Forum Dragon Ball Nao

» Tatuaż Dragon Ball

olivierofm Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
olivierofm
Wiek: 37
Dni na forum: 5.219
Posty: 16
Skąd: Z głębi Duszy...
Siemka...
Myślał ktoś z Was o tatuażu z DB?
A może ktoś już taki ma?
Ja już mam wzór i w niedługim okresie czasu to zrealizuję

[ Dodano: 13.12.2009, 22:34 (po 15 minutach) ]
Why?

[ Dodano: 13.12.2009, 22:36 (po 17 minutach) ]
Why?
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
olivierofm napisał(a):
Ja już mam wzór i w niedługim okresie czasu to zrealizuję
Półnagą Bulmę w obscenicznej pozie i biustem rozmiaru XXL?

Zostanie Ci na długo,więc lepiej dobrze się zastanów.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Ok, twoja sprawa, ale moje zdanie to jest negatywne:
spore koszty (od kilkuset do kilku tys. ) złotych.
Dwa- on ci zostanie na zawsze. Usuwanie, to zawsze zostawi blizny i jest kilka razy droższe.
Trzy- zabieg. Nie jest zbyt przyjemny, by wykonać nawet(niewielki wzór) czasem trzeba wbić igłę w ciało kilkaset razy(nie żartuję). Jest to bardzo bolesny zabieg.
Cztery- miejsce. Salon w którym zrobisz tatuaż(jeśli się zdecydujesz już) musi być higieniczny i narzędzia muszą być czyste. A sam zabieg wykonywany jednorazową igłą.
Krótko mówiąc odradzam, lecz to już Twoja sprawa jak postąpisz.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
O tatuażu z DB nigdy nie myślałam. Jakoś nie jestem aż taką anatyczką, żeby robić sobie jakąś podobizne z tego anime. A może byś tak zarzucił tym wzorem, żeby każdy wiedział o co Ci chodzi?? ; )

Angel of Destiny napisał(a):
Jest to bardzo bolesny zabieg.
Totalna bzdura. Boli ale nie jest to ból, którego nie da się znieść. I nie boli tak strasznie, jak wszyscy o tym mówią. Na początku boi bardziej i w miejscach, gdzie skóra jest cieńsza ale nie tak żeby wyć z bólu. Sam tatuażysta mówił, że niektóre klientki śpią podczas wykonywania zabiegu a to też oznacza, że ból nie jest taki duży. Więc nie pisać jeśli się o tym nic nie wie i nie wprowadzać chłopaka w błąd ; )

Angel of Destiny napisał(a):
spore koszty (od kilkuset do kilku tys. ) złotych.
Łeeeee, to zależy od wzoru. Jeśli jest mały zmieścisz się w 200 zł, wszystko zależy od wielkości i kolorystyki. Kilka tysięcy to chyba wtedy, gdybyś chciał połowe pleców sobie wytatuować Oo

Ale lepiej zastanów się, czy rzeczywiście chcesz mieć tatuaż z DB. Żeby potem na stare lata nie odniewidziało Ci się.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
olivierofm napisał(a):
Why?
Wyobraź sobie że pani przedszkolanka, patrząc której w dekolt miałeś swój pierwszy wzwód spotyka cię dzisiaj, i zaprasza do siebie. Jest fajnie, dopóki nie ściągniesz koszulki, i nie odsłonisz Szatana Serduszko na klacie.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
olivierofm Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
olivierofm
Wiek: 37
Dni na forum: 5.219
Posty: 16
Skąd: Z głębi Duszy...
Pewnie można to wyśmiać...jak najbardziej...macie do tego takie prawo... Widzę...że muszę sprostować parę rzeczy:

Nie mam ochoty na badziew w stylu półnagiej Bulmy...czy coś takiego...w ogóle nie mam ochoty na badziew...tylko na arcydzieło...bo i takowe mają miejsce w tatuażu... Warto się w tym temacie rozejrzeć...


Świadomość o tym...że tatuaż to sprawa na całe życie również nie jest mi obca i metody jakimi się to odbywa nie są zbyt miłe... Zanim się zdecydowałem na tattoo byłem w kilku salonach oblookać sprawę i zgadzam się...że musi to być w sterylnych warunkach robione...bo nie dam dziarać łapy komuś kto salon ma w szopie koło chaty
To chyba jest normalne...przynajmniej dla mnie... Dzisiejsze salony są bardziej sterylne i profesjonalne od niektórych salonów fryzjerskich

Na koniec zapytam co jest fascynujące w Dragon Ball-u jako animacji?

Dla mnie przede wszystkim kreska jaką jest tworzona...forma...a ta może być nie lada arcydziełem odtworzona na ciele... Może być piękna i zachwycająca... Ale to tylko dla ludzi poważnie myślących o tatuażu i kochających Dragon Ball



[ Dodano: 14.12.2009, 0:41 (po 5 minutach) ]
franqey napisał(a):
olivierofm napisał(a):
Why?
Wyobraź sobie że pani przedszkolanka, patrząc której w dekolt miałeś swój pierwszy wzwód spotyka cię dzisiaj, i zaprasza do siebie. Jest fajnie, dopóki nie ściągniesz koszulki, i nie odsłonisz Szatana Serduszko na klacie.

Chyba...że tą panią przedszkolanką Ty byś był...
Pewnie by Cię to zniesmaczyło...

Kolego weź pod uwagę...że robiąc tatuaż musi on być profesjonalnie zrobiony...a przede wszystkim przerobiony tzn...musi on pasować do ogółu ciała...a nie jak pieść do oka...

[ Dodano: 14.12.2009, 14:37 (po 14 godzinach 2 minutach) ]
Dla przykładu...że tatuaż z DB może być niezły:


1 - [/img]http://th07.deviantart.net/fs9/300W/i/2006/343/1/8/Goku_Tattoo_by_NelsonMandingo.jpg[img]

2 - [/img]http://www.rankmytattoos.com/f/wmimages/cartoon-tattoo-6337282878850525004.jpg[img]

[ Dodano: 14.12.2009, 14:43 (po 14 godzinach 8 minutach) ]
A tu dowód i poniekąd spełnienie obaw jakie co po niektórzy miewali...że tatuaż z DB może być gniotowaty:

3 - [img] http://media.photobucket.com/image/GoKu%20ta ... 0373-1.jpg [/img]

Mt 28, 20 †
Ojciec Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Ojciec
Wiek: 31
Dni na forum: 5.631
Plusy: 2
Posty: 59
Skąd: Częstochowa
Ładny ładny
Obraz

Obraz

Obraz

Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
olivierofm napisał(a):
Dla przykładu...że tatuaż z DB może być niezły:


1 - [/img]http://th07.deviantart.net/fs9/300W/i/2006/343/1/8/Goku_Tattoo_by_NelsonMandingo.jpg[img]
Super! Dobry tatuażysta się trafił.

No właśnie. W tym cały sęk. To, czy tatuaż będzie kiczowaty, czy będzie budził zachwyt, zależy od tego, kto i jak go wykona. Nie każdy nadaje się do robienia takich rzeczy. Wystarczy poszukać w necie. Osobiście popłakałam się ze śmiechu na widok niektórych tatuaży.


Angel of Destiny napisał(a):
Trzy- zabieg. Nie jest zbyt przyjemny, by wykonać nawet(niewielki wzór) czasem trzeba wbić igłę w ciało kilkaset razy(nie żartuję). Jest to bardzo bolesny zabieg.
Piszesz, jakbyś sama to przeszła. Wątpię, żeby to była prawda, więc powinnaś wiedzieć, że nie można pisać, że to "bardzo bolesny zabieg", skoro nie doświadczyło się tego na własnej skórze.


Kyanna napisał(a):
Ale lepiej zastanów się, czy rzeczywiście chcesz mieć tatuaż z DB. Żeby potem na stare lata nie odniewidziało Ci się.
Właśnie. Pomyśl kilka razy i miej pewność, że ten gościu z maszynką wie, jak zrobić coś fajnego, a nie gówno.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
olivierofm Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
olivierofm
Wiek: 37
Dni na forum: 5.219
Posty: 16
Skąd: Z głębi Duszy...
Oooo Tak!!!
Te zdjątka powyżej są rewelacyjne...tu tatuażysta wie...co to dobry tatuaż...po prostu majstersztyk...

A najlepiej jak tatuażysta jest fanem GoKu to już w ogóle jest jazda...
Znam takiego jednego...z wypiekami na twarzy mi powiedział...że z chęcią się podejmie dziarania i może mi go "z głowy" zrobić...


A co do przemyślenia...to nie wystarczy tylko przemyśleć...czy się chce tatuaż...ta kwestia powinna być już dawno przemyślana...przede wszystkim trzeba się zastanowić co się chce i jak się to widzi na sobie i zweryfikować to z tatuażystą...bo jakby nie było to on raczej zna się lepiej w tej profesji...

Mt 28, 20 †
Avenger Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Avenger
Wiek: 28
Dni na forum: 5.187
Ostrzeżenia: 2
Posty: 24
Skąd: się biorą dzieci?
Według mnie powinineś zrobić sobie normalny tatuaż nie z jakiegoś anime itp. tylko normalny np. Skorpion...
Po co brudzić skórę głupotami? Nie zapominaj ,że to tylko anime i świat się na nim nie kończy.

Obraz
Tu znajdowała się nieregulaminowa sygnatura.
kamaz
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.083
Posty: 1
hej na wstepie pozdrawiam wszystkich fanow db:)
i od razu [ ort! ] przechodze do zeczy
chodzi o dziare
mam juz projekt w glowie ale jest problem z realizacja bo potrzebuje szkicu lub zdjecia co by typowi pokazac jak ma wygladac
oto moja wizja:
w zdluz zeber chce napis gotykiem(tresc nie istotna) a przez niego ma przechodzic kamejka która [ ort! ] z mojej miednicy bedzie wyzucall Songo tylko ze pionowo w gore a nie jak zwykle pod katem prostym
jesli ktos jest w posiadaniu podobnego szkicu czy zdjecia lub ma namiary na dobra stronke bede wdzieczny za pomoc
z gury dziekuje
TheALaska Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 28
Dni na forum: 5.082
Posty: 3
Skąd: Świdnik
Tatuaz dragon ball to moje marzenie od dziecka . Jestem dziewczyną i jak będe mieć 18 lat to wytatuje sobie Vegete <33333. Bo moja miłość do tego jest nie wyobrażalna.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
TheALaska napisał(a):
jak będe mieć 18 lat to wytatuje sobie Vegete <33333. Bo moja miłość do tego jest nie wyobrażalna.
Do 18-stki zostały Ci jeszcze 4 lata.Zobaczymy,czy ta "niewyobrażalna miłość" przetrwa próbę czasu,i czy w międzyczasie się nie rozmyślisz.Bądz co bądz,tatuaż to decyzja na całe życie.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
TheALaska Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 28
Dni na forum: 5.082
Posty: 3
Skąd: Świdnik
No wiem ale ja juz o tym mysle od ladnych 6 lat . : ) Wiec chyba nie zmienie zdania w 3 lata
OllKa Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
OllKa
Wiek: 29
Dni na forum: 5.083
Posty: 6
lepiej się zastanów taki tatuaż zostanie Ci na całe życie (nieźle by to wyglądało , taka babuleńka z tatuażem Vegety i wyrazem miłości )
TheALaska Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 28
Dni na forum: 5.082
Posty: 3
Skąd: Świdnik
Oj taaaam ; DD . Kiiijjj ! Ja to zo bardzo kocham i nie wiem jak jeszcez moge oddać moją miłoś do tego.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Z wiekiem minie ci ta tzw. miłość do Dragon Balla, a zostanie zwyczajny sentyment.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Taka prawda, w wieku 14 lat ma się inny tok myślenia niż w późniejszych latach. Tatuaż możesz zrobić sobie zawsze, więc polecam poczekać z tą decyzją, aż bardziej dojrzejesz.

Pozdrawiam.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Tatuaż Dragon Ball
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook