek, albo jest głębia(w tym wypadku miłość) albo jej nie ma. Tatuaż to tylko nic nieznaczący pozór przywiązania, a nie prawdziwej więzi. To tylko tusz, obrazek, malowidło nie mające żadnej mocy. Jedyna funkcja jaką sprawuje to automatyczne przypomnienie, ale jeśli brać pod uwagę miłość, to traci to sens. Bo o miłości zapomnieć nie można.

Mówię to jako myśl ogólną nie kieruję do konkretnych osób.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.512
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
EJ EJ CHODZIŁO MI WAŻNE DLA DANEJ OSOBY - CZYLI TEJ SAMEJ KTÓRA SOBIE COŚ DZIARA -_-''

nie serduszka, imiona i ,,takie same tatuażyki'' - myślałam że swój stosunek do takiego badziewia dość jasno zaznaczyłam wcześniej samym tym że tatuaż nazwałam SZTUKĄ. -_-'



Laru napisał(a):
"Eee!! Ludzie, patrzcie na mnie! Mam super tatuaż"

Z początku to może być coś ciekawego. Mam tatuaż, ludzie zwracają na mnie uwagę. Jednak czas mija, ludzie się przyzwyczajają i kupa z bycia w centrum uwagi.
no ok sporo ludzi tak ma. Ale jeśli komuś się naprawdę podoba to wcale nie musi tak wyglądać.

Co innego jak robi się coś ,,modnego'' - ,,fajnego'' a co innego jak robi się to o czym wspomniałam.

Jedni leczą duszę alkoholem, inni wierszem, a niektórzy tatuażem - który coś kończy albo pomaga coś zacząć.

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Nightmare_creator napisał(a):
Jedni leczą duszę alkoholem, inni wierszem, a niektórzy tatuażem - który coś kończy albo pomaga coś zacząć.
Ha, nie wiem jak jest z wierszami i tatuażem, ale jakby alkohol działał to pewnie już dawno przestałbym go pić.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.710
Plusy: 1
Posty: 538
EJ EJ CHODZIŁO MI WAŻNE DLA DANEJ OSOBY - CZYLI TEJ SAMEJ KTÓRA SOBIE COŚ DZIARA -_-''

nie serduszka, imiona i ,,takie same tatuażyki'' - myślałam że swój stosunek do takiego badziewia dość jasno zaznaczyłam wcześniej samym tym że tatuaż nazwałam SZTUKĄ. -_-'
Odnosiłem się do "Miami Ink" gdzie takich ludzi jak podałem w przykładzie jest na pęczki.
2.
Mówię to jako myśl ogólną nie kieruję do konkretnych osób.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Seir Kobieta
Cargo
Cargo
Seir
Dni na forum: 5.330
Posty: 29
Skąd: Kraków
raczej jaki kolczyk dla kogo xD

błyszcząca cyrkonia dla faceta - wielkie nie.
wielkie, grube kółko dla chucherka - dziękujemy.
proste, zwykłe ,,coś'' jak najbardziej. ale nie za dużo i nie po jednym w płatku.
No tak, właśnie o to mi chodziło ;]

zazwyczaj właściciel danego tatuażu bierze go z neta, nie sprawdzając znaczenia. zresztą jesli coś znaczy ,,miłość'' albo ,,odwaga'' to dla mnie jest płytkie na maksa xP
Zazwyczaj, ale nie zawsze ;]

Jaja se robicie, czy telewizja wam mózgi wyżarła? Nie moja brocha czy ktoś se jakiś tatuaż zrobi, ale nadawanie temu jakiejś "głębi" śmierdzi kaszaną jak sam * [ nie przeklinaj! ]. Albo ktoś jest głęboki i bez tego, albo pozostanie płytki choćby se całego Arystotelesa na dupie wykuł
Hm, chodziło bardziej o to, że to może być dla kogoś ważne, niesie jakiś przekaz, czy coś w tym stylu. Nie raz przecież naprawdę taki tatuaż, nawet drobny, może dodawać odwagi itd.
Czyli co nie można być już głębokim z tatuażem -,-'? Każdy kto sobie walnął nawet jakąś konkretną 'dziarę', musi być debilem?

Albo ktoś się chce dowartościować, bo ma coś "głębokiego" na ramieniu. Nie każdy tatuaż ma znaczenie. Niektórzy robią sobie tatuaż, bo chcą zwrócić na siebie uwagę. To głupie.
nie piszę, że każdy. Ale są takie co mają. Zwykłe wytatuowanie sobie wzorku na łapie, bo jest 'cool' i 'trendy' tez mnie nie bawi.

Hayato napisał(a):
Niekoniecznie. Nawet dopracowany wzór też może się znudzić,i człowiek zaczyna żałować.
Yep. dokładnie. Dlatego moim zdaniem wytatuowanie sobie na przykład całych pleców, nawet jeśli wygląda no naprawdę fajnie, powinno być przemyślana decyzją. Z resztą, tatuaż rzucający się w oczy może wiązać się z rożnymi konsekwencjami w przyszłym życiu.

Jej, jaki oblegany temat się zrobił ^^



People are naturally born free. They aren’t born to fallow rules.

Z pogardliwą litością patrzy na przygiętego pod krzyżem Chrystusa: „Biedaku, mądrzysz się, że umarłeś za ludzkość, my potrafimy umierać za jednego kumpla”.


franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Seir napisał(a):
Czyli co nie można być już głębokim z tatuażem -,-'? Każdy kto sobie walnął nawet jakąś konkretną 'dziarę', musi być debilem?
nie.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
eilan1989 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
[ Klan Asakura ]
eilan1989
Wiek: 34
Dni na forum: 5.329
Plusy: 5
Posty: 121
Skąd: BP
To czy tatuaż bedzie miał przekaz czy nie to sprawa drugorzędna. Po pierwsze trzeba go LUBIC i zaakceptowac pod każdym względem, nie zważając na opinie innych. (Moja koleżanka np rozmawia ze swoim w czasie kąpieli )
A po za tym czy koniecznie musi to byc konkretny symbol? Nawet zwykłemu wzorkowi można samemu nadac jakiś sens.
Odnośnie kolczyków - tak, ale nie dla wszystkich. I najpierw radzę zrobić sobie zdjęcie z kolczykiem na próbę, schowac i wyciągnąc kilka dni później - bo lustro nie zawsze pomaga...

Laru napisał(a):
Z początku to może być coś ciekawego. Mam tatuaż, ludzie zwracają na mnie uwagę. Jednak czas mija, ludzie się przyzwyczajają i kupa z bycia w centrum uwagi.

Dobrze jeśli zwracają uwagę w sensie pozytywnym. Bo i mogą zacząc mocno krytykowac. I co wtedy? kolejna "kupa" jeśli zrobiło się go dla szpanu
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Seir napisał(a):
Hm, chodziło bardziej o to, że to może być dla kogoś ważne, niesie jakiś przekaz, czy coś w tym stylu. Nie raz przecież naprawdę taki tatuaż, nawet drobny, może dodawać odwagi itd.
Czyli co nie można być już głębokim z tatuażem -,-'? Każdy kto sobie walnął nawet jakąś konkretną 'dziarę', musi być debilem?
Nie, nie musi być debilem. Franek zajefajnie opisał to w zdaniu, które powaliło mnie na kolana:

franqey napisał(a):
Albo ktoś jest głęboki i bez tego, albo pozostanie płytki choćby se całego Arystotelesa na dupie wykuł
O to chodzi.

Jeżeli chodzi o dodawanie odwagi, to najpierw przydała by się odwaga do zrobienia go XD

Tatuaże w formie pamiątki nie są głupie, ale nie wszystkie. Nie rozumiem np. Miyaviego, który robił sobie dziarę za każdym razem, jak w jego życiu wydarzyło się coś ważnego. W życiu dzieje się wiele ważnych rzeczy, więc idzie popaść w przesadę.

Z drugiej strony, popatrzeć na tatuaż i pomyśleć: "Zniosłam to, to poradzę sobie z czymś innym", to dobra sprawa. Co innego, dla szpanu...

Bo i mogą zacząc mocno krytykowac. I co wtedy? kolejna "kupa" jeśli zrobiło się go dla szpanu
Phi, jeżeli robi się tatuaż to chyba dla siebie, a nie dla kogoś. Bo jeżeli jest odwrotnie, to pogratulować inteligencji.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.741
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
eilan1989 napisał(a):
LUBIC i zaakceptowac pod każdym względem, nie zważając na opinie innych
eilan1989 napisał(a):
Bo i mogą zacząc mocno krytykowac. I co wtedy? kolejna "kupa" jeśli zrobiło się go dla szpanu
Oprócz tej kupy śmierdzi tu trochę owellowskim dwójmyśleniem. Najpierw prawisz, aby lać na komentarze innych, następnie sugerujesz, że trzeba się z nimi liczyć. Zdecyduj się kobieto, bo się poplączesz.
Poza tym powyższe słowa można rozbić o kant wytatuowanego tyłka gdy przejdziemy do kolejnej opcji: Walduś zrobił sobie tatuaż, bo (1)"lubił" go, (2)"zaakceptował" go, (3)"lał na opinie innych" a jednocześnie chciał "zaszpanować".
Nightmare_creator napisał(a):
Jedni leczą duszę alkoholem, inni wierszem, a niektórzy tatuażem
Czwarty wkłada sobie naostrzony ołówek w odbyt, piąty nakłada bitą śmietanę na podbrzusze, szósty szczeka do kaloryfera.
Twardy argument.
Jak ktoś ma chorą duszę, to radzę iść do specjalisty a nie mazać sobie cielsko. Tatuaże to kwestia estetyczna wytargana z symboliką. Jeżeli ma dodawać mocy to tylko potwierdzasz moje poprzednie słowa: ktoś tu jest niedopieszczony, niedowartościowany, czegoś mu brak.
Notabene alkohol z organizmu wypłynie, wiersze przeczytam i zinterpretuję. Nie próbuję przyspawać sobie flaszki do półdupka a książki do fiu... łokcia.
Miły Koszmarek napisał(a):
jak ktoś robi duży tatuaż to raczej tego nie żałuje zwłaszcza jak ma wielki dopracowany wzór
Miły Koszmarku, kulturalnie od Ciebie żądam, jak przystało na klawego gościa abyś podała źródło danych informacji tzn. numer Bravo, jego kod kreskowy i sprawdziła czy nie jest ździebko przeterminowany. Z góry dziękuję uprzejmie. Całuski.
Seir napisał(a):
to może być dla kogoś ważne, niesie jakiś przekaz
Dialog kretyna i kretyna, podany przez debila:
Zdzisiu: "-Chcę mieć znak smoka, odzwierciedlałby on moją naturę, bliski byłby mojemu sercu i symbolizowałby klan w Tibii, któremu jestem oddany".
Mirek: "-Czyli tatuujesz sobie coś ważnego?"
Z: "-Tak, zdecydowanie i biegusiem!"
M: "-A jakbyś miał do wyboru: samochód lepszy i gorszy, zęby silne bądź słabsze, umysł tęgi bądź cienki, rzeczy ważne bądź mniej ważne, które byś wybrał?"
Z: "-No normalnie, że lepsze, ważniejsze, szybsze twardzielu."
M: "-Czyli stawiasz na to, co w życiu ważniejsze. Wybieraj: smok czy tożsamość narodowa, bycie Polakiem, orzeł biały?"
Z: "-Chwila..."
[Następnego dnia w salonie mazania, skórnego wypasania]
Z: "-Proszę oto zdjęcie. Piramida priorytetów mi podpowiedziała, rób mi natychmiast."
Władca salonu: "-Że co, wieśniaku?"
Z: "-Poproszę całą rodzinę mi na klacie wytatuować".
Pozdrawiać.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Seir Kobieta
Cargo
Cargo
Seir
Dni na forum: 5.330
Posty: 29
Skąd: Kraków
Laru... ale w życiu dzieją się mniej lub bardziej ważne rzeczy. Jeśli każdy tatuaż mu o czymś przypomina, to niech przypomina i dobrze. Co jest dla kogo warte upamiętnienia, jest sprawą osobistą, tak sądzę.

Mistrzu... O.o
Przepraszam ale nie stać mnie w tej chwili na konstruktywny komentarz xD



People are naturally born free. They aren’t born to fallow rules.

Z pogardliwą litością patrzy na przygiętego pod krzyżem Chrystusa: „Biedaku, mądrzysz się, że umarłeś za ludzkość, my potrafimy umierać za jednego kumpla”.


Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Laru napisał(a):
Tatuaże w formie pamiątki nie są głupie, ale nie wszystkie. Nie rozumiem np. Miyaviego, który robił sobie dziarę za każdym razem, jak w jego życiu wydarzyło się coś ważnego. W
Ryuichi też kiedyś zrobił sobie tatuaż.Problem w tym,że chyba mu się odwidziało,bo z tego co wiem celowo nosi długie koszule,by go zakryć.

http://img.photobucket.com/albums/v301/nattsubi/R_1.jpg

Więc,to chyba nie była zbyt przemyślana decyzja z jego strony,a tatuaż pozostanie na całe życie.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
eilan1989 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
[ Klan Asakura ]
eilan1989
Wiek: 34
Dni na forum: 5.329
Plusy: 5
Posty: 121
Skąd: BP
aaa widzę iż może nie jednoznacznie się wyraziłam. Są ludzie i ludzie. Np robiący tatuaż tylko i wyłacznie dla siebie i ci którzy robią go dla szpanu. I to drugie stwierdzenie odnosiło się właśnie do nich. To nie było wyrażenie mojego zdania, że tak trzeba tylko dalszy tok myślenia wysunięty przez Laru.
MOIM zdaniem jest - tatuaż to indywidualna sprawa. Lubisz go i akceptujesz takim jakim jest. Nie ważne czy jest symbolem czegoś czy nie. czy niesie jakiś konkretny przekaz czy nie. Jest po prostu twój.
Odnośnie miyaviego - jeśli mu z tym dobrze to nie widze żadnego problemu. Choc mi osobiście jego tatuowanie się praktycznie nie podoba
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Seir napisał(a):
Laru... ale w życiu dzieją się mniej lub bardziej ważne rzeczy. Jeśli każdy tatuaż mu o czymś przypomina, to niech przypomina i dobrze. Co jest dla kogo warte upamiętnienia, jest sprawą osobistą, tak sądzę.
Oczywiście, nie neguję tego, ale w takich sprawach można popaść w przesadę. Miejsce się kiedyś skończy, a ważne chwile będą się dalej dziać.


Więc,to chyba nie była zbyt przemyślana decyzja z jego strony,a tatuaż pozostanie na całe życie.
Idealny przykład, że należy się 10 razy zastanowić nad takim krokiem.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
ada-chan Kobieta
Wojownik
Wojownik
ada-chan
Wiek: 35
Dni na forum: 5.513
Ostrzeżenia: 1
Posty: 36
hej, mam takie pytanie, może się wydać głupie, ale już nie wiem gdzie mam na nie znaleźć odpowiedź..
otóż, chce sobie zrobić tatuaż, japoński napis+skrzydła motyla, ale gdzie taki wzór znaleźć? (a raczej nigdzie nie ma takiego wzoru bo napis jest jedyny w swoim rodzaju)
więc, czy to się robi jakoś na zamówienie? czy mogę sama jakoś zrobić?
liczę, że ktoś mi pomoże
pzdr

I MUST NOT LET MY LOVE FREE IT'S DESTINY OF THE VAMPIRE

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Tatuaże, piercing, skaryfikacje i inne
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook