Forum Dragon Ball Nao

» Nightmare

Strony:   1, 2
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Oprócz kwestii wizualnych do tego zespołu nie mam żadnych zastrzeżeń, ich ubiór i teledyski nie trafiają do mnie. Za to podoba mi się muzyka przez nich grana. Głos wokalisty jest przyjemny, instrumentów nie ma się czego przyczepić. Moje ulubione piosenki Nightmare to: The World, Naked love, Dirty i Tokyo Shounen.

Pozdrawiam.
Chwila Kobieta
autorka posta nr 100000
autorka posta nr 100000
[ Klan Tokugawa ]
Chwila
Wiek: 31
Dni na forum: 5.599
Posty: 308
Nightmare poznałam oczywiście przy okazji śledzenia wydarzeń w DN. "The world" spodobało mi się, dlatego postanowiłam zabrać się za resztę utworów. Muszę przyznać, że zespół jest świetny. Wokal Yomiego zaliczam do moich ulubionych. Muzyka jest niekiedy na tyle mocna, że moje głośniki nie wytrzymują. XD (Chyba muszę je wymienić.)

Ostatnio na Jame przeczytałam o solowym projekcie Ruki i tu pozwolę sobie zacytować.

LEGENDARY SIX NINE to solowy projekt Ruki z Nightamre, który planuje wydać 24 marca pierwszy singiel.

Singiel ten ma nosić tytuł Cruel i powstanie przy współudziale HAKUEIa (PENICILLIN) oraz hiphopowego artysty TWIGY'ego. Oprócz piosenki tytułowej, znajdą się na nim także Suna no machi i trzeci, niezatytułowany jeszcze kawałek. Singiel ukaże się w dwóch wersjach, z których limitowana zostanie wzbogacona o DVD.

LEGENDARY SIX NINE planuje także wziąć udział w trasie BEAT SHUFFLE LIVE SIDE 2010 Spring, w ramach której zagrają koncerty w Nagoi, Osace i Tokio - wystąpią tam tez takie zespoły, jak D'espairsRay, Jinkaku Radio, Sadie i lynch..
Wydaje mi się to ciekawe i godne poświęcenia chwili uwagi. Już czekam na ten marzec.


Kamzo napisał(a):
Wokalista Nightmare zwie się Yomi Ruki też jest, ale w the GazettE.
Rzeczywiście. Moja pomyłka. Przepraszam.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Chwila: 25.01.2010, 10:40
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Chwila napisał(a):
Wokal Rukiego zaliczam do moich ulubionych.
Wokalista Nightmare zwie się Yomi Ruki też jest, ale w the GazettE.

Chwila napisał(a):
Ostatnio na Jame przeczytałam o solowym projekcie Rukiego i tu pozwolę sobie zacytować.
Chodzi o perkusistę Nigthmare. Jego pseudonim to Ruka (więc w dopełniaczu będzie to "Ruki").

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Misuzu Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Misuzu
Wiek: 29
Dni na forum: 5.342
Posty: 72
Ja ostatnio tez zaczęłam słuchać Nightmare. Znałam ich już o wiele wcześniej dzięki oczywiście Death Note i cały Nightmere kręcił się wokół tych dwóch piosenek z op i ed. Ale kiedy tak szukałam nowych j-rockowych wrażeń pomyślałam sobie: "oh! przecież Nightmare mieli fajne piosenki. Hmm.. Może przesłucham sobie innych ich piosenek." No i słucham
Podoba mi się wokal Yomi'ego. Jest taki.. inny Brzmienie maja fajne i lubię te solowe wstawki. W ogóle wszystko jest tak.. tzn. ta muzyka jakoś przyciąga
Brzmienie fajne, bo jadą na ESPkach hehe to pewnie jeden z czynników

Cytat z wikipedii:
"They were all influenced by either X Japan or Luna Sea in some form or other"
I wszystko jasne

Misuzu
Misuzu Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Misuzu
Wiek: 29
Dni na forum: 5.342
Posty: 72
Ma ktos moze zdjęcie Hitsugi'ego bez makijazu? Bo podobno wyszło a niegdzie nie moge go znaleźć

Misuzu
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Znany zespół visual kei NIGHTMARE zapowiedział wydanie 30 stycznia nowego albumu.

Ma on nosić tytuł SCUMS i ukaże się w trzech wersjach. Na wszystkich znajdą się wydane wcześniej single mimic i Deus ex machina, a także zupełnie nowe piosenki. Edycja limitowana będzie składać się z samego CD i zawierać czternaście utworów. Na wersjach limitowanych typu A i B znajdzie się jedynie dwanaście kawałków, ale zostaną one wzbogacone o DVD z teledyskami - do Assaulter w przypadku typu A i Owaru sekai no hajimari wa kinari w przypadku typu B. Dalsze szczegóły będą znane bliżej daty premiery.

Ponadto gitarzysta NIGHTMARE, HITSUGI, poinformował na swoim Twitterze, że miał niezbyt groźny wypadek samochodowy. Muzyk nie odniósł poważniejszych obrażeń, ale złamał lewy obojczyk, a powrót do zdrowia ma zająć mu półtora miesiąca. Jak na razie nie wiadomo, czy przyszłe plany zespołu zmienią się ze względu na niedyspozycję gitarzysty. HITSUGI przeprosił fanów za przysporzenie im zmartwień.


Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Najnowszy album popularnej grupy NIGHTMARE zostanie wydany w Europie.

Gan-Shin planuje wydać tę płytę 12 kwietnia. Jako bonus, do zawierającej czternaście utworów europejskiej wersji albumu zostanie dodana dwudziestoczterostronicowa książeczka. Fani, którzy kupią ją w przedsprzedaży za pośrednictwem Neo Tokyo, otrzymają również specjalną naklejkę NIGHTMARE.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
W ramach obchodów dziesięciolecia kariery major, 8 stycznia ukaże się nowy singiel NIGHTMARE.

Singiel będzie nosił tytuł rewrite i dostępny będzie w trzech wersjach. Limitowana edycja typu A i B zawierać ma DVD z teledyskiem do utworu tytułowego albo strony b, isolation. Wersja regularna ma zawierać dodatkową piosenkę, Hypno land.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
25 marca ukaze sie nowy album zespolu Nightmare. Krazek zatytulowany bedzie "Carpe Diem", skladac sie bedzie na niego 12 kompozycji i ukaze sie w trzech wersjach; dwoch limitowanych zawierajacych odpowiednio DVD z PV-ka do utworu "Quints" i materialem z specjalnego konertu grupy dla ich fanklubu oraz wersje regularna, zawierajaca dodatkowa trzynasta piosenke.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kolejny japonski wokalista ma problemy zdrowotne. Tym razem jest to Yomi. Jak podaje JaME:

"Zespół visual kei NIGHTMARE ogłosił, że pod koniec 2016 roku zamierza zawiesić działalność.

Według zamieszczonego na oficjalnej stronie oświadczenia, zespół podjął tę decyzję, by umożliwić YOMIemu wyleczenie z choroby krtani, z którą zmaga się od lutego. Inni członkowie NIGHTMARE również chcą w tym czasie poprawić swoją kondycję fizyczną i stać się lepszymi jako muzycy w celu przygotowania się na obchody dwudziestolecia działalności w 2020 roku.

Brak szczegółów na temat tego, jak długo zapowiadana przerwa potrwa. NIGHTMARE dziękuje fanom za nieustające wsparcie i przeprasza za wszelkie niedogodności, jakie taka decyzja mogła im przynieść.

Grupa niedawno rozpoczęła trasę koncertową NIGHTMARE TOUR 2016 Awakening of Clowns, która zakończy się 26 czerwca w Tokio."

Pozostaje zyczyc Yomiemu szybkiego powrotu do zdrowia i czekac na powrot zespolu.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Jeden z niewielu zespołów, który przyciągnął moją uwagę na dłużej. Co prawda, ostatnimi laty śledziłem ich poczynania z mniejszą dokładnością, ale do wcześniejszych dokonań nadal wracam z przyjemnością.
Biorąc pod uwagę powyższe, zasmuciła mnie wiadomość o zawieszeniu działalności. Mam nadzieję, że to naprawdę tymczasowe, a Yomi szybko dojdzie do siebie. Wiadomo, ciężko grać dalej bez wokalisty, a Axl Rose już się zadeklarował, że wspomoże AC/DC, więc do Nightamre nie dołączy xD

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Nightmare
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook