Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Kai (odnowione DBZ na 20-lecie DB) ocena: 10,00 (głosy: 4)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Analkin nie powstanie żadna nowa seria. DB Kai to tylko skrócona wersja Z.
Myślę, iż one będzie do Cell bądź Freeza sagi. A ktoś ma co do tego dokładniejsze informacje? Bo nie jestem tak do końca tego pewna.
Aha Kai mi się bardzo podoba. Dubbingiem jestem wręcz zachwycona - a odcinki miodzio. Muzyczka jest taka do tańczenia, a openingu i endingu mogę słuchać niemalże nieustannie.
Mam owszem też zastrzeżenia. A otóż, że czasem niektóre sceny po prostu niepotrzebnie usuwają. I momentami to po prostu źle wygląda. Tak jakby się coś urwało(mam akie wrażenie).

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
analkin
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.381
Posty: 2
Wiem że nowa seria raczej nie powstanie, ale chciałem się dowiedzić co waszym zdaniem mogło by śie wydarzyc w następnej serji


To może nie w tym temacie.
SoheiMajin Gotenks
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Nic się nie wydarzy, bo jej nie będzie. Skończ.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Byczusia napisał(a):
Myślę, iż one będzie do Cell bądź Freeza sagi. A ktoś ma co do tego dokładniejsze informacje? Bo nie jestem tak do końca tego pewna.
While not in the above announcement, other reports are noting that the number of episodes is being reduced from 291 to approximately 100.

Krótko mówiąc będzie skrócona cała seria Z z 291 odcinków do około 100.

Seria Kai podoba mi się, gdyż jest więcej akcji i nic się tak nie przeciąga. Jednakże wolę starą Z-etkę, gdyż ma inny klimat (dotyczy zwłaszcza podkładu muzycznego) i miło mi się ją wspomina

Grupa Mirai
Super Vegito
Ziemianin
Ziemianin
Super Vegito
Dni na forum: 5.283
Posty: 3
Kai to niewypał. Cenzura, badziewna muzyka, to wszystko czyni te anime jeszcze gorszym of GT.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
W pewnym stopniu muszę zgodzić się z Super Vegito. Chyba każdy liczył na coś lepszego. Muzyka z DBZ była świetna, ta w Kaiu też nie jest zła, ale nie dorównuje poprzedniczce. W ogóle w Kaiu nie ma takiej atmosfery, jak w starej serii. Co jednak nie zmienia faktu, że Dragon Ball Kai też jest świetny.

Obraz
TaiKun Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
TaiKun
Dni na forum: 5.536
Posty: 33
Grafika jest w sumie taka jak trzeba, ale są momenty, że otoczenie i sami bohaterowie nie wyglądają dużo lepiej, jak to miało miejsce w DBZ, spodziewałem się jednak czegoś więcej... Czasami pojawia się cenzura, czego nie rozumiem, to irytująca wada. Muzyka jest niezła, na szczególne uznanie zasługuje opening, w moim mniemaniu, choć naliczyłem się już wielu jego wrogów. O wiele gorszy jest za to ending, jakieś takie zbyt wesołe toto na zakończenie odcinka... Tak czy siak, jestem zadowolony z KAI, ponieważ liczba odcinków została zredukowana do 100, czyli obędzie się bez wielu zapychaczy.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
TaiKun napisał(a):
O wiele gorszy jest za to ending, jakieś takie zbyt wesołe toto na zakończenie odcinka...
I słusznie, że taki jest, przynajmniej przewijać nie trzeba -.-

TaiKun napisał(a):
Czasami pojawia się cenzura, czego nie rozumiem
Musieli się dostosować do wymogów telewizji, nic tu do rozumienia.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
TaiKun Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
TaiKun
Dni na forum: 5.536
Posty: 33
Naoista napisał(a):
I słusznie, że taki jest, przynajmniej przewijać nie trzeba -.-
To gratuluję cierpliwości, ja wolę przewinąć ending i zobaczyć końcówkę odcinka.
Naoista napisał(a):
Musieli się dostosować do wymogów telewizji, nic tu do rozumienia.
Skoro to wersja japońska, to domyśl się, dlaczego zdziwiła mnie cenzura. -.- Tak, dlatego, że japoński DBZ jej nie miał.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
TaiKun napisał(a):
Tak, dlatego, że japoński DBZ jej nie miał.
DBZ był 20 lat temu, czasy się zmieniają. Spójrz na Naruto i Bleacha, tam nic nie wycinali, bo tam cenzura po prostu od początku była.

Oczywiście nie musieli jej robić, ale wtedy mogliby odcinki wydać jedynie na DVD, a to by nie było takie fajne.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Naoista napisał(a):
czasy się zmieniają.
no niestety dzisiaj cenzura trafiła nawet do Japonii, która jest krajem wysoko tolerancyjnym. Całe szczęście że DB, Neon Genesis Evangelion i Tiger Mask zostały wydane dawno temu.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.397
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Na początku bardzo się ucieszyłam, że odnowią serię DB, ale kiedy obejrzałam kilka odcinków - żenada. Ja tu myślałam, że będzie w końcu bez cenzury, a jest jeszcze większa cenzura niż była . Ale za to opening mi się podoba

Anime na zawsze !!!
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
FungaFuFu napisał(a):
że będzie w końcu bez cenzury,
wiesz na świecie istnieje wiele wersji oprócz francuskiej polecam:
http://www.torrentz.com/e17b187a6f1ea99bcd08 ... cb937ffc24
Pomijając cenzurę i nową oprawę muzyczną, najbardziej wkurza mnie zmiana głosów Kamesenninowi, Tenshinhanowi, Dodori, Uranai Babie i Dendemu ale co zrobić ludzie się starzeją i umierają, ale twórcy mogli by w tych momentach wrzucić stare nagrania, bo teksty są identyczne.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Wie ktoś może czy walka na planecie Kaito tzn.Tenshin, Piccolo i reszta vs Grupa Specjalna Freeza pojawi się w Kai'u? Oraz czy Kai będzie mieć 50 odcinków kończących się na pokonaniu Freeza, czy 100 kończących się na pokonaniu Buu?

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Zettai Daikoku napisał(a):
Wie ktoś może czy walka na planecie Kaito tzn.Tenshin, Piccolo i reszta vs Grupa Specjalna Freeza pojawi się w Kai'u?
Dlaczego miałoby się pojawić, skoro to fillery? Nie pojawi się.
I Kai to odnowie DBZ, więc nie skończy się po 50 odcinkach, a przynajmniej nic na to nie wskazuje.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Naoista napisał(a):
Zettai Daikoku napisał(a):
Wie ktoś może czy walka na planecie Kaito tzn.Tenshin, Piccolo i reszta vs Grupa Specjalna Freeza pojawi się w Kai'u?
Dlaczego miałoby się pojawić, skoro to fillery? Nie pojawi się.
I Kai to odnowie DBZ, więc nie skończy się po 50 odcinkach, a przynajmniej nic na to nie wskazuje.
Na MyAnimeList jest ograniczenie do 50 odcinków zamiast znaku zapytania jak w przypadku innych anime. Nie wiem skąd wzięli tę liczbę i czy rzeczywiście wszystko skończy się na Freezer Saga

Grupa Mirai
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
YaSiEk napisał(a):
Na MyAnimeList jest ograniczenie do 50 odcinków zamiast znaku zapytania jak w przypadku innych anime. Nie wiem skąd wzięli tę liczbę i czy rzeczywiście wszystko skończy się na Freezer Saga
Ja też nie wiem i oni sami też nie wiedzą. Co więcej, 50 to tak nieokrągła liczba, że nie znam serii, która miałaby tyle odcinków, więc nie należy na to zwracać uwagi.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Jasne przecież ci z Toei Animation ogłosili już na początku że DB Kai to będzie DBZ skrócony w 100 odcinkach! (w co wątpię bo chyba trochę za bardzo się ciągną z Freezerem)

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
florion Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 38
Dni na forum: 5.811
Ostrzeżenia: 5
Posty: 49
siema ja obejrzałem dopiero pierwsze kilka odcinków bo nie mam czasu ściągać ich z neta i mam takie pytanie do was, czy przy walce Songa z Vegetą bo zakładam że już to obejrzeliście jest tam tak samo jak w Openingu??? tam to zajebista grafika była jak oni walczyli w odcinkach też taka sama była?? bo w pierwszych odcinkach grafika jest jak niebo a ziemia do tej co była w openingu więc jak to jest???
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Tak to jest, że w openingu jest nowa grafika, ale w odcinkach już stara. Momentami tylko w odcinkach jest zremasterowana.

Grupa Mirai
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  

Forum DB Nao » » » » Dragon Ball Kai (odnowione DBZ na 20-lecie DB)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook