Forum Dragon Ball Nao

» [Komentarze] W cieniu Siedmiu

Strony:   1, 2, 3
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Nasz kochany Futrzaczek napisał(a):
Pozwolę sobie na krótki komentarz bo chyba zaraz trupnę padem ze śmiechu .
Nowy model Renault całkiem niedawno napisał(a):
Ale badz co badz z ta macica bylo niezle Xan XD
Cieszę się, że mój żart przypadł Wam do gustu . Chciałem wprowadzić trochę humoru do tej poważnej i dramatycznej historii. Nie wiedziałem, czy mój pomysł spodoba się innym, miałem wątpliwości, czy nie jest niesmaczny, dlatego do ostatniej chwili wahałem się z jego wprowadzeniem. Ostatecznie jednak zostawiłem tekst takim, jakim był. Wydaje mi się, że podjąłem dobrą decyzję.

Majin pewien czas temu napisał(a):
Qrde kamil tylko widzisz, na dobrą sprawe to ja nie moge brac udzialu w sesji.. aczemu ?;/ Bo ja wlasciwie widzialem tylko StarWars : Revange Of Siths a reszty to nie pamietam albo nie widzialem, a to jest za malo , sam przynzasz
Ja też za dobrze nie znam tego uniwersum, jednak jest na to rada. Wystarczy wcielić się w postać idioty z zadupia galaktyki, który nie ma o niej większego pojęcia. I problem z głowy.

Nowy model Renault również napisał(a):
Ah jak ta bohaterka oddaje moje cale JA w tej sesji .
Cała ta sesja jest o tyle specyficzna, że każdy kreuje postać maksymalnie zbliżoną do jego osobowości. Dlatego, znając Was, łatwiej mi jest być MG. Nawiasem mówiąc/pisząc: dobrze, że Majin w niej nie uczestniczy, bo mielibyśmy PRAWDZIWĄ rzeźnię . Ale on woli upodabniać do siebie swoje avatary.

PS Mapa do SC będzie, kiedy będzie. Czyli kiedy znajdę czas na jej dopracowanie .

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Ale wy potwory jesteście obaj... Jeden mi ubija z zimną krwią siostre, a drugi ucina rękę mojemu drowowi i na dodatek przyprawia mnie o bliznę... Ale ja mam ciężko z wami...

A tak btw. widzę, że plany sesejki SW już was opanowały w całości Chyba powinnam strzelić sobie Amidalę na avku... Albo Chewiego
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Chubbacca by byl lepszy,jest tak samo owlosiony jak lasiczka wiec na jedno wyjdzie

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Siostra ma nadzieje ze po tym zamordowaniu jej z premedytacja zrobia jej chociaz pozadny pogrzeb XD
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Zielona istota z Namek napisała, a nie napisał(a):
Chubbacca by byl lepszy,jest tak samo owlosiony jak lasiczka wiec na jedno wyjdzie
Zapytam mojego Mistrza czy mi pozwoli wstawić taki av XD
Btw pisze się Chewbacca

Meg, pogrzebu nie będzie bo mi kazali porzucić twe ciało... XD

PS. Orientujecie się ze te posty znikną niedługo
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Kłębuszek napisał(a):
Ale wy potwory jesteście obaj...
Ano jesteśmy .

Dalej zaś napisał(a):
Jeden mi ubija z zimną krwią siostre
Jest tego jedna zaleta: nikt już nie będzie wchodził między Ciebie i Veldrina... oprócz Revana i Ragvena, oczywiście .

Jeszcze dalej napisał(a):
drugi ucina rękę mojemu drowowi
Przeszkadza Ci to? Anakin również stracił rękę, co nie przeszkodziło mu być pierwszym Jedi, który doczekał się potomków .

Pisał, pisał, aż napisał(a):
i na dodatek przyprawia mnie o bliznę...
Chyba żartujesz! Jesteś likantropem, zregenerujesz się w pół godziny!

A gdy tamto napisał, to napisał(a):
Ale ja mam ciężko z wami...
Tacy już jesteśmy. Musisz się przyzwyczaić .

Potem zaś napisał(a):
A tak btw. widzę, że plany sesejki SW już was opanowały w całości
Żebyś wiedziała ! Ta mania cechująca Kamza jest chyba zaraźliwa .

Na koniec napisał(a):
Chyba powinnam strzelić sobie Amidalę na avku... Albo Chewiego
Bierz Chewiego ! Pasuje do Ciebie , a poza tym mam słabość do Wookiech . Wierniejszych przyjaciół nie znajdziesz w całej galaktyce!

Samochodzik napisał(a):
Siostra ma nadzieje ze po tym zamordowaniu jej z premedytacja zrobia jej chociaz pozadny pogrzeb XD
Moja i Twoja nadzieja...

Później Futrzaczek napisał(a):
Meg, pogrzebu nie będzie bo mi kazali porzucić twe ciało... XD
"Zostaw umarłym grzebanie ich umarłych."

Na koniec zaś napisał(a):
Orientujecie się ze te posty znikną niedługo
Niech no tylko spróbują! Wtedy uczynię Solace nałożnicą Lorda Malaka . Posty są na temat (mniej więcej ), dość długie, nie widzę powodu, by je usuwać.

PS Solace to likantrop naturalny czy zarażony

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Xan napisał napisał(a):
nikt już nie będzie wchodził między Ciebie i Veldrina... oprócz Revana i Ragvena, oczywiście
O ile wiem, ten drugi też już niedługo będzie zawadzał w tej kwestii...

Potem zaś napisał(a):
Anakin również stracił rękę, co nie przeszkodziło mu być pierwszym Jedi, który doczekał się potomków
Nie przeszkadza bynajmniej. Ręka człowiekiem, eee, drowem nie czyni A co do Anakina to on miał protezę jakąś, więc musisz takie coś załatwić Veldrinowi. W końcu posługuje się oburęcznym mieczem

Co do mojej blizny, to może i racja, że się zregeneruję. Ale musiałam sobie pozrzędzić

Następnie zaś, po stwierdzeniu, że łącznie z Kamzo jest potworem napisał(a):
Tacy już jesteśmy. Musisz się przyzwyczaić
Oj, ciężko będzie... Użyję Mocy i dam radę

Później napisał(a):
Ta mania cechująca Kamza jest chyba zaraźliwa
Mania? Mhmm, ciekawe czy jest ich więcej... Co do SW to też powoli, bo powoli, ale na mnie przechodzi

Na prawie sam koniec doradził mi nieco i napisał(a):
Bierz Chewiego! Pasuje do Ciebie
Jak skończymy twoją sesję to zmienię. Postanowiłam poprowadzić jakiegoś Wookiego, więc będzie w sam raz

Postów nie usunę, chociaż nie wątpię że kiedyś znikną raczej A co do PS-a to jest zarażonym likantropem.
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Futrzaczek o niejakim Ragvenie napisał(a):
O ile wiem, ten drugi też już niedługo będzie zawadzał w tej kwestii...
Czyżby Kamzo wygadał Ci się co do swoich dalszych sesyjnych planów??

Dalej zaś o utracie ręki przez Veldrina napisał(a):
Nie przeszkadza bynajmniej. Ręka człowiekiem, eee, drowem nie czyni A co do Anakina to on miał protezę jakąś, więc musisz takie coś załatwić Veldrinowi. W końcu posługuje się oburęcznym mieczem
Gdyby nie to, że Revan również macha oburęcznym żelastwem i nie ma za bardzo okazji, by przekazać mu Żelazne Pióro , to jemu obciąłbym rękę. Zresztą i tak chłopak nie ma łatwo – rana ramienia bardzo utrudnia mu fechtunek. Zaś co do protezy – jeśli Solace lubi takie metalowe szczypce ściskające jej ponętne ciałko, to nie ma sprawy – Veldrin zaraz takie dostanie .

Później Kłębuszek napisał(a):
Co do mojej blizny, to może i racja, że się zregeneruję. Ale musiałam sobie pozrzędzić
Ale my mamy ciężko z Tobą...

Jeszcze później napisał(a):
Mania? Mhmm, ciekawe czy jest ich więcej... Co do SW to też powoli, bo powoli, ale na mnie przechodzi
Ha! Myślałem, że to tylko przez rozmowę można się zarazić (jak ja), a okazuje się, że jednak nie tylko .

Zaś o swoim nowym avatarze (będącym zdjęciem Chewbaccy) napisał(a):
Jak skończymy twoją sesję to zmienię.
Daj sobie wtedy od razu w podpisie cytat będący wypowiedzią Chewiego, np. "Roooaaawrrrr!" .

Na prawie sam koniec Zwierzaczek napisał(a):
Postanowiłam poprowadzić jakiegoś Wookiego, więc będzie w sam raz
Jeśli ani Mistrz Jedi Obi-Wan Kamzo, ani Lord Sith Darth Majin nie przyjmą mnie na swego ucznia, moim bohaterem będzie Hutt ze szczególnym pociągiem do Wookiech . A więc strzeż się!

PS Dobrze, że likantropia nie jest chorobą weneryczną .

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Xanus Zmierzliwus napisał(a):
Zaś co do protezy – jeśli Solace lubi takie metalowe szczypce ściskające jej ponętne ciałko, to nie ma sprawy – Veldrin zaraz takie dostanie.
Pod warunkiem, źe pozwoli ściskać...

Potem zaś napisał(a):
Ale my mamy ciężko z Tobą...
No to jest nieprawda Masz zwidy pewnie znowu coś piłeś

Następnie zagroził mi i napisał(a):
moim bohaterem będzie Hutt ze szczególnym pociągiem do Wookiech . A więc strzeż się!
Nie cierpię Huttów... Nie dasz mi rady i tak zresztą

A na koniec napisał(a):
PS Dobrze, że likantropia nie jest chorobą weneryczną
Mhmm, to było średnio miłe.
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Kłębuszek napisał(a):
Xanus Zmierzliwus napisał(a):
Zaś co do protezy – jeśli Solace lubi takie metalowe szczypce ściskające jej ponętne ciałko, to nie ma sprawy – Veldrin zaraz takie dostanie.
Pod warunkiem, źe pozwoli ściskać...
Jest w nim zakochana, pamiętasz jeszcze?? Poza tym Veldrin to wyjątkowo piękny, utalentowany, inteligentny i romantyczny DROW . Która kobieta oprze się komuś takiemu?? No chyba, że ma lepszego...

Dalej zaś napisał(a):
Potem zaś napisał(a):
Ale my mamy ciężko z Tobą...
No to jest nieprawda Masz zwidy pewnie znowu coś piłeś
To są *hic!* pomówienia! Nie masz żadnych *hic!* dowodów! (A tak nawiasem *hic!* pisząc: masz coś na *hic!* kaca?)

Potem zasmucił mnie, gdyż napisał(a):
Nie cierpię Huttów... Nie dasz mi rady i tak zresztą
Czemu ich nie cierpisz?? Są silni, wytrzymali, inteligentni, wrażliwi, całkiem przystojni oraz, nade wszystko, bardzo wpływowi. Popatrz na słynnego Jabbę Desilijic Tiure'a! Poza tym – jeśli akcja toczyć się będzie przed założeniem przez Luke'a Akademii Jedi, nie masz nawet co liczyć na miłość Kamza – obowiązuje go celibat .

Na koniec zaś napisał(a):
A na koniec napisał(a):
PS Dobrze, że likantropia nie jest chorobą weneryczną
Mhmm, to było średnio miłe.
Przepraszam. Mam nadzieję, że Cię nie uraziłem? Po prostu gdyby likantropia była chorobą weneryczną, Solace zapewne chciałaby się z niej wyleczyć, aby nie zarazić Veldrina. Zresztą dla mnie, Mistrza Gry, to i tak obojętne, gdyż mroczny elf zakończy sesję jako prawi... ups... wygadałem się...

PS Czy znany jest jakiś przypadek, by Wookie został Jedi? Bo jeżeli chodzi o Hutta, to chyba niemożliwe...

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Xan rozpoczął swą tyradę i napisał(a):
Jest w nim zakochana, pamiętasz jeszcze??
Skleroze to ja mam, owszem, za bardzo lubię masło, ale bez przesady...

Następnie napisał(a):
Poza tym Veldrin to wyjątkowo piękny, utalentowany, inteligentny i romantyczny DROW
No patrzcie go jaki ideał. Tylko wiesz, jest mały szkopuł, który sam zanaczyłeś wielkimi literami - JEST DROWEM. A co to oznacza sam wiesz. I moze ta Solace zakochana, ale nie taka tępa żeby wierzyć we wszystko co widzi i słyszy.

Potem zaś napisał(a):
(A tak nawiasem *hic!* pisząc: masz coś na *hic!* kaca?)
Proponuję kefirek. Ale nie wiem czy skutkuje bo nigdy nie miałam kaca

Tu zaś napisał(a):
nie masz nawet co liczyć na miłość Kamza – obowiązuje go celibat .
Nie liczę.

I na koniec napisał(a):
Przepraszam. Mam nadzieję, że Cię nie uraziłem?
Luzik, wiem, że nie pisałeś tego złośliwie Strasznie ciężko mam z Tobą...

Co do huttów, to samo czytanie o nich, zawsze sprawiało, że śniadanie bulwersowało mi się w żoładku... To zwykłe pazerne brzydkie i samolubne stwory, jak na mój gust.

Co do Ps-a to ja nie znam, nie obiło mi się ani o oczy ani o uszy. W każdym razie Kamil walnął mi mini referat, z którego wynikało, że nie może
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Miło, że pokusiłaś się o edycję swego postu, Magdo (mam nadzieję, że mogę zwracać się do Ciebie po imieniu??). Jego pierwotna wersja faktycznie była czepliwa i niemrawa (bez urazy, w końcu sama tak napisałaś ). Dobrze, aby nie przedłużać, przechodzę już do rzeczy. Graj, muzyko!

Kłębuszek napisał(a):
Skleroze to ja mam, owszem, za bardzo lubię masło, ale bez przesady...
Hmm, co to ja miałem tutaj napisać?? Aha, już sobie przypominam. Ja również lubię masło ("prawdziwie naturalne jest tylko masło", jak głosiła niegdyś pewna reklama – aż dziw, że ją jeszcze pamiętam ).

Dalej zaś, niestety nie o mnie, napisał(a):
No patrzcie go jaki ideał. Tylko wiesz, jest mały szkopuł, który sam zanaczyłeś wielkimi literami - JEST DROWEM. A co to oznacza sam wiesz. I moze ta Solace zakochana, ale nie taka tępa żeby wierzyć we wszystko co widzi i słyszy.
Można wiedzieć, jakich dowodów czystości intencji Veldrina i szczerości jego uczuć żąda szanowna druidka? Przecież już dwa razy uratował jej życie, a jej ciągle mało!

Odpowiadając na moją desperacką prośbę o coś na kaca, Futrzaczek napisał(a):
Proponuję kefirek. Ale nie wiem czy skutkuje bo nigdy nie miałam kaca
Dzięki . Poskutkowało. Wierz mi, nie ma nic gorszego niż kac. Zwłaszcza moralny...

Potem (dość lakonicznie) napisał(a):
Tu zaś napisał(a):
nie masz nawet co liczyć na miłość Kamza – obowiązuje go celibat .
Nie liczę.
Pamiętaj jednak, że celibat nie przeszkodził Anakinowi w spłodzeniu dwójki wspaniałych dzieci . Co prawda Kamil będzie zapewne kreował dość ortodoksyjną postać, lecz jeśli zostanę jego padawanem, będę z pewnością bardziej postępowy .

Później bardzo mnie pocieszył, gdyż napisał(a):
I na koniec napisał(a):
Przepraszam. Mam nadzieję, że Cię nie uraziłem?
Luzik, wiem, że nie pisałeś tego złośliwie Strasznie ciężko mam z Tobą...
Postaram się poprawić . Ale niczego nie obiecuję...

Powoli kończąc swój post, Zwierzaczek napisał(a):
Co do huttów, to samo czytanie o nich, zawsze sprawiało, że śniadanie bulwersowało mi się w żoładku... To zwykłe pazerne brzydkie i samolubne stwory, jak na mój gust.
Z pewnością są wśród nich wyjątki od podanych przez Ciebie reguł (może oprócz brzydoty – raczej na pewno wszyscy są paskudni, chociaż dla większości z nich pewnie to my bylibyśmy nadzwyczaj szkaradni). Analogicznie do chociażby drowów, duergarów czy derro.

Na koniec zaś napisał(a):
Co do Ps-a to ja nie znam, nie obiło mi się ani o oczy ani o uszy. W każdym razie Kamil walnął mi mini referat, z którego wynikało, że nie może
O, patrz! A mi żadnego referatu nie walnął! Chyba za karę GO walnę !

PS Jak myślisz, Solace byłaby zadowolona z Revana w roli swego partnera?

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Xan: 20.09.2005, 7:39
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Tak więc Xan na początek napisał(a):
Miło, że pokusiłaś się o edycję swego postu, Magdo (mam nadzieję, że mogę zwracać się do Ciebie po imieniu??).
Możesz mi mówić po imieniu, nie widzę przeszkód (powiedział ślepy koń ). A post zedytowałam bo był paskudny. Jak go pisałam miałam niemrawy humor (było się nie brać do szkrobania...).
(Nawiasem mówiąc, teraz pewnie sobie pomyslisz - ahh, te baby... ).

Potem zaś napisał(a):
Można wiedzieć, jakich dowodów czystości intencji Veldrina i szczerości jego uczuć żąda szanowna druidka? Przecież już dwa razy uratował jej życie, a jej ciągle mało!
Ona mu też raz darowała żywot. I raz uratowała przed Tarą, więc w sumie jest remis . Solace jest zakochana w Veldrinie, ale to nie znaczy ze nie ma mętliku w główce. W końcu on jest jednym z tych, którzy wyrżnęli jej rodzine.
A tak offtopując znasz postać Pharauna Mizzryma? na pewno [ ort! ] tak . Jest on jak dla mnie najlepszym przykładem drowa. Czytając Wojnę Pajęczej Królowej kompletnie się nie spodziewałam jego zdrady, jakiej dokonał na Ryldzie - swym 'przyjacielu' . Chyba jeszcze słabo znam mroczne elfy .

Następnie chciał mnie pouczyć i napisał(a):
Wierz mi, nie ma nic gorszego niż kac. Zwłaszcza moralny...
Wierzę na słowo, bo jak mówiłam, nigdy nie miałam kaca. Moralnego to może czasem...

Potem zaś, schodząc na temat SW napisał(a):
Pamiętaj jednak, że celibat nie przeszkodził Anakinowi w spłodzeniu dwójki wspaniałych dzieci
Nie powiem, ale gdybym była matką TAKICH dzieci jak Leia i Luke, to miałabym powód do dumy. Leia to jedna z moich ulubionych postaci z SW. Taka pewna siebie, piękna i dumna kobietka . I męża miała takiego "przyjemnego macho" . Chociaż zarozumialca, ale to cecha wszystkich przedstawicieli płci męskiej...

A tu napisał(a):
Co prawda Kamil będzie zapewne kreował dość ortodoksyjną postać, lecz jeśli zostanę jego padawanem, będę z pewnością bardziej postępowy
Trudno powiedzieć co on będzie kreował, bo nigdy nic nie chce zdradzić, twierdząc, że "nie będzie niespodzianki" . A jeśli będziesz jego padawanem to da ci wycisk, już zbieraj siły .

Następnie dobił mnie gdy napisał(a):
Postaram się poprawić. Ale niczego nie obiecuję...
I ty mi wmawiasz, że ja nie mam z tobą ciężej niż ty ze mną...?!

Na prawie sam koniec napisał(a):
Z pewnością są wśród nich wyjątki od podanych przez Ciebie reguł
Z pewnością mówisz... Ja bym się kłóciła, chociaż chyba należałoby w tym miejscu zaczerpnąć rady experta w tej dziedzinie dr hab. nauk starwarsowych Kamzo .

Przed końcem swego postu, rozśmieszył mnie i napisał(a):
O, patrz! A mi żadnego referatu nie walnął! Chyba za karę GO walnę
Chyba ci odda .

I na koniec napisał(a):
PS Jak myślisz, Solace byłaby zadowolona z Revana w roli swego partnera?
A dlaczego nie? Poza tym, że jeżeli chcieliby założyć jakąś rodzinę, jego pewno nie było by w domu 11 miesięcy z 12 w roku, to przecież sympatyczny, silny (psychicznie i fizycznie) mężczyzna. Gdybyś zabił Veldrina to nie wiem co by było, ale póki co Revan ma nikłe szanse .
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
No dobra, pojawiła się część moja i Łasiczki. Proponuje teraz by Xan, nasz MG również dał swój kawałek o podróży naszej drużyny przez 'labirynt' (niech też się zabawi i da ponieść wyobraźni ). Potem ewentualnie dalsze ich losy w 'plątaninie portali' moge ponownie opisać ja i Magda. A co potem?? Myśle, że Xan przygotuje nam coś wspaniałego, czyli wprowadzenie do wielkiego finału (czyli długi lecz bardzo zajmujący i ciekawy tekst pełen zwrotów akcji itd. ).

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
No dobra, kolejny post pod postem -_-'. Ale skoro sam tu się raczej wypowiadam to trudno. Trzeba jakoś rozruszać temat

Xan dał kolejną część sesji więc czas na kilka słów z mojej strony. Nową część 'W Cieniu Siedmiu' przeczytałem szybko i lekko. Jest dobrze napisana więc nie było innej możliwości . Hmm, jednak widać, że Xan pisał ją po trochu. Trzyma poziom, ale nasz Mistrzunio pokazywał się już z lepszej strony . Nie to żebym narzekał, jest dobrze, ale bywało lepiej i tyle.

Pozdrawiam

PS. Zaknafein to chyba nie TEN Zaknafein (bo jak wiadomo, niestety nie żyje) ??

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
No dobra, kolejna część dodana... Niestety, jest krótka, nudna i bez akcji...
Mimo, że długo nie dawałem swojej części to jakoś tak wyszło. Owszem, pomysły miałem, ale weny już niestety nie... Nie chciałem pisać na siłę, dałem tylko ze swojej strony pewne wprowadzenie przed 'Wielkim Finałem', pare kwestii co do odczuć Revana, zostało rozwiąznych.
Mogłem dopisać kolejne wydarzenia w labiryncie portali. Przeciwnicy, walki itd., ale postanowiłem, że tak jak jest będzie chyba najlepiej. Przepraszam tych, których zawiodłem, zważywszy ile czasu mineło.

Pozdrawiam

PS. Trzeci post pod rząd... Ale co zrobić skoro tylko ja tu piszę (byłby czwarty, ale jeden, niepotrzebny w sumie, wyrzuciłem).

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
powiem, ze niezle to wychodzi, nawet ksiazke mozna z tego napisac...

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Ależ naturalnie - problemem są tylko prawa autorskie do FR, których niestety nie posiadam, a także kilka ton plagiatów walających się w moich tekstach ;p Poza tym, jak znam życie, byłyby problemy przy podziale kasy...

Tak przy okazji - sesja będzie, kiedy będzie - ostatni kawałek, z finałem i łzawym zakończeniem w stylu melodramatów... może nawet będzie jakaś kontynuacja (czyt. epilog)... kto wie.

Ale na razie mistrzunio jest zapracowany i do tego zaraz idzie jeść - więc przepraszam wszystkich bardzo za opóźnienia, ale sesję napiszę kiedy indziej ;p

Pozdrawiam serdecznie
A.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » » [Komentarze] W cieniu Siedmiu
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook