Forum Dragon Ball Nao

» Gdyby istaniały Smocze Kule? ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  
Rulez2000 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Rulez2000
Wiek: 31
Dni na forum: 6.721
Posty: 103
Skąd: Japonia
Ja bym poprosił o NIeśmiertelność i Tyle nowych Dragon ball-i żeby mi się nigdy takie życie nie znudziło a jak coś to najwyżej pogram w tibie

ObrazManga DB Rulez!!!Obraz
Obraz
ObrazObrazObraz
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.729
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
Paxel a do sparingów to koniecznie kolesia potrzebujesz jestem do usług...

O nieśmiertelności już mówiłam i to z podpunktem o wiecznej młodości:D
Ale super moc może być
i świetny Trener co by moje bugi poprawiał...bo na pewno [ ort! ] sie jakies znajdą

Angrenereg Kali The Neftys
Rulez2000 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Rulez2000
Wiek: 31
Dni na forum: 6.721
Posty: 103
Skąd: Japonia
Zawsze są jakieś błędy. Niestety. Ale zawsze można trenić aż wypracuje się technike do perfekcji.

ObrazManga DB Rulez!!!Obraz
Obraz
ObrazObrazObraz
Abel Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Abel
Wiek: 37
Dni na forum: 6.719
Posty: 34
Skąd: Toruń
Tylko jak chcesz trenować bez nauczyciela, co chcesz ćwiczyć, sam chcesz techiki tworzyć? wiedz że Stworzenie dobrego stylu walki od podstaw to kilka tysięcy lat!

I jeszcze jedno wszyscy tu piszą ze by tylko by te kule znajdowali i zyczenia wypowiadali,a le nie zapominajmy o unbocznych skutkach zyczeń.

Osobiście chciał bym żeby smok zrobił tylko jedno: mianowicie zają się samymi ludzmi czasem mam wrażenie ze ludzie to nie jeden gatunek (Homo Sapiens Sapiens) A po spełnieniu tego zyczenia jedna sprawa niech kule znikną, w nieodpowiedzialnych rękach mogły by narobić kaszany ( nie mowie że moje były by odpowiedzialne )

"Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać."

Ernest Hemingway
Rulez2000 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Rulez2000
Wiek: 31
Dni na forum: 6.721
Posty: 103
Skąd: Japonia
Tylko jak chcesz trenować bez nauczyciela, co chcesz ćwiczyć, sam chcesz techiki tworzyć? wiedz że Stworzenie dobrego stylu walki od podstaw to kilka tysięcy lat!
Gdybyś poprosił o nieśmiertelność miałbyś kupe czasu. Całą wieczność. Więc twoja teza została obalona.

ObrazManga DB Rulez!!!Obraz
Obraz
ObrazObrazObraz
SonGohan Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
SonGohan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.719
Posty: 31
prosił bym o nieśmiertelność i o ten sam wygląd ciągle bo moge być nieśmiertemlny ale sie starzeć tu jest podpucha bendziesz sie rozsypywał po 120 latach i będzie [ ort! ] można zrobić kompot ze szusonego człowieka

KA-ME-HA-ME--HAaa (0)======
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez SonGohan: 06.11.2005, 11:35
Rulez2000 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Rulez2000
Wiek: 31
Dni na forum: 6.721
Posty: 103
Skąd: Japonia
prosił bym o nieśmiertelność i oten sam wygląd ciągle bo moge być nieśmiertemlny ale sie starzeć du jest podpucha bendziesz sie rozypywał po 120 latach i będzie [ ort! ] można zrobić kompot ze szusonego człowieka
HA HA HA. Bardzo śmieszne. Ale co do wyglądy masz racje.

ObrazManga DB Rulez!!!Obraz
Obraz
ObrazObrazObraz
Picollo Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Picollo
Wiek: 31
Dni na forum: 6.718
Posty: 2
ja bym poprosiło prenumerate playboya:D
Rulez2000 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Rulez2000
Wiek: 31
Dni na forum: 6.721
Posty: 103
Skąd: Japonia
Piccolo ty byku . Nie za mały jesteś na takie pisma

ObrazManga DB Rulez!!!Obraz
Obraz
ObrazObrazObraz
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.857
Posty: 549
A ty sie uwarzasz za dużego?? hehe (nawet ja jestem dość młody jeszcze ;] )
Ja tam bym poprosił jeszcze o mozliwość fuzji z innymi ludźmi to by było fajne

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
SonGohan Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
SonGohan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.719
Posty: 31
Ja tam bym poprosił jeszcze o mozliwość fuzji z innymi ludźmi


NO CO TY PODCHODZISZ DO KOGOŚ I JESTEŚ ZNIM POŁĄCZONY A JAK BYŚ SIE POŁĄCZYŁ Z DZIEWCZYNOM LUB Z JAKIMŚ NIEMOWLAKIEM ??

KA-ME-HA-ME--HAaa (0)======
Obraz
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.857
Posty: 549
Lol mówiłem fuzji za pomocą Fusion Dance a nie za "dotknięciem".

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Gotti Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Gotti
Dni na forum: 6.718
Posty: 12
jak by juz byly smocze kule to tak:
- skasowanie wszystkiego to jest powiazane z terroryzmem jak i go samego
- ustanowienie jednej religi na calym swiecie, bo juz mnie denerwuja te podzialy
- koniec z rasizmem
- dobrobyt na calym swiecie
- w ogóle [ ort! ] bym niechcial niesmiertelnosci bo jak byscie patrzyli jak umiera wasza rodzina aty wciaz zyjesz bo bys tylko zdolowany chodzil...po 200 latach bys to zrozumial

Chyba wszystko, trzeba byc realista i patrzec na ogol spoleczenstwa a nie myslec tylko o sobie
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.857
Posty: 549
A ja bym poprosił żeby na ziemi przez okrągłe 2 lata (optymalnie) co troche nieznacznie zwiekszała się grawitacja , a gdy miną te 2 latka, żeby wróciła do takiej, jaka była na początku. Wtedy przez te lata ludzie by tak się wzmocnili, że biegaliby szubciej od niektórych samochodów i skakali bardzo wysoko, gdyż przyzwycaili by się do dużej grawitacji a w naszej normalnej czuliby się jak na księżycu (dla przykładu).
I jeszcze chciałbym latac

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.718
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Gdyby istniały smocze kulki to po pierwsze na świecie by zawrzało i by wybuchła III Wojna Światowa (kto by nie chciał takiego zestawu kulek ).

Alternatywnie : gdyby nie zawrzało to bym je odnalazł i poprosił smoka o utworzeniu rajskiego pałacu wraz z Roomem of Spirit and Time. A następnie, aby smoczek mnie tam przeniósł wraz ze wszystkimi moimi kumplami i koleżankami oraz z rodzinką i uczynił panem tego miejsca.
Rulez2000 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Rulez2000
Wiek: 31
Dni na forum: 6.721
Posty: 103
Skąd: Japonia
jak by juz byly smocze kule to tak:
- skasowanie wszystkiego to jest powiazane z terroryzmem jak i go samego
- ustanowienie jednej religi na calym swiecie, bo juz mnie denerwuja te podzialy
- koniec z rasizmem
- dobrobyt na calym swiecie
- w ogóle [ ort! ] bym niechcial niesmiertelnosci bo jak byscie patrzyli jak umiera wasza rodzina aty wciaz zyjesz bo bys tylko zdolowany chodzil...po 200 latach bys to zrozumial Cool
Dobre. Jeżeli kandydujesz na miss

ObrazManga DB Rulez!!!Obraz
Obraz
ObrazObrazObraz
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.729
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
Phi.... Nie znasz się...
Nie ma nic złego w tym że na świecie są ludzie którzy nie są takimi egoistami jak my...

Ale mam zastrzeżenie....
Mianowicie jedna religia... Uważam że różnorodność religi jest piękna a problemu nie stanowi ilość religi a podejście ludzi do nich...
Więc należało by poprosić o zwiększenie tolerancji ludzi wobec siebie i ich religii.... Oczywiście pod warunkiem że nie owa religia i poglady nie wyrządzaja nikomu żadnej krzywdy... ( mam tu na myśli zarówno krzywdę fizyczną jak i psychiczną... )

Angrenereg Kali The Neftys
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.718
Posty: 105
a ja bym prosila o zdobycie umiejetnosci gry na gitarze, bo jestem zbyt leniwa, zeby sie za to zabrac: D

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
Chomiczka Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chomiczka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.719
Posty: 76
Z DZIEWCZYNOM LUB Z JAKIMŚ NIEMOWLAKIEM ??
Byłoby wesoło. Tylko żeby się do mnie nie zbliżał (!). Moje ruchy nawet niecelowo bardzo przypominają Fusion Dance .


- ustanowienie jednej religi na calym swiecie, bo juz mnie denerwuja te podzialy
Nie. Ja tam twierdzę jak Angrenereg Kali The Nefty (jak to się skraca?). Różnorodnośc ejst piękna.

„Songo. Zdążyliśmy go polubić”
.ADI. Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
.ADI.
Wiek: 33
Dni na forum: 6.718
Posty: 23
pomijając ze to jest nie możliwe.... ja bym o bycie sayanem poprosił o poziom SSJ dalej sam dojde

Obraz
Zapraszma wszystkich krórzy interesują sie Grami na PC filmami i śledzą nowinki o nowych częściach do kompa


http://www.gamepower.fora.pl/
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  

Forum DB Nao » » » Gdyby istaniały Smocze Kule?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook