Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball w TV? (TVN, TV4 itd.) ocena: 9,60 (głosy: 5)110

Strony:   1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 22, 23, 24  
Marcinek1588
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 5.218
Posty: 3
Skąd: Słupsk
jest to petycja z prosba o wyemitowanie odcinkow DB do prezesa TVN musimy zrobic szum kolo tej sprawy wtedy wykupia odcinki jak bedzie wielkie zainteresowanie musimy robic co w naszej mocy mozna bic komentarze na tvn co jest bez sensu bo oni sprawdzaja to raz na rok albo wysylac im emaile z linkiem strony z petycji na ktora zarejestrowalo sie wielu ludzi o to link potwierdzajcie emailem swoj glos inaczej jest nie wazny kazdy glos sie liczy


* zaloguj się, aby zobaczyć link *
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Boże, popraw te błędy. Dużo powtórzeń, literówki. Kto poważny zwróci uwagę na taką petycję?

Poza tym, było już wiele takich petycji. No i nie można prosić TVN o ponowne wyświetlenie DB, bo w tej stacji nasze Anime nigdy nie zagościło...

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Co do petycji... ja jestem pesymistycznie nastawiona. Nie żebym nie chciała znów zobaczyć swego ulubionego anime z lat dzieciństwa w telewizji ale....
Ile takich petycji tego typu było? 1,2,3.... I co stacje wszystkie odpisywały?(najczęściej), Że się nie da(takie mam dane). TVN siedem pisało kiedyś(widziałam na jakiejś już nieistniejącej stronce), że nie, bo DB to stare, nikt tego nie pamięta(LOL) i że nie warto. Polsat zignorował, miało być na AXN Sci-Fi, ale w rezultacie nie ma. Skoro nic nie dały to nie sądzę, by i ta coś mogła dać.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Marcinek1588
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 5.218
Posty: 3
Skąd: Słupsk
Laru jak cos nie tak to zrob lepsza petycje masz wolne pole do popisu po co pisac ten temat juz byl itp itp fakt ze byly podobne tematy ale nie takie same bo petycja jest inna inaczej napisana i w ogole wiec taki sam temat to to nie jest kto wie moze to cos da moze nie ta petycja ale wazne ze probojemy jak wy sie nazywacie fanami db jak ktos nie chce sie podpiszwac to niech sie nie podpisuje tyle ja mysle ze prawdziwy fan db chcial by zeby db bylo w tv i w miare mozliwosci staral sie o to
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Marcinek1588 napisał(a):
po co pisac ten temat juz byl itp itp fakt ze byly podobne tematy ale nie takie same bo petycja jest inna inaczej napisana
Że z błędami?
Po co tworzyć setki różnych petycji?
TVN odpisując na e-maila z linkiem do petycji, pewnie nawet jej nie otworzy, tylko napisze, to co ma w zwyczaju.

Ostatecznie, jak już robić petycję, to poważną, a nie byle jaką z błędami, których nawet nie chce Ci się poprawić.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 15.12.2009, 0:04
Marcinek1588
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 5.218
Posty: 3
Skąd: Słupsk
taa teraz to juz za ponzo zebym poprawil raczej ^^ bo juz wydalem petycje ale tu chodzi o to zeby zrobic szum zeby przycisnac ich troche zeby widzieli ze caly czas cos robimy i Anime nie jest zapomniane nie jestem glupi wiem ze od jednej petycji db nie powstanie ale byly tez inne przed moja i beda nastepne no nie
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ta, tylko, że weź pod uwagę, że:

a) Nikt rozsądny, ze znanej telewizji prywatnej, nie weźmie pod uwagę Twoją petycję, napisaną stylistycznie i ortograficznie na poziomie 13-latka.

b) Niektórzy fani mogą nie chcieć się podpisać pod petycją takiego pokroju.

Powodzenia życzę i dobrego słownika.

PS: Bycie fanem nijak się ma do tego, by móc zwrócić Tobie uwagę na temat tego, jakie błędy popełniasz. Jeżeli zamieszczasz petycje na forum i prosisz o udział w niej, to licz się z krytyką, lub poradami jak stworzyć ją lepszą. Jeżeli zaś zamieszczasz / wysyłasz ją, bo taki masz kaprys i potem psioczysz o to, że ktoś dostrzega błędy, to nie oczekuj wielkiej aprobaty dla takiego pomysłu.

Pozdrawiam.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Stworzyłeś update do oficjalnego języka niemieckiego - czasowniki z wielkiej litery. Nie sądzicie, że w dobie komputerów, nie chciało by wam się oderwac od kompa po to, by obejrzec odcinek na TVN, kiedy możecie to bez problemu zrobic na komputerze?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Marcinek1588 napisał(a):
Laru jak cos nie tak to zrob lepsza petycje masz wolne pole do popisu
Nie sądzę,żeby chciało jej się marnować swój czas,na coś,co de facto jest zbędnę.Tak jak wspomniał Joe,DB możesz sobie oglądać do woli w necie.Sam temat petycji,przerabiany był nie raz.Za każdym razem kończyło się tak samo.


ja mysle ze prawdziwy fan db chcial by zeby db bylo w tv i w miare mozliwosci staral sie o to
Prawdziwy fan?Coś mi się wydaje,żeś już zapomniał w jakiej formie RTL7 serwowało nam to anime (francuski dubbing + polski lektor,słabej jakości tłumaczenie,cenzura...).I mimo to wolisz oglądać DB w TV w formie,narzuconą przez stację telewizyjną?


Marcinek1588 napisał(a):
nie jestem glupi
Może nie głupi,za to mało poważny.Problem sprawia Ci poprawne napisanie posta,a Ty zabierasz się za pisanie petycji do TVN-u.Jak już coś robić,to robić dobrze.Albo wcale.


Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Trudno nie zgodzić się z Hayato i Joem. w internecie są wszystkie odcinki, i zapewniam cie że do końca świata będą, a jak do tego podchodziła telewizja miałes załączone na obrazku. Nie dośc, że lektor marny, to jeszcze wykupione od francuskiej telewizji. tym samym niepotrzebnie robisz szum na forum i próbujesz stworzyć coś co i tak się nie odniesie żadnego sukcesu.


Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
szymexgoku
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.842
Posty: 9
Drodzy fani dragon balla.

Dowiedziałem się, że w nie których krajach w telewizji od jakiegos czasu lecą dragon balle a dokladnie na carton network. Oglądałem ostatnio w jakiej stronie, że jakis koles zbiera wszystkich fanów db, ponieważ ma znajomośći z jakims kolesiem który pracuje w cn. zbiera on juz grupe ludzi która nawet zmusi telewizje cn lub nawet inną do puszczenia db w telwizji. Założe sie, że takich stron jest wiele. Jeżeli wszycy razem się połąćzymy to możliwe, że dragon ball pojawi sie na naszych telewimach. A wiec proszę i was drodzy fani db o połeczenie sie ze mną, ze wszystki fanami dragon balla i zmuszenia tewizję do puszczenia db.

dziękuje, prosze o wsparcie
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Po co, skoro mam na kompie
->bez cenzury
->bez dubbingu
->z oryginalną ścieżką dźwiękową
->w dobrej jakości
i
nie mam telewizora.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
szymexgoku napisał(a):
zbiera on juz grupe ludzi która nawet zmusi telewizje cn lub nawet inną do puszczenia db w telwizji
Jakaś mafia?

Mateusz. napisał(a):
Po co, skoro mam na kompie
->bez cenzury
->bez dubbingu
->z oryginalną ścieżką dźwiękową
->w dobrej jakości
i
nie mam telewizora.
Może po to, by był popularniejszy? Nie zawężaj myślenia tylko do siebie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
szymexgoku
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.842
Posty: 9
Mateusz. napisał(a):
Po co, skoro mam na kompie
->bez cenzury
->bez dubbingu
->z oryginalną ścieżką dźwiękową
->w dobrej jakości
i
nie mam telewizora.

szymexgoku

moze nie którym bardziej by pasowalo gdyby leciło w telwizji.nie wszyscy mogą mieć tez komputer. jeśli tak dalej będzie to dragon ball pójdzie w nie pamięć, a co do jakośći i tych innych dupereli chyba da sie zrobic zeby bylo w lepszej niz tworzono na początku przecież [ ort! ] oogląałem serial db w belgii i była jakość bez rzadnych urywek taka jak na kompie.

bez urazy

[ Dodano: 26.02.2011, 23:14 (po 1 minucie) ]
Shounen napisał(a):
szymexgoku napisał(a):
zbiera on juz grupe ludzi która nawet zmusi telewizje cn lub nawet inną do puszczenia db w telwizji
Jakaś mafia?

Mateusz. napisał(a):
Po co, skoro mam na kompie
->bez cenzury
->bez dubbingu
->z oryginalną ścieżką dźwiękową
->w dobrej jakości
i
nie mam telewizora.
Może po to, by był popularniejszy? Nie zawężaj myślenia tylko do siebie.
dzięki.
AdrianC
Ziemianin
Ziemianin
AdrianC
Wiek: 36
Dni na forum: 4.783
Posty: 25
Skąd: Warszawa
@Hayato
Tu nie chodzi o formę. Jeżeli DB zagościłoby znów na ekranach naszych TV, to wróciłyby wspomnienia z dzieciństwa, gdy biegiem wracało się do domu by nie przegapić żadnego odcinka, gdy internet nie był jeszcze tak rozpowszechniony, więc nie można było obejrzeć sobie w każdej chwili odcinków, które się przepiło. Oglądanie DB w internecie, owszem sprawia mi przyjemność, jednak nie jest w stanie w pełni przywrócić wspomnień z dzieciństwa.

@Mateusz.
Mateusz. napisał(a):
Po co, skoro mam na kompie
Shounen dobrze napisał: by o DB dowiedziały się kolejne pokolenia.

Mateusz. napisał(a):
->bez cenzury
Czy ta cenzura jest dla Ciebie aż tak dużym problemem?
Fakt, patrząc na niektóre współczesne bajki czy filmy, to przy nich nieocenzurowany DB, jest niczym bajeczka na dobranoc.

Mateusz. napisał(a):
->bez dubbingu
A w oryginalnej, japońskiej wersji, to niby co jest jak nie dubbing, skoro każda postać ma swój głos, podkładany przez ludzi?

Mateusz. napisał(a):
->z oryginalną ścieżką dźwiękową
Też mi problem...

Mateusz. napisał(a):
->w dobrej jakości
Hmmm, masz 16 lat, więc mogę śmiało powiedzieć, że jesteś jednym z tych, którzy to co oglądają lub to w co grają, w pierwszej kolejności oceniają po grafice, jakości obrazu, czy dźwięku. Natomiast fabuła i inne aspekty są dla Ciebie mało istotne. Ważne by "grafa była extra". Zresztą tak wynika z Twojej wypowiedzi.

Mateusz. napisał(a):
nie mam telewizora.
W dzisiejszych czasach, to żaden problem. Twój komputer/laptop może Ci posłużyć jako telewizor...

@Wszyscy
Niestety, w Polsce od dłuższego czasu, swe "rządy" sprawuje niejaka "Super Niania", która w chwili swej słabości(braku zainteresowania mediów jej osobą) postanowiła podzielić się swym odkryciem odnośnie mangi DB. Prawdopodobnie podczas sprzątania pokoju swojego syna, współczuję chłopakowi, jeden z Tomów DB, które jej syn posiada mógł upaść i niefortunnie otworzyć się na stronie, gdzie Genialny Żółw ugania się za młodziutką Bulmą. Być może, gdyby nie chwilowa medialna cisza, "Super Niania" nie wspomniałaby o tym co odkryła, wszak sama musiała synowi mangę kupować lub chociaż dawała mu na nią pieniądze. Zapewne więc już wcześniej dobrze wiedziała co się w niej znajduje. Niejako przyznała się, więc do wychowawczego błędu, bo pozowliła synowi na zakup 42 Tomów mangi o pedofilii, mordobiciu, nieśmiertelności i hektolitrach krwi.
Niestety, chwilowy brak fuchy w TVNie zmusił ją do oczernienia DB przez, co manga ta stała się elementem promowania pedofilii i innych strasznych rzeczy. Dlatego też nie liczyłbym na to, że w jakiejkolwiek stacji emitowanej w Polsce, czy to w kablówkach czy na platformach cyfrowych DB zostanie wyemitowane, tym bardziej w nieocenzurowanej, oryginalnej japońskiej wersji.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Gdyby to nie wymagało wysiłku to jak najbardziej bym był chętny. Ale szymexgoku pisał tak jakbyśmy mieli wyjść z domu iść pod studio telewizyjne i manifestować. Zresztą to raczej z góry skazane na porażkę, nie podałeś nawet żadnych konkretów.

AdrianC napisał(a):
Czy ta cenzura jest dla Ciebie aż tak dużym problemem?
Fakt, patrząc na niektóre współczesne bajki czy filmy, to przy nich nieocenzurowany DB, jest niczym bajeczka na dobranoc.
A w oryginalnej, japońskiej wersji, to niby co jest jak nie dubbing, skoro każda postać ma swój głos, podkładany przez ludzi?
Też mi problem...
Hmmm, masz 16 lat, więc mogę śmiało powiedzieć, że jesteś jednym z tych, którzy to co oglądają lub to w co grają, w pierwszej kolejności oceniają po grafice, jakości obrazu, czy dźwięku. Natomiast fabuła i inne aspekty są dla Ciebie mało istotne. Ważne by "grafa była extra". Zresztą tak wynika z Twojej wypowiedzi.
Adrian, nie znasz mnie więc nie oceniaj tak pochopnie.
Mam po prostu namyśli, że mnie nie zależy na przywróceniu DB do telewizji, bo mógłbym równie dobrze oglądać na komputerze. Jakoś nie zależy mi zbytnio na przyszłych pokoleniach, jedna bajka ich nie zmieni, poza tym, myślę że dzisiejszym dzieciom by się nie spodobała. Jeśli już to zależy mi na konkretnych małych dzieciach, ale nie wszystkich, bo dżinem nie jestem. DB bez cenzury jest lepszy, więc to kolejny plus oglądania na komputerze - w telewizji puszczą ocenzurowanego.
Co do dubbingu: "dubbing [wym. dabing] «opracowanie dialogów jakiegoś filmu w innym języku niż dialogi oryginalne»". To chyba wszystko wyjaśnia.
Co do OSTa to nie jest duży powód, ale jednak lepiej mieć coś bardziej oryginalnego, bo z tego co wiem, to ten puszczany w TV jest troszeczkę inny, tzn niektórych utworów nie ma, oraz OP i EN są inne.
A to ostatnie Twoje spostrzeżenia jakobym miał kierować się tylko grafiką i obrazem kompletnie do mojej osoby nie pasuje. W DB najważniejsza jest fabuła dla mnie, nie grafika, ani nie muzyka.
To jest moja recenzja DB: http://animegakure.dbnao.net/anime/68-68 przeczytałem jeszcze raz akapit o grafice i nie wychwalam jej. Wychwalam natomiast kreacje bohaterów, fabułę i humor.

I ostatnia rzecz Adrian.
AdrianC napisał(a):
Mateusz. napisał(a):
nie mam telewizora.

W dzisiejszych czasach, to żaden problem. Twój komputer/laptop może Ci posłużyć jako telewizor...
Jaki w tym sens skoro mogę sobie włączyć oryginalną japońską wersje kiedy tylko zechcę, a tak to musiałbym np o 16 włączać kompa, pewnie jeszcze zapłacić za możliwość korzystania z jakiegoś kanału itp.? Po co sobie życie komplikować.
Nie oceniaj ludzi po stereotypach.

[ Dodano: 27.02.2011, 12:45 (po 21 minutach) ]
Aha i:
Shounen napisał(a):
Nie zawężaj myślenia tylko do siebie.
Znalazł się ***** wrażliwiec od siedmiu boleści.

Obraz
szymexgoku
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.842
Posty: 9
po 1 wcale tak nie napisalem a po 2 jeszcze raz przeczytaj co napisalem bo zle chyba zrozumiales.jeżeli nie zależy tobie na tym zeby db pojawiło sie na naszych telewizorach to nie. np. takie pokemony to lecą do dziś, dlaczego nie dragon ball
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Pisałeś o zmuszeniu TV.
Podobne akcje już było, i petycje i spamowanie na forum TVNu chyba.
Widać pokemony się lepiej sprzedają. Nie widzę sensu w przywracaniu czegoś na siłę.
Z Naruto na Jetix zrobili gówno. Na CN chyba w sumie leciał DB, nie oglądałem, ale pewnie też go bardzo pogorszyli. DB ma już swoje lata, ja mam już swoje lata, Ty masz już swoje lata. To nie te czasy.

Obraz
szymexgoku
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.842
Posty: 9
jezli ty oglądasz bez cenzury db, to nie wiele sie zmienia od tego co przecież [ ort! ] leciał na TVN7 czy na RTL7, PARE SCEN W KTÓRYCH NP. KOMÓRCZAK WYRZYGAŁ 18 TO NIE ROBI dużej [ ort! ] RÓZNICY.JEŻLEI MYŚŁISZ TYLKO O SOBIE TO SORY ALE JA SIE ZWRACAM DO WSZYSTKICH A NIE TYLKO DO JEDNEGO, KTÓREMU RACZEJ NIE ZALEŻY NA TYM ABY DB POWRÓCIŁÓ, JKA NAPISALEM ZBIERA SIE GRUPA LUDZI KTÓRA CHCE ABY OGLĄDANO DB W TV A NIE TYCH KTÓRZY SA PRZECIW.

[ Dodano: 27.02.2011, 18:54 (po 1 minucie) ]
NAPISALEM TO DO POPRZEDNIEGO POSTU
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ja tylko wyraziłem swoje zdanie, jeśli serio chcesz zebrać grupę ludzi, to podaj im jakieś konkrety.

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 22, 23, 24  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball w TV? (TVN, TV4 itd.)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook