Forum Dragon Ball Nao

» Co sądzicie o Goku?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
normalnie wdidze prawdziweo fana Patka idealnie to piszesz, praktycznie kazda postać sie opiera na Goku (przypominam ze nadal uważam [ ort! ] ze DB to opowiesc o goku a nie o smoczych kulach) w skrocie :
Krilan (Trening)
Vegeta (cel zniszczenia Goku (za zabicie radiza))
Bulma (spotkanie i szukanie kul)
Trunks ( owoc polaczenia milosci zapoznanej przez Goku , jak chyba nie musze tlumafczc)
wiecje nie chce mi sie pisac ale macie dowod jako taki
----
zychu : www.dragonball.com <-- na przyklad

END
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Oho ale dyskusja sie rozwinejla... No to ja tez wcisne swoje trzy grosze.
Coz według [ ort! ] moi Goku jest najsmieszniejsza postacia w DB. Chociaz Vegeta moglby z nim pod tym wzgledem konkurowac. Ten jego upor i chora ambicja sa tak intensywne ze az smieszne. Ale nie zebym go tym stwierdzeniem oczerniala, o nie.Vegeta jest jak najbardziej jedna z moich ulubionych postaci .
P.S.
Co miało znaczyc stwierdzenie: 'Trunks i jego piekne wloski'??? Co jest pieknego w jego wlosach???
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.035
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Goku zawsze najbardziej mnie rozśmieszał i za to go lubię.

Odchodząc od tematu: Herkules alias Mister Satan z jednej strony mnie śmieszył, a z drugiej wkurzał. Może znam po prostu zbyt wielu ludzi o podobnym charakterze ?

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Hehehe uwielbiam Goku, zawsze usmiechniety, radosny nie wnerwia sie jak ktos cos zle zrobi, doskonaly chlopak. Lubie go i juz, co to Vegety nie mam
zastrzezen, moglby byc mniej powazny. Future Trunks tez fajny, ale jednak wole Goku . Moja ulubiona postac to Gohan SSJ2 .

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Lubie go i juz, co to Vegety nie mam
zastrzezen, moglby byc mniej powazny
chyba nie rozumiesz... Vegeta jest księciem... ma swoją dume, tak samo widac w niektórych kinówkach ze jak ma walczyć u boku Goku... to mocno sie zapiera az zrozumie ze tylko go pobijają jak beda walczyc osobno... acz kolwiek im dalej od przytlotu Vegety na ziemie (odcinkami) tym Vegeta spuszcza z tonu... staje sie bardziej ludzki... i potrafi zachować honor sayiana... najlepszym przykładem Majin Vegeta (buu saga) poświecenie dla rodziny... i przyjaciol

END
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
ja mysle ze jego rodzina go w pewnym stolniu oslabiala przy niej stawal sie cieply i nie podobny do ksiecia vegity. Z reszta buu sadze mowil ze dal sie opanowac babidiemu dlatego ze chcial sie stac silniejszy bo na ziemi z rodzina staje sie miekki. W gt juz jezdzil ze swoja corka na zakupy stal sie ojcem. Nie trenowal tak czesto co dalo sie we znaki w Super 17 sadze.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
No w Buu sadze to Vegeta dał się opanować Babidiemu po to aby móc pokonać wreszcie Songa. Zresztą chyba sam to gdzieś tam powiedział.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
tak, po Buu Saga, Vegeta zainstersował sie bardziej rodzina (mozna tak to okreslic) i zaprzestał równomiernych ostrych treningów... byc moze bylo to spowodowane tym ze spełnil swoje mazenie o pokonanie Son-Gokuo, chodz nigdy nie wiadomo. moim zdaniem na dobre wyszedł mu Majin... takie małe zprostowanie, on nie dał sie opanować dosłownie, opanowamy to było Popovich (czy jakos tak ) i ten jego kumpel Vegecie tylko przyrosła moc, dostał znaczek na czole, i byl bardziej agresywny... babidi nie mial nad nim kontroli(przynajmnniej pełnej)

END
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
babidi nie chcial vegety opanowac do konca, chcial go tylko po prostu zmusic do walki z goku bo potrzebna mu byla duza moc do uwolnienia buu. Vegeta to wykorzystal bo mial szanse pokonac goku i zdobyc dodatkowa sile.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Shein
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.997
Posty: 23
Skąd: Kame House
Goku jest fajną postacią wnoszocą wiele nowych rzeczy do historii.. ale i tak wole syna Gohana i Vegete wedlug mnie są bardziej klimatyczni
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Główny bohatr DB, nie za bardzo kuam niektóre rzeczy, ale jest spoko Zawszew zaskakiwał nas nowymi umiejętnościami, a Vegete jak zawsze tym denerwował. Od początku Goku był miły, a zarazem silny, jestem to bez wątpenia najlepsza postać z DB
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Gokuś to dla mnie miły, sympatyczny, kulturalny (?), ambitny, z poczuciem humoru bez poczucia odpowiedzialności czasem sayanin, dla którego najwazniejszą rzeczą na świecie jest WALKA. Podobnie zresztą jak dla Vegety, Piccolo i tak dalej i dalej.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
jedna akcja goku byla dla mnie dziwna, pod koniec fn gt jak walczyl z Li shenronem, Kiedy ten praktycznie juz pokonal goku, songo wytworzyl gengi dame, nie wiem moze cos przeoczylem, pominalem lub niezapamietalem ale kiedy on ja skumulowal.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.092
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
Scyller nie wiem do tego jeszcze nie doszedłem (jestem już na 35 odcinku).
A co do Son-Gokou to zawsze mnie zaskakiwał humorem. Ach ten jego żołądek - jak coś palnie w środku walki, że jest głodny to od razu [ ort! ] śmiać się chce. Dodaje humoru całej serii, ale jak na główną postać tego Anime to nawet niezły jest.
Sterni Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Sterni
Dni na forum: 6.947
Posty: 31
Skąd: Środkowe Miasto
Goku to moja ulubiona postać DB. Ma wszystko co trzeba: humor, siłe, fajne włosy. Jest może troche "niekumaty" ale to najbardziej w nim przemawia.

† † † [*] [*] [*] Módlmy się za Ojca Świętego [*] [*] [*] † † †
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Goku jest sympatyczną postacią ale trochę mnie denerował. Był już sarym dziadem a mimo to zachowywał sie jak dzieciuch. Kompletene przeciwieństwo ojca i brata. I tak wole Vegetę

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
angelkitty Kobieta
Wojownik
Wojownik
angelkitty
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 39
Goku jest fajny i w ogóle [ ort! ], ale niekiedy zachowywał sie troche jak przygłup Chociaż nie wiem czy to zaleta czy wada

Pasion de Gavilanes&Dragon Ball Z
manoh
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 35
Dni na forum: 6.808
Posty: 1
Skąd: WROCŁAW
ja mam pytanie gdzie pojawił sie ojciec frezera w serialu czy w kinówce
Hubi
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.811
Posty: 10
manoh napisał(a):
ja mam pytanie gdzie pojawił sie ojciec frezera w serialu czy w kinówce
w serialu
i sądzę że pojawienie się king colda obrzydza te dbz
OO!!!! FREEZER!! NAJPOTĘŻNIEJSZY W KOSMOSIE!!!!! NAWET NIE MA NIKOGO ŻEBY SIĘ Z NIM ZMIERZYŁ!!! JEDYNY TYRAN!!!
a tu co?! po walce z goku synek się poskarżył i przylecieli razem z tatusiem na ziemię, który był pewnie silniejszy od niego, albo chociaż porównywalny - bez sensu
potem w kinówce jest jeszcze cooler
tylko gdzie oni byli gdy freezer walczył na namek
pozwolili mu na nieśmiertelność, rodzina na odległość??


a co do tematu to lubię goku i vegeta gt
w dbgt vegeta fajnie spoważniał, zajął się w końcu rodziną i już nie przypominał zadufanego w sobie księcia
przede wszystkim zaczął od razu [ ort! ] walczyć zespołowo a nie walić kogoś z dbteam jak chciał mu pomóc
zaprzyjaźnili się z "kakarottem" (pajacem - pl dubbing LOL) co widać w #64 dbgt

i ostatnie słowa vegety w db trochę mnie wzruszyły i mówiły dużo rzeczy
bo gdy pierwszy raz zobaczyliśmy vegetę na ziemi to na pewno [ ort! ] nie powiedziałby do małej dziewczynki żeby zatrzymała jakąś szmatkę dlatego żeby nie zapomnieć o największym bohaterze i obrońcy ziemi

ale to goku powinien być najlepszym bohaterem bo to od niego zaczęła się i zakończyła przygoda i nie szukajcie na przymus innych bohaterów
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Właściwie to nie posiada on rzadnej negatywnej cechy ludzkiej - no, może tylko to że lubi się popisywać (jak każdy facet Wink )
Dalczego uważasz że niema żadnej niegatywnej cechy? Jest okropnie naiwny (podczas walki z Majin Vegetą dał się zaskoczyć jak dziecko). Ilorazem inteligencji też nie imponuje, szczególe w sprawach dnia codziennego. Jedak to on jest główną postacią i ma to coś, co sprawia że DB jest jeszcze lepsze.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hidden: 08.08.2006, 17:50
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Co sądzicie o Goku?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook