Forum Dragon Ball Nao

» TOSHI with T-EARTH

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.882
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Obraz

TOSHI with T-Earth, jest nowym (od 2008), solowym projektem Toshi'ego oraz jego producenta Masayi, sklasyfikowanym do nowego, ciekawego gatunku: Eko-hard rocka. Głównym motywem i przesłaniem jak nie trudną się domyślić jest ekologia i wszystko co z nią związane, kierowane hasłem "Heal the Earth, Heal the Children." Zespół został założony w czerwcu 2008 roku, oprócz Toshi'ego stanowili go również: Jun (ex. Phantasmagoria, gitara), Touya (Charlotte, gitara) oraz Ruka (również z Charlotte, bass)

Po raz pierwszy wystąpili podczas "Busan Rock Festival " 2 sierpnia, na tydzień przed premiera ich pierwszego albumu "EARTH SPIRITS". Z kolei nastepnego tygodnia, wyruszyli na międzynarodowa trasę obejmującą Japonię oraz Chile i Brazylię, do dyspozycji Toshi'ego było dwóch perkusistów Levin (ex. L'acrima Christ) oraz Shinya (LUNA SEA). Pod koniec roku w listopadzie, wydali drugi album "Harukanaru Toki wo Koete".

W 2009 diametralnie zmienił się skład, od lipca oficjalnymi członkami stali się: Riku*, Ryo i Kain. Czym wyróżnili się w statystykach jako zespół o jednej z najniższych średnich wieku.

Aktualny skład:
Toshi - wokal
Riku* - perkusja
Ryo - gitara
Kain - bass

Dyskografia:
Albumy:
- EARTH SPIRIT (8.08.2008) Link
- Harukanaru Toki wo Koete (26.11.2008) Link
- Honto no Ai (13.08.2009)
- Truth (13.08.2009)

DVD:
TOSHI with T-EARTH Christmas LIVE in TOKYO 2 DAYS (25.02.2009)

Zna, ktoś, chciałby się czymś podzielić
Zapraszam


*Riku, jest najmłodszym, profesjonalnym J-rockerem, na świecie albowiem ma dopiero 12 lat , jednak obdarzony jest niezwykłym talentem do garów, zreszta sami ocencie:
http://www.youtube.com/watch?v=o_FobYlaReQ

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Misuzu Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Misuzu
Wiek: 29
Dni na forum: 5.363
Posty: 72
Słyszałam już o tym projekcie Toshiego ale tak jakoś nie słuchałam tych piosenek. Kiedys musiałabym sie w koncu za to zabrac. Nie "brałam się" za to, bo to było wtedy jak poznawałam dopiero X-JApan a potem jakos wyleciało. Zreszta solowych projektów Hidea tez nie słuchałam Hmm.... Nie wiedziałam, ze 12 latek dołaczył do tego zespołu. Juz ma karierę na cełe zycie. Już w jego CV będzie: nalezał do zespołu T-EARTH, a to ze Toshi jest znany to bez problemu hehe
Podoba mi sie przesłanie i motyw zespołu. Toshi jest dobry xD hehe
No i ten Eko-hard rock samo stworzenie nowego gatunku świadczy o sukcesie

Misuzu
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.069
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Wiązałem z tym projektem duże nadzieje. W końcu TOSHI na wokalu, JUN z Phantasmagorii na gitarze, a potem potwierdził się nawet udział Shinyii z LUNA SEA. Pomyślałem sobie: "Wow, to na pewno będzie coś fajnego". Tak więc po ukazaniu się pierwszego albumu, "EARTH SPIRIT", natychmiast go sprawdziłem. I co? I nic. Szybko okazało się, że głównym (o ile nie jedynym) kompozytorem jest MASAYA (producent i dawny mentor Toshiego w sprawach healing music. A może nadal nim jest...), TOSHI śpiewa (nie wiem nawet czy pisze teksty), a reszta "zespołu" po prostu robi swoje, czyli gra dane partie.
Albumu posłuchałem raz, może dwa razy, po czym poszedł w zapomnienie.
Mimo tego, postanowiłem spróbować jeszcze raz, przesłuchałem ich drugi album (który wyszedł ok. 4 miesięcy po pierwszym. Lol, hurtem chyba powstają xD) - "遥かなる時をこえて" i... tutaj również się zawiodłem. Nic nadzwyczajnego, kompozycje nie powalają, czasem wręcz nudzą, TOSHI wydziera się więcej niż zwykle (i więcej niż powinien), a reszta zespołu nie może rozwinąć w pełni skrzydeł, bo MASAYA czuwa.
Nie dziwi mnie więc fakt, że skład zespołu uległ zmianie (źle, powinienem napisać zmienili się muzycy supportujący). Takie dzieciaki mają mniej do powiedzenia i grają pod dyktando wujcia Masayi, któremu zawsze gorliwie przytakuje TOSHI xD
Ich najnowszego dzieła, dwujęzycznego albumu, nawet nie sprawdzałem.

Misuzu napisał(a):
No i ten Eko-hard rock samo stworzenie nowego gatunku świadczy o sukcesie


Nic nadzwyczajnego. Po prostu trochę klasycznego rocka wymieszanego z tekstami o przesłaniu ekologicznym etc.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.882
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
TOSHI (X-JAPAN) zapowiedział wydanie nowego solowego minialbumu, zatytułowanego Chikyuu mada arimasu ka, a także przerwę w koncertowaniu.

U muzyka zdiagnozowano niedawno neuralgię miedzyżebrową, zmuszającą go do przerwania działalności koncertowej. Co do minialbumu, to ma on być prawdziwą "uzdrawiającą symfonią", w której TOSHI śpiewa o upiększaniu życia mimo niszczenia przyrody.

Pomimo tych kłopotów koncertowe DVD projektów TOSHI with T-EARTH i TOSHI & WANKU ukażą się zgodnie z planem.
Ech najpierw Yoshi ma jakieś problemy teraz Toshi, oby szybko wrócił do zdrowia

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » TOSHI with T-EARTH
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook