Forum Dragon Ball Nao

» Nasza-klasa

Strony:   1, 2, 3, 4  
Kika
Nail
Nail
Kika
Dni na forum: 5.352
Posty: 99
Skąd: i tak tam nie mieszkasz ;P
Myślałam, że nk już niżej nie upadnie, ale widać "stworzycielom" nk bardzo się nudzi, nie wiem w ogóle czemu ma służyć ten cały śledzik i cała reszta super wypasionych opcji
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Dark Sky napisał(a):
Racja, też mnie to nieciekawi, po co mają mnie komentować na NK jeżeli mogą to zrobić na żywo, ja przynajmniej wychodzę z tego założenia.
Co prawda to prawda. Po co komentujesz zdjęcia w temacie "Wygląd forumowiczów"- możesz to zrobić na żywo, albo chociaż na GG, żeby intymniej było.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
patka_89 napisał(a):
nie wiem w ogóle czemu ma służyć ten cały śledzik
Hm... tu masz wyjaśnione do czego on służy, nawet filmiki są:
-> http://nasza-klasa.pl/blog/wpis/143

;p

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Od dziś na NK i na stronie sledzik.pl można korzystać z funkcji, która umożliwia błyskawiczny kontakt ze wszystkimi znajomymi.
Bez sensu to jest bo jak np na nk będę pisać z załóżmy Kamykiem to moi znajomi będą widzieć tylko moje wiadomości, które w formie monologu mogą przedstawić mnie jako osobę rozmawiającą z niewidzialną osobą
Z 2 strony to jest tam chyba taka opcja że zaznacza się osoby które śledzimy ale jak ktoś ma załóżmy 500 znajomych to ma problem

Jak dla mnie ten cały śledzik to jeden wielki !?.

Napisz co teraz robisz, o czym myślisz lub prześlij ciekawy link
To ja przesłałem tam ciekawy link - http://pokazywarka.pl/sledzikssie/

szczecin
Kika
Nail
Nail
Kika
Dni na forum: 5.352
Posty: 99
Skąd: i tak tam nie mieszkasz ;P
Naoista napisał(a):
m... tu masz wyjaśnione do czego on służy, nawet filmiki są:
-> http://nasza-klasa.pl/blog/wpis/143
to było pytanie retoryczne, niepotrzebnie się wysilałeś
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Hahahahahaha.

Śledzik to totalna paranoja. No, jeszcze gdyby dali go tylko nad Ostatnio dodanymi fotkami, to człowiek nie miałby większych pretensji, bowiem nie szpeciłby tak jak robi to teraz. Pomijając w ogóle umieszczenie tego czegoś na stronie profilu danego użytkownika, to jest dopiero śmiech na sali.

Pozdrawiać.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Gangez napisał(a):
Od dziś na NK i na stronie sledzik.pl można korzystać z funkcji, która umożliwia błyskawiczny kontakt ze wszystkimi znajomymi.
Bez sensu to jest bo jak np na nk będę pisać z załóżmy Kamykiem to moi znajomi będą widzieć tylko moje wiadomości, które w formie monologu mogą przedstawić mnie jako osobę rozmawiającą z niewidzialną osobą
Pogrubiłem Ci słowo klucz tamtej wypowiedzi ;p
To nie jest czat, to jest śledzik - wysyłasz link do swojej gołej fotki lub do swojego mybrute, żeby ludzie klikali ;p


patka_89 napisał(a):
to było pytanie retoryczne, niepotrzebnie się wysilałeś
To jeśli wiesz, to nie pisz, że nie wiesz, bo to stawia śledzika w gorszym świetle ;p

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Naoista napisał(a):
Pogrubiłem Ci słowo klucz tamtej wypowiedzi ;p
To nie jest czat, to jest śledzik - wysyłasz link do swojej gołej fotki lub do swojego mybrute, żeby ludzie klikali ;p
Wiem że to nie jest czat ale nie zawsze chciałbyś aby pozostali czytali co piszesz z jednym kumplem Co do mybrute to nawet nawet : P

Naoista napisał(a):
bo to stawia śledzika w gorszym świetle ;p
To jest takie? Ja myślałem że 0 pozytywów to max

szczecin
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Co do śledzika- pamiętam jak się wkurzyłam mocno na to gdy powstał. Próbowałam zamykać ciągle ,ale na nieszczęście co następny raz się znowu uruchamiał przy kolejnym włączeniu n-k. Nie wiedziałam co robić i niestety nabrałam się na te głupie łańcuszki typu ,,n-k zrozumiało jakim błędem był śledzik...." mimo iż zawsze jak ktoś mi łańcuszki wysyłał to olewałam. Jak zobaczyłam, że to tylko śledzika napędza, przestałam je pisać. Na szczęście jak zobaczyłam, jak go usunąć usunęłam śledzika. I jest git, to coś już mi nie rozwala n-k.
Pozdro
Angel.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.397
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Lubię naszą-klasę, ale w ogóle nie podobają mi się te nowe opcje, zwłaszcza śledzik. Nasza klasa to przecież nie jest jakaś fotka,pl. Ale tak, to jest spoko

Anime na zawsze !!!
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
FungaFuFu napisał(a):
Nasza klasa to przecież nie jest jakaś fotka,pl.
No jak nie? Jak masz 50 zdjęć, lub więcej to jesteś obdarzany szacunkiem przez innych twoich znajomych, których liczysz od 400 do 800. Najlepszy motyw jest z fotkami robionymi aparatem z 50 cm. Spoko, jeszcze jedna niech będzie (coś nowego), ale 20 takich samych to jest lekko durna sprawa, pomijając to, że coraz więcej 5-6 latków ma nk.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
FungaFuFu napisał(a):
Nasza klasa to przecież nie jest jakaś fotka,pl.
No niestety coraz bardziej się do niej upodabnia.Drastyczne obniżenie poziomu owego portalu spowodowało,że przestało mnie już bawić korzystanie z niego i usunąłem konto.Ech...

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Poziom n-k zawsze był bardzo niski, Hayata, prawda? Jednak pokonal pewne bariery i dalej sie obnizal, zblizajac sie do czarnej dziury.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Gotenks napisał(a):
no to już prawie jak Facebook
"Prawie" robi wielką różnicę,a gry nie przekonają mnie do powrotu na nk.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Ja skasowałam tam konto ponad 2 miesiące temu i nie żałuję. Miałam dosyć tych coraz głupszych funkcji/dodatków, czy jak to tam nazwać: śledzika, wyślij komuś kwiaty, oblej wodą, daj całusa, i inne tego rodzaju.Plus do tego masa zaproszeń, co najmniej kilka jednego dnia co dostawałam od osób o których w ogóle nie słyszałam. I te inne pierdółki :eurogąbki, że trzeba było te gąbki płacić by zwiększyć transfer, żenada, niemal połowa funkcji(może wyolbrzymiam) za pieniądze.
Pozdrawiam serdecznie.
Byczka

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Nawet bardzo prawie bo jak na Facebooku jest Mafia Wars to na nk dodali Miejskie Gangi... równie oryginalne jak demotywatory.pl i demotywery.pl

szczecin
Amino Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amino
Wiek: 28
Dni na forum: 5.433
Posty: 183
Skąd: Ruda Śl.
a mi tam się podoba tetris z nk. Na facebooku nie umiałam go odnaleźć ;p pewnie gdzieś tam jest, ale nie chce mi się już szukać.

konto usunięte
Nail
Nail


Ja nie pamiętam, kiedy w ogóle miałem ostatnie konto tam. Gdyby nie znajomi, nie miałbym tam konta nigdy.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » » Nasza-klasa
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook