Forum Dragon Ball Nao

» Wady bohaterów

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.811
Posty: 91
Skąd: Lublin
no cóż ja traktuje Vegetę jako człeka bez wad. Wy widzicie w nim pyszałka kory chce piąć się w górę ja tak nie uważam. Jest to spokojna osoba, która została odosobniona przez społeczeńswo i lubiąca samotność
Właśnie zaprzeczas prawdzie.
Spokojna...? Czy spokojne osoby rozsadzają planety i wrzeszczą bo muszą założyć różową koszulę (chociaż ja bym zrobił to samo gdyby ktoś mnie zmuszał do tego )?
Vegeta to książe, arystokrata, przez swoje dzieciństwo spędzone na królewskim dworze nauczył się krzyczeć, tak jak jego ojciec na poddanych

Bomba di luce!!
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.803
Posty: 164
Vegetto-Był w większości vegetą i dlatego został zjedzony przez buu.
Gohan-na początku troche tchórzliwy
Vegeta-Zbyt pewni siebie
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Dlaczego uważaasz ze w większści? Oboje byli tam po równo, ani jedego ani drugie nie było więcej cech. Na tym polega fuzja.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Bejita Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Bejita
Wiek: 33
Dni na forum: 6.780
Posty: 50
Skąd: Krasne
Vegeta to książe, arystokrata, przez swoje dzieciństwo spędzone na królewskim dworze nauczył się krzyczeć, tak jak jego ojciec na poddanych
A więc to wszystko wina ojca Vegety Przez niego powstał Perfect Cell
. Żeby nie powtarzać to powiem że Vegeta był za bardzo mściwy, 7 lat czekał żeby znowu walczyć z Goku i przez to powstał Buu. Ale po pierwsze przez to można było zobaczyć jedną z najlepszych walk w DB a po drugie Veguś chciał to naprawić robiąc autodestrukcje na Buu .

Vegeta: Kakarotto
Polski lektor: Pajacu
Bin Laden Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.770
Posty: 10
Skąd: Kąkolewo
Niemal idealny był tylko Piccolo
Vegeta ze swoją pychą wysuwa sie na prowadzenie był zbyt pewny siebie, można wierzyć w swoje możliwości bo to pomaga, ale w przypadku Vegety to przesada, szczególnie w walce z androidami, wtedy przeszedł samego siebie, chociaż to wiara daje mu siłe
Goku z kolei miał zbyt miękkie serce, był troche naiwny
Gohan bał sie poważnej walki i nie dawał z siebie wszystkiego (czasami) pokazywał do czego jest zdolny w złych momentach
Krilan jest przeciwieństwem Vegety jest tchurzliwy i nie wierzy w zwycięstwo
Trunks, tu bym sie zastanawiał różnie z nim bywa.
Chomiczka Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chomiczka
Wiek: 33
Dni na forum: 6.718
Posty: 76
Szatan Serduszko (a pocałujcie mnie w nos z Piccolem) miał zasadniczą wadę: był mało zabawny . (żartowałam, odłóżcie kijachy!)

Niestety, każdy miał jakąś strasznie-okropnie-beznadziejną wadę . A niektórzy nawet więcej . Najbardziej wadliwy był chyba Vegeta, bo:
a) straszny zazdrośnik
b) pyszałek
c) ma dziwną minę przez cały czas (strasznie marszczy brwi non stop!)
d) zawsze jest drugi .

„Songo. Zdążyliśmy go polubić”
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
No ktoś musi być 2 żeby ktoś mógł być 1 nie??
poza tym [ ort! ] ja lubie Vegete i wcale nie widze tych wad u niego (podobny jest do Ubba z GT).
A jedna waga jaką miał Vegeta to to, że był sztywniak

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
blizna Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
blizna
Wiek: 34
Dni na forum: 6.735
Posty: 96
Skąd: Chełmno
Główna wadą Z Teamu był brak rozsądku! Tłumaczy to bynajmniej taki tekst :

-Udało się! Pokonał go! - powiedział Krilan, gdy Goku rzucił głupkowaty pocisk Ki w stronę Frezera, a ten zniknął za zasłoną dymu

Ten tekst dowodzi tego, iż Z team nie posiadał rozsądku, bo gdyby go miał , to by pomyślał, że ktoś taki jak Frezer nie ginie od jednego pocisku KI, ba! Nie ginie nawet od Genki-Damy!!!

"Jednyna barierą dla człowieka jest on sam..."
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.728
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
Rozsądek to jeden brak... największą wadą dwóch głównych postaci mianowicie Kakarotto i Vegety był fakt że zamiast pokonać wroga gdy to było możliwe woleli się bawić... to i tylko to było przyczyna ich kłopotów w pokonywaniu wrogów...
No i oczywiście duma Vegety...
I brak umiejętności niewydurniania się u Goku

Angrenereg Kali The Neftys
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
tak to m.in bylo ich wada, ale taka jest juz ich natura. Oni nie umieja inaczej, oni maja tak juz to zapisane w krwi, w genach, ze chocby chcieli to to jest silniejsze od nich. Nawet moznaby sie bylo przyczepic za to do gohana w czasie walki z cellem. Jak ktos widzi ze ma przewage nad przeciwnikiem to po co sie spieszyc? oni mysla takimi kategoriami i nic tego nie zmieni. A duma vegety to juz cecha charakteru i mysl o tym ze ktos moze byc lepszy od niego wkurza go i z tad wyeliminowana przez niego mysl o porazce lub upokorzeniu.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.728
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
Wiem o tym... i rozumie bo też taka jestem... ale niemożna zaprzeczyc że to mogą być kłopotliwe cechy....

Angrenereg Kali The Neftys
Rulez2000 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Rulez2000
Wiek: 31
Dni na forum: 6.720
Posty: 103
Skąd: Japonia
Rozsądek to jeden brak... największą wadą dwóch głównych postaci mianowicie Kakarotto i Vegety był fakt że zamiast pokonać wroga gdy to było możliwe woleli się bawić... to i tylko to było przyczyna ich kłopotów w pokonywaniu wrogów...
No i oczywiście duma Vegety...
I brak umiejętności niewydurniania się u Goku
Oni się bawią żebyśmy mieli te 200 odcinków zamiast 50. Jakby tak od razu [ ort! ] miotać z Genki-Damy to walki by trwały 5 min. I były by nudne.

ObrazManga DB Rulez!!!Obraz
Obraz
ObrazObrazObraz
angelkitty Kobieta
Wojownik
Wojownik
angelkitty
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 39
a jaśmiem twierdzić że jakby nie te wady to DB było by do bani... nio bo lubilibyśmy tak bardzo goku jakby nie pierdyknął czasem jakiejś gafy, albo nie walnął komicznym tekstem ? nio a vegeta jakby sie tak nie puszył to by nie był vegetą nio i to by bylo za nudne jakby wszyscy byli piękni, inteligentni, poważni, dobrzy itd. dzięki temu postacie "żyją" i mają pazur a nie takie ckliwe pierdoły jak muminki
są też wady całkiem niekonieczne np. początkowe tchórzostwo gohana itd. może po to to jest żeby se nikt nie myślał że paczka z DB jest całkiem git i idealizm

Pasion de Gavilanes&Dragon Ball Z
blizna Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
blizna
Wiek: 34
Dni na forum: 6.735
Posty: 96
Skąd: Chełmno
oooo, to fakt, duma Vegety to szczególna wada, ale gdyby nie ona, nie ujrzelibyśmy doskonałej walki Majin Vegety i Goku!!!

"Jednyna barierą dla człowieka jest on sam..."
Rulez2000 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Rulez2000
Wiek: 31
Dni na forum: 6.720
Posty: 103
Skąd: Japonia
a jaśmiem twierdzić że jakby nie te wady to DB było by do bani... nio bo lubilibyśmy tak bardzo goku jakby nie pierdyknął czasem jakiejś gafy, albo nie walnął komicznym tekstem Shocked ? nio a vegeta jakby sie tak nie puszył to by nie był vegetą Very Happy nio i to by bylo za nudne jakby wszyscy byli piękni, inteligentni, poważni, dobrzy itd. dzięki temu postacie "żyją" i mają pazur a nie takie ckliwe pierdoły jak muminki
są też wady całkiem niekonieczne np. początkowe tchórzostwo gohana itd. może po to to jest żeby se nikt nie myślał że paczka z DB jest całkiem git i idealizm Very Happy
Ciężko mi przyznać racje kobiecie ale muszę się z tobą zgodzić. Nie ma zalet bez wad. Nie ma dobra bez zła. Taka jest okrutna prawda.

ObrazManga DB Rulez!!!Obraz
Obraz
ObrazObrazObraz
Gohan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gohan
Wiek: 32
Dni na forum: 6.721
Posty: 67
Skąd: Poznań
Goku: Zbyt przejmował sie lose ziemi
Vegeta:Zbyt pewny siebie
Gohan: Boji się walczyć i momentami zbyt pewny siebie (w walce z Cellem)
Tronks: Atakuje bez zastanowienia
Picolo: Skryty
Krilan: Miał cykora przez każdą walką
Rulez2000 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Rulez2000
Wiek: 31
Dni na forum: 6.720
Posty: 103
Skąd: Japonia
Według ciebie to wada że Goku przejmował się losem ziemi? Wytłumacz mi dlaczego tak uważasz.

ObrazManga DB Rulez!!!Obraz
Obraz
ObrazObrazObraz
Gohan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gohan
Wiek: 32
Dni na forum: 6.721
Posty: 67
Skąd: Poznań
On się zbyt przejmował losem tej planetyaż psesadnie mugł oddać życie za tą planete a to mogło go nieraz zgubić jha tak uważam [ ort! ] i nie tylko ja bo inni też tak napisali!!!
Rulez2000 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Rulez2000
Wiek: 31
Dni na forum: 6.720
Posty: 103
Skąd: Japonia
No ale gdyby mu tak na ziemi nie zależało to nie pokonał by kilku przeciwników. On z miłości i oddania do tej planety tak dzielnie o nią walczył.

ObrazManga DB Rulez!!!Obraz
Obraz
ObrazObrazObraz
Chomiczka Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chomiczka
Wiek: 33
Dni na forum: 6.718
Posty: 76
Ciężko mi przyznać racje kobiecie
A szkoda, bo myślałam, że jest równouprawnienie.

a to mogło go nieraz zgubić jha tak uważam [ ort! ] i nie tylko ja bo inni też tak napisali!!!
Przede wszystki, nie warto iść za wszystkimi, "bo mówią", tylko mieć swoje zdanie. I to nie jest argument, że inni też.

Poza tym, gdyby Goku (...) nie przejmował się losem Ziemi i w połowie walki zaczął bać się o swoje życie i zdezerterował, to raz, że poginęłaby cała jego rodzina plus przyległości i znajomi, dwa, że nie wszyscy mają naturę "bo ja", niektórzy myślą bardziej globalnie i chyba dobrze? Najgorsze, co go mogło spotkać, to śmierć, która jakoś strasznie go chyba nie przerażała, prawda?

„Songo. Zdążyliśmy go polubić”
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Wady bohaterów
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook