Forum Dragon Ball Nao

» Najgorszy film kinowy

Strony:   1, 2, 3  
Future Trunks SSJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Future Trunks SSJ
Wiek: 34
Dni na forum: 6.083
Posty: 7
Skąd: Cieszyn
racja #11 to po prostu [ ort! ] "śmiech na sali"
marszal42 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
marszal42
Wiek: 30
Dni na forum: 5.868
Posty: 72
DBZ movie 2 był zbyt nudnawy i walki były nie za ciekawe.Film 11 też był do bani ponieważ zmienili Brolliego w jakiegoś zielonego mutanta,Film 13 miał dobra fabułę choć walka z Hildegarnem była bardzo nudna.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Nieznoszę 1 filmu DBZ Martwa Strefa. Kiepskie głosy,kiczowate walki i ta kreska...Jednym słowem- nie znoszę tej kinówki!

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
VegettoSSJ
Super Nameczanin
Super Nameczanin
VegettoSSJ
Dni na forum: 6.033
Posty: 119
Beznadziejny był film z DR.Wheloo, słaby klimat, i beznadziejnie wymyślony wróg. Jest jeszcze słaby Lord Slug. Kolejna wtopa.
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.768
Plusy: 1
Posty: 219
Najgorszy Film kinowy? Skłaniałbym się co do #11 czyli Bio Broli. Pomysł beznadziejny. Zniechęciła mnie już sama nazwa Broli. Nie rozumiem jak można robić trzeci film z tym samym złym.(Praktycznie 3 pod rząd nie licząc #9) I to w dodatku wzięli się za biotechnologię ( Coś musieli wymyślić, drugi raz cudowny powrót Broliego nie sprzedałby się.) Dlatego uważam że #11 jest filmem nieudanym i polecam go w szczególności wielbicielom Broliego i "wielkiego" Mr. Satana.

http://www.anime-planet.com/users/Lees
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.773
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Lees napisał(a):
Najgorszy Film kinowy? Skłaniałbym się co do #11 czyli Bio Broli. Pomysł beznadziejny.
Tak to na pewno Bio Broli. To jak odnawianie go co chwile przez byle kogo, a dna można zawsze wykorzystać. Na dodatek tak marna walka dzieciaków tylko pogorszyła sprawę.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.445
Posty: 418
Skąd: Warszawa
najgorzej ** film bio brolly trzeci film o brollym zrobili z niegogalaretowata bez krztaltna mase a poza tym [ ort! ] slabe walki i taki nudny
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.445
Posty: 418
Skąd: Warszawa
najgforzej spieprzyli trzeci film o brollym ,,bio brolly'' brolly tosuper gosciu a stworzyli z niego kisiel i w ogóle [ ort! ] film malo ciekawy
BardockSSJ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
BardockSSJ
Wiek: 28
Dni na forum: 5.674
Posty: 128
Skąd: Polska
W filmach ogólnie nie podobało mi się to, że starali się stworzyć lepsze wersje wrogów z mangi...
Turles i Team - Vegeta i Nappa
Cooler - Freezer
Meta Cooler - Mecha Freezer
Super Android 13 - Imperfect Cell
Broly - Semi-Perfect Cell
Bojack - Perfect Cell
hatchyack - Perfect Cell
Janemba - Buu
Hildegarn - z tą Godzillą to juz przesadzili...

Żaden z filmów mi się nie podobał, głównie dlatego, że ich konwencja jest tępa... wrogowie są przesadzeni, walki nużące (przez 90% filmu jednostronne mordobicie, potem bohaterowie używają jakiejś oszukanej techniki i wygrywaja...). W mandze mamy bardzo wciągający schemat - jest potężny przeciwnik, ale wiemy, że za moment któryś z naszych bohaterów będzie w stanie go pokonać (Vegeta i Goku) - sytuacja się często zmienia, przeciwnik się transformuje (Freeza i Piccolo), nie udaje się udaremnić jego planów (Cell i Piccolo, potem Vegeta), czy też dzieje się coś zupełnie niespodziewanego (Fat Buu i Gotenks). Wiele można takich przypadków wymieniać, to one budują niesamowity klimat DBZ. W filmach tego nie ma - przepotężny Broly, czy jakiś inny Hatchyacku robi z naszych bohaterów szmaciarzy boksując ich jak worki treningowe prawie do końca trwania filmu. Film nie nasuwa nam postaci, która była by w stanie konkurować z wrogiem, nie zaskauje nas sytuacja, często wręcz rozczarowuje słabością wojowników, jeżeli oglądaliśmy wcześniej anime. Potem następuje jakieś olśnienie i wojownicy używają sztuczki, typu oddanie energii Goku...

Oficjalna tabelka power leveli z Daizenshuu: http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?p=134074#134074 No... może nie taka oficjalna, ale jest najlepsza jaką widziałem.
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.399
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Ja nienawidzę filmu "Bio Brolly". Tak to nic do niego nie mam, nie był taki zły, ale wkurza mnie, że tam strasznie popsuli Brolliego. Kurde zrobili z niego jakąś glutę...

Anime na zawsze !!!
supersajan4 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 26
Dni na forum: 5.398
Posty: 30
Skąd: Lubenia
najgorszy film DB?

Dragon Ball Ewoluzcja.

razo nie wygląda jak wyglądał,Goku to samo,i w ogóle [ ort! ] dziwny film a przy okazji matrix jest do tego podobny

Dragon Ball to tylko bajka...a szkoda...
Kika
Nail
Nail
Kika
Dni na forum: 5.353
Posty: 99
Skąd: i tak tam nie mieszkasz ;P
1 i 4 jakieś takieś dziwne, Piccolo, który urwał sobie uszy...blee
Krzysztex Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Krzysztex
Wiek: 31
Dni na forum: 5.277
Posty: 19
Mistrzu napisał(a):
Według mnie najgorszym filmem kinowy DBZ był:
DBZ Movie 2 - czyli "Najsilniejszy wojownik na Ziemi"

Uważam go za najgorszy ponieważ:
Ma bardzo nudny scenariusz, jest ogólnie słaby, nie widzę w nim żadnych "błyskotliwych" wątków, walki są niezbyt zachwycające, wręcz rutynowe. A na dodatek główny zły charakter... Kto to wymyślił?
Wszystkie filmy DB opierają się przecież na prawie identycznym schemacie. Dla mnie dwójka była całkiem niezła.
Najsłabszy moim zdaniem film, to jeden z filmów specjalnych, który wyszedł tylko w japonii. Nasi bohaterowie walczą w nim ze złym naukowcem, który zainstalował na Ziemi jakieś ustrojstwa do wysysania energii (?) i nasłał na Goku i przyjaciół jakieś pokemonowato wyglądające stworki. Ogólnie nawet nie chciało mi się tego oglądać do końca .
florion Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 38
Dni na forum: 5.812
Ostrzeżenia: 5
Posty: 49
Film nr 5 Cooler był totalnym nie wiem jak to nazwać miałem wrażenie że to ktoś inny niż Toriyama był autorem scenariusza, to samo tyczy sie filmu nr 6, ale tym zdecydowanie najgorszym filmem z całego DB był film Najeźdźcy z kosmosu, kompletny chaos! miałem wrażenie że każdy z każdym sie tam leje, free for all. efekty w tym filmie to tak jak tania okładka czasopisma tandetnego czy jakiekś gry co niby super i w ogóle [ ort! ], graficznie ładnie sie prezentuje ale w ogóle [ ort! ] ale to w ogóle [ ort! ] nic nie ciągnie w tym filmie, no oglądałem go szczerze mowiąc tak żeby już miec go z głowy mysle se zacząłem to skończe a jestem rozczarowany bo jak czytałem różne wypowiedzi to to ponoć najlepszy film jest, może rzeczywiście ale pod względem kolorów efektów itp, ale historia jakaś fabuła czy cuś? w ogóle [ ort! ] tak na szybko zrobiony filmik byle by był na półce i zajmował swoje miejsce w szeregach DB, no i co najważniejsze bohaterzy mi znani mieli jakieś całkiem inne charaktery tak jakby ktoś inny w ogóle [ ort! ] wziął sie za dragonballa a nie japończycy, nie wiem widać na kilometr ze film byl robiony na odpierdziel dla kasy, muzyka mi sie nie podobala i kreska taka bardzo obca dragonballowi, zero klimatu i ogolnie wniosek jest taki ze niewystarczy narysowac dokladnie wszystkich bohaterow z anime sprawic by sie ruszali 60 min o i juz jest film! to nie tak i na sile nic nigdy nikomu nie wyszlo i nie wyjdzie
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
florion napisał(a):
miałem wrażenie że to ktoś inny niż Toriyama był autorem scenariusza
Wydaje mi się, że Toriyama nie miał wpływu na filmy kinowe. Ale pewien nie jestem.

Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Nie oglądałam wszystkich filmów kinowych. Nawet nie wiem, czemu O_o

W każdym bądź razie najsłabszy z tych co widziałam, to "Bio Brolly". Miał parę fajnych momentów, kreska też ładniutka. Jednak ogół nie porywa. Już nie wspomnę, jak pokonali tego gluta...

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.713
Plusy: 4
Posty: 2.007
Widziałem wszystkie filmy kinowe, specjale również i najgorszy zdecydowanie był film 11, Brolly w nim był serio "przedobrzony", że niby ziemscy naukowcy "odtworzyli" Saiyanina no haha.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.325
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Ostatnio odświeżałam sobie filmy kinowe, dla mnie dwa są tak samo najsłabsze:

* Bez sensu jest "Niesamowita podróż" z Chaotzu jako cesarzem i streszczaniem wielu rzeczy, żeby tylko upchnąć je w krótkim filmie, a dodatkowo zmieniając kanon.

* Równie słabe "Najsilniejszy wojownik na Ziemi", jeszcze sam pomysł mózgu i chęć przejęcia ciała Goku były okej, ale w ogóle nie zostały wykorzystane i mamy powtórkę z dr Gero, który tworzył sobie silny komputer, tyle że tutaj nie wiadomo skąd i jak. Całość nudna, w dodatku nie wiadomo, kiedy dokładnie się dzieje, a Piccolo, który nie potrafi za pomocą KI zniszczyć góry lodowej, bo niby jakaś twarda? Ech...

Klątwa - Dragon Ball
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.237
Skąd: ふざけた時代
Tylko jeden film mogę tu wymienić, który jest nie tylko najgorszy, ale po prostu straszliwie kiepski, mianowicie 10 film DBZ znany jako "Powrót Broliego". Nagle okazuje się, że Broli przeżył, zapomniał wszystkie inne słowa poza "Kakarotto" i zaczął się naparzać z Gotenem, bo podobny do Goku. Fabuły praktycznie zero, przez całą długość filmu walka. Zdecydowane nie dla takich kontynuacji.

szarlej_3 napisał(a):
* Bez sensu jest "Niesamowita podróż" z Chaotzu jako cesarzem i streszczaniem wielu rzeczy, żeby tylko upchnąć je w krótkim filmie, a dodatkowo zmieniając kanon.
Mnie się raczej podobał, bo to typowo alternatywna historia i od początku taka miała być, w odróżnieniu od filmów z DBZ, które próbują być umiejscawiane w głównej linii czasowej, ale prawie żadne i tak do niej nie pasują, bo zawsze coś się nie zgadza.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.325
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Shounen napisał(a):
Tylko jeden film mogę tu wymienić, który jest nie tylko najgorszy, ale po prostu straszliwie kiepski, mianowicie 10 film DBZ znany jako "Powrót Broliego".
Oglądałam to chyba za dzieciaka albo i nie, bo nie pamiętam, aż się boję odświeżać, bo wszyscy w komentarzach pisali, że taki słaby.


Shounen napisał(a):
Mnie się raczej podobał, bo to typowo alternatywna historia i od początku taka miała być, w odróżnieniu od filmów z DBZ, które próbują być umiejscawiane w głównej linii czasowej, ale prawie żadne i tak do niej nie pasują, bo zawsze coś się nie zgadza.
Ta kinówka dla mnie jest bez sensu właśnie dlatego, że twórcy nie wiedzieli, czy chcą alternatywną historię czy streszczenie DB. Gdyby to była alternatywa jak w przypadku "Śpiącej Księżniczki", gdzie poznajemy na nowo bohaterów, ale nie tak nachalnie, dawni fani mogą sobie odświeżyć poznanie Kuririna, a jednocześnie mają coś nowego, a ktoś, kto zaczyna przygodę z DB dostaje całkiem przyjemny skrót. W takiej formie to okej, ale w "Niesamowitej podróży" mamy alternatywną wersję wydarzeń plus od nowa te same postacie i masę nużących streszczeń. Mnie to osobiście męczyło.

Jak już chcieli streszczenia dla tych, co nie znają DB, to niech będą kanoniczne. A jak chcieli alternatywę - niech nie robią streszczeń.

Ale każdy ma inny gust

Klątwa - Dragon Ball
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Najgorszy film kinowy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook