Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» Dragon Ball kinówki z lektorem?

florion Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 39
Dni na forum: 5.832
Ostrzeżenia: 5
Posty: 49
chodzi mi o to bo mam na komputerze 3 kinówki DBZ i one mają lektora, są to 3 pierwsze kinówki i coś mnie to bardzo dziwi bo przecież kinówki dbz były później zrobione niż kinówki DB a mimo to nie mogę znaleźć kinówek zwykłego DB ani z lektorem ani z dubbingiem, nie wiem o co chodzi nie wiecie może czy są dostępne gdzieś w sieci? albo kto je sprzedawał czy cuś? bo to nielogiczne żeby ich nie było muszą być przecież bo to tak jak zrobić film Prison Break z lektorem ale od 2 sezonu, wiec pytam sie gdzie i czy w ogóle [ ort! ] jak nie ma to czy ktos sie tym zajmie zeby zrobic to z lektorem??? a i w ogóle [ ort! ] to dubbing w nich jest francuski tylko lektor pl i chodzi mi o pozostale kinówki DBZ, ponieważ 4.Lord Slug 5.Coler 6.Coler Revenge 7.Androidy 8.Brolu 9.Bojack to też mam z francuskim dubbingiem ale bez lektora PL, gdzie go znaleźć? mój kumpel ma na dvd w formacie avi ale ten zgred nie da mi za chiny! skąśd ten kretyn je ściągnął i nawet linka mi nie da co za żur życie utrudnia więc ładnie was też bym prosił czy nie macie czasem linka do tych kinówek? 12,13 to mam z dub pl wiec spox a 10,11 z lektorem wiec tych nie potrzebuje wiec czekam na odpowiedz:)
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Filmy nie są ze sobą w ogóle powiązane i tych z pierwszej serii nikt w Polsce nie wydał. Z polskim lektorem znajdziesz tylko te trzy pierwsze. Innych nie ma, no chyba że ktoś sam nagrywał albo syntezatorem.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
florion Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 39
Dni na forum: 5.832
Ostrzeżenia: 5
Posty: 49
jak to nie ma? db zwykłych w ogóle [ ort! ] nie ma z lektorem? no coś mi sie wierzyc nie chce ale zostawmy to pozniej poszukam w necie, ale wracajac do DBZ to jak juz mowilem mam filmy nr 1,2,3,10,11 z pl lektorem i fr dub oraz 12,13 z dub pl i chodzi mi czy ktos niemialby tych brakujacych 4,5,6,7,8,9 z pl lektorem i fr dub?? no ludzie nie dajcie sie prosic niejeden z was co to czyta smieje sie pewno z mysla ze ma je na plytkach w szafce, przeciez itak predzej czy pozniej w necie je znajde łaski bez, aha o jaki syntezator ci chodzi? to ze niby te wszystkie kinówki dbz to syntezatorem ludzie sami robią? lektor ma głos jak ten w odcinkach Dbz na tvn7 ale moze rzeczywiscie to jest jakis syntezator, tak czy siak nie znam sie na tym to spece robią wiec prosze o te brakujace kinowki o podanie linkow gdzie jest ten syntezator pl
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Dragon Ball kinówki z lektorem?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook