Forum Dragon Ball Nao

» Setup

Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.821
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Witam.
Mam problem z instalacją gry. Otwiera się AutoRun i klikam Instaluj, to otwiera mi plik setup.exe z płytki. Pojawia się czarne okno i w mgnieniu oka znika. Próbowałem klikać po sto razy i udało mi się wyczytać poniekąd informację, która tam jest. Jej treść wygląda jakoś tak: Program za duży umieszczony w pamięci. Dodam, że wcześniej nie miałem problemów z tą grą, i jak poprzednio ją instalowałem wszystko śmigało. Prosiłbym o pomoc, jest to dla mnie bardzo ważne.

Pozdrawiać.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.836
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Dosyć częsty problem, który ma różne podłoża. Najczęściej jest to brak wystarczającej pamieci wirtualnej. Jeżeli masz Xp to daj

Moj Komputer--->Własciwości--->Zaawansowane--->Wydajność---> Ustawienia---->Zaawansowane--->Zmien

i zmien rezerwowaną pamięć wirtualną na większą.

Drugim problemem może być sama instalka, zobacz sobie inna tej samej gry i sprawdź czy działa. Czasem też oznacza to walnięte Ramy, bądź kondensatory. Na koniec jeżeli masz, to odinsaluj NET Frameware. Sprawdź też programem do testowania pamięci, czy nie poszła Ci jakaś kość.
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA
Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.821
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
To 1 nie działa.

A instalka jest dobra, bo kilka dni wcześniej grę instalowało 2 kumpli i u nich poszło bez problemu : /

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.821
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Tak w ogóle to działa już dawno, problemem był jeden ze złych plików w archiwum Doceniam pomoc jednak, i dziękuje wielce.

Temat zamykam.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Setup
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook