Forum Dragon Ball Nao

» [Co gdyby] powsał nowy wojownik fuzyjny

lulek96 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 28
Dni na forum: 5.421
Posty: 10
Skąd: Pomorza
Od dawna zastanawia mnie to czemu tronk i goten nie pszeprowadzili fuzji w serii GT i to czemu nie powstało więcej wojownikuw ja np.tronk+songokan...itd itp
albo np.songokan + ubup(wiem ze miał cos z ręką, ale co to za problem dla kibito podarowac im 1 parę kolczykuw do fuzji????)
Nurtuje mnie taksze czy takie cos byloby mozliwe np. Tronk (30k mocy) + goten (28k mocy)= GoTronk(np 140k mocy)+songokan(ok 145k mocy) i powstał by wojownik z 3 ludzi albo np Gotronk ssj3(300k) z polonczeniem ubkan[305k(normal form)] (taka se beczna nazwa dla ububa + songokan) i czy by powsał wojownik brałem też [ ort! ] po uwage ruznice mocy niezbędną do pszeprowadzenia scalenia (dlatego dalem go tronka ssj3 i przy [ ort! ] postaciach podpisalem ich jednostki)

czekam na wasze opinie na ten temat i pomusły w sprawie NEW wojownikuw z 3 lub z nawet 10 xD wojownikuw (jak waszym zdaniem wyglądał by DBZ,jak by sie potoczyły sprawy np z buu czy z SuSzinRonem lb z LiSzinRonem)
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
lulek96 napisał(a):
tronk+songokan
Zbyt duża różnica poziomów na taniec.
lulek96 napisał(a):
co to za problem dla kibito podarowac im 1 parę kolczykuw do fuzji?
Problem jest taki że scalenie jest na zawsze. Goku chciał się scalić ale to była ostateczność a w GT nie było takiej wymagającej takiego scalenia sytuacji.
lulek96 napisał(a):
Nurtuje mnie taksze
Mnie rufniesz
Nurtuje mnie taksze czy takie cos byloby mozliwe np. Tronk (30k mocy) + goten (28k mocy)= GoTronk(np 140k mocy)+songokan(ok 145k mocy) i powstał by wojownik z 3 ludzi albo np Gotronk ssj3(300k) z polonczeniem ubkan[305k(normal form)] (taka se beczna nazwa dla ububa + songokan) i czy by powsał wojownik brałem też [ ort! ] po uwage ruznice mocy niezbędną do pszeprowadzenia scalenia (dlatego dalem go tronka ssj3 i przy [ ort! ] postaciach podpisalem ich jednostki)
Pefnie dałoby radę...

lulek96 napisał(a):
czekam na wasze opinie na ten temat i pomusły w sprawie NEW wojownikuw z 3 lub z nawet 10 xD wojownikuw (jak waszym zdaniem wyglądał by DBZ,jak by sie potoczyły sprawy np z buu czy z SuSzinRonem lb z LiSzinRonem)
A co mi tam: "Mr VegoKrilanoTronkoGotenoGohanoGokoChaozoSatan" jednym piardem by li shenrona pokonał i tyle GT by było.

szczecin
Amora Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Amora
Wiek: 30
Dni na forum: 5.213
Posty: 86
Skąd: Planeta czwartej gwiazdy
Gohan + Goten
Piccolo + Ubub - to drugie by ciekawie wyglądało
Ojciec Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Ojciec
Wiek: 31
Dni na forum: 5.631
Plusy: 2
Posty: 59
Skąd: Częstochowa
Nie może fuzjować się rodzina...
Wielokrotne fuzje to totalna bzdura.
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.443
Posty: 418
Skąd: Warszawa
a poco mieliby powstawac jacys nowi bochaterowie? przypomij sobie sage smoków w dbgt uub chcial sie zcalic z gohanem ale do takiego scalenia niedoszlo zdaje mi sie jest tu gdzies ten temat poruszony na forum .ale wracajac do tematu to ja bym o wiele bardziej wolal zeby zamiast dziwacznych fuzyjnych postaci autorzy dbgt zajeli sie starymi postaciami db miedzy innymi chodzi mi o gochana i pikolo powinniim poswiecic duzo im wiecej uwagi w końcu [ ort! ] w serji z gochan i pikolo byli bardziej docenieni byli poteznymi wojownikami a w serji gt zrobili z nich dno
Avenger Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Avenger
Wiek: 28
Dni na forum: 5.187
Ostrzeżenia: 2
Posty: 24
Skąd: się biorą dzieci?
pitek599 napisał(a):
a poco mieliby powstawac jacys nowi bochaterowie? przypomij sobie sage smoków w dbgt uub chcial sie zcalic z gohanem ale do takiego scalenia niedoszlo zdaje mi sie jest tu gdzies ten temat poruszony na forum .ale wracajac do tematu to ja bym o wiele bardziej wolal zeby zamiast dziwacznych fuzyjnych postaci autorzy dbgt zajeli sie starymi postaciami db miedzy innymi chodzi mi o gochana i pikolo powinniim poswiecic duzo im wiecej uwagi w końcu [ ort! ] w serji z gochan i pikolo byli bardziej docenieni byli poteznymi wojownikami a w serji gt zrobili z nich dno
Nie zmieniaj tematu.
@Topic
Niech od razu [ ort! ] zrobią tak ,że 5 osób może się zamienić w "Gohtenunkvegoso". Zwykła głupota. Z resztą takie coś nie było by możliwe skoro ludzie mają tylko 5 uszu ,a taniec mogą wykonać tylko dwie osoby.
PS. Weź najpierw słownik w ręke ,a później pisz tematy.

Obraz
Tu znajdowała się nieregulaminowa sygnatura.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Co gdyby] powsał nowy wojownik fuzyjny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook