Forum Dragon Ball Nao

» Wolność i ograniczenia.

Strony:   1, 2, 3, 4  
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Laru napisał(a):
Co do palenia przy niepalącym. To kwestia kultury osobistej. Powinno być oczywistym, że dmuchanie komuś prosto w twarz jest najzwyczajniej na świecie chamskie. Nie zabraniam ludziom palić, ale na Boga, niech nie robią tego przy mnie! Ani tym bardziej nie otaczają mnie wianuszkiem sinej poświaty, bo uroku mi to na pewno nie dodaje. A ja nie got, żeby dobrze się czuć w atmosferze powszechnego mroku...
Kultura działa (przynamniej powinna) w dwie strony : )
http://www.savoir-vivre.com.pl/?obowiazki-niepalacych-wobec-palaczy,514

Laru napisał(a):
Trzeba podnieść akcyzę na alkohol. Bo to procenty, a nie paczka fajek rozwalają rodziny. Poza tym alkohol szkodzi bardziej niż fajki. Tu jestem za dużym ograniczeniem w sprzedaży. Polacy nie potrafią pić. Zresztą wystarczy popatrzeć na naszą kulturę picia. gówniarze z podstawówki i gimnazjum regularnie zalewają pałę i nie wyobrażają sobie imprezy bez alkoholu.
To nic nie da. Ktoś chce pić, to będzie, a akcyzy niczego nie zmienią, kiedy zaczną się tworzyć nielegalne rozlewnie lub domowe wyroby. A zalewanie pał przez małolatów jest zadaniem dla rodziców, nie państwa.

Sens w tym, że nie można ludzi 'naprawiać' w ten sposób. Zakazy demoralizują, a propaganda zmienia spojrzenie na świat ciemnemu ludowi. Nie da się ukryć, że palacze już uważani są za podludzi, bo od czasów Hitlera wmawia nam się, że jesteśmy truci 'biernym paleniem'. A gówno prawda.
Trochę obiektywizmu, misiaczki. I rzetelniejszych źródeł.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Ja nie bleblam. Skoro kobieta jakaś dostałą raka płuc w pracy , bo jej szef przy niej palił, to co(w sumie sprawę znam z opowiadań, ale)? Nawet jeden papieros może doprowadzić do uzależnienia(znam takie osoby). Jak ktoś się chce truć to proszę bardzo, ale ja nie mam ochoty , by ktoś inny mnie zatruwał. A przebywanie w pobliżu osoby palącej też jest szkodliwe, Cwel. Ile się o tym mówi i słyszy? Nie policzę. Już to , że jak przebywam w pomieszczeniu, w którym ktoś pali doznaję duszności. I znałam osoby z otoczenia, które np. doznały raka płuc gdyż przebywały w pobliżu osób palących. I kto tu bleblebla? Ty.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Byczusia-chan napisał(a):
Ile się o tym mówi i słyszy?
Tak jak mówiłem - propaganda robi swoje. Nie warto ślepo wierzyć we wszystko, co pokazują w mediach.

Byczusia-chan napisał(a):
Skoro kobieta jakaś dostałą raka płuc w pracy , bo jej szef przy niej palił, to co(w sumie sprawę znam z opowiadań, ale)?
Daj spokój, prędzej raka płuc dostaniesz od spalin samochodowych niż od fajek.

Jakie masz dowody, że ten rak płuc pojawił się właśnie od papierosów?

Obraz
PALATIAL REGALIA
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Cwel I Wielki napisał(a):
Tak jak mówiłem - propaganda robi swoje. Nie warto ślepo wierzyć we wszystko, co pokazują w mediach.
Wiem, że nie warto, ale to wiadomo, nie od dziś, że fajki szkodzą nie tylko tym palącym. I nie tylko dzięki mediom. Ja nie wierzę w nic ślepo, tylko przedstawiam oczywiste fakty.
Daj spokój, prędzej raka płuc dostaniesz od spalin samochodowych niż od fajek.
Otóż,nie, bo od fajek. Fajki szkodzą na organizm, a spaliny samochodowe? Też owszem, nie zaprzeczę, są szkodliwe, ale fajki o wiele bardziej. Więcej ludzi umiera z powodu fajek(czy przez palenie czynne, czy bierne), aż co 5 Polak. I osoby palące działają też na osoby niepalące(trują ich). Nie wierzysz? Spytaj lekarza. Przez bierne o wiele mniej. A no, w pomieszczeniach raczej nie czuje się spalin samochodowych, a smród petów owszem. I smród od nich mocniej daje niż spaliny.
A od spalin samochodowych znacznie mniej.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
To, że się w mediach słyszy widzi i słyszy to żaden argument. Generalnie gadasz bzdury i nie masz pojęcia o tym czym jest wolnośc.

Do do zapitych nieletnich mord: jeżeli ludzie uważają, że państwo powinno, przez akcyzy lub cokolwiek innego, zapobiegac nadużywaniu alkoholu przez nieletnich, to źle świadczy tylko o nich i zwiastuje upadek cywilizacji.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Do do zapitych nieletnich mord: jeżeli ludzie uważają, że państwo powinno, przez akcyzy lub cokolwiek innego, zapobiegac nadużywaniu alkoholu przez nieletnich, to źle świadczy tylko o nich i zwiastuje upadek cywilizacji.
To był luźny przykład. Poza tym na początku stwierdziłam, że jeśli już mają podnosić na coś akcyzę, to niech zostawią pety, a wezmą się za alkohol. Ten jest bardziej szkodliwy. No i wywołuje często patologie. Widział ktoś ojca, który bije dzieci po wypaleniu paczki fajek? A po litrze czystej? O to mi chodzi. Nie tępię palaczy.

Co do chorowania. Mam dom starego budownictwa. Na zimę wstawia się "dodatkowe" okna. Których nie da się otworzyć. Nie ma mowy o wietrzeniu aż do wiosny. Rodzice palą dużo, a jak mają gości, to można machnąć ręką i widzi się ruchy zadymionego powietrza. Oprócz tego, że śmierdzi, nie ma czym oddychać i irytuje mnie to, to nic się ze mną nie robi. Nie narzekam na płuca. Choroby układu oddechowego dopadają mnie bardzo rzadko. Tak więc trochę te informacje naciągane.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A ja nie mówię, że tępisz palaczy. Piję do negatywnych zmian w ludzkim myśleniu. Raczej normalne powinno byc oskarżenie człowieka bijącego dziecko po pijaku, za to, że je bije, niż rządku za to, że nie podniosło na czas akcyzy, dzięki czemu ów człowiek wypiłby mniej. I jeszcze nadaje się liczbie x danych zjawisk miano problemu społecznego. Karcenie dzieci klapsem, alkohol, galerianki to niby problemy społeczne. To są indywidualne problemy. Myślenie jakie staje się normą jest problemem społecznym, to ono naprawdę społeczeństwu zagraża.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
A. I. Karenina napisał(a):
Raczej normalne powinno byc oskarżenie człowieka bijącego dziecko po pijaku, za to, że je bije, niż rządku za to, że nie podniosło na czas akcyzy, dzięki czemu ów człowiek wypiłby mniej.
No to chyba oczywiste, że powinno się oskarżyć człowieka o to, że bije. Przecież nie twierdzę, że podwyższona akcyza zlikwiduje patologię. To już zupełnie inna sprawa, ale to nie ten temat.

A się uczepiłeś XD

Jak państwo zaczyna pomagać, to więcej szkody niż pożytku...

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
A. I. Karenina napisał(a):
To, że się w mediach słyszy widzi i słyszy to żaden argument. Generalnie gadasz bzdury
Jak ktoś tu gada bzdury to Ty Joe. Mam pojęcie co to jest wolność. Tak się składa, że to, że palenie szkodzi też tym niepalącym(czynnie). Statystyki nie kłamią: jak co 5 Polak umiera z powodu dymu papierosowego, który zawiera nikotynę(szkodliwe dla tego kto pali i tego kto to musi wdychać) czy to czynne czy bierne. I to jest fakt jasny i oczywisty(przynajmniej powinien być), bez względu na to czy to się komuś podoba czy nie.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Dawaj link do statystyk albo skończ z takimi głupimi teoriami.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Do linka do statystyk dorzuc też wyjaśnienie tego, w jaki sposób palący naruszają wolnośc niepalących, albo ściślej twoją.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Uczepiłaś się tych statystyk, ale żadnych dowodów nie przedstawiłaś. Takim pieprzeniem od rzeczy niczego nie zdziałasz. Usłyszałaś, że 'bierne palenie' szkodzi, ale pewnie nie usłyszałaś już, że owy termin wymyśliły przydupasy Hitlera za czasów wojny, żeby "chronić" aryjską rasę przed "zgorszeniem się". Nic dziwnego, że mózg masz przeżarty tymi bzdurami, skoro tyle lat sukcesywnie wmawia się je ludziom.

Otóż,nie, bo od fajek. Fajki szkodzą na organizm, a spaliny samochodowe? Też owszem, nie zaprzeczę, są szkodliwe, ale fajki o wiele bardziej. Więcej ludzi umiera z powodu fajek(czy przez palenie czynne, czy bierne), aż co 5 Polak. I osoby palące działają też na osoby niepalące(trują ich). Nie wierzysz? Spytaj lekarza. Przez bierne o wiele mniej. A no, w pomieszczeniach raczej nie czuje się spalin samochodowych, a smród petów owszem. I smród od nich mocniej daje niż spaliny.
A od spalin samochodowych znacznie mniej.
Wyedukuj się, koteczku, a potem podejmuj dyskusję, bo, póki co, każde twoje zdanie odznacza się jedynie absurdalnością. Dalej nie podałaś żadnych sensownych argumentów, próbujesz mi jedynie wmówić, że masz rację. A nie masz.
Nie chodzi mi o smród spalin, a o związki, które wdychasz, idąc sobie spokojnie ulicą, i które ładnie osiadają w twoim organizmie i już nie wyjdą. Są wiele groźniejsze niż papierosy.
Widzę, że w ogóle nie czytasz tego, co piszę. Udowodniono, że musiałabyś siedzieć 24h w zamkniętym pomieszczeniu z osobą, która w tym czasie wypaliłaby ok. 400 papierosów, żebyś zatruła się w tym samym stopniu, co ta osoba jednym papierosem.
Dalej: nie wmówisz mi, że co 5 osoba w Polsce ginie z powodu papierosów, co najwyżej mogą one być jedną z przyczyn śmierci, co również jest wątpliwe.

Swoją drogą, widziałem wczoraj demota o gościu, który pozwał producenta papierosów, że nie dostał przez nich raka, mimo że palił codziennie i dużo przez kilkadziesiąt lat, a oni tak go na paczkach zapewniali, że palenie zabija.

Nie wiem, jak ty, ale ja lekarzom nie wierzę w ogóle. Nie, od kiedy paru z nich wykryło u mnie szumy w sercu i wady zastawki, nie robiąc nawet echa serca, co do wykrycia takich chorób jest konieczne.
Różni ludzie się zdarzają, różne mają poglądy i informacje zakodowane w główce, dlatego argument z lekarzami również nietrafiony.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.156
Posty: 403
Skąd: NS
Byczusia-chan napisał(a):
Statystyki nie kłamią: jak co 5 Polak umiera z powodu dymu papierosowego, który zawiera nikotynę
Statystycznie Ty i Twój pies macie po trzy nogi.
Statystyki nie kłamią, święta racja.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Cwel I Wielki napisał(a):
Uczepiłaś się tych statystyk, ale żadnych dowodów nie przedstawiłaś. Takim pieprzeniem od rzeczy niczego nie zdziałasz. Usłyszałaś, że 'bierne palenie' szkodzi, ale pewnie nie usłyszałaś już, że owy termin wymyśliły przydupasy Hitlera za czasów wojny, żeby "chronić" aryjską rasę przed "zgorszeniem się". Nic dziwnego, że mózg masz przeżarty tymi bzdurami, skoro tyle lat sukcesywnie wmawia się je ludziom.
Bo szkodzi, bierne palenie. To jest fakt. To nie są żadne bzdury. Bzdury są, że bierne palenie nie jest szkodliwe.

Wyedukuj się, koteczku, a potem podejmuj dyskusję, bo, póki co, każde twoje zdanie odznacza się jedynie absurdalnością. Dalej nie podałaś żadnych sensownych argumentów, próbujesz mi jedynie wmówić, że masz rację. A nie masz
.
Po pierwsze- sam się wyedukuj. Jak ktoś tu nie ma racji, to tylko i wyłącznie Ty. Nie wierz, sobie niedowiarku. Ciekawe, co będzie jak będziesz miał raka płuc.
Widzę, że w ogóle nie czytasz tego, co piszę. Udowodniono, że musiałabyś siedzieć 24h w zamkniętym pomieszczeniu z osobą, która w tym czasie wypaliłaby ok. 400 papierosów, żebyś zatruła się w tym samym stopniu, co ta osoba jednym papierosem.
Taa, jasne.... . Przeczytałam i to jest po prostu bzdura.
Dalej: nie wmówisz mi, że co 5 osoba w Polsce ginie z powodu papierosów, co najwyżej mogą one być jedną z przyczyn śmierci, co również jest wątpliwe.[/quote]
Co 5 z palaczy umiera z tego powodu. Na pewno dużo ludzi.

Swoją drogą, widziałem wczoraj demota o gościu, który pozwał producenta papierosów, że nie dostał przez nich raka, mimo że palił codziennie i dużo przez kilkadziesiąt lat, a oni tak go na paczkach zapewniali, że palenie zabija.
ny.

To nie wiem, kto robił te demoty. Nie wierzę w taką historyjkę.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Byczusia-chan napisał(a):
Bo szkodzi, bierne palenie. To jest fakt. To nie są żadne bzdury. Bzdury są, że bierne palenie nie jest szkodliwe.
I ty wierzysz, bo ktoś tak powiedział i uwierzyłaś w jego naukowy autorytet, tak?

Powiedz, na litośc boską, kto tak twierdzi, czemu ty temu wierzysz i przedstaw nam te statystyki, bo puściłaś je kantem i myślałaś, że nie zauważymy.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Byczusiu na Boga, pokaż jakiekolwiek poparcie swoich wniosków, skoro ich tak pięknie i zażarcie bronisz. Pokaż klasę, przecież ją rzekomo masz, udowadniasz to swoimi racjami.

Jeśli chodzi o temat. Mam w dupie to czy ktoś pali metr ode mnie, czy kilometr. Od dziecka mam styczność w otoczeniu z palaczami codziennie, przyzwyczaiłem się. Nie robi na mnie to większego wrażenia, a skoro to takie straszne ma konsekwencje to czemu oprócz ciągłych kontuzji nóg nie doskwiera mi nic innego, ewentualna śmierć? To jest ich sprawa, a nam nic do tego. Niech sobie palą, jak mi się to przestanie podobać, że ktoś mi smrodzi obok to odejdę. Zwykle działa, skuteczne cholernie.

Pozdrawiać.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
[ Dodano: 04.03.2010, 20:23 (po 15 sekundach) ]
A. I. Karenina napisał(a):
I ty wierzysz, bo ktoś tak powiedział i uwierzyłaś w jego naukowy autorytet, tak?
Wierzę, bo to jest czysta prawda, czy to się nam podoba czy nie. Już był na to dowód, gdzieś, nie pamiętam, gdzie.
Powiedz, na litośc boską, kto tak twierdzi, czemu ty temu wierzysz i przedstaw nam te statystyki, bo puściłaś je kantem i myślałaś, że nie zauważymy.
Te statystyki widziałam w przychodni lekarskiej. Ja lekarzom ufam- oni pomogli mojej rodzinie wielokrotnie i wierzę.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
A tu macie dowód, że palenie bierne jednak szkodzi i Byczka ma rację
http://dziennik.pl/nauka/article318765/Biern ... zgowi.html
Zacytuje także odpowiedni fragment który wyraźnie mówi, że
Jedno z możliwych wyjaśnień jest takie, że bierne palenie zwiększa ryzyko chorób serca oraz udaru, a więc schorzeń, które zwiększają szanse wystąpienia demencji.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jakby mało było tego, że państwo wchodzi z buciorami do prywatnych lokali, to jeszcze mówi gdzie będzie można palic w domach zakonnych, a podobno żyjemy/chcemy życ w kraju laickim. (Zaznaczam, że ja mam na myśli ten laicyzm, jakim powinien on byc, a nie jego zachodnioeuropejską mutację). Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś dał link do tekstu przyjętej ustawy, bo teraz idę na pociąg.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Wolność i ograniczenia.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook