Forum Dragon Ball Nao

» DB Nao - Wasza opinia

Strony:   1, 2, 3
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Co się stało z galerią na DBNAO?? Klikam na miniaturkę i nie otwiera mi się nic. Dlaczego tak??

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
VidelOtaku napisał(a):
Co się stało z galerią na DBNAO?? Klikam na miniaturkę i nie otwiera mi się nic. Dlaczego tak??
Ja nie widzę problemów, dla mnie wszystko działa, wszystko się otwiera, wszystko się ściąga, chociaż ja na tej stronie nie jestem dla plików, avatarów, grafiki i "bla bla bla itp.".
Jestem tu raczej ze względu na ludzi, na forum i na możliwość wymiany swoich zdań na różnego typu tematy

Co do odcinków, kinówek itp.(?) Po co nam coś takiego? Chcecie być jak DBZVegeth, gdzie ludzie rejestrują się tylko i wyłącznie by mieć możliwość ściągania odcinków? Dla mnie to bezsensowne i głupie, poza tym [ ort! ] na to potrzebny jest też trwały server(wiem, wiem, można na różnego typu ftp powrzucać ).

To tyle, dla mnie DB Nao for ever

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Frezer
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.496
Posty: 7
Wprawdzie jestem na tym forum od około 15 minut a już mi się podoba.Czuję że się tutaj szybko zaklimatyzuję i będę dużo postował.Wygląd forum też niczego sobie
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.718
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Cóż, czuje sie zmuszony napisac, iz Twoja strona jest wręz doskonała. Setki informacji, mnóstwo multi i do tego fanarty. Miodzio
Xell Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Xell
Dni na forum: 6.487
Posty: 37
DB Nao zawsze jawiło się w moich oczach jako strona dobrze prosperująca. Posypię głowę popiołem i szczerze przyznam, że ongiś, gdy (faktycznie) sprawowałem pieczę nad DBEW, zazdrosnym okiem spoglądałem na ilość i jakość informacji zamieszczonych w serwisie. Z niekłamaną przyjemnością cyklicznie odwiedzałem witrynę, stawiając ją na piedestale - obok takich tuzów jak Kame House i DB-Tenshin. Miło, Gotenks, że nie poszedłeś w ślady "kolegów po fachu" i nie porzuciłeś definitywnie swojego dzieła.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Wypowiem się, bo widzę, żę mały ruch jest.
Co mi wpadło do głowy o designie DBNao:
średnio mi się podoba zielonkawo- matrixowy wystrój wnętrz na stronie głównej. Wygląda strasznie staro! Kiedy wszedłem po raz pierwszy na Stronkę, pomyślałem, że trafiłem na zakurzoną stronkę, zapomnianą/ porzuconą przez jej twórcę. Myślę, że zmiana wyglądu strony głównej (przede wszystkim tej matrixowskiej "tapetki") poprawi pierwsze wrażenie na temat całego DBNAo u tych, co jej nie znają i są "tylko przejazdem". (Wiem z własnego doświadczenia )
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.235
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
stronka i forum są super.Masz u mnie wielkie poszanowanie Gotenks.
mógłbyś zrobiś w informacjach na stronce dział przyjaciele lub coś w tym rodzaju i było by tam oczywiście o przyjażniach w DB ja mogłabym może pomóc w pisaniu w tym dziale
Nikky Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Nikky
Dni na forum: 6.077
Posty: 106
Skąd: z księżyca :)
Spoko forum...fajna obsada graficzna...no cóż
NIC DODAć NIC UJąść
są tu fajni lidzie i ciekawe tematy z których duzo się dowiedziałam
aha i zgadzam się z Sprite18
ale niech to nie będzie dział tylko o przyjaźniach ale też związkach i parach!

,,Wiele serc jedno bicie...Dragon Ball na całe życie!"
_______________________________________________
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA O DBRAGON BALL
www.db-nikky.xx.pl
CZEKAM NA KOMCIE I WASZE INNE ŻYCZENIA!
GoKeTeNkS
Nameczanin
Nameczanin
GoKeTeNkS
Wiek: 30
Dni na forum: 6.013
Ostrzeżenia: 1
Posty: 85
Skąd: Legnica
Wszystko super,nawet lepiej niż super.
Ale kolor strony taki ponury

Obraz
Mrok powoli zatacza krąg,naznacza nas przysięgom krwi,nie pozwole by ktoś na drodze stanął mi...... Nigdy....
W owocu tym zobaczyłem przyszłość swą,taką jak moje sny....
Tak doskonałą,kiedyś zobaczysz pokaże ci jak ten świat lśni.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Co za gówno...Dobra to był joke.

Świetne forum i jedyne ,na którym wytrzymałem tak długo i regularnie się pojawiam.To już chyba pewnego rodzaju uzależnienie...Jak najbardziej jestem na tak dla DB Nao i oby kwitło jak najdłużej.Tyle...

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Dbnao to moje ulubione forum z wszystkich for na których byłam. To tutaj poznałam fajne osoby, dosyć oryginalne osobowości. Tu znalazłam ,,to coś", czego nie mogłam znaleźć na innych forach(na ogół po zarejestrowaniu się znikałam, czy napisałam parę postów i tyle było o mnie widu i słychu). Akurat jestem już (prawie) na nao od dwóch lat i zadowolona z faktu, że się tu zarejestrowałam i nie uciekłam po paru dniach(szybko traciłam zainteresowanie wcześniej forami, nie wiem dlaczego). Są tu fajne tematy, tu mam fajnych kumpli(mówię o Toku głównie). Z resztą nawet mimo tego, iż na forum jest mały ruch(posty) i wymiera, to mimo wszystko nadal mam chęć je odwiedzać. Nao łatwo uzależnia.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.398
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Db Nao to jest jak na razie jedyne forum, na którym jestem . Ale bardzo mi się tu podoba. Jestem tu już od dłuższego czasu, ale wcale nie jest nudno. Zawsze coś się dzieje, a ludzie są świetni. Bardzo dobrze, że tu zostałam

Anime na zawsze !!!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » DB Nao - Wasza opinia
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook