Forum Dragon Ball Nao

» Ulubiona walka z wrogiem ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3  

Walka z którym wrogiem Wam się najbardziej spodobała?

Walka z którym wrogiem Wam się najbardziej spodobała?
Walka z Vegeta 10,67% 8 10,67%
Walka z Freezą 16,00% 12 16,00%
Walka z Cellem 33,33% 25 33,33%
Walka z Buu 18,67% 14 18,67%
Walka z Super #17 0,00% 0 0,00%
Walka z Baby 1,33% 1 1,33%
Walka z Ii-Shenronem 12,00% 9 12,00%
Inna 8,00% 6 8,00%
Wszystkich głosów: 75
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.812
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
Dla mnie najlepsza byla walka bebim a to dlatego:
1:wchodzil ciala kazdego kto mial rane ale takze musial byc super saiyanem zeby bebi mógl zostac w nim [ ort! ] ile juz chce
2:Mial juz jakby mala armie super saiyanów i sam bebi vegeta walczyl z goku i by wygral gdyby nie ta woda swiecona
Tenshinan
Ziemianin
Ziemianin
Tenshinan
Dni na forum: 6.809
Posty: 7
Najbardziej spodobała mi się walka Z Teamu z Nappą. Tyle było w niej poświęcenia, dramaturgii i zaangażowania. Miałe też (według mnie) niepowtarzalny klimat. Nierówna walka w pięknej, górzystej okolicy... To mnie kręci
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Mi najbardziej zainponowała walka Son Goku z Majin Vegetą, czysta uczta dla fana DB. Zero oszczędzania i litości. Czysta walka na pięści(czasem używanie energii KI).

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
majin vegeta vs goku dobra walka ? pss. w mandze zajmuje z jakies 20 stron o ile pamietam, tak wiec full krutka i nic w niej ciekawego niestety nie ma;]
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
no tylko ze w niej sie wydzelilo tyle energii co w cell sadze i android sadze razem wzietej. A poza tym walka byla bardzo widowiskowa, mnie sie osobiscie podobala za styl walki i w ogole

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.812
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
No mnie tez sie jeszcze ona bardzo podobala takat pożadna bitwa miedzy dwoma herosami jakby w db
Son Goku SSJ4 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Son Goku SSJ4
Wiek: 35
Dni na forum: 6.807
Posty: 2
Skąd: z Ziemi
mi sie podobala walka z freeza
MariaN Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MariaN
Wiek: 36
Dni na forum: 6.817
Posty: 44
Skąd: Mielec
najlepsze były walki z Cellem i z Cyborgami, spoko saga, niezłe pojedynki np. Cell z Piccolem lub Trunks z Cellem, wiele sie działo no i ta ostateczna walka Cell vs Gohan ssj2, cudo.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Mi najbardziej podobały się walki Goku z Perfect Cellem i walka Goku z Majin Vegetą. Prawdziwe perełki!!!

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.802
Posty: 164
Cell game rządzi
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
A tak w ogóle to dlaczego Cell Game a nie Cell's Game?

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.802
Posty: 164
no bo cell jest 1
Chibi Pan Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chibi Pan
Wiek: 33
Dni na forum: 6.805
Posty: 62
Skąd: Łuków
AAAAA zna się na rzeczy videl otaku GOKU I MAJIN VEGETA to było najjjlepsze!!!
M!SzCz Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
M!SzCz
Wiek: 32
Dni na forum: 6.800
Posty: 28
Mi sie podobala walka Vegety z Kid Buu, na samym koncu Buu Sagi. Ta walka pokazala taka prawdziwa dume Vegety. By bezradny, ale ciagle sie utrzymywal. Widac bylo ze on jest prawdziwym wojownikiem. Fajna byla jeszcze walka Vegety z #18. Ta akcja jak ten cyborg zlamal dla Vegety reke, a potem on uklekl i ten bezrdany krzyk. No i Trunks wkroczyl do akcji, wiele niestety niewskural no i dalej reszta! Niema co! Vegeta najwiecej przecierpial! Pozdro!

edit:
AHA! No i jeszcze spoko byla walka Goku z Brolly'm w 8 filmie kinowym

"Bestia najgorsza ma w sobie choc troche litosci... Jestem czlowiekiem nie mam [ ort! ] litosci"
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
AAAAA zna się na rzeczy videl otaku GOKU I MAJIN VEGETA to było najjjlepsze!!! Laughing

nienawidze takich postów, szczególnie [ ort! ] tego szczyla... To ma 12 lat,a udale że jest starsze...grrr...ale to tak offtopic.


I dlaczego uważasz że akurat Vegeta najwiecej wycierpiał? Kuririnowi to robili dziury w ciele, wysadzali go, Shin Hanowi odrąbywali ręke, Freezerowi łamali kręgosłup. A Cell czy Piccolo to sciągle tracili kończyny. To dobiero BÓL.


To brzmi jak ta kretyńska nazwa Gyniu czyli "Gniew" (teraz słychać grzmot i błysk, nietoprze wylatują z jaskini )

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
walka z brollym [film 8], majin vegeta vs goku, goku vs buu, oraz goku, a potem gohan vs cell

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
WierciucH Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
WierciucH
Wiek: 34
Dni na forum: 6.716
Posty: 96
Skąd: Capsule Corporation
Wszystkie walki byly Extra na swoj sposub . Ale najlepsze byly walki z Brollym gura miesini która [ ort! ] parla przed siebie jak czolg .

DRAGON BALL NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH !!!
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Najlepsza to z Cellem i z Vegetą, czyli inteligentnymi przeciwnikami. Zaskakiwali oni często swoich przeciwników.

Pozdrawiam
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Każda z wymienionych w ankiecie walk była świetna na swój sposób, ponieważ nie były to pojedyńcze walki lecz każda znich rowijała sporą Sagę. Jeśli wybierać, to z pewnością walk(i) z Cellem. Why? Becose this battles is super! Dominuje tutaj tajemniczy wątek Tronka z Future of course oraz wessanie przez Cella cyborgów. Ponadto oglądamy tutaj po raz pierwszy w serii poziomy USSJ i SSJ2, co jest z pewnością sporym skokiem jeśli chodzi o dawkę emocji porównując do Freeza Saga.
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
Mnie osobiście najbardziej do gustu przypadła walka z Vegetą. To ona zmotywowała ponownie Goku do dalszych treningów.

Walka z Friezerem nie była już taka fajna... Friezer niedoceniał przeciwnika, i przez to przegrał. Podobnie było z Cellem, który koniecznie chiał się zabawić. Skonczyło się to oczywiście da niego tragicznie.
Buu był zbyt dziecinny, i tez przez to nie walczył tak, jak mógł walczyć na prawdę. Co prawda wyjątkiem był majin buu, ale to tylko jedna walka..

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Ulubiona walka z wrogiem
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook