Forum Dragon Ball Nao

» Najbardziej tragiczna postać

Strony:   1, 2
checkedd Kobieta
Wojownik
Wojownik
checkedd
Wiek: 31
Dni na forum: 5.471
Posty: 42
1. Sasuke - wiadomo: silne przeżycia, targajace nim (wbrew pozorom) emocje, paniczne wręcz (o ile to dobre słowo) pragnienie zemsty, utrata rodziny itd itd. la mnie - najtragiczniejszy. I ten wieczny specyficzny wyraz twarzy, smutne oczy. Jego strach był dla mnie ...przrązający? W każdym badź razie - dziwne to było uczucie

2. Gaara - cóż, tak samo. Jego historia o nieakceptacji, poszukiwaniu miłości...Straszne, smutne i niestety prawdziwe.
Pauline_Elleth Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Pauline_Elleth
Wiek: 33
Dni na forum: 5.395
Posty: 15
Skąd: Lothlórien
Bez wątpienia według mnie jedną z najtragiczniejszych postaci jest Itachi. Genialne dziecko pozbawione dzieciństwa na rzecz obowiązków, pozbawione jakiegokolwiek wsparcia ze strony przyjaciół. Obraz śmierci i cierpienia towarzyszył mu niemal codziennie, od najmłodszych lat, hartując charakter i osobowość. Apogeum jego tragizmu ma miejsce w momencie gdy musi poświęć niemal całą swą rodzinę na rzecz dobra wioski. Gdy jeszcze nie znałam powodów z jakich dopuścił się tego strasznego mordu uważałam go za kawał… (i tu się pojawia cenzura). Dopiero gdy stopniowo karty jego przeszłości i samej jego osoby zostawały odkryte zaczęłam pałać doń coraz większą sympatią, aż stał się jedną z moich ulubionych postaci.

Drugą postacią której tragizm mnie poruszył jest Konan. Mało o niej wiemy lecz na pierwszy rzut oka widać jak bardzo smutną jest postacią. Ślepo zapatrzona w Nagato rezygnuje ze swych marzeń, planów by wiernie trwać u jego boku. Również pozbawiona była szczęśliwego dzieciństwa co odbiło się na jej psychice. Coś mi podpowiada, że w głębi duszy jest ona całkiem normalną kobietą, marzącą o zwykłym ale szczęśliwym życiu. Tylko wszystkie doświadczenia i zaistniała sytuacja jej na to nie pozwalają.

The hopes were high
The choirs were vast
Now my dreams are left to live through you

Red Sun rising
Drown without inhaling
Within, the dark holds hard
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Dla mnie jedną z najtragiczniejszych postaci jest Gaara. Całe jego dzieciństwo bez miłości, przyjaźni, otoczony jedynie nienawiścią i samotnością wywarło na nim ogromne piętno. Postanowił pozostać sam, gdyż w ten sposób już żadna osoba nie mogłaby go zranić. Zabijając innych ludzi chciał udowodnić sens swojego istnienia, pokazać, że nie jest ono bezseensowne. Wystarczyło jedynie okazać mu choć trochę życzliwości, ponieważ w głębi duszy Gaara był wrażłiwy. Żyjąc w nienawiści przez prawie 14 lat utwierdzał się w swoim przekonaniu, że zabijając ludzi udowodni sens swojego istnienia.

Drugą postacią jest Sasuke, który z własnej woli odrzucił przyjaźń i miłość aby pogrążyć się w mroki i żądzy zemsty. Mógł polegać na swoich przyjaciołach, którzy pomogliby mu w zemście, jednak on wybral inną drogę - drogę samotności i zemsty.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
MysticZibit Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
MysticZibit
Wiek: 32
Dni na forum: 5.382
Ostrzeżenia: 4
Posty: 56
Naruto najwiecej przezyl i jesli by umarl to by juz bylo wiadomo co i jak... pomijajac Naruto to mysle ze Zabuza czy Haku bo oni zgineli, pieknie zgineli ze tak ujme... szkoda mi ich.Gaara tez jest tragiczna postacia jak i wiele postaci ale smierc to smierc.
Oski71 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 5.343
Posty: 77
Gaara - już chyba każdy opisywał jego losy.

Itachi - został zmuszony przez starszyzne wioski do wymordowania własnego klanu i do opuszczenie osady.

Kakashi - też wielu z was go opisywało
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Najbardziej tragiczne postacie? Dobra, może trochę zaskoczę moim pierwszym wyborem
Hinata- wielokrotnie ojciec w dzieciństwie jej wmawiał, że się nie nadaje do niczego, jest beznadziejna, itp. W dodatku często była poniżana i żyła w cieniu brata. Stąd ta ogromna nieśmiałość i to choćby jak często się poddawała i brak jej było pewności siebie.
Naruto- ten także miał ciężkie dzieciństwo. Sierota, pozbawiony jakiegokolwiek uczucia ze strony kogokolwiek. Rówieśnicy często go wyśmiewali, traktowali jak kogoś gorszego, nic nie wartego. Lecz ten mimo przeciwności losu był silny, nie poddawał się, ciężko pracował, starał się zasłużyć na szacunek ludzi.
Haku- epizodyczna postać, lecz moim zdaniem też był tragiczną postacią.Umiał manipulować lodem, lecz gdy ojciec to zobaczył zabronił mu tego robić. Zabił jego matkę, a chłopak musiał opuścić wioskę. Potem miał poczucie, że na miłość nie zasługuje. Żył na ulicy. Po pewnym czasie spotkał Zabuzę. To dla niego robił złe rzeczy. Był z nim za pan brat. Zginął zasłaniając go własnym ciałem. Ta jego smutna historia, aż wzruszyć umiała.
Pozdrawiam.
Angel.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Najbardziej tragiczna postać
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook