Forum Dragon Ball Nao

» Rodzina Goku czy Vegety?

Strony:   1, 2, 3, 4  

Rodzina Goku czy Vegety?

Rodzina Goku czy Vegety?
Rodzina Goku 63,77% 44 63,77%
Rodzina Vegety 36,23% 25 36,23%
Wszystkich głosów: 69
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.792
Posty: 514
Skąd: Pluton
No. Walka z nimi to przegrana walka. Ich największą przewagą jest to że są kobietami. Weż taką walnij. Normalnie sumienie cię zadręczy na śmierć.
Jak byś Ty walną taką #18 to nie wiem ktoby wylądował na najbliższym drzewie... (więc i sumienie by Cię nie dręczyło )

Pomijając niektóre, a raczej większość komentarzy niektórych facetów... byłby fajny topic... No a wracając do tematu nie umiem określić która rodzinka była lepsza, ponieważ każda była "z innej bajki". Vegeta był zamknięty w sobie i nie okazywał uczuć i choć nie mówił o tym w niektórych sytuacjach było widać, że kocha swoją rodzinke... ale rodzina nie składa się tylko z faceta . Goku jak to Goku na każdym kroku pokazywał więź z rodzinką i nie bał się tego okazać, chodzili sobie na ryby i takie tam... Chi chi i Bulma kochały swoje dzieci a one je i ojców. Obydwie były opiekuncze i dbały o członków rodziny, z facetów każdy okazywał miłość innym sposobem ale nie znaczy to, że któryś z nich kochał mniej...

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Rulez2000 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Rulez2000
Wiek: 31
Dni na forum: 6.742
Posty: 103
Skąd: Japonia
nie umiem określić która rodzinka była lepsza, ponieważ każda była "z innej bajki". Vegeta był zamknięty w sobie i nie okazywał uczuć i choć nie mówił o tym w niektórych sytuacjach było widać, że kocha swoją rodzinke... ale rodzina nie składa się tylko z faceta Laughing . Goku jak to Goku na każdym kroku pokazywał więź z rodzinką i nie bał się tego okazać, chodzili sobie na ryby i takie tam...
I właśnie o to chodzi żeby wybrać na podstawie tych argumentów. Pomyśl o tym.

ObrazManga DB Rulez!!!Obraz
Obraz
ObrazObrazObraz
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.750
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
Wiecie to że Kakarotto miał 2 synów a Vegeta jednego to nie znaczy że Vegeta był gorszy... problem raczej leży w tym że córka Vegety nie miała mocy... bądź ją miała ale nad nią nie pracowała....

Wolę rodzine Vegety... bo:
- Uwielbiam Vegete
- Bulma jest geniuszem
- Trunks ma w sobie to coś choć to oferma zyciowa...
- Bra nie lubię

Rodzina Goku nie podoba mi sie bardziej niż Vegety bo:
- Goku za często robi z siebie głupka
- Chichi zgłupiała po urodzeniu Gohana do tego stopnia że niemogę na nia patrzeć
- Gohan jest nawet ok... ale wolałam go jako dziecko...
- Goten to kretyn przyklejony do komórki i goniący za pustymi pannami, niedojżały dzieciak...

Hmm to by było na tyle... Ale obie rodzinki maja w sobie jakis urok... choć wolę stanowczo rodzinę Vegety to rodziny Goku nie skreślam...

Angrenereg Kali The Neftys
Rulez2000 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Rulez2000
Wiek: 31
Dni na forum: 6.742
Posty: 103
Skąd: Japonia
Ja też wole rodzine Vegety z jednego tylko powodu:
Bardziej lubie Vegete niż Goku. Rodzinka Goku przegrywa u mnie tylko 1pkt.

ObrazManga DB Rulez!!!Obraz
Obraz
ObrazObrazObraz
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.878
Posty: 549
Ale przecież [ ort! ] BRA miała opanowaną KI bo latała przecież [ ort! ].
Ale gdyby Vegeta się uparł, to zrobiłby z niej wojowniczke.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.792
Posty: 514
Skąd: Pluton
I właśnie o to chodzi żeby wybrać na podstawie tych argumentów. Pomyśl o tym.
heh tylko, że ja się nie umiem zdecydować . Trudno jest porównywać "dwa różne światy" (przynajmniej w tym przypadku według mnie) Napisałam po części co myśle o tych rodzinkach ale na tym się chyba skończy...

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Abel Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Abel
Wiek: 37
Dni na forum: 6.740
Posty: 34
Skąd: Toruń
Moim zdaniem nie można tu wybierać, jak wybrać między tak odmiennymi światami jeden pełny rodzinnego ciepła (raczej zwyczajny dom i kochająca rodzina). A druga (bardziej "nowoczesna" koncentrująca sie nie na jej członkach ale na innych sprawach, nie jest to rodzina pozbawiona ciepła rodzinnego ale skrzętnie je ukrywająca). Tu wybór nigdy nie będzie w ocenie innych sprawiedliwy Zależy kto co lubi

Tak poza mam kilka obiekcji co do niektórych spraw na przykład [ ort! ]:

Goku za często robi z siebie głupka
Prawde mowiąc nie wiem jak byś się zachowywała po tylu walkach i silnych uderzeniach (między innymi w głowe), takie sprawy jak robienie z siebie głupka, było by pewnie jednym z Twoich mniejszych zmartwień.

Goten to kretyn przyklejony do komórki i goniący za pustymi pannami, niedojżały dzieciak...
Nie wiemy dlaczego gonił za pustymi pannami, może to po prostu [ ort! ] takie otoczenie, brak fajnych dziewszyn:) ,to ze był głupi to za dużo powiedziane, był po prostu [ ort! ] nieodpowiedzialny i mało zainteresowany swoją rodziną. Prawdziwe zainteresowanie rodziną to nie walka z kolejnym to potworem ale codzinna uwaga.

Sory że się tak do jednej osoby przyczepiłem ale... na kogoś musiało wypaść

"Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać."

Ernest Hemingway
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.740
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Mi najbardziej przypadła rodzinka Vegety? Dlaczego? Ponieważ to on stałna czele Ale tak na poważnie dlatego, że miał seksowną żonkę oraz synka, którym chciałbym być Córcia też niezła...
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.750
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
Nic nie szkodzi... a tak w ogóle [ ort! ] to masz racje zwłaszcza jeśli idzie o Kakaja... Ale zauważ że Vegeta też nie raz po łbie dostał a nie głupieje

Ps. Nie raz dostałam mocno po głowie ale aż tak mnie nie odbija

Angrenereg Kali The Neftys
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.776
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
w rodzinie goku zawsze sie coś działo jak byli wszyscy razem może dlatego przypadła mi do gustu

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.739
Posty: 105
goku of course... mimo, ze ani rodzina goku ani vegety nie byla 'doskonala', to atmosfera w domu tej pierwszej byla rzeczywiscie 'rodzinna'... co trudno powiedziec o rodzinie vegety. nie wspominajac juz o tym, ze cala ta bra dzialala mi ostro na nerwy: D

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
Gohan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gohan
Wiek: 32
Dni na forum: 6.743
Posty: 67
Skąd: Poznań
Ja to tam wole rodzinke Goku była tam rodzina atmosfera no chyba że Goku wkurzył Chichi a w tedy wałkiem włeb dostawał !!! Na a poza tym [ ort! ] w tej rodzinie jest mój ulubieniec z całego DB mianowicie Gohan ale mie wkurzyło to e zrobili z niego kujona a mugł być najpotęrzniejszy na świecia!
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.821
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Ja bym wolał rodzinke Vegety bo nie musiałbym się uczyć ,jakby ktos sie przybujał to Vegeta zrobiłby swoje albo ja sam po treningu albo bym odziedziczył siłę(po Vegecie) i inteligencje(po Bulmie i właśnie dla tego nikt by mi nie kazał się uczyc) o i to wszystko dlaczego wolałbym rodzinke vegety
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.878
Posty: 549
W 3 filmie z Brollym (bio Brolly) Trunks chwalił się swoją wiedzą a ponoć i Vegeta podłapał trochę wiedzy od Bulmy (gdzieś słyszałem).

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
.ADI. Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
.ADI.
Wiek: 33
Dni na forum: 6.739
Posty: 23
rodzinka goku jest lepsza normalna bo może nie w 100% ale normalniejsza od rodziny vegety

Obraz
Zapraszma wszystkich krórzy interesują sie Grami na PC filmami i śledzą nowinki o nowych częściach do kompa


http://www.gamepower.fora.pl/
Abel Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Abel
Wiek: 37
Dni na forum: 6.740
Posty: 34
Skąd: Toruń
Vegeta też nie raz po łbie dostał a nie głupieje
Moim zdaniem Vegeta zglupial w innym kierunku (niebylo to przedstawione w DB ale mozna się tego domyslić). Kiedy trenowal jeszcze na planecie Vegeta, był bardzo silnym wojownikiem, jak powszechnie wiadomo zeby być silniejszym niz jet sie aktualnie trzeba trenowac z silniejszymi od siebie (dostawac w leb ) Myślę ze odchyły Vegety na tle homoru i dumy po części były spowodowane ciezkimi obrazeniami w walce, nieulega jednak wątpliwosci ze ma mocniejszy leb od Goku (mniej mu odbilo z mojego punktu widzenia)

"Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać."

Ernest Hemingway
WierciucH Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
WierciucH
Wiek: 34
Dni na forum: 6.738
Posty: 96
Skąd: Capsule Corporation
Wybralem rodzinke Goku bylo w niej wiecej chumoru I rodzinnej atmosfery ale rodzina Vegety nie jest zla . U mnie obie rodzinki sa na rowni . Wybralem rodzine Goku tylko dlatego bo byli zabawni .

DRAGON BALL NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH !!!
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.739
Posty: 105
właśnie doszłam do wniosku, ze chi-chi przypomina mi trochę moją matkę: D

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
Alexandra007 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Alexandra007
Wiek: 35
Dni na forum: 6.604
Posty: 47
Dwie rodzinki stawiam na równi. Rodzinka Goku była bardziej "ciepła", a rodzinka Vegety mniej (chodzi mi tu wylącznie o Vegete).
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.617
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ja tam wole rodzine Goku, bo lubie Gotena i Gohana, a Chi-Chi jest mi obojetna. Bulma w rodzinie Vegety jest spoko, ale po prostu nie cierpie Trunksa!!! Taka lala z niego. Co innego Future Trunks on byl spoko

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Rodzina Goku czy Vegety?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook