Forum Dragon Ball Nao

» Joe

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Głowa mnie boli i w tej chwili nie chce mi się myslec nad jakimś tekstem, później coś napiszę od siebie, o tym co lubię, czego nie, gdzie mieszkam, czym się zajmuję, jak się tu znalazłem itp. Jutro się za to zabiorę. Myślę, że coś tam wiecie, bo mówiłem. Częśc osób lepiej lub gorzej mnie zna i może ma coś do powiedzenia. Czekam na komentarze, pytania mile widziane. Buziaki.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
ile wynosi twój najdłuższy cug?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Cześć, witam na forum i życzę miłego pobytu, ale wiem, że jesteś retardem.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Piłem blisko 3 tygodnie dzień dnia.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Jak już zakładasz temat, to byś przynajmniej miał coś ciekawego do powiedzenia...
Ale jaki już temat założony, to nie zaszkodzi pospamować.

Nie wiem, po co ci nowy nick. Stary (Joe Waider) był wystarczająco dobry. Co można o ^A. I. Karenina powiedzieć? Niepoprawny politykier, samozwańczy nerd (z wyboru), dobry kumpel, z którym nigdy się nie spotkałem i pewnie nigdy się nie spotkam. Chyba, że popiję w przyszłoroczne juwenalia i obudzę się we Włocławku... a wtedy nie otrzeźwieję do nowego roku. 2011.

Nauczyłbyś się w końcu języka.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Joe - mój regularny przeciwnik w dyskusjach na SB-ku.Człowiek równie niezadowolony z otaczającej nas rzeczywistości co ja,ale patrzący na ów problem w zupełnie inny sposób,co jest przyczyną częstej różnicy zdań.Trzeba przyznać,że mimo stosunkowo młodego wieku,w sprawach politycznych orientuje się o wiele lepiej ode mnie,mimo że jestem od niego o te parę lat starszy... Natomiast nieco gorzej z emocjami.Joe,ma ugruntowane poglądy polityczne i pewną wizję,jak powinin wyglądać nasz kraj.Swoją przyszłość zdaje się wiązać z polityką,ale jak życie się ułoży,nikt z nas nie wie.Ja w każdym razie życzę szerokiego pola do popisu i sukcesów na drodze do spełnienia owego marzenia (jeżeli mogę tak to nazwać...).A tak poza tym to nałogowy nerd,co z resztą sam chętnie deklaruje i całkiem fajny kumpel do dyskusji.Jedna z barwniejszych postaci DB Nao.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.748
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Joe jest jedną z najbardziej wartościowych osób, jakie w życiu poznałam. I jedną z wazniejszych dla mnie.


Poza tym jest debilem nałogowcem fanatykiem i mnie tym denerwuje. I nie potrafi przestać gadać o polityce. Nawet w łóżku.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Chcę wam coś powiedzieć. Mam jaja, nie wiem, czy się zgodzicie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Pewnie masz jaja, skoro jesteś tak czystym liberałem i nie zniechęcasz się głosić swoich poglądów politycznych. Dzięki Tobie zainteresowałem się polityką, co jest nawet fajnym zajęciem, które daje czasem poczucie wyższości nad innymi, no bo gdy słyszę: "ja głosowałbym na Kaczyńskiego", to czuję się mądrzejszy. Masz duszę pełną nadziei. Wierzysz, że jest jeszcze szansa dla Polski. Z pewnością jesteś też mądry, o czym świadczą Twoje posty no i to, że jesteś liberałem. No to tyle, bo muszę bloga pisać, żeby mieć 1000 odwiedzin.

Obraz
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Masz, ale pokazuj je częściej nago, niż w gaciach. W końcu jesteś tutaj na tyle długo, że możesz.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Chyba wam jeszcze nie mówiłem, ale generalnie to ściema z tym, że się urodziłem we Włocławku.
Ujawnię część mojego prawdziwego życiorysu:

Urodziłem się 26 marca 1989 roku w Woroszyłowgradzie (ros. Ворошиловград), ob. Ługańsk (ros. Лугaнськ, ukr. Луга́нськ) na wschodzie ukraińskiej SRR. Dzieciństwo spędziłem w Semipałatyńsku (ros. Семипалатинск), ob. Semej (ros. Семей), w kazaskiej SRR, następnie w Kazachstanie, gdzie uczęszczałem do szkoły ludowej. Przed uzyskaniem pełnoletności pobierałem także nauki w szkole ludowej w Czelabińsku (ros. Челябинск), którą ukończyłem eksternistycznie. Szkołę zawodową rozpocząłem w Niżnym Nowogrodzie (ros. Нижний Новгород) gdzie zostałem jednak usunięty z listy uczniów. Naukę kontynuowałem, oraz ukończyłem, w analogicznej szkole w Magnitogorsku (ros. Магнитогорск). Wakacje spędzałem pracując jako robotnik na skupie zboża pod wsią Krasnosielkup (ros. Красноселькуп) w rejonie krasnosielkupskim (ros. Красноселькупский район), będącym częścią Jamalsko-Nienieckiego Okręgu Autonomicznego (ros. Ямало-Ненецкий автономный округ).

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Nie odkopuj tematu, w którym są moje dziwne posty xD

Obraz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Urodzony i wychowany jako socjalista Z (nie)trzeźwego wyboru liberał XD
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.645
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Zostałam przymuszona psychicznie przez Joe do wznowienia dyskusji w tym temacie.
Ech, no niech Ci będzie swoją drogą:

Mateusz napisał(a):
Nie odkopuj tematu, w którym są moje dziwne posty xD
Co racja to racja ;p

Joe to chyba najbardziej irytujący gościu na forum, potrafi wysłać mi parostronnicowe wypracowanie do przeczytania, które potem gdzieś umieszcza. Najczęściej czytam jakiś wybrany akapit i mówię, że się z nim nie zgadzam, podaję argumenty, ale reszta jest już ok (wybacz, że musiałeś się dowiedzieć w ten sposób) xD
Nie no... niektóre czytałam, były całkiem niezłe.
Bez wątpienia jest to człowiek, który posiada pasję, interesuje się historią, polityką, koszykówką i cyckami.
Bardzo często zdarzało nam się pokłócić na tematy polityczne i gospodarcze, ale w gruncie rzeczy uważam, że mamy bardzo podobną wizję państwa, problem pojawia się w realizacji i jednostkach, które miałyby tego dokonać.
Przy tej całej wiedzy wkurza mnie strasznie, że jest takim śmierdzącym leniem i ma tyle problemów ze studiami, czego nie ukrywa. Stać go na znacznie więcej.
Joe to straszny pozer, udaje niedostępnego, co to niby ma w dupie miłość, chce tylko, żeby jego kobieta była znośna i urodziła mu dzieci. Nie wierzę oczywiście w te bzdury, pewnie chciałby faktycznie mieć na wszystko !?, ale wielokrotnie niechcący okazuje swoją wrażliwszą naturę.
Cóż jeszcze mogę dodać, osobiście lubię tego gościa, mimo że mnie niekiedy wkurza i ciągle grozi, że mnie odwiedzi w Szczecinie i zgwałci;p może dlatego nigdy się nie spotkaliśmy, bo coś mi się wydaje, że nie żartuje proponując sex spotkania ;p zresztą wysyłał mi już kiedyś zdjęcia swojego przyrodzenia. Zanim otworzyłam pliki myślałam, że tylko sobie żartował, ale jednak nie... Chyba wciąż mam je gdzieś na kompie

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Joe
U mnie osobiście nie zarobiłeś pozytywnej opinii. Nie trawię Cię, ze względu na charakter(zarobiłeś u mnie opinię najbardziej nielubianego usera), za to jak mnie traktujesz, a w szczególności za to jak się zachowujesz często chamsko i jesteś bezczelny.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.645
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Byczusia napisał(a):
w szczególności za to jak się zachowujesz często chamsko i jesteś bezczelny.
Ależ Byczusiu, to stanowi właśnie o uroku tego pana.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
East_Kaioshin napisał(a):
Ależ Byczusiu, to stanowi właśnie o uroku tego pana.
Ależ Kaio,dla mnie taki ktoś nie ma uroku.To,że dla Ciebie np. ma to nie znaczy,że dla mnie też.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.645
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Byczka, nie spinaj łydy od razu : )
Tak szczerze, bez złośliwości, bo w gruncie rzeczy dobra z Ciebie babka, proponowałabym Ci się po prostu zastanowić DLACZEGO taki Joe czy inni są dla Ciebie niemili i chamscy, a dla innych, w tym mnie, nie.
Może to nie do końca jest tak, że to tylko ich wina, hm?

Sorry dUpku za zaśmiecanie Ci tematu, ale są czasem sprawy ważniejszej wagi;p

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Byczusia napisał(a):
Ależ Kaio,dla mnie taki ktoś nie ma uroku.To,że dla Ciebie np. ma to nie znaczy,że dla mnie też.
Mądre słowa niezależnej silnej osobowości (tak trzymać widzi mi się to), a jednak Al ma urok masochisty społecznego i politycznego, według mnie jest ciekawą ponad przeciętną osobowością z charakterem
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Wyslalem tez Madaowi. Jestem ciekaw czy to otworzyl.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Joe
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook