Forum Dragon Ball Nao

» Inoran (solo)

Strony:   1, 2, 3, 4  
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Inoran ma dzisiaj urodziny Trzydzieste dziewiąte, co oznacza, że jak na muzyka, który należy do starszej generacji, jest całkiem młody. Wszystkiego najlepszego Ino-chan!

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Laru napisał(a):
Inoran ma dzisiaj urodziny
To więc OOKINA OTANJOUBI OMEDETOU dla Ino-chan'a.


Laru napisał(a):
Trzydzieste dziewiąte, co oznacza, że jak na muzyka, który należy do starszej generacji, jest całkiem młody.
Inoran,jest z tego samego rocznika co Ryuichi,J i Shinya.W Luna Sea,tylko Sugizo,jest o rok starszy,od kolegów z zespołu.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
Wdech, wydech, ych co za dzień <próbuje zebrać myśli> xD Tak czy siak o urodzinach Ino pamiętałam i pamiętam (:

Cóż mogę rzec? Osoba, która sprawia niezwykłą przyjemność innym, dostaje chyba z każdym występem najlepszy prezent -> fanów. Osoby dzięki którym muzyk może wznieść się za sprawą melodii na wyżyny i osiągnąć 'Butterfly Effetc' Także nic, tylko życzyć dalej grona wiernych fanów
A ja się cieszę, że i Laru do Nich dołączyła^^

btw. dajesz fajne zdjęcia Inorana, Laruś

Emm, no i w zasadzie wspomnę jeszcze na szybkiego, bo możliwe, że niektórzy już wiedzą, że na sierpień był zapowiedziany nowy utwór, można go od jakiegoś czasu już usłyszeć na myspace
-> http://www.myspace.com/inoranofficial

W wiadomościach od Ino widać też zapowiedź trasy A po obejrzeniu ostatnich z chęcią i tą oblookam
Przeprowadziłam się już, także przy takiej prędkości internetu jaka jest tu, mam szczere wątpliwości czy aby na pewno mi się to uda pobrać kiedyś... xD Aleee jeszcze czasu do takiego czegoś :p

Pozdrawiam

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Zepsuliście mi plany xD! Miałem być pierwszy w tym temacie dzisiaj Ale trudno się mówi, czasu brakło po prostu ^^

HAPPY B-DAY INORAN! Jak zwykle przekazuję telepatycznie jak najlepsze życzenia

Obraz

Poza tym wrzucam wspomniany wyżej, zupełnie nowy utwór "Shike".
http://www.megaupload.com/?d=RP8O14R3
Niby w 320 kbps, ale jakość nie powala. W każdym bądź razie, przynajmniej jest to całość

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Właśnie! "Butterfly Effect"!! Widziałam ostatnio na YouTube występ z tego koncertu. Konkretniej "Hydrangea" i myślałam, że zejdę. Coś cudownego. Czy ktoś posiada linki do tego koncertu w jakiejś dobrej jakości?


Zepsuliście mi plany xD!



btw. dajesz fajne zdjęcia Inorana, Laruś
Nic nie poradzę, że on taki fajny jest


Kamzo napisał(a):
Poza tym wrzucam wspomniany wyżej, zupełnie nowy utwór "Shike".
http://www.megaupload.com/?d=RP8O14R3
Niby w 320 kbps, ale jakość nie powala. W każdym bądź razie, przynajmniej jest to całość
No to bierzemy się za pobieranie *zaciera ręce*

Cieszę się, że Ino nad czymś pracuje Nawet zauważyłam pewną analogię. "Apokalypse" wydał 24 września, czyli na kilka dni przed swoimi urodzinami. Teraz, w okolicy jego kolejnych urodzin, mamy zapowiedź nowego utworu. Wygląda na to, że Inoran na własne urodziny sprawia fanom prezenty To tak jak: "Mam dziś urodziny! Stawiam!!" XD

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Laru napisał(a):
Właśnie! "Butterfly Effect"!! Widziałam ostatnio na YouTube występ z tego koncertu. Konkretniej "Hydrangea" i myślałam, że zejdę. Coś cudownego. Czy ktoś posiada linki do tego koncertu w jakiejś dobrej jakości?
Myślę, że na takie linki trzeba będzie trochę poczekać. Koncert jest całkiem nowy, a DVD z nim ukazało się w czerwcu.
Trzeba szukać dokładnie i długo (i do tego znać dobre miejsca ) albo zdać się na torrenty (i najlepiej też znać jakieś fajne prywatne trackery xD).
W każdym bądź razie, jeśli się natknę, to na pewno skopiuję linki na Nao.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
Kamzo napisał(a):
Myślę, że na takie linki trzeba będzie trochę poczekać. Koncert jest całkiem nowy, a DVD z nim ukazało się w czerwcu.
Eee tam, bzdury - ja już dawno się w to zaopatrzyłam :p
Laruś za niedługo zobaczysz

Kamzo napisał(a):
Zepsuliście mi plany xD! Miałem być pierwszy w tym temacie dzisiaj
Ty???? No przepraszam bardzo, ale jakbyś to napisał w temacie o Sugizo, to by było zrozumiałe Ale w tym, to mnie sie nalezy pierwszeństwo Nie no, żarty oczywiście

No tak, ja właśnie trafiłam w necie na Shike (: i...? I ja jestem jak najbardziej zadowolona, jakżeby inaczej Laru, mam nadzieję, że ta prawidłowość się nieco poszerzy, bo nie chce mi się rok czekać na kolejny kawałek
*hmm, mój utwór także w podobnym 'rozmiarze', także nie ma co zarzucać linkiem. zresztą pobrałam i ten i ten i różnicy chyba nie ma.

dobra ale pisałam tego posta ostatnim rzutem na taśmę, bo zaraz ciocia mnie prześwięci... szukałam Jej czegoś na necie, a w między czasie skrobnęłam jeszcze tu :p

Pozdrawiam!

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
edhel napisał(a):
Eee tam, bzdury - ja już dawno się w to zaopatrzyłam :p
Laruś za niedługo zobaczysz
No i zobaczyłam

Pięknie Ci dziękuję za ten koncert. JESTEM ZACHWYCONA!!!

Nie miałam jeszcze okazji zapoznać się z całą dyskografią INORANA, więc nieco zdziwił mnie fakt, że spodobały mi się absolutnie wszystkie utwory zagrane na koncercie. Nawet te, które słyszałam po raz pierwszy Ostatnio czułam się tak, jak poznawałam Laruku

Oto wnioski, jakie wysnułam po obejrzeniu koncertu:

1. INORAN ma prześliczny uśmiech. Na wszystkich zdjęciach, które widziałam, był taki poważny i nieco ponury. W drugiej części koncertu (tej żywszej) uśmiechał się co chwila i wyglądał z tym świetnie

2. Ma bardzo dobrych muzyków. Szczególnie tego gitarzystę, który ma gitarę z obdrapanym lakierem XD Reszta też świetnie daje radę. Brawo dla "dziadka" z basem. Wiekowo mógłby chyba być ojcem Inosia XD

3. Wiele utworów, m.in. "I'll" brzmi lepiej na żywo niż studyjnie. To duży plus. Poza tym rzadko spotykam się z tym, żeby wokalista śpiewał na żywo równie dobrze co w studiu, albo nawet lepiej. INORAN naprawdę dobrze brzmi poza studiem

Bardzo podobał mi się motyw, gdy Ino nagrywał fanów kamerą, gdy ci śpiewali fragment "Unstoppable". Strasznie sympatycznie.

Szkoda tylko, że fani nie dopisali, bo widziałam prześwisty na sali. Dziwne, bo koncert był bardzo udany i na taki z chęcią bym się wybrała.

Pozdrawiam i polecam "Butterfly Effect".

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
Coś zaniedbał mi się temat A że oczywiście miałam iść wcześniej spać, a siadając przed sprzęt czułam mega senność, to parę spraw, jak widać, skutecznie mnie zatrzymało :p
No ale korzystam z przypływu wigoru (matko, poczułam się jak stary cap xD), więc zaczynam.

Zda się trochę (do)uaktualnić temat. Co prawda nie są to rzeczy niczym ciepłe bułeczki prosto z pieca, ale trudno (tylko nie dawać w tym samym ciągu porównania do odgrzewanego kotleta :p)

W każdym razie należy wrzucić pełen singiel, gdyż ostatnio pojawił się sam utwór 'Shike', a płytka w całości składa się również z tytułowego 'elements of foundation'. Utwór ten jest - jak na Ino przystało - instrumentalnym nagraniem, jednakże nie 'Shike' Kto odwiedza oficjalną stronę Ino, to powinien doskonale znać ten delikatny klimat. No ale po kolei

+ Shike/elements of foundation [14.09.2009r.]
Obraz

Ścieżka:
01. Shike
02. elements of foundation

http://www.megaupload.com/?d=FC6WYD6L
http://www.mediafire.com/?23zmyyyzzxj

Do tego należy dodać:
+ PV - Shike
http://www.youtube.com/watch?v=_N3NGxGtUYM

Jako że utwór tym razem całkowicie w języku angielskim, to umieścić mogę również tekst jako dodatek:

Music & Lyrics by INORAN
Vocal & Guitar:INORAN
Synthesizer & Programing:INORAN & H.Hayama
Drums:Takashi Numazawa


Follow me... You don't know if you will
Care for me... Every meaning will not fade away
Sky and rain, Should find better days

Someone to watch over me... Can it be?
How you gonna go all the way?
Lookin' all around
Something to latch onto me...Could it be?
Do you wanna feel in this sway?
Spinnin' round, goin'down

Blackest daze...I find you if you will
Deepest seas... Every searchin' will not stay away
In the desolate world, should look for better ways

Someone to watch over me... Can it be?
How you gonna go all the way?
Lookin' all around
Something to latch onto me...Could it be?
Do you wanna feel in this sway?
Spinnin' round, goin'down

Nie spodziewałam się zupełnie zobaczyć takiego ujęcia w PV, zaintrygowało mnie Także znalazłam w necie jedno przypuszczenie z działki 'co autor miał na myśli' and...

"I think he's trying to say that the Japanese school system brainwashes (for a lack of a better word) kids. and he's trying to encourage them to become open-minded.
The only reason I thought of this because I remembered an interview with some of the guys in LUNA SEA and SUGIZO kept commenting on how disrupt the Japanese school system was on how they teach kids to think in a certain way starting from elementary school and that's why SUGIZO believes that's why Japan hasn't been able to move on as a society or something like that. He mentions these issues in one of his blog entries too, I think.

But that's just my input"

Poza tym uważam, że Ino wygląda jakoś tak młodziej Szczególnie gdy później oglądałam na y.t nagrania z programu rozrywkowego (hmm, po czym zobaczyłam u Gacka taką samą fryzurkę 'falowaną' w innym nagraniu - czyżby obecna moda:D?). Jakoś tak coś świeżego w Nim jest, ale to może tylko moje odczucia
http://www.youtube.com/watch?v=GyHtKdq1aVw - kocham to "InoLan" xD

ALE NAJWAŻNIEJSZE, 'Shike' niesamowicie wpadło mi w ucho! Jak już puszczam, to dopiero z czasem orientuję się, że tak naprawdę już któryś raz leci w kółko, zupełnie mi to nie wadzi - samo 'płynie' A później nuci mi się w głowie (i nie tylko ) przez cały dzień. A poza tym nastraja mnie pozytywnie Jeden z ulubionych utworów, bez wątpliwości. Ino, oby tak dalej

Hmm, co jeszcze... INORAN brał udział w V-Rock Festival '09, jednakże na y.t. nie widziałam nigdzie nagrań akurat Jego występu Ale może gdzieś indziej się znajdzie

+ Set list:

01. Determine
02. Lyrical Ramage
03. 嘴 (Kuchibashi)
04. 千年花 (Sennenka)
05. Felicidad
06. raize
07. 時化 (Shike)

Umm, to chyba wszystko na chwilę obecną o czym chciałam napisać, jakby ktoś miał jakieś najnowsze wieści i większe tempo niż ja (xD) to pisać śmiało


Aha, Laru, a jak "THE LAST NIGHT" (bo to było to, prawda?), bo wspomniałaś tylko "Butterfly Effect" Zgoła inny klimat, nie? Parę lat a jaka różnica


Pozdrawiam.

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
edhel napisał(a):
W każdym razie należy wrzucić pełen singiel, gdyż ostatnio pojawił się sam utwór 'Shike',
Och! Super! Tylko czekałam na lepszą wersję, bo utworek oczywiście bardzo mi się spodobał


Jako że utwór tym razem całkowicie w języku angielskim, to umieścić mogę również tekst jako dodatek:
O___O" Boże, Ino, poćwicz swój angielski... No cóż, może to dlatego, że miałam słabe nagranie "Shike", bo coś mało angielskiego słyszałam XD


edhel napisał(a):
Jeden z ulubionych utworów, bez wątpliwości. Ino, oby tak dalej
O tak. Oby tak dalej


edhel napisał(a):
Aha, Laru, a jak "THE LAST NIGHT" (bo to było to, prawda?), bo wspomniałaś tylko "Butterfly Effect" Zgoła inny klimat, nie? Parę lat a jaka różnica
XD Nie morduj mnie, ale jakoś nie mam chwili, żeby się za to złapać. Moje głośniki w naprawie, więc używam tych beznadziejnych starych i nie mam serca kaleczyć koncertu złym nagłośnieniem Wcześniej go nie obejrzałam, bo nie mogłam ochłonąć po "Efekcie Motyla"

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
Laru napisał(a):
O___O"
Laru napisał(a):
bo coś mało angielskiego słyszałam XD
Uzupełnię ten komentarz jeszcze jedną swoją reakcja - LoL xD! Słuchałam tej piosenki wieeeeeele razy, także nieco brewka mi podskoczyła gdy dowiedziałam się, że to w całości po angielsku " Byłam pewna, że są tylko angielskie wstawki No ale nie pierwszy raz się złapałam na czymś takim w j-music, także się przyzwyczaiłam
Co nie zmienia faktu, że jak już człowiek się tego dowiedział, to nagle słyszy ten 'angielski' Co do jakości, to uprzednio 'Shike' miałam w 320, ale nie wiem czy ściągałam z forumowego linku Nie wiem jak było u Ciebie, ale u mnie na jakości nie było już jak zyskać


Laru napisał(a):
XD Nie morduj mnie, ale jakoś nie mam chwili, żeby się za to złapać
Nie morduje, bo wtedy byś wcale nie zobaczyła Szczególnie musiałabym zamordować najpierw siebie, bo też często zobaczenie jakiś rzeczy mocno odkłada się w czasie (płytki od kuzyna drugi rok nie ruszone ). No i szczególnie jak głośniki nie ten tego, to nie ma co zabierać się za j-m

Pozdr... aaaa, nie, jeszcze nie Przypomniało mi się, że miałam boski sen I gadałam z Ino... na gadu xD Matko jaki On był gadatliwy, nawet mnie ochrzanił iż nie wypada tak milczeć gdy zaczęło się pierwszemu rozmowę (bo tak napisałam coś, będąc pewną, że nie odpisze i schowałam gg na pasek) Co ciekawej jakimś cudem prawiliśmy chyba po angielsku No ale żeśmy się rozkręcili później w rozmowie i nie było jak przestać xD Jako uzupełnienie dodam, że wcześniej był na wycieczce z dwoma osobami gdzieś w górach, ale te szczegóły zachowam dla siebie (nie, to nie byłam ja ). Sympatyczne wrażenie mi pozostało

...awiam.

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Jak podaje JaME:

"INORAN, znany przede wszystkim jako jeden z gitarzystów LUNA SEA, wyda 10 marca nowy solowy album, zatytułowany WATER COLOR.

WATER COLOR to szósty oryginalny album INORANa i pierwszy od wydanej półtora roku temu płyty apocalypse. Dalsze szczegóły na jego temat nie są jeszcze znane.

Ponadto INORAN zapowiedział, że wykona część piosenek z nowego albumu podczas jednego ze swoich przyszłych koncertów, Connectivity, który odbędzie się 24 stycznia w Shinkiba STUDIO COAST. Jednym z tych utworów jest Daylight, teledysk do której znajdzie się na DVD dołączonym do WATER COLOR."

Cóż...pozostaje czekać na premierę.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Co prawda, będzie to tak naprawdę mini-album, a nie pełny album studyjny, ale i tak cieszę się z tej wiadomości

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Kamzo napisał(a):
Co prawda, będzie to tak naprawdę mini-album, a nie pełny album studyjny, ale i tak cieszę się z tej wiadomości
Ja się cieszę podwójnie, a Ania pewnie nawet potrójnie

Oby do marca

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
Myślałam, że Laru napisze szybciej o albumie (trzymam się tego nazewnictwa, póki nie zobaczę track-listy - bo i sam Ino niczego innego nie podaje. Prawdopodobnie ścieżka będzie uzupełniona materiałem dvd/pv także i to dopełnia mi całości jak materiału będzie mniej niż można będzie przypuszczać). Bo została o tym poinformowana dużo wcześniej, teoretycznie... - chyba już wiesz o co chodzi (?) ; )

No ale zda się mała aktualizacja tematu tak czy siak, także uzupełnię parę rzeczy. Bo i taka moja tu rola, choć mogłam to zrobić wcześniej, umm nvm. Do rzeczy.

Reasumując:

1. Album
- 10 marca WATER COLOR
- PV Daylight
- 24 stycznia koncert, gdzie pierwsze utwory będzie można usłyszeć

To ze wspomnianych powyżej info.

2. ROCK FESTIVAL'09
- Sennen hana:
-> http://www.youtube.com/watch?v=RPQ7gA_Tteo

- Shike:
-> http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction ... =101920029

Wspominałam w ostatnim poście o tymże wydarzeniu, teraz podrzucam małe video dla chętnych.

3. Photo:

http://i48.tinypic.com/6gwpeg.jpg
http://i45.tinypic.com/2moxo3s.jpg
http://i47.tinypic.com/4t36ux.jpg

http://nikominori.jugem.jp/ - tutaj zjedźcie +/- do połowy

Tak, wiem, jest osobny temat, ale wolę zachować porządek, a i zdjęcia są z niedawnego okresu, także zamieszczam to tutaj.

----
Laru napisał(a):
Ania pewnie nawet potrójnie
Naturalnie. Marzec to mój ulubiony miesiąc w roku, także potęgę 'potrójną' by można swobodnie dodatkowo wzmocnić o parę jednostek. Z większą więc przyjemnością poczekać do przedwiośnia (:

Pozdrawiam.

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
Zostało udostępnione DEMO (jest ograniczony limit) nowego utworu Ino, który nosi tytuł "I'll be there". Także chętnych zapraszam do zapoznania się:

http://www.barks.jp/listen/?id=1000027315

Relaksujący i przyjemny dla ucha utwór. A po więcej informacji (nt utworu, koncertu) w razie potrzeby zapraszam na myspace INORANA.

Pozdrawiam.

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Plotki mówiły o mini albumie, ale patrząc na zapowiadaną tracklistę, jednak będzie to album (i dobrze, im więcej tym lepiej ):

Watercolor
1. Azure
2. Calling down
3. 時化 (Shike)
4. サヨナラ(Sayonara)
5. Daylight
6. Baies
7. 蒼茫 (Soubou)
8. see you
9. tender
10. I’ll be there

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Ostatnio napisałem o utworach jakie znajdą się na albumie "Watercolor", a teraz czas na okładkę (jest prześliczna!). Przypominam, że płyta trafi do sprzedaży 10 marca.

Obraz

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Kamzo napisał(a):
jednak będzie to album (i dobrze, im więcej tym lepiej ):
Strasznie mnie to cieszy INORAN się nie owala. Pracuje jak mróweczka


Kamzo napisał(a):
a teraz czas na okładkę (jest prześliczna!)
O___O Prześliczna! W ogóle okładki płyt Ino są bardzo fajne

A teledysk zobaczę pewnie jutro, bo dziś odpada. Muszę jutro wstać o 6.00

Dzięki za info Kamzo

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Inoran (solo)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook