Forum Dragon Ball Nao

» [Film] DB Live-Action powstanie, czy to tylko plotka?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Czy uważasz, że DB Live Action Movie będzie w dobrym guście?

Czy uważasz, że DB Live Action Movie będzie w dobrym guście?
Tak 32,79% 20 32,79%
Nie 59,02% 36 59,02%
I tak nie obejrzę 8,20% 5 8,20%
Wszystkich głosów: 61
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.803
Posty: 164
ja myślę że DB movie będzie...poświęce cały czas na szukanie wiadomości na ten temat.Tak bardzo chciałbym żeby było...ale chyba tylko kasa się bedzie liczyć co do dużego ekranu
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Co do tego tematu to polecam zwrócić się do magazynu "Kawaii". Sporo czasu temu była tam mowa o filmie DB (nawet raz dawali szkic filmowych postaci DB na plakacie-dokładnie wydanie specjalne Kawaii 100% DB). Plakacik był git (podpis pod nim Bragon Ball Real (dla ciekawskich)

Jakiś czas już temu (3 lata) wśród fanów DB wybuchła dyskusja na temat : Kto ma zagrać rolę GOKU! Serwer "Ain It Cool News" zamieścił na swojej str internetowej (www.ainitcoolnews.com) ankietę w której mogliśmy nawet oddawać swój głos! W czołówce utrzymywali się : Brad Pitt, Jackie Chan, Jet Li, Keanu Reeves, Robin Shou, The Rock i Tom Cruise. (informacje te mam z numeru Kawaii 05/2002 (str 6).

Wiecie zbierało się kiedyś gazetki związane z mangą i anime ro się tera chwale

Pozdro

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
blizna Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
blizna
Wiek: 34
Dni na forum: 6.735
Posty: 96
Skąd: Chełmno
Według mnie do ekranizacji DB i DBZ w roli Goku powinien się ostać Jackie Chan, albo Jet Li, a swoją drogą, ciekawie by wyglądało gdyby aktor na 21 TB grał sa siebie

"Jednyna barierą dla człowieka jest on sam..."
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
cóz, moim zdaniem w tym filmie powinni grac nieznani aktorzy.

Przeciez gdyby grał ktos, kto ma na koncie kilka znanych filmów, to będzie porównywany, kazdemu bedzie sie kojarzyć itd.

A mi się wydaje, ze DB powinno być DB, a nie jechac na sławie np. Jackie Chana.

(a tak nawiasem mówiąc, to na TB był Kamesennin jako Jackie Chun, co pewnie było aluzją, no ale nie konkretnie TYM Jackie'm )

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
WierciucH Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
WierciucH
Wiek: 34
Dni na forum: 6.716
Posty: 96
Skąd: Capsule Corporation
Japończycy zrobili taki film ale to same żułtki lataja . A żadni aktorzy nie są podobni i dość przypakowani żeby zagrac w filmie DB .

DRAGON BALL NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH !!!
HunteR SSJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
HunteR SSJ
Wiek: 35
Dni na forum: 6.714
Posty: 25
Skąd: z Krakowa
A poza tym czym różniłby się film DB od takiego powiedzmy Terminatora?? (no poza tym, że byłby trochę mądrzejszy)
Hehe, co masz do Terminatora? Świetny film, jeden z lepszych jakie widziałem (pierwszy raz oglądałem jak miałem jakieś 5 lat ale zapamiętałem tylko scenę naprawy ręki i wyjęcia oka ). Łącznie oglądałem już ponad 10 razy (dwójkę ponad 20 ).

W którymś z Kawaii widziałem zdjęcia z prawdziwymi aktorami, ale Songo wyglądał jak dzikus z wioski
To nie były zdjęcia tylko grafiki w stylu: "jak by mogli wyglądać". Jeśli nawet gdzieś umieścili faktycznie takie zdjęcia to był to fotomontaż (teraz sporo takich na necie). Jeśli się mylę podaj numer tego wydania Kawajca a sam z chęcia looknę

Co do samego tematu to oczywiście plotki o tym filmie krążą już od ok. 2000 roku. Ostatnio jednak wszystko się ożywiło i wygląda na to że ten film jednak powstanie. Premiera jest planowana na koniec roku 2007 lub początek 2008 (i raczej będzie to drugie ). Reżyserii ma się podjąć Roland Emmerich (a to wróży sporą widowiskowość), kontrakt na napisanie scenariusza za kwotę pół miliona dolarów podpisał Ben Ramsey, muzyką ma zająć się Hans Zimmer (kurde ten koleś wygląda jak Vegeta, szkoda że nie zagra ). Fabuła ma bazować na Sayan-jin Saga czyli od przylotu Raditza na Ziemię aż do ucieczki Vegety.
To tyle jeśli chodzi o informacje potwierdzone (a w każdym razie bardziej pewne od innych). Jeśli chodzi o aktorów to słyszałem już różne nazwiska ale wypowiem się tylko co do Goku. Otóż miałby to być albo Hugh Jackman albo Tom Welling. Ja uważam że lepiej niech Hugh sobie odpuści i wraca do roli Logana (bo wychodzi mu to genialnie) a za to Tom byłby moim zdaniem bardzo dobry. Nie, na pewno [ ort! ] nie idealny bo takiego raczej nie znajdziemy ale myślę że jakby troszkę podpakował na siłowni to nieźle by pasował do tej roli (tylko niech nie przeginają z fryzem ). Dlaczego włąśnie on? Po pierwsze jest dużo młodszy niż Jackman a po drugie widzieliście jak fajnie wygląda lecąc w Smallville (4 i 5 sezon)? Przykład poniżej (jak znajdę lepsze zdjęcie to zapodam):
Obraz
Poza tym miał już do czynienia z dziwnymi mocami Supermana więc powinien sobie poradzić z Kamehameha

Co do sprawy FOXa to faktycznie nie wyprodukują tego filmu. Podobnie jak ILM nie zrobi efektów specjalnych. Okazuje się jednak że jakaś inna wytwórnia ma zamiar zająć się produkcją choć na razie [ ort! ] żadne szczególy nie są znane.

Jeżeli chodzi o wiek to prawdopodobnie wyjdzie z tego gniot jeśli tylko będą chcieli na siłę dostosować ten film dla dzieci (mowa o dzieciach Amerykański bo w Japonii nawet Z był przeznaczony dla najmłodszych ). Oczywiście nie mówię że mają z tego zrobić rzeźnię na miarę Kill Billa ale jednak skoro w mandze (i anime) krew się lała (czasem nawet gęsto) to tak samo powinno być w filmie.
Jeszcze tylko mała uwaga. Film będzie bazował na Amerykańskiej wersji DBZ a jak wiemy Amerykanie lubią bawić się w cenzorów, zmieniać nazwy itd. żeby dostosować dla Amerkańskich przeważnie głupich (przepraszam za określenie ale musiałem) widzów. Dlatego uważam że lepiej by było gdyby Japończycy z Toriyamą na czele nadzorowali cały projekt.

Cóż, pozostaje nam, wiernym fanom tylko czekać na premierę.
.ADI. Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
.ADI.
Wiek: 33
Dni na forum: 6.717
Posty: 23
film powstaje na 100% wyjdzie w styczniu 2008 wiem ze nie uwiezycie ale ja mam zwiastuny tego filmu (dokladniej to2) tylko nie wiem gdzie je dać

Obraz
Zapraszma wszystkich krórzy interesują sie Grami na PC filmami i śledzą nowinki o nowych częściach do kompa


http://www.gamepower.fora.pl/
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
daj nie na megaupload i linki wrzuć do działu "Download"
chetnie zobacze.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
a mi sie wydaje, ze nawet jesli ten film powstaje, to trudno mowic o jakichkolwiek zwiastunach juz teraz... wiec nie chce mi sie wierzyc w autentycznosc tak owych. ale zanim jakkolwiek sie ustosunkuje, chetnie zobacze te zwiastuny.

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
HunteR SSJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
HunteR SSJ
Wiek: 35
Dni na forum: 6.714
Posty: 25
Skąd: z Krakowa
Hej .ADI. czy to nie są czasem zwiastuny w formie anime? Jeśli tak to ja też takie widziałem (całkiem niezłe zresztą, zrobione ze zlepków z anime), jeśli to jakieś inne to też są pewnie robione przez fanów ale z chęcią sobie zobaczę więc jak się uda to zapodaj.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Tak, ADI ma ciekawe źródło, więc wrzuć je na megaupload i zapodaj linki, albo napisz gdzie je znaleźć...
HunteR SSJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
HunteR SSJ
Wiek: 35
Dni na forum: 6.714
Posty: 25
Skąd: z Krakowa
Heh a ja mam te obiecane zdjęcia latającego Wellinga a.k.a. Goku
Nie znalazłem więc porobiłem zrzuty z serialu
Obraz
Obraz
Wystarczą dłuższe włosy, potem trochę je rozczochrać, dorzucić kimono Kame Sennina i SonGoku jak żywy

I w dalszym ciągu wszyscy czekają na te trailery.

EDIT DO POSTU PONIŻEJ:
Dzięki mistrzu

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez HunteR SSJ: 09.11.2005, 18:53
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Nic dodać, nic ująć



Obraz

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
Super! Jak by tacy aktorzy jak ten gośc który upodobnił sie do satana grał to było by super! Ale żeby to niebyły stare odcinki dragon balla tylko jakaś nowa historia warta oglądania Ale też aby to było na miano Harrego Pottera który teraz wyszedł, aby nakłady kasy były takie same!!
Matix Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.660
Posty: 12
Skąd: Pabianice
buahaha idealny, eksplodowałem śmiechem jak to zobaczyłem:D



Jak z tymi trailerami ??
Asia Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Asia
Wiek: 33
Dni na forum: 6.813
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
Ten koleś na tym zdjęciu to chyba lubi Mr Satana.
A co do tematu to komu by się chciało nową sage układać.
No ale jakby wyglądały efekty specjalne.
Matix Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.660
Posty: 12
Skąd: Pabianice
Asiu masz racje jakichś super efektów sobie nie wyobrażam. Wierne oddanie DB byłoby bardzo trudne i bardzo drogie... Nie potrafie wyobrazić sobie jak wyglądał by aktor grający GOKU bo w ciężko byłoby zrobić koelsiowi na głowie fryzure GOKU i codziennie musiałby spędzać mase godzin na stylizacji fryzu

Kurcze co z tymi trailerami ????
Asia Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Asia
Wiek: 33
Dni na forum: 6.813
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
No z włosami Goku to byłoby ciężko, ale z Vegetą byłoby jeszcze gorzej
No a Fala Uderzeniowa lub Oozaru
Jinzouningen 18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Jinzouningen 18
Wiek: 33
Dni na forum: 6.689
Posty: 109
Skąd: Słupsk
Myślę, że lepiej zostać przy kinowych wersjach animowanych, niż się brać za ożywianie postaci.

Always alive...
Existe tourjours...
Jinzo Ningen #18
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » [Film] DB Live-Action powstanie, czy to tylko plotka?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook